dowolna

Mieszkania Warszawa Wola

1 353 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

1 353 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Bellottiego

Wola,Warszawa

1 179 000 zł53 m² 22 120,10 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na warszawskiej Woli przy ul. Bellottiego. Nieruchomość znajduje się na 1 piętrze w 8.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Wola,Warszawa

460 000 zł28 m² 16 428,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dla Studenta | blisko centrum | Spokojna okolica Chodź wprowadze cię do funkcjonalnej przestrzeni którą możesz urządzić pod siebie i zacząć mieszkać. Nowoczesna kawalerka 28 m + piwnica na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Złota

Wola,Warszawa

3 280 zł33 m² 99,42 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

*** English Below *** - Bez prowizji, bez pośredników, bezpośrednio od Właściciela. Zwierzęta mile widziane. Mieszkanie Typu Studio! Wyposażenie: salon wyposażony w wygodną, rozkładaną sofę,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Prymasa Tysiąclecia

Wola,Warszawa

789 000 zł50 m² 15 780 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1961

Mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 50 m usytuowane na 3 piętrze w bloku z lat 60-tych zlokalizowane w Warszawie na Woli, al. Prymasa Tysiąclecia. Budynek z cegły ocieplony,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Wola,Warszawa

893 500 zł31 m² 28 729,90 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż 1-pokojowe mieszkanie o powierzchni 31,10m2 , zlokalizowane na I piętrze w nowej inwestycji na warszawskiej Woli. Mieszkanie wykończone pod klucz. Lokal ma status lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Wola,Warszawa

1 014 500 zł45 m² 22 539,40 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 45,01 m2 , zlokalizowane na IV piętrze w nowej inwestycji na warszawskiej Woli. Mieszkanie sprzedawane jest w stanie deweloperskim. Lokal ma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Chłodna

Wola,Warszawa

4 900 zł40 m² 122,50 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

We speak pl / ukr / ru / eng Na wynajem 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 39 m , położone w prestiżowej inwestycji Browary Warszawski - w samym sercu Warszawy. Układ mieszkania Salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Kasprzaka

Moczydło,Warszawa

605 000 zł24 m² 25 114,20 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

Kawalerka na Woli w atrakcyjnej lokalizacji. Na powierzchnię mieszkania składa się: - pokój dzienny, kuchnia, łazienka z prysznicem i wc. Dodatkowo balkon. Miejsce dobrze skomunikowane:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wolska

Wola,Warszawa

6 500 zł70 m² 92,86 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Avenue Estate - Nowe, nigdy niezamieszkałe mieszkanie 70 m Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie z garderobą, balkonem i miejscem postojowym w garażu podziemnym. Wysoki standard.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Siedmiogrodzka

Wola,Warszawa

5 200 zł40 m² 130 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Luksusowy apartament 40 m2 (2 pokoje), garaż, metro, siedmiogrodzka 7, art deco oferta bezpośrednia Luksusowy dwupokojowy apartament (40 m2). Kameralny budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Janusza

Koło,Warszawa

631 000 zł42 m² 15 204,80 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

We speak pl/en/ua/ru Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie na warszawskiej Woli (koło), ul. Księcia Janusza Do kupienia oferujemy mieszkanie o powierzchni 41,5 m , usytuowane na 8. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ogrodowa

Wola,Warszawa

1 190 000 zł57 m² 20 980,20 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1967

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 56,72 m , położone na 6. piętrze budynku z 1967 roku, zlokalizowanego przy ul. Ogrodowej na warszawskiej Woli - w bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sokołowska

Młynów,Warszawa

3 400 zł45 m² 75,56 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Oferuję do wynajęcia nowoczesne mieszkanie o powierzchni 45 m , wykończone w wysokim standardzie. Lokal składa się z dwóch pokoi, idealnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Krochmalna

Wola,Warszawa

1 769 149 zł62 m² 28 397,30 zł/m²

 

Piętro:1/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

We speak eng, pol, ua, rus | No commission offer. Szukasz mieszkanie najwyższej klasy? Tutaj nie ma miejsca na kompromisy! Na sprzedaż świeżo odnowione 3 pokojowe mieszkanie w kultowych Browarach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Norwida

Wola,Warszawa

580 000 zł37 m² 15 675,70 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie 2-pokojowe usytuowane na 8 piętrze w 10-piętrowym bloku zlat 70-tych zlokalizowane na warszawskiej Woli przy ul. Cypriana Kamila Norwida. Budynek w otoczeniu zieleni, w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Obozowa

Wola,Warszawa

470 000 zł28 m² 16 785,70 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1935

Kawalerka usytuowana na 1 piętrze w budynku przy ul. Obozowej na warszawskiej Woli. Budynek z 1935 roku- znajduje się w spokojnej, bezpiecznej i bardzo zielonej okolicy. W bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pustola

Wola,Warszawa

865 000 zł49 m² 17 780,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1963

3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,65m2, usytuowane na ostatnim 3-cim piętrze w budynku z 1963roku zlokalizowane na Woli przy ul. Pustola. Mieszkanie o powierzchni składa się z: - 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wolska

Wola,Warszawa

796 000 zł38 m² 20 675,30 zł/m²

 

Piętro:14/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 38,50 m , 14 piętro w bloku z windą z 1977 roku -warszawa, wola, ul. Wolska. Klatki w bloku są odnowione, są 2 nowe windy. Ogromnym atutem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jana Olbrachta

Wola,Warszawa

695 000 zł50 m² 13 900 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

3-pokojowe mieszkanie na Woli, o pow. 50 m2, usytuowane na 2 piętrze w 10 piętrowym budynku z lat 70-tych. Mieszkanie rozkładowe, dwustronne (wschód-zachód) w stanie do remontu. Od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Prymasa Tysiąclecia

Ulrychów,Warszawa

519 000 zł37 m² 14 180 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Kompaktowe dwa pokoje z widokiem na panoramę Warszawy u zbiegu ulic Prymasa Tysiąclecia i Wieluńskiej, ekspozycja wschodnia, widok na Al. Prymasa Tysiąclecia Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Syreny

Wola,Warszawa

909 000 zł51 m² 17 823,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Mieszkanie 2-pokojowe usytuowane na 1 piętrze w 3-piętrowym bloku z 1956 roku zlokalizowane na warszawskiej Woli, przy ul.Syreny. Blok zadbany, klatka schodowa po remoncie. Na powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Anielewicza

Wola,Warszawa

765 000 zł44 m² 17 256,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1961

3-pokojowe mieszkanie usytuowane na drugim piętrze w niskim bloku z 1961 roku zlokalizowane na warszawskim Muranowie. Spokojna i zielona okolica. Na powierzchnię mieszkania składa się: -3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ogrodowa

Wola,Warszawa

4 950 zł43 m² 115,12 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia jasny i cichy 2-pokojowy apartament o powierzchni 43 m2 zlokalizowany w Warszawie przy ul. Ogrodowej/ Wola. Mieszkanie znajduje się na 5. piętrze w 5-piętrowej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Jana Pawła II

Nowolipki,Warszawa

4 200 zł100 m² 42 zł/m²

 

Piętro:11/15

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie 100m2, piętro 11/15 z windą, w budynku z 2000r. przy al. Jana Pawła II, wola Nowolipki. Idealne dla pary lub rodziny. Oferta dla osób niepalących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Obozowa

Wola,Warszawa

489 000 zł28 m² 17 464,30 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1956

Z przyjemnością prezentuję Państwu przytulną kawalerkę przy ul. Obozowej na Woli - doskonała lokalizacja stan prawny Pełna własność z księgą wieczystą - możliwość zakupu na kredyt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Skwer kard. Stefana Wyszyńskiego

Wola,Warszawa

6 600 zł138 m² 47,83 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Prezentowane mieszkanie ma powierzchnię 138 m2, na którą składa się: - salon z aneksem kuchennym, - 3 niezależne sypialnie, - 2 łazienki, - garderoba, - pomieszczenie gospodarcze, - przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kolejowa

Czyste,Warszawa

3 700 zł35 m² 105,71 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Osoba odpowiedzialna za ofertę: +48 7.3.0_9.1.2_3.1.2 (siedem trzy zero. dziewięć jeden dwa. trzy jeden dwa). Praktycznie nowe, zaprojektowane - eleganckie komfortowe studio 35m2 w wysokim standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kasprzaka

Wola,Warszawa

6 700 zł62 m² 108,06 zł/m²

 

Piętro:17/25

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

62-metrowy apartament przy ulicy Kasprzaka 29, na 17 piętrze. Widny, słoneczny i rozkładowy. Zabudowana loggia. Widok na Warszawę. Powierzchnię apartamentu stanowią: pokój dzienny z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Łucka

Wola,Warszawa

2 850 000 zł126 m² 22 619,10 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1997

Sprzedamy luksusowy penthouse w samym centrum Warszawy w okolicy Ronda Daszyńskiego z przypisanym miejscem parkingowym w podziemnej hali garażowej. Miejsce garażowe jest dodatkowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Łucka

Wola,Warszawa

2 400 zł25 m² 96 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Oferujemy do wynajęcia kawalerkę po generalnym remoncie, w bardzo dobrej lokalizacji, przy ul. Łuckiej 2/4/6. Najem na min. 12-mcy, tylko dla osób pracujących. Bez dzieci. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Fort Wola

Wola,Warszawa

1 299 000 zł68 m² 18 966,30 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

3 pokoje na nowoczesnym osiedlu fort wola - gotowe do zamieszkania, przemyślane od A do Z Jeśli szukasz mieszkania, w którym wszystko zostało dokładnie zaplanowane i zrobione.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Solidarności

Wola,Warszawa

680 000 zł49 m² 13 934,40 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1961

Na sprzedaż | 3-pokojowe mieszkanie 48,8 m | Al. Solidarności 94| Doskonała lokalizacja i duży potencjał aranżacyjny Westate Wola prezentuje ofertę sprzedaży mieszkania z dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sokołowska

Wola,Warszawa

5 700 zł75 m² 76 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaproponować na wynajem nowoczesne i zadbane, 4 pokojowe mieszkanie, zlokalizowane na drugim piętrze w budynku przy ul. Sokołowskiej. Mieszkanie Na powierzchni 74,6 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Jana Olbrachta

Wola,Warszawa

918 000 zł43 m² 21 348,80 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Mieszkanie 2-pokojowe usytuowane na 5 piętrze w bloku z windą z 2007 roku zlokalizowane w -warszawie na Woli przy ul. Jana Olbrachta. Na powierzchnię mieszkania składa się: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, Skwer kard. Stefana Wyszyńskiego

Wola,Warszawa

456 000 zł28 m² 16 521,70 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Kawalerka usytuowana na 9 piętrze w bloku z lat 70-tych zlokalizowana w Warszawie dzielnica Wola na styku z Śródmieście przy ul. Skwer Kardynała Wyszyńskiego. Budynek posiada 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Wola,Warszawa

3 500 zł49 m² 71,43 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwustronne, jasne mieszkanie - 2 pokoje z aneksem kuchennym, 49 mkw. Mieszkanie położone w powojennej kamienicy, w świetnej lokalizacji, blisko Metra Płocka i Młynów. Mieszkanie po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Wola,Warszawa

519 999 zł32 m² 16 250 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1935

Kawalerka po remoncie ok. 10 lat temu w bardzo dobrej lokalizacji. Doskonała na start, dla singielki/singla albo inwestora. Parter, bardzo jasna - okna na wschód. Dogodna lokalizacja Ul. Obozowa 67.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Prosta

Wola,Warszawa

4 800 zł39 m² 122,98 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

English description below 2-pokojowy Klimatyzowany Apartament na wynajem w Towarowa Towers, z widokiem na City, tuż przy metrze Daszyńskiego. Zostań pierwszym najemcą i ciesz się tym, co.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Górczewska

Wola,Warszawa

520 000 zł38 m² 13 506,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1961

Rezerwacja do sprzedania: jasne, słoneczne, dwustronne mieszkanie w świetnej lokalizacji (100 m od stacji metra Księcia Janusza), o powierzchni około 38,5 m2 z balkonem, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, Aleja Solidarności

Wola,Warszawa

500 000 zł27 m² 18 450,20 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 27,1 m2 usytuowane na 8 piętrze w wieżowcu z 1975 roku, zlokalizowanym przy al. Solidarności na Woli. W najbliższym otoczeniu restauracje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Złota

Wola,Warszawa

4 260 zł40 m² 107,28 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

*** English Below *** - Bez prowizji, bez pośredników, bezpośrednio od Właściciela. Zwierzęta mile widziane. Funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie! Wyposażenie: salon wyposażony w wygodną,.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij