dowolna

Mieszkania Warszawa Wola

1 353 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

1 353 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kasprzaka

Wola,Warszawa

4 900 zł45 m² 108,89 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem jasne i ciche mieszkanie o pow. 45 m2 usytuowane na trzecim piętrze w nowoczesnym apartamentowcu z ochroną z 2017 r. Mieszkanie jest pełni umeblowane, wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Laskowa

Wola,Warszawa

850 000 zł52 m² 16 504,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

**wyjątkowe Dwupokojowe Mieszkanie z Doskonałym Rozkładem i Urokiem Lat 50.** Łączna powierzchnia użytkowa wraz z pomieszczeniem przynależnym wynosi 59,01m2 i składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Miła

Wola,Warszawa

850 000 zł49 m² 17 185,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1966

Administracyjnie jest to Wola ale do granicy Śródmieścia zaledwie 900m. Do stacji metra Ratusz Arsenał dojedziemy w 10 min. Autobusem lub do stacji metra dw. Gdański 10 min. tramwajem z ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Okopowa

Wola,Warszawa

2 900 zł30 m² 96,67 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Opis Kawalerka 2 pokoje przy arkadii- świetny punkt- ul. Okopowa 43 Atrakcyjna 2 pokojowa kawalerka w świetnej lokalizacji (blisko śródmieścia, centrów biznesu, metra, centrów handlowych Arkadii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Prosta

Za Żelazną Bramą,Warszawa

4 500 zł67 m² 67,16 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:nie

Do wynajęcia 4-pokojowe mieszkanie 67m2, piętro 6/10 z windą, w budynku z 1972r. przy ul. Prostej, wola, mirów. Idealne dla rodziny lub grupy przyjaciół. Cena: 4500zł + 1400zł czynsz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Łucka

Wola,Warszawa

5 000 zł45 m² 111,11 zł/m²

 

Piętro:18/30

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem przytulne mieszkanie - 45 m2 usytuowane na 18 piętrze apartamentowca z 2004 roku znajdującego się przy samym Rondzie Daszyńskiego na pograniczu Śródmieścia i bliskiej Woli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Kolejowa

Wola,Warszawa

1 702 730 zł83 m² 20 500 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

0% prowizji. 0% podatku pcc. Kupujesz od dewelopera. Gotowe do odbioru. Dwa miejsca parkingowe w cenie mieszkania! Wysokość mieszkania 3,40 m. Komfortowy apartament niemal w Centrum Warszawy może.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleja Prymasa Tysiąclecia

Wola,Warszawa

795 000 zł55 m² 14 376,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1956

Polish above / english below Oferujemy na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie na Woli. Doskonała Lokalizacja: 15 minut do ścisłego centrum. Pełna infrastruktura w otoczeniu. Bliskość Centrum oraz cisza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Pustola

Moczydło,Warszawa

1 920 zł23 m² 83,48 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia kawalerka przy ulicy Pustola 30b na Woli *powierzchnia 23 m2 *piętro 1 *ogrzewanie miejskie *lokal położony w cichej i zielonej okolicy, w budynku wyposażonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krochmalna

Wola,Warszawa

615 000 zł27 m² 22 777,80 zł/m²

 

Piętro:7/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Warszawa Wola | 27 m2 | 2 pokoje | Blisko M2 - Rondo onz | 1972 rok Mieszkanie znajdujące się na Warszawa wola - mirów, 2 - pokojowe z widokiem na Skwer Sybiraków o powierzchni 27 m2 na 7.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grzybowska

Wola,Warszawa

8 500 zł56 m² 151,79 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Avenue Estate oferuję do wynajęcia pięćdziesięcio sześcio metrowe mieszkanie w Mennica Residence przy ul. Grzybowskiej. Lokalizacja: lokal znajduje się na szóstym pietrze nowego apartamentowca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grzybowska

Wola,Warszawa

8 800 zł74 m² 118,92 zł/m²

 

Piętro:6/15

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Avenue Estate prezentuje do wynajęcia nowy, nigdy wcześniej niezamieszkiwany trzypokojowy apartament o powierzchni 69 m2. Apartament wykończony w bardzo wysokim standardzie, znajduje się na 6.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Radziwie

Wola,Warszawa

6 500 zł66 m² 98,89 zł/m²

 

Piętro:14/15

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Bardzo ładne, przestronne i komfortowe 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 66 m2, usytuowane na 14 piętrze w nowoczesnym apartamentowcu przy ul. Radziwie na bliskiej Woli. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Młynarska

Wola,Warszawa

950 000 zł62 m² 15 273,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1937

Bez prowizji od Strony Kupującej. Warszawa, wola, młynów, ul. Młynarska. Gotowe do wprowadzenia, całkowicie wykończone i wyposażone, po generalnym remoncie, 3-pokojowe mieszkanie z dwoma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Leszno

Wola,Warszawa

2 700 zł47 m² 57,45 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

W y G O D N E, trzypokojowe mieszkanie na warszawskiej Woli przy dzielnicy Śródmieście, położone w idealnie skomunikowanym miejscu (pod blokiem przystanek autobusowy), w obrębie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Płocka

Wola,Warszawa

2 550 zł62 m² 41,13 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia dwupokojowe mieszkania na ulicy Płocka 15b. *Nieruchomość o powierzchni 61,6 m2 znajduję się na 2 piętrze. *Lokal składa się z salonu, sypialni, oddzielnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Wola,Warszawa

749 000 zł50 m² 15 040,20 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1987

Mieszkanie przy ulicy Żelaznej na warszawskiej Woli graniczącej z Śródmieściem dostępne od zaraz! Na mieszkanie o powierzchni 49,8 m2 na 1 piętrze z windą, składają się: - oddzielna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa

Wola,Warszawa

722 000 zł48 m² 14 979,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1955

Mieszkanie 48,2 mkw w niskim budynku z cegły tuż przy Parku moczydło. Lokal do generalnego remontu. Dwustronne, idealnie ciche, widne. Budynek po wszystkich wymianach i koniecznych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Zawiszy

Młynów,Warszawa

2 900 zł53 m² 54,72 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie 53m2, piętro 5/6 z windą w budynku z 2008r. przy ul. Zawiszy, wola, młynów. Idealne dla singla/singielki lub pary. Oferta dla osób niepalących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Stańczyka

Wola,Warszawa

1 299 000 zł47 m² 27 638,30 zł/m²

 

Piętro:10/14

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż pięknie wykończone i przestronne mieszkanie o powierzchni 47 m , usytuowane na 10 piętrze w prestiżowej lokalizacji przy Alei Prymasa Tysiąclecia, warszawa Wola (adres:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Młynów,Warszawa

950 000 zł62 m² 15 273,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1937

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Kasprzaka

Wola,Warszawa

2 250 zł24 m² 93,75 zł/m²

 

Piętro:8/12

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Z przyjemnością prezentuję Państwu kawalerkę do wynajmu, zlokalizowaną na osiedlu Bliska Wola. Mieszkanie znajduje się na 8 piętrze, w budynku położonym w wewnętrznej części osiedla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kłopot

Wola,Warszawa

990 000 zł42 m² 23 482 zł/m²

 

Piętro:6/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Westate Wola prezentuje dwupokojowe mieszkanie na osiedlu przy Arkadii na sprzedaż. Na sprzedaż, dwupokojowe mieszkanie znajdujące się na osiedlu ,przy Arkadii'. Osiedle wybudowane zostało w 2017.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wolska

Wola,Warszawa

750 000 zł50 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie (z możliwością wydzielenia dodatkowego pokoju) o powierzchni 49,2 m zlokalizowane na Woli. Do mieszkania przynależy naziemne miejsce parkingowe na strzeżonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Żelazna

Wola,Warszawa

2 100 zł22 m² 95,02 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Unikalna kawalerka trzypoziomowa ze strefami: kuchnią oddzielną, kabiną prysznicową, toaletą z umywalką. Duży pokój z antresolą - sypialnią. Mieszkanie przestronne i wysokie. Ciche.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Wola,Warszawa

705 000 zł39 m² 18 076,90 zł/m²

 

Piętro:14/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Proponuję Państwu Bardzo atrakcyjne mieszkanie w centrum / Wola W skład mieszkania wchodzi : - salon - sypialnia - łazienka - hol - balkon Możliwość parkowania samochodu na terenie posesji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Smocza

Wola,Warszawa

555 000 zł26 m² 21 134,80 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie o powierzchni 27m2 usytuowane na 2 piętrze w bloku z windą- zlokalizowane na warszawskim Muranowie przy ulicy Smoczej. Mieszkanie po remoncie - czyste i gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Żelazna

Mirów,Warszawa

1 800 000 zł149 m² 12 081 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1995

Piękny 148m2 apartament z podziemnym garażem w centrum Warszawy, obok Hotelu Hilton, platinium Towers i centrum Fabryka Norblina. Strzeżone osiedle, kilka minut do stacji metra rondo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Wola,Warszawa

8 850 zł50 m² 177 zł/m²

 

Piętro:20

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Speak English, говорю по-русски Komfortowy dwupokojowy apartament w standardzie premium w wieżowcu z recepcją 24h, siłownią oraz spa wyłącznie dla mieszkańców oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Okopowa

Wola,Warszawa

515 000 zł30 m² 17 109,60 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1955

Dwupokojowe, rozkładowe mieszkanie o pow. 30,10m2. Mieści się na pierwszym piętrze w bloku z windą, położonym przy ul. Okopowej , blisko metra i komunikacji miejskiej. Ekspozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Giełdowa

Wola,Warszawa

6 500 zł83 m² 78,31 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Prawdziwa oaza komfortu i funkcjonalności w samym sercu miasta. Bezpośredni dostęp do wszelkich udogodnień, które ułatwią życie dynamicznym i ambitnym osobom. Wyjątkowość tego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z kominkiem, ul. Siedmiogrodzka

Czyste,Warszawa

7 500 zł72 m² 104 zł/m²

 

Piętro:9/15

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Komfortowy, urządzony w wysokim standardzie apartament na Woli w pobliżu Browarów Warszawskich i Fabryki Norblina Budynek: apartamentowiec został wybudowany w 2016 roku, posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Siedmiogrodzka

Wola,Warszawa

4 000 zł32 m² 125 zł/m²

 

Piętro:2/17

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Eleganckie Mieszkanie o Wysokim Standardzie na Woli do Wynajęcia Z przyjemnością prezentujemy Państwu unikatową ofertę wynajmu nowoczesnego mieszkania o powierzchni 31m2, usytuowanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Sławińska

Wola,Warszawa

719 000 zł39 m² 18 435,90 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Posiadamy w naszej ofercie na sprzedaż mieszkanie na Bliskiej Woli o powierzchni 39mkw. Kawalerka przedzielona ścianką działową między sypialnią, a salonem co tworzy dwie niezależne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Karolkowa

Czyste,Warszawa

1 800 zł34 m² 52,94 zł/m²

 

Piętro:7/12

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Oferta dodana za pomocą addom Jednopokojowe mieszkanie z aneksem sypialnym na bliskiej Woli przy ulicy Karolkowej o powierzchni 34m2 na osiedlu Metropoint Apartments. + osiedle strzeżone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sokołowska

Wola,Warszawa

2 400 zł44 m² 54,55 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferta dodana za pomocą addom Dwupokojowe mieszkanie do wynajęcia z balkonem na Woli przy ulicy Sokołowskiej. Nowe budownictwo, świetny stan, spokojna okolica. Zadbane mieszkanie dwupokojowe -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Mirów,Warszawa

1 530 000 zł105 m² 14 599,20 zł/m²

 

Piętro:3/13

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Mamy przyjemność zaprezentować państwu lokal mieszkalny na sprzedaż w bardzo dobrej lokalizacji, na ulicy Łuckiej. Rokład pomieszczeń - 3 pokoje - kuchnia z jadalnią - łazienka z wc -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grzybowska

Wola,Warszawa

9 700 zł72 m² 134,72 zł/m²

 

Piętro:10/16

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Gdzie: bliska Wola, ul. Grzybowska 37 Odpowiednie dla: - lubiących mieszkać w centrum miasta ceniących sobie wysoki komfort życia. Zalety: prestiżowy budynek który jest w samym centrum stolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa

Młynów,Warszawa

915 000 zł59 m² 15 534,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Przedstawiam Państwu przestronną oraz rozkładową 3-pokojową (z możliwościami aranżacji) nieruchomość usytuowaną na bliskiej Woli w zadbanej kamienicy z lat 50. Przedmiotem oferty jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wieluńska

Wola,Warszawa

735 000 zł47 m² 15 671,60 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Atrakcyjne 2-pokojowe mieszkanie, wola Jeśli szukasz funkcjonalnej nieruchomości blisko centrum Warszawy, to ta nieruchomość jest idealnym wyborem! Nieruchomość o powierzchni 46,9 m2 jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Okopowa

Wola,Warszawa

519 000 zł30 m² 17 242,50 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1955

Kawalerka do generalnego remontu, wola - Młynów Mieszkanie o powierzchni 30,10 m2 jest jednostronne, o ekspozycji północno-wschodniej. Nieruchomość znajduje się na pierwszym piętrze.