dowolna

Mieszkania Warszawa Wola

1 353 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

1 353 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Ludwiki

Wola,Warszawa

3 070 000 zł123 m² 24 884,50 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2013

Oferujemy Państwu na sprzedaż unikalny apartament na ostatnim, 8 piętrze, położony w Warszawie, w dzielnicy Wola, przy ulicy Ludwiki, w nowopowstałej inwestycji Dom Development ".

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Ordona

Odolany,Warszawa

1 149 000 zł47 m² 24 609,10 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Obnizka ceny do końca lutego! Z ogromną przyjemnością przedstawiam idealnie zlokalizowane mieszkanie, wykonane z dbałością o szczegóły oraz przy użyciu najwyższej jakości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Warszawa

Wola,Warszawa

5 000 zł48 m² 104,17 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Jasne mieszkanie na 8 piętrze. Salon z aneksem kuchennym, 2 oddzielne sypialnie, łazienka z prysznicem. Balkon Francuski. Mieszkanie jest w pełni umeblowane i gotowe do wprowadzenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament wysoki standard Warszawa

Wola,Warszawa

799 000 zł32 m² 25 173,30 zł/m²

 

Piętro:10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż Apartament 31,74 m2 Warszawa dzielnica Wola Jest to kompleks budynków Bliska Wola Tower" to najnowsza inwestycja na warszawskiej Woli obok której trudno przejść obojętnie. Przedmiotem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wawelberga

Wola,Warszawa

535 000 zł29 m² 18 259,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1955

Mieszkanie 1-pokojowe o powierzchni 29,30 m , 1 piętro w 3-piętrowym bloku bez windy z 1955 roku-Warszawa, wola, ul. Hipolita Wawelberga. Budynek z cegły, wyremontowany, nowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pawia

Wola,Warszawa

700 000 zł37 m² 18 711,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Mieszkanie na sprzedaż w 3-piętrowym budynku. Mieszkanie z księgą wieczystą bez żadnych obciążeń. W pokojach na podłodze parkiet w dobrym stanie. Mieszkanie wymaga drobnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nowolipki

Wola,Warszawa

3 400 zł50 m² 68,25 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Witam Państwa! przedstawiam Państwu 2-pokojowe dwustronne mieszkanie o powierzchni 49,82 m2 mieszczące się na warszawskiej Woli kilka kroków od Śródmieścia, w sercu zabytkowego, jedynego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Bema

Wola,Warszawa

770 000 zł45 m² 17 111,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1894

Jednopokojowe mieszkanie na Woli, o pow. 45 m2, usytuowane na 2 piętrze w 4 piętrowej, wpisanej do rejestru zabytków kamienicy z 1894 roku. Mieszkanie składa się z dużego, ok. 30 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Ogrodowa

Wola,Warszawa

3 200 zł43 m² 74,42 zł/m²

 

Piętro:4/13

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Oferujemy do najmu dwu pokojowe mieszkanie na warszawskiej Woli przy ul. Ogrodowej 31. Mieszkanie składa się z pokoju dziennego z wyjściem na balkon, w pełni wyposażonego aneksu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wolska

Wola,Warszawa

630 000 zł38 m² 16 622,70 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Z przyjemnością przedstawiam Państwu ofertę 2 pokojowego mieszkania znajdującego się przy ul. Wolska (wola). Mieszkanie jest 2 pokojowe o powierzchni 37.90 m2, a składa się z: - salonu -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kolejowa

Wola,Warszawa

4 000 zł48 m² 83,33 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Wolne od zaraz! Zapraszam przez 7 dni w tygodniu! Polecam pięknie wykończony mieszkanie 2-u pokojowe (48 m2) z loggią oraz z miejscem postojowym w garażu podziemnym ( miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jana Kazimierza

Wola,Warszawa

1 179 000 zł61 m² 19 461,90 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Trzypokojowa przestrzeń położona w nowoczesnej dzielnicy Wola Odolany na siódmym piętrze budynku z 2016 roku. Mieszkanie jest bardzo wysokie. Budynek Mieszkanie znajduje się w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wawrzyszewska

Wola,Warszawa

3 600 zł43 m² 83,72 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia klimatyzowany 2 pokojowy Apartament o pow. 43m2 na Woli na rogu ulic ostroroga/wawrzyszewska. Blisko biznesowego centrum Warszawy a zarazem w cichej spokojnej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Łucka

Wola,Warszawa

5 000 zł85 m² 59,03 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem przestronne, ciche mieszkanie 3 pokojowe usytuowane na 4 piętrze apartamentowca z 1997 r na bliskiej Woli. Tylko 5 min pieszo od Ronda Daszyńskiego i stacji metra oraz 10 minut.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Jana Pawła II

Wola,Warszawa

1 600 000 zł98 m² 16 376,70 zł/m²

 

Piętro:10/13

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Przedstawiam do sprzedaży duże mieszkanie, oferujące ergonomiczny układ pomieszczeń, znajdujące się przy Alei Jana Pawła II. Zlokalizowane w jednej z najlepszych lokalizacji szerzej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Młynarska

Wola,Warszawa

3 400 zł49 m² 70,06 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie o pow. 48,53 m2 zlokalizowane na 1 piętrze w 5-piętrowej kamienicy, przy ul. Młynarskiej na Woli. S tacja metra Płocka w odległości 700 m. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Obozowa

Wola,Warszawa

6 500 zł65 m² 100 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

3 pokoje | Bliska Wola | Duży taras Avenue Estate prezentuje piękny apartament z ogromnym (100m2) tarasem, z którego rozciąga się widok na Warszawę. Lokalizacja: apartament znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szulborska

Wola,Warszawa

560 000 zł39 m² 14 395,90 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie 38,90M2, 2 pokoje, wola, ul.SZULBORSKA REZERWACJA Na sprzedaż: Mieszkanie znajdujące się w zielonej, bezpiecznej okolicy, na dobrze zagospodarowanym osiedlu, na warszawskiej Woli, na ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ordona

Wola,Warszawa

8 500 zł70 m² 121,43 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkania na Woli, ulica Ordona 5, 70 m2, piętro 2, winda, z szerokim, dużym trasem oraz małym balkonem przy sypialni. Rozkład apartamentu: kuchnia z salonem oraz dwie osobne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sowińskiego

Wola,Warszawa

3 250 zł43 m² 74,94 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia od zaraz mieszkanie przy ul. Sowińskiego. Mieszkanie o powierzchni 43,37 mkw znajduje się na szóstym piętrze w dokładnie strzeżonym i monitorowanym osiedlu. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wola,Warszawa

2 500 zł37 m² 67,75 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta tylko dla osób pracujących. Mieszkanie dostępne od 1 marca 2024r. Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie na Woli przy ul. Sowińskiego. Nieruchomość składa się z 2 pokoi, aneksu kuchennego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Żelazna

Wola,Warszawa

1 800 zł19 m² 94,74 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia kawalerka przy ul. Żelaznej 16 *powierzchnia 19 m2 *piętro 6 *ogrzewanie miejskie *okoliczna zabudowa śródmiejska - budynki z lat 50. i przedwojenne, oraz nowoczesne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Przyokopowa

Wola,Warszawa

5 000 zł52 m² 97,05 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu nowe, stylowe i funkcjonalne mieszkanie w topowej lokalizacji, inwestycji - Rezydencji Konrad w sąsiedztwie Ronda Daszyńskiego. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dzielna

Nowolipki,Warszawa

3 800 zł50 m² 76 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50 m Mieszkanie składa się z 2 niezależnych pokoi, odrębnej kuchni i łazienki oraz balkonu. Dostępność: od zaraz. Cena: 3900 zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wolska

Wola,Warszawa

806 000 zł49 m² 16 449 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 49 m , 1 piętro w kamienicy z windą z 1956 roku -warszawa, wola, ul. Wolska róg ul.Działdowskiej. Na powierzchnię mieszkania składa się:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Siedmiogrodzka

Wola,Warszawa

7 800 zł74 m² 105,01 zł/m²

 

Piętro:1/16

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

3 pokojowe mieszkanie | bezpieczne I eleganckie osiedle | oaza | dostepne od 23.02 | METRO M2 | RONDO DASZYNSKIEGO Mieszkanie dostępne od 23 lutego 2024. Zapraszam do umówienia się na prezentację.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Redutowa

Wola,Warszawa

610 000 zł39 m² 15 641 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Mieszkanie o pow.38,6m2 na II piętrze w budynku z lat 60-tych (bez windy), Wola, ul.Redutowa. Składa się z 2 pokoi (jeden z balkonem), otwartej na pokój kuchni z oknem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Warszawa

Wola,Warszawa

3 800 zł40 m² 95 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedstawiam Państwu eleganckie 2 pokojowe mieszkanie w samym centrum Warszawy przy ul. Chłodnej. Lokal jest urządzony i gotowy do wprowadzenia się. Posiada pełne wyposażenie agd, niezbędne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Karolkowa

Wola,Warszawa

7 500 zł45 m² 166,67 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Super urządzone 2 pokoje na bliskiej Woli. Klimatyzacja w 2 pokojach. Suszarka w łazience. Sofa rozkładana. Podgrzewana podłoga. Elektryczne rolety i żaluzje. Miejsce postojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Górczewska

Wola,Warszawa

3 500 zł50 m² 70,56 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mam przyjemność zaprezentować Państwu 2-pokojowe , jasne i przestronne mieszkanie o powierzchni 49 ,6 m2 znajdujące się na zadbanym, zamkniętym osiedlu z 2009 zlokalizowanym przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Górczewska

Wola,Warszawa

839 000 zł50 m² 16 780 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Wola Ulrychów ul. Górczewska | 400 m do stacji metra Księcia Janusza lub Ulrychów 50 m2 | 3 pokoje | oddzielna kuchnia z oknem | klimatyzacja | piwnica | balkon typu loggia | mieszkanie po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Krochmalna

Wola,Warszawa

3 000 zł48 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:14/15

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferta biura tylko najem okazjonalny Ul. Krochmalna 3 Dostępny od końca lutego / początek marca. Jasne, 3 samodzielne pokoje, po generalnym remoncie ( koniec XII 2021), gotowe do wprowadzenia niedaleko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Skierniewicka

Wola,Warszawa

3 900 zł45 m² 87 zł/m²

 

Piętro:10/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam! Z klimatyzacją! Mieszkanie wykończone w standardzie Premium! 200m. od Metra Płocka! Blisko Centrum! Do wynajęcia piękne, ciche, klimatyczne, jasne, (2020 r.) dwupokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Wola,Warszawa

3 400 zł65 m² 52,31 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mam przyjemność przedstawić rozkładową oraz przestronną 3-pokojową nieruchomość zlokalizowaną tuż przy samym Metrze Płocka. Lokalizacja zapewnia nam wszystko, co najlepsze - w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Symboliczna

Wola,Warszawa

3 400 zł44 m² 78,16 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia przytulne, dwupokojowe mieszkanie na warszawskiej Woli (ul. Symboliczna). Mieszkanie usytuowane na parterze w inwestycji z 2014 roku. Mieszkanie o powierzchni 43,5 mkw,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Siedmiogrodzka

Wola,Warszawa

2 575 000 zł74 m² 34 666,10 zł/m²

 

Piętro:1/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 74,28 m , 1 piętro w 16-piętrowym apartamentowcu z windą z 2016 roku-Warszawa, wola, ul. Siedmiogrodzka. Balkon, możliwość wynajęcia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Młynarska

Wola,Warszawa

960 000 zł63 m² 15 238,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1940

Polecamy słoneczne 3 pokojowe wykończone w oparciu o detale na Woli Kamienica z 1940r , cegła Ekspozycja wschód-zachód Wysokość 2,75m Po generalnym remoncie, całość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Obozowa

Wola,Warszawa

2 150 zł29 m² 74,14 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia słoneczna i przytulna kawalerka przy Obozowej 61 (wola). *Lokal o powierzchni 28,7 m2 znajduje się na 3 piętrze. *Składa się z salonu, aneksu kuchennego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ogrodowa

Wola,Warszawa

699 000 zł38 m² 18 394,70 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni ok.38 m , 3 piętro w 10-piętrowym bloku z płyty z windą z 1970 roku -Warszawa, Wola, ul. Ogrodowa. Na powierzchnię mieszkania składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Anielewicza

Wola,Warszawa

3 900 zł50 m² 78 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 50 mkw, znajdujące się na pierwszym piętrze w dziewięciopiętrowym bloku. Budynek zlokalizowany jest przy ulicy Mordechaja Anielewicza na Woli. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Łucka

Wola,Warszawa

8 000 zł75 m² 106,67 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Polecamy do wynajęcia nowoczesne mieszkanie o powierzchni 75 m2 znajdujące się obok Fabryki Norblina. Wszystkie pokoje posiadają klimatyzację. Na powierzchnię mieszkania składają się.