dowolna

Mieszkania Warszawa Wilanów

441 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

441 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Sarmacka

Wilanów,Warszawa

900 000 zł73 m² 12 295,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż mieszkanie w samym sercu Miasteczka Wilanów. Idealna lokalizacja w pobliżu sklepów, restauracji i kawiarni. Budynek chroniony, wykończony w wysokim standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Wilanów

Wilanów,Warszawa

872 703 zł75 m² 11 700 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Przedmiotem oferty jest mieszkanie na Warszawskim Wilanowie. Tel: lokalizacja Mieszkanie znajduje się w Warszawie w dzielnicy Wilanów - Miasteczko Wilanów Do Centrum Warszawy dojazd zajmuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Sarmacka

Wilanów,Warszawa

4 000 zł54 m² 74,07 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Atrakcyjne, 2-pokojowe mieszkanie w centralnej części Miasteczka Wilanów! Pokój dzienny połączony z kuchnią i hallem ( ok. 35m2 ) z wyjściem na balkon - 5m2, sypialnia ( ok.13m2 ).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Herbu Janina

Wilanów,Warszawa

898 884 zł75 m² 12 051 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Sprzedaż | 4 pokoje I miasteczko wilanów oferta bez podatku pcc! nie pobieramy prowizji od kupującego! Przedmiotem sprzedaży jest 4 - pokojowe mieszkanie z balkonem Lokal sprzedawany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Wilanów,Warszawa

910 283 zł75 m² 12 212 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

910 283,20 zł |sprzedaż | 74,54 m2 | 3 pokoje | 2 piętro | wilanów herbu janina oferta bez podatku pcc! nie pobieramy prowizji od kupującego! ostatnie lokale W inwestycji! Przedmiotem sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Sarmacka

Wilanów,Warszawa

5 500 zł70 m² 78,57 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie w Miasteczku Wilanów. Standard Prezentowana nieruchomość położona jest w najbardziej reprezentacyjnej części Wilanowa, a mianowicie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Branickiego

Wilanów,Warszawa

884 436 zł79 m² 11 233,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Mam do sprzedania mieszkanie w spokojnej okolicy. W pobliżu placówki edukacyjne, tereny zielone, plac zabaw, boisko, sklepy, placówki medyczne. Mieszkanie o powierzchni 78,73 m2 znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Syta

Wilanów,Warszawa

1 906 491 zł231 m² 8 253,21 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:7

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż domy w zabudowie szeregowej stan deweloperki, bezpośrednio od dewelopera w nowej inwestycji Wilanowska Przystań. Naprzeciwko Wilanowski Park Kulturowy, rezerwat Przyrody Morysin ze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Wilanów,Warszawa

5 500 zł70 m² 78,57 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowoczesny apartament w najlepszej lokalizacji Miasteczka Wilanów przy Placu Miejskim i Royal Wilanów. Do wynajmu ciche, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 70 m2 usytuowane w Miasteczku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zaściankowa

Zawady,Warszawa

255 200 zł29 m² 8 800 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Wygodne, odnowione niewielkie mieszkanie przygotowane do wynajmu. Sprzedaż wraz z widocznym na zdjęciach wyposażeniem. Zarządca budynku bardzo chętnie przyjmie mieszkanie w zarząd (wynajem) od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Herbu Janina

Wilanów,Warszawa

876 542 zł78 m² 11 173,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Sprzedaż | 3 pokoje | wilanów oferta bez podatku pcc! nie pobieramy prowizji od kupującego! Przedmiotem sprzedaży jest 3 - pokojowe mieszkanie z balkonem Lokal sprzedawany w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Teodorowicza

Wilanów Królewski,Warszawa

3 500 zł39 m² 89,74 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 39 m.kw. Lokal składa się z przedpokoju, dwóch pokoi, aneksu kuchennego z kompletem urządzeń agd, garderoby, łazienki walk in z dużą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Wilanów

Wilanów,Warszawa

858 029 zł75 m² 11 511 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Wilanów,Warszawa

1 350 000 zł68 m² 19 852,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Do sprzedaży luksusowe, nowo wykończone, 3-pokojowe mieszkanie o pow. 68,2m2 położone na drugim piętrze w 4-piętrowym apartamentowcu przy ul. Branickiego, w Miasteczku Wilanów (pierwszy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sarmacka

Błonia Wilanowskie,Warszawa

3 100 zł49 m² 63,27 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 49 m2, piętro 0/4 z windą, w bloku z 2009r., przy ul. Sarmackiej, wilanów. Idealne dla pary lub młodej rodziny. Cena: 3100 zł + 800.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Branickiego

Wilanów,Warszawa

810 000 zł48 m² 17 052,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż oferuję dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane w Miasteczku Wilanów. Mieszkanie znajduje się na parterze w bloku z 2018 roku Mieszkanie o powierzchni 48 m2 z ogródkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Syta

Wilanów,Warszawa

722 378 zł58 m² 12 550 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Uwaga! Kupujący nie płaci prowizji, nie płaci pcc, o pozostałe koszty zapytaj sprzedawcę. Do końca stycznia 2023 roku promocja Rabaty aż do 130 000, 00zł Inwestycja realizowana na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Biedronki

Wilanów,Warszawa

1 380 000 zł100 m² 13 800 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Zapraszam na prezentację! Polecam Państwu mieszkanie 2-u pokojowe (ok.100m2) z ogródkiem (ok.50 m2) oraz tarasem (ok.25 m2) z miejscem postojowym w garażu podziemnym oraz komórką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Miasteczko Wilanów,Warszawa

3 300 zł48 m² 69,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia atrakcyjne mieszkanie z dużym tarasem na terenie Miasteczka Wilanów. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, kuchni w formie aneksu, przedpokoju, łazienki i przynależnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Gieysztora

Wilanów,Warszawa

4 500 zł54 m² 83,33 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy na wynajem dwustronne 2-pokojowe mieszkanie na ostatnim piętrze w Miasteczku Wilanów. Opis nieruchomości Mieszkanie o powierzchni 54 mkw składa się z: - salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Wilanów,Warszawa

4 350 zł67 m² 64,93 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajmu dwustronne, 3-pokojowe mieszkanie o pow. 67 m2 położone w inwestycji Apartamenty "impresja", w Miasteczku Wilanów, z dwoma balkonami. Osiedle jest strzeżone 24h.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kazachska

Wilanów,Warszawa

7 900 zł92 m² 85,87 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 92 m2, piętro 3/3 z windą, w budynku z 2010r., przy ul. Kazachskiej, wilanów. Doskonałe dla rodziny lub pary. Cena: 7900zł + czynsz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Wilanowska

Miasteczko Wilanów,Warszawa

3 700 zł43 m² 86,05 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesny apartament 2-pokojowy po gruntownym odświeżeniu z garażem, początkowy Wilanów apartament: zadbany, 2-pokojowe 43 m 2 , położone na 2 piętrze apartamentowca z 2007 roku. Salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Sarmacka

Wilanów,Warszawa

1 390 000 zł75 m² 18 533,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Polecamy jasne, ciche 3 pokojowe w Miasteczku Wilanów Budynek z 2009 r cegła, ostatnie pietro, kameralny niski budynek Ekspozycja wschód, zachód, południe Widok na zielone patio Wysokość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kazachska

Miasteczko Wilanów,Warszawa

6 000 zł95 m² 63,16 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Miasteczko Wilanów | 2 sypialnie | 2 łazienki | dwustronne | miejsce postojowe Kameralny budynek, piętro 1. Do mieszkania przynależy miejsce postojowe. Powierzchnia 93 m2 zawiera 2 sypialnie, 2 łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Teodorowicza

Wilanów,Warszawa

10 000 zł100 m² 100 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wyjątkowo piękne mieszkanie 100-metrowe na parterze przy ul. Teodorowicza. Wynajmę na 5 miesięcy od 1 maja do końca września 2023 roku. Dostępne już od 28 kwietnia. Posiada wielki, 300-metrowy ogród.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Andrutowa

Powsinek,Warszawa

1 050 000 zł70 m² 14 979 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

1 050 000 zł | sprzedaż | 70,1 m2 | mieszkanie Z garażem | 3 pokoje | powsin | andrutowa gotowy produkt inwestycyjny. Obecnie mieszkanie jest wynajmowane - możliwość podpisania umowy Z obecnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sarmacka

Wilanów,Warszawa

9 000 zł125 m² 72 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Home One prezentuje czteropokojowy apartament o powierzchni 125 m2 usytuowany w centrum Miasteczka Wilanów. Apartament składa się z salonu połączonego z otwartą kuchnią, wyjścia na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sarmacka

Wilanów,Warszawa

3 500 zł44 m² 80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do najmu przepięknego dwupokojowego mieszkania o powierzchni 43,5 m2 na ul. Sarmackiej. Składa się ono z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, sypialni, korytarza z wbudowaną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wilanów Wysoki

Wilanów Wysoki,Warszawa

920 000 zł76 m² 12 185,40 zł/m²

 

Piętro:6/13

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 3-pokojowe mieszkanie z balkonem na Wysokim Wilanowie. Mieszkanie znajduje się na 6 piętrze w 13-piętrowym budynku z 1980.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Wilanów

Wilanów,Warszawa

8 900 zł100 m² 89 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem prezentuje apartament o łącznej powierzchni 100m2 zlokalizowany w Miasteczku Wilanów. Niezwykle klimatyczny apartament z ogrodem o powierzchni 300m2. Urządzony w stylu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Oś Królewska

Miasteczko Wilanów,Warszawa

3 300 zł42 m² 78,57 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy Państwu do wynajęcia dostępne od zaraz komfortowe 2-pokojowe mieszkanie o pow ok. 42 m2 W Miasteczku Wilanów przy Osi Królewskiej. Usytuowane na II piętrze w nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Gubinowska

Wilanów Wysoki,Warszawa

634 000 zł63 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:5/13

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Oferujemy na sprzedaż przestronne mieszkanie 3-pokojowe. Mieszkanie rozkładowe, zlokalizowane na Wilanowie (wilanów Wysoki), wśród zieleni, niedaleko Centrum Kultury Wilanów oraz parku Wilanowskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Wilanów,Warszawa

535 000 zł32 m² 16 718,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż mieszkanie 31,78m2 na Miasteczku Wilanów w bardzo dobrym standardzie z klimatyzacją. Mieszkanie na 3 piętrze z 4 w bloku z 2016 roku. Panoramiczne, drewniane okna od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pileckiego

Błonia Wilanowskie,Warszawa

3 300 zł55 m² 60 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 55 m2, piętro 5/8 z windą, w bloku z 2015 r., przy ul. Pileckiego, ursynów. Cena: 3300 zł + 700 czynsz administracyjny i zaliczki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zdrowa

Wilanów,Warszawa

535 000 zł31 m² 17 313,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Opiekun oferty tel. Please scroll down for English version Kawalerka o powierzchni 30,9 m2 z dużym balkonem w kameralnej części Wilanowa. Podstawowe informacje: mieszkanie nie wymaga.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sarmacka

Wilanów,Warszawa

3 100 zł51 m² 60,78 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Apartament z bardzo dużym balkonem do zamieszania od zaraz w sercu miasteczka Wilanów. Świetnie zlokalizowany | Bardzo jasny | Klimatyzowany | Duży balkon | Ochrona i monitoring osiedla |.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Branickiego

Miasteczko Wilanów,Warszawa

11 000 zł111 m² 99,35 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

/ we speak english, ukrainian and russian / idealny apartament dla rodziny lub na siedzibę biura/kancelarii Dostępny od 01.05.2023 BUDYNEK: Budynek 4-piętrowy z garażem podziemnym, znajdujący się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Wilanów,Warszawa

790 000 zł53 m² 14 794 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Okazja cenowa! 14.794 /M2! CENA MIESZKANIA 790.000 PLN ; CENA MIEJSCA PARKINGOWEGO 50.000 PLN CENA NIE PODLEGA NEGOCJACJI! Do sprzedaży przestronne, 2-pokojowe, mieszkanie o pow. 53,4 m2 położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Wilanów,Warszawa

549 000 zł29 m² 19 095,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2015

Mieszkanie o powierzchni 28,75 m2 na zielonym Wilanowie. z dużym balkonem + garaż Układ pomieszczeń: - salon ok. 20 m2 - Kuchnia ok.5 m2 - Łazienka ok. 4 m2 Dodatkowo: -balkon ok.7 m2 Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Bruzdowa

Zawady,Warszawa

325 000 zł38 m² 8 552,63 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2002

Do sprzedania tzw produkt inwestycyjny! Obecnie mieszkanie stanowi lokal typu aparthotelowego do zakupu jako inwestycja bez możliwości zamieszkania w nim przez właściciela. Lokal jest.