dowolna

Mieszkania Warszawa Wola

1 356 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 356 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

1 395 000 zł67,07 m² 20 799,17 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Mam przyjemność zaoferować 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 67,07 m z loggią 7,05 m , położone na 2. piętrze budynku z 2017 roku przy ul. Jana Kazimierza 66 na warszawskiej Woli.

Szczegóły ogłoszenia

929 000 zł43,98 m² 21 123,24 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Mam przyjemność zaoferować 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 43,98 m z loggią 3,42 m , położone na 1. piętrze budynku z 2017 roku przy ul. Jana Kazimierza 66 w Warszawie.

Szczegóły ogłoszenia

473 000 zł23,28 m² 20 317,87 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Apartament inwestycyjny zlokalizowany w prestiżowym apartamentowcu Wolska Residence z recepcją i ochroną. Lokal 23,28 m2) mieści się na ósmym piętrze i składa się z: * widnego.

Szczegóły ogłoszenia

1 375 000 zł43,07 m² 31 924,77 zł/m²

 

Piętro:11/16

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Unique Tower | Grzybowska 49 | Widok na panoramę Warszawy | Wysoki standard | Centrum Prezentujemy wyjątkowe mieszkanie w prestiżowej inwestycji Unique Tower przy ul. Grzybowskiej 49 - jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

930 000 zł54,50 m² 17 064,22 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1963

| przestronne trzy pokoje z oddzielną kuchnią. Układ pomieszczeń - trzy ustawne pokoje w amfiladzie. Wejście do dwóch z nich ze środkowego pokoju - oddzielna kuchnia - łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

3 300 zł47 m² 70,21 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowe, klimatyczne, słoneczne 2-pokojowe mieszkanie w kamienicy w doskonałej lokalizacji przy Al. Solidarności na Woli. Mieszkanie jest świeżo po remoncie, nie było wynajmowane.

Szczegóły ogłoszenia

4 900 zł53 m² 92,45 zł/m²

 

Piętro:8/15

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

English version below Do wynajęcia eleganckie, w pełni wyposażone 3-pokojowe mieszkanie o podwyższonym standardzie, zlokalizowane przy ul. Kłopot, tuż obok centrum handlowego Westfield.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł36,60 m² 19 098,36 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Szukasz mieszkania, do którego możesz wprowadzić się od razu bez remontów i dodatkowych kosztów? Ta oferta spełni Twoje oczekiwania. Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 36,6.

Szczegóły ogłoszenia

5 500 zł64 m² 85,94 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem słoneczne (od strony południowej), przestronne i ciche mieszkanie usytuowane na 2 piętrze nowoczesnego budynku przy ul. Kolejowej (19 Dzielnica). Doskonała lokalizacja: stacja metra (rondo.

Szczegóły ogłoszenia

8 500 zł103 m² 82,52 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:nie

Wygodny apartament w doskonałej lokalizacji. Budynek Oxygen znajduje się przy ul. Wroniej, zaledwie kilkadziesiąt metrów od modnych Browarów Warszawskich. Apartament obecnie użytkowany jako biuro.

Szczegóły ogłoszenia

4 100 zł50 m² 82 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 3 min spacerem od metra Rondo onz. Wejście przez reprezentacyjną recepcję. Na dachu taras z widokiem na panoramę Warszawy. Miejsce postojowe w garażu podziemnym. Rozkład Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

3 900 zł84,95 m² 45,91 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem przestronne, funkcjonalne i klimatyczne mieszkanie o wyjątkowym charakterze, położone w sercu warszawskiej Woli. Lokal znajduje się na poddaszu (ostatnia kondygnacja), co.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł27 m² 96,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferta biura nieruchomości: do wynajęcia kawalerka na warszawskiej Woli przy ul. Staszica. Mieszkanie wolne od kwietnia 2026r. Metraż ok 27 mkw w kamienicy, mieszkanie wysokie, dodatkowo okno dachowe.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł56,70 m² 14 091,71 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Oferta sprzedaży mieszkania :3 pokoje na styku Śródmieścia i Woli Idealne dla rodziny lub jako inwestycja (grunty uregulowane) Z przyjemnością prezentujemy wyjątkową ofertę trzypokojowego.

Szczegóły ogłoszenia

1 450 000 zł72 m² 20 138,89 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Na sprzedaż przestronne 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w nowoczesnym budynku apartamentowym 2002 r., położonym przy ul. Kacza na pograniczu dzielnic Wola i Śródmieście. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

965 000 zł52 m² 18 557,69 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1953

Na sprzedaż wyjątkowe, 3-pokojowe mieszkanie o funkcjonalnym rozkładzie, zlokalizowane przy ul. Księdza Jana Sitnika 1. Nieruchomość znajduje się na parterze w solidnym budynku z 1953.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł43,76 m² 22 623,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1952

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie, położone przy ulicy Nowolipie 26 na warszawskiej Woli (obszar Nowolipki). Lokal usytuowany jest na trzecim, ostatnim piętrze, w budynku z 1952 roku.

Szczegóły ogłoszenia

1 000 000 zł57,80 m² 17 301,04 zł/m²

 

Piętro:15/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

3 pokoje | 15 piętro | panorama centrum Warszawy | Krochmalna Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 57,8 m , położone na 15. piętrze budynku przy ul. Krochmalnej, w samym.

Szczegóły ogłoszenia

735 000 zł46,14 m² 15 929,78 zł/m²

 

Piętro:3/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Mieszkanie przy ul. Góralskiej łączy funkcjonalny układ z doskonałą lokalizacją. 46,14 m na 3. piętrze w 12-piętrowym budynku z 1979 roku to propozycja dla osób, które cenią.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 zł30 m² 106,67 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wyjątkowe mieszkanie w sercu miasta, które łączy ciszę, zieleń i kameralną atmosferę z prestiżową lokalizacją. Położone na rogu Alei Jana Pawła II i Świętokrzyskiej,.

Szczegóły ogłoszenia

1 399 000 zł41,32 m² 33 857,70 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

W sercu dynamicznie rozwijającej się warszawskiej Woli, w prestiżowym kompleksie 19. Dzielnica, oferujemy apartament zaprojektowany z myślą o świadomym inwestorze. To adres, który od lat.

Szczegóły ogłoszenia

1 670 zł17 m² 98,24 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia cicha kawalerka przy ul. Szulborskiej 6 w Warszawie. -Nieruchomość- powierzchnia 17,30 m2. 4 piętro z 4. W budynku wymieniono wszystkie instalacje, blok ocieplono.

Szczegóły ogłoszenia

2 990 zł55 m² 54,36 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu około 55-metrowe mieszkanie w bardzo dobrej lokalizacji w warszawskim centrum, na granicy Woli i Śródmieścia przy ulicy Waliców 19.

Szczegóły ogłoszenia

523 509 zł29,10 m² 17 990 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Metro Płocka | Balkon | Okazja kawalerka idealna start lub inwestycję! Na sprzedaż jasne i ustawne mieszkanie o powierzchni 29,10 m , położone w jednej z najbardziej pożądanych.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł48 m² 15 625 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

homfi ma przyjemność zaprezentować mieszkanie na sprzedaż na warszawskiej Woli. Lokalizacja Mieszkanie znajduje się przy ul. Wolskiej 115 w Warszawie. Lokalizacja zapewnia świetną komunikację.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł37 m² 17 540,54 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie w kamienicy Warszawa, nowolipki (muranów) Oferujemy funkcjonalne, dobrze rozplanowane mieszkanie o układzie 2 pokoi, położone na 4. piętrze w kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

4 300 zł65,50 m² 65,65 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwa pokoje do wynajecia w atrakcyjnej lokalizacji. Do wynajęcia przestronne mieszkanie 2 pokojowe po remoncie z garażem o powierzchni 65,5m2, położone na 7 piętrze.Mieszkanie jest po.

Szczegóły ogłoszenia

944 630 zł42,94 m² 21 998,84 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować mieszkanie na warszawskiej Woli. Mieszkanie o powierzchni: 42.94 m2 znajduje się na 5 piętrze i składa się z: - Salonu.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł54,50 m² 15 577,98 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować mieszkanie na warszawskiej Woli. Mieszkanie o powierzchni: 54.50 m2 znajduje się na 2 piętrze i składa się z: - Salonu - Dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

895 000 zł50 m² 17 900 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1935

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować mieszkanie na warszawskiej Woli. Mieszkanie o powierzchni: 50 m2 znajduje się na 1 piętrze i składa się z: - niezależnej kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

817 000 zł43 m² 19 000 zł/m²

 

Piętro:2/12

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2001

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować mieszkanie na warszawskiej Woli. Mieszkanie o powierzchni: 43 m2 znajduje się na 2 piętrze i składa się z: - niezależnej kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

570 000 zł37,50 m² 15 200 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować mieszkanie na warszawskiej Woli. Mieszkanie o powierzchni: 37.5 m2 znajduje się na 4 piętrze i składa się z: - Niezależnej.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł24,70 m² 18 218,62 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1965

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować kawalerkę na warszawskiej Woli. Kawalerka o powierzchni: 24.70 m2 znajduje się na parterze i składa się z: - Pokoju / Sypialni -.

Szczegóły ogłoszenia

678 000 zł35,50 m² 19 098,59 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować mieszkanie na warszawskiej Woli. Mieszkanie o powierzchni: 35.50 m2 znajduje się na 7 piętrze i składa się z: - Niezależnej.

Szczegóły ogłoszenia

752 500 zł43 m² 17 500 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować mieszkanie na warszawskiej Woli. Mieszkanie o powierzchni: 43 m2 znajduje się na 4 piętrze i składa się z: - salonu.

Szczegóły ogłoszenia

1 520 000 zł68,07 m² 22 329,95 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować mieszkanie na warszawskiej Woli. Mieszkanie o powierzchni: 68.07 m2 znajduje się na 1 piętrze i składa się z: - Kuchni otwartej.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł30 m² 90 zł/m²

 

Piętro:14/20

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Koszty - 2700 czynsz najmu + 740 czynsz do administracji co daje kwotę 3440zł + prąd i ewentualne zużycie wody i c.o. ponda ryczałt zawarty w czynszu do administracji. Kaucja - wysokość.

Szczegóły ogłoszenia

1 629 000 zł86 m² 18 941,86 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

[eng below ] W imieniu właściciela sprzedam bez prowizji świeżo odnowione, klimatyzowane, dwupoziomowe mieszkanie z balkonem, miejscem garażowym oraz komórką lokatorską dostępną do.

Szczegóły ogłoszenia

1 325 000 zł55,50 m² 23 873,87 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Wola - apartament obok Browarów Warszawskich. Lokalizacja i opis Apartament w centrum miasta w inwestycji Oxygen przy ul. Wroniej 45 tuż obok Browarów Warszawskich. Dynamicznie zmieniająca.

Szczegóły ogłoszenia

3 789 000 zł138,45 m² 27 367,28 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Sprzedam przepiękny apartament w modnej i prestiżowej lokalizacji XIX dzielnicy. Apartament ma powierzchnię 129,02 m.kw i 58,00 m.kw. taras oraz 2 loggie po 3m.kw. Cena apartamentu wynosi 3.

Szczegóły ogłoszenia

900 000 zł43,60 m² 20 642,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1961

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 3-pokojowe mieszkanie na warszawskiej Woli przy ul. Płockiej. Nieruchomość znajduje się na 1 piętrze w 4 piętrowym budynku. Na.