dowolna

Mieszkania Warszawa Wilanów

441 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

441 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem

Wilanów,Warszawa

949 000 zł51 m² 18 499 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Do sprzedaży ciche, słoneczne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 51,3 m2 położone w Miasteczku Wilanów przy Al. Rzeczypospolitej ( okna nie wychodzą na ulicę). Budynek powstał w 2014.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Podleśna

Zawady,Warszawa

660 000 zł62 m² 10 697 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

*Zdjęcia pokazują koncepcję aranżacji mieszkania po remoncie Idealne na inwestycje, sąsiedztwo awf! własność: spółdzielcze-własnościowe z założoną kw czynsz - ok. 710 zł miesięcznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Miasteczko Wilanów

Miasteczko Wilanów,Warszawa

21 000 zł104 m² 202,72 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowy Penthouse w Stylu Loft w Miasteczku Wilanów standard Prezentowany apartament znajduje się na 4 piętrze w budynku apartamentowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Zdrowa

Wilanów,Warszawa

571 650 zł31 m² 18 500 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż atrakcyjne inwestycyjnie mieszkanie w Miasteczku Wilanów. Nowocześnie wykończone. Studio znajduje się na zamkniętym, strzeżonym osiedlu w cichej i spokojnej okolicy. Jasne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Sarmacka

Miasteczko Wilanów,Warszawa

6 700 zł99 m² 67,96 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 98,59 m2 zlokalizowane na 1 piętrze w czteropiętrowym apartamentowcu przy ul. Sarmackiej w Miasteczku Wilanów. Budynek z ochroną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Zdrowa

Wilanów,Warszawa

2 800 zł40 m² 70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dostępne od 1.06.2023 r. Oferujemy do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 40m2 przy ul. Zdrowej na warszawskim Wilanowie. Do mieszkania przynależy miejsce w garażu podziemnym oraz komórka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Gieysztora

Wilanów,Warszawa

775 000 zł46 m² 16 847,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Polecamy jasne, ciche, zadbane 2 pokojowe w Miasteczku Wilanów Budynek z 2019, cegła Ekspozycja wschód-zachód Wysokość 2,75 m Dwustronne Sypialnia od strony patio Okna salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleja Wilanowska

Wilanów,Warszawa

1 396 000 zł93 m² 14 956,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy piękny oraz komfortowy apartament trzypokojowy w Miasteczku Wilanów! (english translation below) Opis Nieruchomości Słoneczny trzypokojowy apartament o powierzchni 93,34m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Hlonda

Miasteczko Wilanów,Warszawa

5 800 zł63 m² 92,06 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Miasteczko wilanów, hlonda, 3 pokoje budynek: nowoczesny, 4-piętrowy budynek wybudowany w 2010 roku zlokalizowany w najbardziej prestiżowej i pożądanej części Miasteczka Wilanów -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Wilanów

Wilanów,Warszawa

3 000 zł32 m² 94,58 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem mieszkanie 31,72m2 na Miasteczku Wilanów w bardzo dobrym standardzie. Mieszkanie na 2 piętrze z 4 w bloku z 2016 roku. Panoramiczne, drewniane okna od strony południowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Vogla

Wilanów,Warszawa

1 327 752 zł109 m² 12 150 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Proponujemy apartament na 1 piętrze 3 piętrowego nowego bloku na Zawadach. W całym budynku jest łącznie 8 mieszkań. Okna wychodzą na 3 strony świata. W apartamencie zaplanowano duży salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Wilanów

Wilanów,Warszawa

1 605 362 zł149 m² 10 788 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2023

Przedmiotem oferty jest mieszkanie na Warszawskim Wilanowie.!Cena mieszkania to ograniczona czasem promocja! Tel: lokalizacja Mieszkanie znajduje się w Warszawie w dzielnicy Wilanów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Syta

Wilanów,Warszawa

1 596 504 zł132 m² 12 050 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2022

Proponujemy komfortowy apartament na ostatnim piętrze nowoczesnego apartamentowca. W całym budynku jest łącznie 9 mieszkań. Okna wychodzą na 3 strony świata. Z salonu wyjście na taras.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sarmacka

Wilanów,Warszawa

1 270 000 zł75 m² 16 856,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Przedstawiam Państwu 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 75,3 m2, znajdujące się w miasteczku Wilanów (przy ul. Sarmacka), umeblowane i gotowe do zamieszkania. Mieszkanie się znajduję na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Miasteczko Wilanów

Miasteczko Wilanów,Warszawa

927 000 zł58 m² 15 846,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Dwupokojowe z możliwością wydzielenia trzeciego pokoju : Ciche - wszystkie okna od strony patio : Miejsce parkingowe w garażu podziemnym + miejsce na parkingu naziemnym za szlabanem : Komórka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sarmacka

Miasteczko Wilanów,Warszawa

5 200 zł75 m² 69,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Apartament o powierzchni 75 m2, 3 pokoje, 2 łazienki, 2 garderoby, dwa tarasy o pow. 11 m2 oraz 7 m2. Nieruchomość wyposażona w klimatyzacje. Lokalizacja/budynek: apartament zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Sejmu Czteroletniego

Powsinek,Warszawa

1 314 000 zł73 m² 18 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Oferujemy na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 72,2 m2 w budynku z 2013 r. na Wilanowie przy ul. Sejmu Czteroletniego. Sprzedaż mieszkania ze sprzętem i meblami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Hlonda

Wilanów,Warszawa

5 500 zł64 m² 85,94 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Trzypokojowe z aneksem kuchennym w Miasteczku Wilanów na osiedlu ostoja wilanów. Salon z kuchnią, dwie sypialnie, garderoba, łazienka, balkon. Apartament jest w pełni umeblowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Syta

Wilanów,Warszawa

1 348 900 zł115 m² 11 750 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Luksusowy apartament 4-pokojowy wilanów zawady 114,80m2 Projekt układu mieszkania jest funkcjonalny, wygodny. Zapewnia wysoki komfort życia i bezpieczeństwa przyszłych mieszkańców. Apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Wilanów,Warszawa

3 500 zł48 m² 73,53 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajmu przytulne, 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w centrum Miasteczka Wilanów, przy Al. Rzeczypospolitej, na 3-piętrze w 4- piętrowym apartamentowcu. Budynek z 2010 roku położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Rzeczypospolitej

Miasteczko Wilanów,Warszawa

8 000 zł85 m² 93,76 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Apartament 85M2 Z dwiema sypialniami, garderobą, salonem Z otwartą kuchnią I tarasem, al. Rzeczypospolitej, miasteczko wilanów budynek: nowoczesny, 4-piętrowy budynek z całodobową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 5-pokojowy, Aleja Rzeczypospolitej

Wilanów,Warszawa

14 900 zł125 m² 119,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

Duży salon | 4 sypialnie | 2 łazienki | Umeblowane | Klimatyzacja | Ogródek | Centralna część Miasteczka Wilanów | Ciche | Jasne Bardzo dobrze wykończony apartament z 4 sypialniami tuż przy Osi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Syta

Zawady,Warszawa

843 200 zł61 m² 13 728,40 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Opiekun oferty: podstawowe informacje: trzypokojowe mieszkanie na ostatnim piętrze o pow. 61,42 m z dwoma balkonami na słonecznym i pięknym Wilanowie. Otoczenie nieruchomości: prezentowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Klimczaka

Wilanów,Warszawa

1 800 000 zł109 m² 16 544,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Mam przyjemność zaprezentować Państwu przytulny, 3-pokojowy apartament z kominkiem o łącznej powierzchni użytkowej 108,8 m2 , położony w doskonałej lokalizacji - na warszawskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Wilanów,Warszawa

3 500 zł48 m² 72,92 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajmu 2-pokojowe mieszkanie o pow. 48 m2 zlokalizowane w centrum Miasteczka Wilanów, przy Al. Rzeczypospolitej, na 3-piętrze w 4- piętrowym apartamentowcu. Budynek z 2010 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Miasteczko Wilanów,Warszawa

5 200 zł75 m² 69,33 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bruzdowa

Wilanów,Warszawa

541 939 zł36 m² 15 100 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

(sprzedaż bez pośrednika - dziękuję agencjom za propozycje współpracy). Sprzedam bezpośrednio gotowe do zamieszkania, wyposażone i klimatyzowane mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bruzdowa

Wilanów,Warszawa

1 450 000 zł115 m² 12 608,70 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Mam dziś do zaoferowania Państwu apartament z pięknym tarasem na prywatnym osiedlu w Wilanowie! informacje O nieruchomości: mieszkanie 3-pokojowe z dodatkowym małym pokojem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleja Rzeczypospolitej

Wilanów,Warszawa

1 150 000 zł60 m² 19 166,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Najlepsza lokalizacja W miasteczku wilanów! Sprzedaż tylko bezpośrednia. Pośrednikom dziękuję. Proszę nie dzwonić. Nieruchomość bez obciążeń. Czysta hipoteka. Od pierwszego właściciela.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Sarmacka

Wilanów,Warszawa

830 000 zł54 m² 15 398,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Atrakcyjne , idealnie ciche 2 pokojowe mieszkanie na Miasteczku Wilanów. Dobry standard wykończenia; lokal jednostronny o przyjemnym rozkładzie : salon z kuchnią ok.35m2, sypialnia ok. 12m2 oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Andrutowa

Powsinek,Warszawa

999 000 zł72 m² 13 972 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Sprawdź viva invest najlepsze oferty na rynku! Państwa uwadze polecam niezwykle klimatyczne mieszkanie na zamkniętym osiedlu willowym znajdujące się na 2 piętrze. Mieszkanie * Salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Bruzdowa

Wilanów,Warszawa

600 000 zł39 m² 15 503,90 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe w domu wielorodzinnym na Zawadach. Mieszkanie do remontu, położone na parterze. Cicha i spokojna okolica. W otoczeniu budownictwo jednorodzinne. Dużo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleja Rzeczypospolitej

Miasteczko Wilanów,Warszawa

529 000 zł29 m² 18 241,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2015

Mieszkanie o powierzchni 28,75 m2 na zielonym Wilanowie. z dużym balkonem + garaż Układ pomieszczeń: - salon ok. 20 m2 - Kuchnia ok.5 m2 - Łazienka ok. 4 m2 Dodatkowo: -balkon ok.7 m2 Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Aleja Rzeczypospolitej

Miasteczko Wilanów,Warszawa

3 800 zł50 m² 76 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie o pow. 50 m2 zlokalizowane na 1 piętrze w budynku przy Al. Rzeczypospolitej w Miasteczku Wilanów, na ogrodzonym, strzeżonym terenie. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Zaściankowa

Zawady,Warszawa

8 000 zł80 m² 100 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

/ we speak english, ukrainian and russian / przytulne mieszkanie W wilanowie Z tarasem budynek: - kameralny apartamentowiec z ochroną oraz monitoringiem rozkład pomieszczeń: - 80 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bruzdowa

Wilanów,Warszawa

348 000 zł30 m² 11 561,50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Przedstawiamy Państwu mieszkanie skrojone idealne pod najem krótko lub długoterminowy. Mieszkanie znajduje się na terenie Apartamentów Wilanów , na parterze w bezpośrednim wyjściem z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Branickiego

Wilanów,Warszawa

872 703 zł75 m² 11 700 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Dzień dobry. Posiadam w sprzedaży przepiękne mieszkanie na 2 pietrze z 4 na warszawskim Wilanowie, składa się z 4 przestronnych pokoi i salonem z aneksem, dwoma łazienkami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sarmacka

Miasteczko Wilanów,Warszawa

1 200 000 zł84 m² 14 359,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Do sprzedaży przestronny, 3 pokojowy apartament na Miasteczku Wilanów - ul. Sarmacka 20. Mieszkanie dwustronne (płn zach - płd wsch) Ma 2 balkony i 2 garderoby. W skład lokalu wchodzą:.