dowolna

Mieszkania Warszawa Wola

1 353 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

1 353 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kasprzaka

Wola,Warszawa

950 000 zł37 m² 26 006 zł/m²

 

Piętro:5/25

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową ofertę 2-pokojowego, nowego mieszkania wykończonego w wysokim standardzie na ekskluzywnym osiedlu Bliska Wola (ul. Marcina Kasprzaka 29).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Grabowska

Wola,Warszawa

749 000 zł48 m² 15 692,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Z przyjemnością prezentujemy Państwu przestronne, rozkładowe mieszkanie o powierzchni 47,7m2, usytuowane w wyjątkowo dogodnym punkcie komunikacyjnym. **lokalizacja:** Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Wola,Warszawa

11 000 zł75 m² 146,67 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przedstawiamy nieruchomość w inwestycji Browary Warszawskie wykończone w wysokim standardzie. Jako firma zarządzająca najmem posiadamy klucze do tej nieruchomości a także w ofercie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Grzybowska

Wola,Warszawa

5 200 zł38 m² 136,84 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mennica Residence I Wynajem I Wola I 2 pokoje I Grzybowska 43a Zamieszkaj w Mennicy Residence, w jednym z najbardziej prestiżowych adresów w Warszawie. Apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Mroczna

Ulrychów,Warszawa

2 500 zł47 m² 53,19 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie 45 m2 parter/2 bez windy, w budynku z 2003r. przy ul. Mrocznej, wola, ulrychów. Idealne dla singla/singielki lub pary. Oferta dla osób niepalących i bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Skierniewicka

Wola,Warszawa

3 400 zł44 m² 77,27 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie usytuowane na 2 piętrze nowoczesnego budynku na zamkniętym, strzeżonym osiedlu na warszawskiej Woli, nieopodal ronda Daszyńskiego. Mieszkanie i pow. 44.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sowińskiego

Wola,Warszawa

520 000 zł37 m² 14 092,10 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Do sprzedania dwupokojowe mieszkanie na Woli przy ul. Sowińskiego. Nieruchomość składa się z 2 pokoi, aneksu kuchennego, łazienki oraz przedpokoju, położona jest na ostatnim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kasprzaka

Wola,Warszawa

3 000 zł36 m² 83,33 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia nowoczesne, dwupokojowe mieszkanie na warszawskiej Woli, przy ulicy Marcina Kasprzaka. Mieszkanie usytuowane na 8. piętrze w budynku z 2019 roku. Lokal o powierzchni 36.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Pawia

Wola,Warszawa

2 500 zł31 m² 81,06 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 1-pokojowe mieszkanie o pow. 30,84 m2 , zlokalizowane przy ul. Pawiej na warszawskiej Woli. Mieszkanie w pełni umeblowane i wyposażone. Lokal znajduje się na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Wola,Warszawa

1 370 000 zł56 m² 24 464,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1933

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż wykończone, dwupokojowe mieszkanie na warszawskiej Woli. Nieruchomość znajduje się na parterze w trzypiętrowej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kolska

Wola,Warszawa

3 330 zł37 m² 90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja pełna korzyści Oferta wynajmu nieruchomości przy ulicy Kolskiej na Woli wraz z miejscem postojowym oraz boksem rowerowym. W pobliżu mieszkania znajdują się liczne udogodnienia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Wola,Warszawa

1 399 000 zł77 m² 18 168,80 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować ekskluzywny, 2 pokojowy apartament usytuowany na warszawskiej Woli. To dwupoziomowe mieszkanie ulokowane jest na 6 i 7 kondygnacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Płocka

Wola,Warszawa

3 200 zł40 m² 80 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę eleganckie mieszkanie o powierzchni 40m2 typu studio z otwartą kuchnią i aneksem sypialnianym znajdujące się na 2 piętrze w 8 piętrowym budynku na terenie zamkniętego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sienna

Wola,Warszawa

6 000 zł62 m² 96,77 zł/m²

 

Piętro:13

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Z przyjemnością prezentujemy Państwu wygodne i przestronne mieszkanie na bliskiej Woli przy ul. Siennej. Apartament zlokalizowany jest w okolicy samego centrum Warszawy, blisko metra. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wolska

Wola,Warszawa

920 000 zł40 m² 22 766,60 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Rezerwacja Do sprzedania: funkcjonalne, wyposażone gotowe do natychmiastowego wynajęcia po zakupie, mieszkanie o powierzchni 40,41 m2 m2 na 1 piętrze w budynku apartamentowy z 2017 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jana Olbrachta

Wola,Warszawa

1 299 999 zł69 m² 18 840,60 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 68,4 m2 z loggią. Mieszkanie znajduje się na 5 piętrze w 6-piętrowym budynku z 2009 roku położonym na Warszawskiej Woli przy ul. Jana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chłodna

Wola,Warszawa

740 000 zł39 m² 19 072,20 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

To dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 39 metrów kwadratowych znajduje się na pograniczu dzielnic Wola i Śródmieście, co zapewnia doskonały dostęp do atrakcji obu tych obszarów. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Wola,Warszawa

4 200 zł45 m² 93,33 zł/m²

 

Piętro:2/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

W ofercie biura kadom przedstawiamy Państwu mieszkanie 2 pokojowe, znajdujące na warszawskiej Woli, przy ul. Ogrodowej. Mieszkanie składa się z: sypialni z łóżkiem małżeńskim, szafą na całą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jana Kazimierza

Wola,Warszawa

975 000 zł57 m² 17 226,20 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Dwupokojowe mieszkanie w nowym budownictwie na Woli. Pokój dzienny z balkonem, sypialnia z szafą, kuchnia otwarta na pokój dzienny, łazienka z wc i wanną oraz przedpokój. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa

Wola,Warszawa

830 000 zł56 m² 14 690,30 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Przedstawiam Państwu 3 - pokojową nieruchomość usytuowaną na Woli, w okolicy Metra Płocka - dzielnicy stworzonej dla osób ceniących sobie spokój a zarazem lubiących bliskość centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Skierniewicka

Wola,Warszawa

2 500 zł41 m² 60,98 zł/m²

 

Piętro:8/17

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *wygodne mieszkanie na 8 piętrze, 41,5 m2. *Budynek z recepcją i monitoringiem. *Rozbudowana struktura handlowo-usługowa i transportowa. *W pobliżu nowa stacja metra Płocka -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Okopowa

Wola,Warszawa

3 300 zł55 m² 59,57 zł/m²

 

Piętro:6/17

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie 55,4 m2 piętro 6/17 z windą w budynku z 2008r. przy ul. Okopowej Wola, nowolipki. Idealne dla singla/singielki, pary, młodej rodziny lub studentów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Człuchowska

Wola,Warszawa

3 000 zł50 m² 60 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy Państwu słoneczne, dwupokojowe mieszkanie na Woli Ulrychów. Ostatnie, piąte piętro z widokiem na tereny zielone. Do lokalu przynależy jedno miejsce postojowe. Umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Ożarowska

Wola,Warszawa

590 000 zł30 m² 19 666,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1956

Przytulna kawalerka położona na bliskiej Woli. Na powierzchni 30 m2 znajduje się ustawny pokój, aneks kuchenny, garderoba oraz łazienka z prysznicem. Ekspozycja okien na Wschód. Wszystkie media sa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Kolska

Wola,Warszawa

5 000 zł51 m² 98,04 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Idealna oferta dla osoby poszukującej kompaktowego mieszkania w wysokim standardzie. Wykończone przy użyciu materiałów wysokiej jakości zapewni komfort użytkowania. Wyjątkowo dogodna lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jana Kazimierza

Wola,Warszawa

849 000 zł41 m² 20 937,10 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Rezerwacja Prezentuję kompaktowe i funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 40,55 m2. Mieszkanie jest usytuowane na 4 piętrze ośmiopiętrowego bloku zlokalizowanego na warszawskiej Woli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wronia

Wola,Warszawa

8 900 zł72 m² 124 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

English description below Stylowe mieszkanie w ekskluzywnym budynku blisko centrum Warszawy Stylowy apartament zlokalizowany blisko centrum Warszawy. Wykończony i umeblowany w wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kolejowa

Wola,Warszawa

4 200 zł35 m² 120 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Zapraszamy do wynajmu uroczego mieszkania o powierzchni 52 m2, znajdującego się w centrum Warszawy, w 19 dzielnicy, przy ulicy Kolejowej. Mieszkanie o metrażu 52m2 na który składają.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sztuk Pięknych

Wola,Warszawa

3 500 zł42 m² 83,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 42 m2 w nowoczesnym apartamentowcu na Woli przy ul.Jana Kazimierza. Mieszkanie umeblowane, salonik z wyjściem na duży balkon, w pełni wyposażona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Siedmiogrodzka

Wola,Warszawa

4 700 zł38 m² 123,68 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe designerskie mieszkanie o bardzo funkcjonalnym układzie pomieszczeń. Mieszkanie zostało zaprojektowane przez architekta i wykończone przy użyciu wysokiej jakości materiałów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jana Olbrachta

Wola,Warszawa

584 000 zł38 m² 15 449,70 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 37,8 m , 6 piętro w 10-piętrowym bloku z windą z 1974 roku -warszawa, wola, ul. Jana Olbrachta. Na powierzchnię mieszkania składa się: - 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Nowolipie

Nowolipki,Warszawa

3 500 zł56 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 3 pokojowe mieszkanie 56 m2, piętro 1/3 bez windy, w budynku z 1950 r. przy ul. Nowolipie, wola, nowolipki. Idealne dla pary lub rodziny. Cena: 3500 zł + 600 zł czynsz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Goleszowska

Odolany,Warszawa

4 700 zł59 m² 79,66 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie 59m2, piętro 5/8 z windą w budynku z 2021r. przy ul. Goleszowskiej, wola Odolany. Nowe, czeka na pierwszych lokatorów, idealne dla rodziny lub pary.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Żelazna

Mirów,Warszawa

2 500 zł28 m² 89 zł/m²

 

Piętro:13/15

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedmiotem oferty jest świeżo wyremontowane, małe mieszkanie w ścisłym Centrum Warszawy! Mieszkanie składa się z sypialni, niewielkiego salonu z częściowo otwartą kuchnią,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Obozowa

Wola,Warszawa

4 200 zł40 m² 105 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszamy do wynajęcia nowego, dotąd niezamieszkanego mieszkania o powierzchni dwóch pokoi, usytuowanego na nowym, zamkniętym i monitorowanym osiedlu przy ul. Obozowej Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Stańczyka

Wola,Warszawa

2 600 zł35 m² 74,29 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia piękne 2-pokojowe mieszkanie na nowym osiedlu przy ul. Stańczyka 5/ Al. Prymasa Tysiąclecia. *Świetnie doświetlone, funkcjonalny rozkład, w bloku z windą. *W.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Warszawa

Wola,Warszawa

849 000 zł38 m² 22 342,10 zł/m²

 

Piętro:2/16

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2008

Przestronna kawalerka typu studio położona na pograniczu Woli i Śródmieścia. Na powierzchni prawie 40 m2 znajduje się ustawny pokój połączony z widną, otwartą kuchnią oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jana Kazimierza

Wola,Warszawa

1 420 000 zł71 m² 20 000 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Trzypokojowe mieszkanie położone w nowym budynku na Woli. W skład lokalu wchodzi: - przestronny salon z aneksem kuchennym o powierzchni 30m2, - korytarz o powierzchni 10 m2, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Krochmalna

Wola,Warszawa

5 900 zł36 m² 162,67 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Apartament 2-pok | Browary Warszawskie | ul. Krochmalna | Wysoki standard dg Properties ma wielką przyjemność zaprezentować nowoczesny Apartament o powierzchni 36,27 m2 położony jest w samym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kolejowa

Wola,Warszawa

3 400 zł38 m² 89,95 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Na wynajem 2-pokojowy, wyjątkowy apartament zapewniający komfort i bezpieczeństwo, znajdujący się na Warszawskiej Woli, przy ul. Kolejowej 9 nowy Apartament o pow. 37,8 m2 składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany Warszawa

Wola,Warszawa

2 900 zł31 m² 93,55 zł/m²

 

Piętro:7/25

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz w pełni wyposażona kawalerka o powierzchni 31 m2. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym, przestronnej łazienki oraz korytarza. Mieszkanie jest.