dowolna

Mieszkania z prawem własności Warszawa - Lista ofert

6 674 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

6 674 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Deotymy

Wola,Warszawa

699 000 zł50 m² 13 980 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1989

Oferuję państwu dwustronne, rozkładowe mieszkanie o powierzchni 50m2 - dwie oddzielne sypialnie, osobna kuchnia, usytuowane w bloku znajdującym się w świetnej lokalizacji, ul. Deotymy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Śródziemnomorska

Stegny,Warszawa

1 290 000 zł82 m² 15 731,70 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Prezentujemy 3 -pokojowe mieszkanie o powierzchni 82 metrów kwadratowych, zlokalizowane przy ulicy Sródziemnomorskiej 55 ( Stegny , Mokotów, warszawa ). Jest to idealna nieruchomość dla pary lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Rembertów,Warszawa

872 498 zł70 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Wszystko, co musisz wiedzieć o mieszkaniu : Rozkładowe, przestronne i dwustronne mieszkanie o powierzchni 69.8 m2 na Warszawskim Rembertowie. Lokal znajduje się na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gołuchowska

Bemowo,Warszawa

625 000 zł46 m² 13 587 zł/m²

 

Piętro:10/13

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Mieszkanie 2 pokojowe z możliwością przerobienia na 3 pokoje do remontu. Bardzo ustawne z funkcjonalnym układem pomieszczeń i łatwą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grójecka

Ochota,Warszawa

739 000 zł38 m² 19 345,60 zł/m²

 

Piętro:9/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

Oferuję przestronne, jasne mieszkanie zlokalizowane w bardzo dobrze skomunikowanej części Warszawy. Lokal składa się z dwóch oddzielnych pokoi, osobnej kuchni z oknem oraz balkonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wojtyszki

Miedzeszyn,Warszawa

949 000 zł89 m² 10 662,90 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w budynku czterolokalowym z dużym tarasem oraz jasnym pokojem dziennym z kuchnią plusy mieszkania: * częściowo wykończone ( mieszkanie pokazowe) * 0% pcc * 0% prowizji *.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Wołoska

Mokotów,Warszawa

585 000 zł32 m² 18 281,20 zł/m²

 

Piętro:7/16

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1974

Warszawa, mokotów, wierzbno, ul. Wołoska Metro Racławicka, tramwaj, autobus Ustawna i bardzo widna kawalerka (31,54 m2) na 7 piętrze z widokiem na Warszawę. Układ mieszkania: - duży pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żabińskiego

Ursynów,Warszawa

830 000 zł53 m² 15 660,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1987

Prezentowana nieruchomość to dwu pokojowe mieszkanie w Warszawie ( dzielnica Ursynów) o powierzchni około 53 m2 m2 na które składają się : - pokój dzienny - sypialnia - oddzielna kuchnia -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Magiera

Bielany,Warszawa

565 000 zł37 m² 15 270,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Słoneczne 2-pokojowe mieszkanie usytuowane na 3 piętrze w niskim 4-ro piętrowym bloku z 1964 roku zlokalizowane na warszawskich Bielanach przy ul. Magiera. Kameralne położenie bloku. Wokół.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Teodorowicza

Wilanów,Warszawa

1 420 000 zł78 m² 18 313,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Przestronne i funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie w sercu Miasteczka Wilanów gotowe do wprowadzenia! Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 77,54 m , położone na 1. piętrze 3-piętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Marszałkowska

Śródmieście,Warszawa

797 000 zł41 m² 19 439 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Wyjątkowe 2-pokojowe mieszkanie w ścisłym centrum Warszawy - Marszałkowska Lokalizacja i budynek Warszawa, ścisłe centrum skrzyżowanie ul. Marszałkowskiej i Żurawiej piętro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Dzielna

Wola,Warszawa

660 000 zł35 m² 19 048 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1954

Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 34,65m2 usytuowana na 2/4 piętrze zabytkowej kamienicy przy ulicy Dzielnej 11 Na Nowolipkach. Mieszkanie Mieszkanie składa się z dużego salonu, oddzielnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Korkowa

Wawer,Warszawa

1 049 000 zł69 m² 15 202,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

Oferuję na sprzedaż komfortowe, słoneczne mieszkanie 4-pokojowe o pow. 69 m z balkonem (5,2 m ) oraz prywatnym ogródkiem (21 m ), położone na bezpiecznym, ogrodzonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kruczkowskiego

Powiśle,Warszawa

3 999 000 zł119 m² 33 605 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2006

Funkcjonalny apartament W spokojnej okolicy Prestiżowa lokalizacja | Wysoka jakość wykończenia | Strzeżone osiedle | Cicha i zielona okolica | Prywatność ***** rozkład pomieszczeń:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Klemensiewicza

Bemowo,Warszawa

970 500 zł65 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w warszawskim Bemowie przy ul. Klemensiewicza. Nieruchomość znajduje się na wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Marszałkowska

Śródmieście,Warszawa

1 199 980 zł51 m² 23 529 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2 pokoje | 51m2 | marszałkowska Chcesz cieszyć się tętniącym życiem centrum miasta? Pić poranną kawę na Placu zbawiciela, a z okna oglądać zabytkową katedrę? Przedstawiam nowocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Grójecka

Ochota,Warszawa

444 000 zł23 m² 19 559,50 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1962

Mieszkanie w świetnej lokalizacji na Starej Ochocie. Budynek z 1962 roku z cegły. W budynku wszystkie instalacje wymienione: grzewcze, wodne i kanalizacyjne, klatka schodowa po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Koprowskiego

Ursynów,Warszawa

635 888 zł36 m² 17 600 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Do nabycia nowe 2 pokoje 36m2 w realizowanej inwestycji na warszawskim Ursynowie w pobliżu ul. Kłobuckiej i ul. Poleczki. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sosnowskiego

Ursynów,Warszawa

989 000 zł53 m² 18 660 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Serdecznie zapraszam Państwa do zakupu wyjątkowej 3 - pokojowej, cichej i funkcjonalnej nieruchomości z widokiem na zieleń po generalnym remoncie, stylowo zaaranżowanej, emanującej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wilcza

Śródmieście,Warszawa

1 450 000 zł78 m² 18 692,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1949

Klimatyczne mieszkanie w sercu Śródmieścia Południowego - ul. Wilcza Śródmieście od lat utrzymuje się w czołówce rankingów najbardziej pożądanych dzielnic Warszawy. Doskonale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Wola,Warszawa

527 000 zł44 m² 11 977,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

-nieruchomość dostępna tylko W estate - Z przyjemnością prezentujemy przestronne - 44m2 - , trzypokojowe mieszkanie o ogromnych możliwościach aranżacyjnych , położone w zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Obrońców Tobruku

Bemowo,Warszawa

650 000 zł36 m² 18 055,60 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Przytulne, jasne, dwupokojowe mieszkanie z tarasem i garażem! Południowo-zachodnia ekspozycja mieszkania i tarasu zapewnia mnóstwo słońca i światła dziennego. ul. Obrońców Tobruku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Grottgera

Mokotów,Warszawa

1 890 000 zł107 m² 17 696,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1928

NA sprzedaż! 4 pokojowe mieszkanie w zabytkowej kamienicy z 1928r. Cztery parki w okolicy, najbliższy 50 metrów od mieszkania park Promenada. W skład mieszkania wchodzą: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Modlińska

Piekiełko,Warszawa

855 000 zł60 m² 14 245,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 60,02m2 usytuowane na 1 piętrze w budynku przy ulicy Modlińskiej 73C. Mieszkanie Mieszkanie ma świetny rozkład, centralną częścią jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Złota

Śródmieście,Warszawa

643 000 zł27 m² 23 992,50 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie w samym centrum Warszawy, w doskonałej lokalizacji Do generalnego remontu -powierzchnia: 28 m -piętro: 2 -budynek z lat 80 -nowa winda i wyremontowane klatki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Stępińska

Sielce,Warszawa

950 000 zł51 m² 18 482,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1954

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowego mieszkania zlokalizowanego przy ul. Stępińskiej na warszawskim Mokotowie w cichej, zielonej i doskonale skomunikowanej okolicy, zaledwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Związku Walki Młodych

Ursynów,Warszawa

940 000 zł60 m² 15 666,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

przedam przestronne, 3-pokojowe (59,7 m2) mieszkanie na warszawskim Ursynowie. Mieszkanie znajduje się na parterze niskiego budynku przy ul. Związku Walki Młodych 20, w głębi osiedla (cicha.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Myśliborska

Białołęka,Warszawa

750 000 zł52 m² 14 313 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie znajdujące się na Białołęce. Układ mieszkania - funkcjonalność i przestrzeń: -Salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Śródmieście,Warszawa

620 000 zł38 m² 16 213,40 zł/m²

 

Piętro:11/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Na sprzedaż słoneczne, 2 pokojowe mieszkanie z balkonem, z fenomenalnym widokiem, w jednym z kultowych "iksów" - na osiedlu Torwar przy ulicy Fabrycznej 2, na warszawskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Zwoleńska

Miedzeszyn,Warszawa

782 925 zł55 m² 14 300 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Do nabycia bez prowizji nowe 3 pokoje o powierzchni 54,75 m2 w zrealizowanej inwestycji zlokalizowanej na warszawskim Wawrze w pobliżu stacji skm Warszawa Międzylesie. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa

Żoliborz,Warszawa

1 750 000 zł95 m² 18 421,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1935

Z przyjemnością oferuję fenomenalnie zlokalizowaną trzypokojową nieruchomość o powierzchni 95 m2 znajdującą się na warszawskim Starym Żoliborzu - tuż przy placu inwalidów Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Wojska Polskiego

Stary Żoliborz,Warszawa

769 000 zł46 m² 16 786,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Mieszkanie: idealne na inwestycję lub pierwsze mieszkanie. 2 pokoje z kuchnią w kamienicy na parterze, w świetnym punkcie komunikacyjnym. Okna w mieszkaniu wychodzą na dwie strony,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wyszogrodzka

Bródno,Warszawa

750 000 zł67 m² 11 194 zł/m²

 

Piętro:5/15

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1973

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Dzień dobry, na sprzedaż mieszkanie /spółdzielczo-własnościowe/ super usytuowane przy samym parku /okna na park bródnowski/, w niewielkiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Zachariasza

Praga-Północ,Warszawa

419 000 zł27 m² 15 348 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1920

*Wyłącznie u nas* Szukasz mieszkania w rewitalizowanej kamienicy? Trafiłeś idealnie. Chcesz umówić prezentację? Dzwoń -> lokalizacja Praga Północ, zabytkowa część Szmulowizny. W 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Ksawerów,Warszawa

990 000 zł65 m² 15 207,40 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Bukowińska, 3 pokoje z loggią przy stacji metra Wilanowska! Tylko u nas! Do dyspozycji nowego właściciela jest: - pokój dzienny z aneksem kuchennym -19 m2 - 2 dodatkowe pokoje- 22,4 m2 /.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Lazurowa

Bemowo,Warszawa

999 000 zł63 m² 15 809,50 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Pragnę zaprezentować Państwu dwustronne trzypokojowe mieszkanie na Bemowie. Kluczowe informacje: - adres: warszawa, ul. Lazurowa 168. - liczba pokoi: 3. - powierzchnia: 63,19 m . - piętro: parter.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Światowida

Nowodwory,Warszawa

700 000 zł52 m² 13 461,50 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Na sprzedaż przestronne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 51,8 m z balkonem i miejscem garażowym, położone na 5. piętrze nowoczesnego bloku z windą, na zamkniętym osiedlu przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Sadyba,Warszawa

1 280 000 zł68 m² 18 762,80 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Apartament Z widokiem na park, 68 m2, dwa pokoje, ul. Powsińska, mokotów. Budynek: elegancki budynek z elewacją z piaskowca, całodobową ochroną i udogodnieniami dla osób starszych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Górczewska

Bemowo,Warszawa

520 000 zł32 m² 16 250 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2013

Super Oferta! przytulna kawalerka o powierzchni 32 m , położona w nowym budynku z 2013 roku, w świetnej lokalizacji na Bemowie ul. Górczewska 224. Szczegóły mieszkania:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zwoleńska

Wawer,Warszawa

655 227 zł46 m² 14 100 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

0% prowizji! 0% pcc! Zakup od dewelopera Oddanie w IV kwartale 2025 roku! Na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe położone na nowym, kameralnym osiedlu na Wawrze. W ofercie dostępne mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lelechowska

Ochota,Warszawa

950 000 zł54 m² 17 593 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1952

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie 54 m - Warszawa, stara Ochota, na sprzedaż przytulne, gotowe do zamieszkania mieszkanie o powierzchni 54 m , położone w kamienicy z 1952 roku na.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij