dowolna

Mieszkania Warszawa Wola

1 353 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

1 353 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jana Kazimierza

Wola,Warszawa

320 000 zł48 m² 6 721,28 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Mieszkanie już jest gotowe. Stan deweloperski. Dwupokojowe mieszkanie o pow. ok 48m2 w nowej inwestycji na Woli. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym (ok. 27m2), sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 5-pokojowy, ul. Banderii

Wola,Warszawa

4 200 zł100 m² 42 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia na cele biurowe o powierzchni 100m.kw w nowoczesnym, przeszklonym budynku na bliskiej Woli przy ul. Banderii. Wysoki standard wykończenia części wspólnych, 2 wejścia do budynku od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jana Olbrachta

Wola,Warszawa

330 000 zł55 m² 6 000 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Cenowa okazja! Rozkładowe, słoneczne mieszkanie w doskonałej komunikacyjnie lokalizacji. Do Centrum dojazd zajmuje nie więcej jak 15 - 20 minut, po sąsiedzku pełna infrastruktura - sklepy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Leszno

Wola,Warszawa

639 000 zł67 m² 9 537,31 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

kanie dwupokojowe (67m2) o podwyższonym standardzie, z piwnicą (4m2) w doskonałej lokalizacji. Lokal wraz z gruntem pod budynkiem, stanowi własność hipoteczną. Pełna infrastruktura.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chłodna

Wola,Warszawa

345 000 zł40 m² 8 734,18 zł/m²

 

Piętro:7/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Mieszkanie w Centrum świetnie położone, ciche, idealnie nadaje się na inwestycję. Słoneczne, zadbane i urządzone. W pokojach i przedpokoju na podłodze parkiet w dobrym stanie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Esperanto

Wola,Warszawa

300 000 zł37 m² 8 108,11 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na granicy Woli i Śródmieścia. Dwupokojowe po generalnym remoncie. Doskonała lokalizacja. W pobliżu szkoła podstawowa, przedszkole, basen, centrum handlowe Klif i Arkadia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żytnia

Wola,Warszawa

285 000 zł44 m² 6 477,27 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Mieszkanie na wysokim parterze z przynależnym miejscem parkingowym i piwnicą. Budynek po wymianie rur i instaklacji, cegła, elewacja po remoncie, media miejskie, nowe kaloryfery. Wysoki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Anielewicza

Wola,Warszawa

200 000 zł26 m² 7 604,56 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Do sprzedania kawalerka z widną kuchnią. Okna i wszystkie instalacje w mieszkaniu wymienione. W kuchni i w łazience glazura i terakota starszego typu. Mieszkanie raczej do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Raszei

Wola,Warszawa

430 000 zł60 m² 7 166,67 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1951

Rozkładowe, trzypokojowe mieszkanie o pow 60m2 /pokoje: 23m2,12m2,12m2/. Kuchnia /6m2/ widna osobno, łazienka /5m2/ z oknem. Lokal z trójstronną bardzo korzystną wystawą okien Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żytnia

Wola,Warszawa

285 000 zł44 m² 6 515,78 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Ładne dwupokojowe mieszkanie na Woli.Parter w budynku 3 piętrowym.Widna,wyposażona kuchnia otwarta na salon o pow.6m2.W łazience zabudowana wanna.W kuchni i w łazience,glazura.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Tyszkiewicza

Wola,Warszawa

2 000 zł45 m² 44,44 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie 2 pokojowe, w cichej okolicy na bliskiej Woli. Bardzo dobry punkt komunikacyjny. Jest przestrzenne i bardzo widne. Mieszkanie jest w pełni wyposażone (zmywarka, pralka, lodówka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wola

Wola,Warszawa

2 300 zł48 m² 47,92 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Witam. Mam do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie na Woli (blok z 2007r) 200m od przystanku "góralska". Mieszkanie znajduje się na 7 ostatnim piętrze (duża wygodna winda), ma 48 m.kw. oraz duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wola

Wola,Warszawa

429 000 zł49 m² 8 755,10 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1954

Mieszkanie z niesamowitym potencjałem położone na warszawskiej Woli. Dwupokojowe mieszkanie usytuowane jest na 5 piętrze. Przestronny i bardzo widny salon 18m2 z dużymi drzwiami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Esperanto

Wola,Warszawa

210 000 zł25 m² 8 400 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1963

Do sprzedania słoneczne, ustawne mieszkanie na Muranowie. Ładny widok z okna. Świetne miejsce komunikacyjno-handlowy. Blisko do ścisłego centrum, w pobliżu ch klif, basen, liczne sklepy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Obozowa

Wola,Warszawa

205 000 zł29 m² 7 068,97 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1938

Małe, dwupokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym, w zadbanym budynku z 1938 r., z cegły. W przedpokoju szafa wnękowa starszego typu. Odświeżone ściany, ale bez gładzi. Okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, Wola

Wola,Warszawa

745 000 zł106 m² 7 028,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1995

Mieszkanie Z niesamowitym potencjałem Piękne, słoneczne i przestronne mieszkanie położone na warszawskiej Woli. Dwupoziomowe mieszkanie (ponad 106 m2) znajduje się na 4 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Leonarda

Wola,Warszawa

950 zł16 m² 59,38 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Mała kawalerka na pierwszym piętrze w budynku 3 piętrowym z cegły.Mieszkanie odświeżone do wynajecia od 5.04.2013. Wysokie. Pokój 12 m, panele, drewniana antresola. Kuchnia we wnęce -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Żelazna

Wola,Warszawa

820 000 zł111 m² 7 374,10 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1997

Apartment for sale in wola - center of warsaw mieszkanie na sprzedaż na woli W centrum warszawy pilna sprzedaż - 0% prowizji od kupującego! Stylowy, zadbany, ciepły i cichy apartament,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wola

Wola,Warszawa

379 000 zł45 m² 8 497,76 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Przytulne rozkładowe mieszkanie (świeżo po remoncie)na warszawskiej Woli. Nieruchomość to 2 pokoje o powierzchni: 18 m2 i 10 m2, wyłożone elegancką deską barlinecką. Dzięki dużym oknom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Łucka

Wola,Warszawa

2 300 zł49 m² 46,94 zł/m²

 

Piętro:7/30

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwu pokojowe mieszkanie o powierzchni ok 49m2 z tarasem o powierzchni ok 7m2, położone na 7 piętrze w 30 piętrowym budynku. Urządzone przez architekta wnętrz mieszkanie jest ciche.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Esperanto

Wola,Warszawa

398 000 zł47 m² 8 468,08 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Trzypokojowe mieszkanie z widną kuchnią i balkonem na Muranowie. Cicha i zielona okolica, z balkonu piekny widok na Stare Miasto i Pałac Kultury. Wokół pełna infrastruktuta,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Smocza

Wola,Warszawa

670 000 zł64 m² 10 468,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Bardzo ładne mieszkanie w budynku z lat 90'-tych - w bardzo cichej lokalizacji. Budynek usadowiony wewnątrz osiedla - okna nie są skierowane na ulice, wewnatrz podwórka tylko zieleń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Rabsztyńska

Wola,Warszawa

248 000 zł39 m² 6 350,83 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Cena do negocjacji! Mieszkanie 1 pokojowe o pow. 39,05 m2 na parterze przy ul. Rabsztyńskiej, blisko ul. Górczewskiej i Sokołowskiej. Mieszkanie ma wymienione okna pcv, drzwi wejściowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Niska

Wola,Warszawa

435 000 zł57 m² 7 631,58 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1965

Do sprzedania czteropokojowe mieszkanie usytuowane w cichej, zielonej okolicy na Muranowie. Budynek z cegły ocieplony. Mieszkanie posiada 4 pokoje i oddzielną widną kuchnię oraz widną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wola

Wola,Warszawa

529 000 zł78 m² 6 782,05 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1936

Klimatyczne, niepowtarzalne mieszkanie na 1 piętrze, w przedwojennej kamienicy, na krawędzi dzielnicy Wola oraz Śródmieście. Powierzchnia lokalu to 78,14 m.2 na które składają się 3 pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bema

Wola,Warszawa

566 000 zł75 m² 7 556,74 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wysoki standard, wykończone! Mieszkanie trzypokojowe, przestronne. Powierzchnia pokoi: 23,9m2 duży pokój z wyjściem na loggie zabudowaną przesuwanymi szklanymi oknami. Aneks kuchenny 8,2m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żytnia

Wola,Warszawa

284 000 zł44 m² 6 492,91 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Mieszkanie w bardzo dobrym punkcie komunikacyjnym na wysokim parterze (w pobliżu szkoła, basen, park Moczydło). W dobrym stanie. Kuchnia otwarta z oknem. Na podłodze parkiet (do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grenady

Wola,Warszawa

385 000 zł52 m² 7 403,85 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Kameralne osiedle niskich budynków otoczonych zielenią. Bliska Wola z bardzo dobrymi połaczeniami komunikacyjnymi z resztą miasta. Budynek bardzo zadbany zarządzany przez prężną wspólnotę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Okopowa

Wola,Warszawa

235 000 zł32 m² 7 343,75 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Mieszkanie własnościowe na Woli 32m2 w rejonie Kercelaka, w pobliżu ulicy Leszno i Al. Solidarności. Pokój z kuchnią (przerobiony na 2 pokoje). Mieszkanie w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Żelazna

Wola,Warszawa

629 000 zł69 m² 9 115,94 zł/m²

 

Piętro:8/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Żelazna 59. Tzw. Bliska Wola. Mieszkanie idealnie ciche. Duży pokój dzienny z aneksem kuchennym - 40 m kw. Wejście do małych pokoi z pokoju dziennego. W małych pokojach małe okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rabsztyńska

Wola,Warszawa

389 000 zł54 m² 7 203,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Mieszkanie 2-pokojowe 54m - na bliskiej Woli, w budynku z cegły. Ciche - II linia zabudowy. Budynek po remontach - nowa elewacja, piony, instalacje, dach po remoncie. Jest przygotowana instalacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Karolkowa

Wola,Warszawa

299 000 zł40 m² 7 475 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1957

Mieszkanie na Bliskiej Woli, niski budynek z cegły. Do Centrum i Metra - 10 minut! Po wymianie pionów, instalacji C.O., gazowej i elektrycznej, media sieciowe - miejskie. Do Centrum, do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pereca

Wola,Warszawa

328 000 zł40 m² 8 200 zł/m²

 

Piętro:12/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie, 2 pokojowe po remoncie, w budynku położonym w pobliżu ronda onz. Mieszkanie składa się z pokoju z aneksem kuchenny, sypialni, holu i łazienki. Przy pokoju kratka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Pańska

Wola,Warszawa

2 500 zł42 m² 59,52 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowy nowoczesny apartament usytuowany w centrum Warszawy przy ul.Pańskiej. Apartamentowiec z ochroną i miejscem postojowym w garażu podziemnym. W pełni umeblowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Płocka

Wola,Warszawa

380 000 zł51 m² 7 450,98 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Mieszkanie rozkładowe, dwustronne. Stan do zamieszkania. Kuchnia osobna z oknem, umeblowana, wyposażona. Łazienka z wc w glazurze i terakocie. Antywłamaniowe drzwi wejściowe (wiitex.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Okopowa

Wola,Warszawa

234 000 zł32 m² 7 312,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Mieszkanie w bardzo dobrym punkcie komunikacyjnym. Pierwotnie kawalerka. W dobrym stanie. Kuchnia ciemna. W dużym pokoju parkiet, w małym panele i duża szafa wnękowa. Łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Ludwiki

Wola,Warszawa

225 000 zł30 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1936

Małe mieszkanie zlokalizowane na parterze czteropiętrowego budynku z 1936 r. Budynek zbudowany z cegły ceramicznej, posiada nowe tynki cementowo-wapienne. W budynku zostały wymienione piony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Wola

Wola,Warszawa

498 000 zł58 m² 8 586,21 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Piękne mieszkanie miejscem parkingowym! Przestronne trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 58m2 położone na warszawskiej Woli. Przepięknie umeblowany salon połączony jest z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Górczewska

Wola,Warszawa

2 300 zł56 m² 41,07 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie o powierzchni 56 m, składające się z pokoju dziennego, mniejszego pokoju, widnej, otwartej kuchni i łazienki. Mieszkanie posiada balkon. Całkowicie wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Ogrodowa

Wola,Warszawa

320 000 zł28 m² 11 636,40 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1971

Mieszkanie na Muranowie - wyśmienita komunikacja - 3 przystanki do Metra, po sąsiedzku sklepy, usługi. Budynek odnowiony, po wymianie pionów, zadbany. Atutem jest niski czynsz. Mieszkanie po remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Janusza

Wola,Warszawa

339 000 zł50 m² 6 848,48 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Mieszkanie 3 pokojowe w dobrej lokalizacji na Woli, w okolicach ch Wola Park. Mieszkanie rozkładowe; salon z wyjściem na loggie, dwie sypialnie, widna kuchnia, łazienka, hol, wc.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij