dowolna

Mieszkania Warszawa Wilanów

441 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

441 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, al. Rzeczypospolitej

Wilanów,Warszawa

685 000 zł76 m² 9 013,16 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Do sprzedania eleganckie, ciche, trzypokojowe rozkładowe, umeblowane mieszkanie w Miasteczku Wilanów przy al. Rzeczypospolitej 33. Mieszkanie ma powierzchnię 75,7 m2 i mieści się na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Syta

Wilanów,Warszawa

425 926 zł59 m² 7 257,22 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Inwestycję tą tworzy zespół 4 trzykondygnacyjnych budynków mieszkalnych z garażem podziemnym. Nowoczesna bryła architektoniczna budynków komponuje się z miejscowym krajobrazem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Rzeczypospolitej

Wilanów,Warszawa

798 532 zł105 m² 7 600 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Realizowane osiedle położone jest w Wilanowie, przy Alei Rzeczypospolitej. To najbardziej wysunięty w stronę Centrum punkt Nowego Wilanowa. Tak dogodne położenie zapewnia łatwy i szybki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Branickiego

Wilanów,Warszawa

245 411 zł35 m² 7 050 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na sprzedaż w Warszawie - Wilanów. Mieszkanie o powierzchni 34,81 m2 składające się z jednego pokoju położone na 1. piętrze w 4-piętrowym budynku z 2017 r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Syta

Wilanów,Warszawa

319 444 zł43 m² 7 458,42 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na sprzedaż w Warszawie - Wilanów. Mieszkanie o powierzchni 42,83m2 składające się z 2 pokoi położone na 1piętrze w 2-piętrowym budynku z 2015 r. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Hlonda

Wilanów,Warszawa

488 192 zł63 m² 7 727 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

0% prowizji od kupującego! Sprzedam dwupokojowe mieszkanie w nowoczesnym budownictwie w samym sercu Miasteczka Wilanów. Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze 4piętrowego budynku z windą,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Hlonda

Wilanów,Warszawa

663 440 zł86 m² 7 727 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

0% prowizji od kupującego! Sprzedam czteropokojowe mieszkanie w nowoczesnym budownictwie w samym sercu Miasteczka Wilanów. Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze 4piętrowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, al. Rzeczypospolitej

Wilanów,Warszawa

540 000 zł68 m² 7 951,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

0% prowizji od kupującego , 0% pcc Sprzedaż bezpośrednio od dewelopera. Do sprzedania mieszkanie 67,91 m2 w miasteczku Wilanów. Mieszkanie 67,91 m2 , 3 pojojowe na 3 pietrze w budynku 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Hlonda

Wilanów,Warszawa

386 118 zł50 m² 7 727 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

0% prowizji od kupującego! Sprzedam dwupokojowe mieszkanie w nowoczesnym budownictwie w samym sercu Miasteczka Wilanów. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze 4-piętrowego budynku z windą,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Branickiego

Wilanów,Warszawa

356 934 zł50 m² 7 076,41 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na sprzedaż w Warszawie - Wilanów. Mieszkanie o powierzchni 50,44 m2 składające się z 2 pokoi położone na 4. piętrze w 4-piętrowym budynku z 2017 r. z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Syta

Wilanów,Warszawa

320 370 zł43 m² 7 473,06 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na sprzedaż w Warszawie - Wilanów. Mieszkanie o powierzchni 42,87m2 składające się z 2 pokoi położone na parterze w 2-piętrowym budynku z 2015 r. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Syta

Wilanów,Warszawa

319 444 zł43 m² 7 458,42 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, al. Rzeczypospolitej

Wilanów,Warszawa

249 052 zł33 m² 7 600 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

0% prowizji od kupującego , 0% pcc Sprzedaż bezpośrednio od dewelopera. Do sprzedania mieszkanie 32,77 m2 w miasteczku Wilanów. Mieszkanie 32,77 m2 , 1 pokojowe na parterze w budynku 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, al. Rzeczypospolitej

Wilanów,Warszawa

406 000 zł50 m² 8 120 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

0% prowizji od kupującego , 0% pcc Sprzedaż bezpośrednio od dewelopera. Do sprzedania mieszkanie 50 m2 w miasteczku Wilanów. Mieszkanie 50 m2 , 2 pokojowe na 1 pietrze w budynku 4 piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Hlonda

Wilanów,Warszawa

488 192 zł63 m² 7 727 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, al. Rzeczypospolitej

Wilanów,Warszawa

466 000 zł57 m² 8 181,18 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

0% prowizji od kupującego , 0% pcc Sprzedaż bezpośrednio od dewelopera. Do sprzedania mieszkanie 56,96 m2 w miasteczku Wilanów. Mieszkanie 56,96 m2 , dwupokojowe na 3 pietrze w budynku 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Hlonda

Wilanów,Warszawa

366 801 zł47 m² 7 727,01 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

0% prowizji od kupującego! Sprzedam dwupokojowe mieszkanie w nowoczesnym budownictwie w samym sercu Miasteczka Wilanów. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze 4piętrowego budynku z windą,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Hlonda

Wilanów,Warszawa

545 140 zł71 m² 7 727 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

0% prowizji od kupującego! Sprzedam trzypokojowe mieszkanie w nowoczesnym budownictwie w samym sercu Miasteczka Wilanów. Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze 4piętrowego budynku z windą,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Aleja Rzeczypospolitej

Wilanów,Warszawa

777 825 zł104 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Hlonda

Wilanów,Warszawa

664 445 zł86 m² 7 727 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

0% prowizji od kupującego! Sprzedam czteropokojowe mieszkanie w nowoczesnym i funkcjonalnym budownictwie w Warszawie Wilanów. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze 4 piętrowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Hlonda

Wilanów,Warszawa

1 428 954 zł185 m² 7 727 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

0% prowizji od kupującego! Sprzedam czteropokojowe mieszkanie w nowoczesnym budownictwie w samym sercu Miasteczka Wilanów. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze 4piętrowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, al. Rzeczypospolitej

Wilanów,Warszawa

813 000 zł111 m² 7 328,95 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

0% prowizji od kupującego, 0% pcc Sprzedaż bezpośrednio od dewelopera. Do sprzedania Mieszkanie 110,93 m2 w miasteczku Wilanów. Mieszkanie 4 pokojowe o powierzchni 110,93 m2 znajduje się na 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, al. Rzeczypospolitej

Wilanów,Warszawa

284 392 zł37 m² 7 600 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

0% prowizji od kupującego , 0% pcc Sprzedaż bezpośrednio od dewelopera. Do sprzedania mieszkanie 37,42 m2 w miasteczku Wilanów. Mieszkanie 37,42 m2 , 1 pokojowe na parterze w budynku 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Hlonda

Wilanów,Warszawa

389 209 zł50 m² 7 727 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, al. Rzeczypospolitej

Wilanów,Warszawa

489 000 zł65 m² 7 497,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

0% prowizji od kupującego, 0% pcc Sprzedaż bezpośrednio od dewelopera. Do sprzedania Mieszkanie 74,78 m2 w miasteczku Wilanów. Mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 65,22 m2 znajduje się na 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, al. Rzeczypospolitej

Wilanów,Warszawa

432 900 zł58 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

0% prowizji od kupującego , 0% pcc Sprzedaż bezpośrednio od dewelopera. Do sprzedania mieszkanie 57,72 m2 w miasteczku Wilanów. Mieszkanie 57,72 m2 , 3 pokojowe na parterze w budynku 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, al. Rzeczypospolitej

Wilanów,Warszawa

774 300 zł75 m² 10 354,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

0% prowizji od kupującego, 0% pcc Sprzedaż bezpośrednio od dewelopera. Do sprzedania Mieszkanie 74,78 m2 w miasteczku Wilanów. Mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 74,78 m2 znajduje się na 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Klimczaka

Wilanów,Warszawa

719 000 zł78 m² 9 217,95 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Agencja oferuje Klimczaka blisko Royal Wilanów eleganckie 3 pokoje, garaż Bardzo ładny, nowoczesny, wykończony w wysokim standardzie apartament przy ul. Klimczaka w pobliżu Royal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, al. Rzeczypospolitej

Wilanów,Warszawa

501 000 zł67 m² 7 495,51 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Wilanów to jedna z najpiękniejszych i najstarszych dzielnic Warszawy. Jest przy tym nadal najrzadziej zaludnioną dzielnicą stolicy. To ważny ośrodek kultury i edukacji, tutaj znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Hlonda

Wilanów,Warszawa

520 000 zł61 m² 8 482,87 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

dwupokojowe mieszkanie na prestiżowym osiedlu Ostoja Wilanów w Miasteczku Wilanów. Mieszkanie ma powierzchnię 61,30 m2 i jest zlokalizowane na drugim piętrze czteropiętrowego nowoczesnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Branickiego

Wilanów,Warszawa

3 300 zł75 m² 44 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia nowoczesny, słoneczny apartament 75m2 , 3 pokoje, balkon, garaż. Elegancka kuchnia otwarta na salon, niemieckie meble, w pełni wyposażona. Szafa wnękowa na całą długość korytarza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Rzeczypospolitej

Wilanów,Warszawa

379 650 zł51 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Oś Królewska

Wilanów,Warszawa

2 700 zł50 m² 54 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Piękne mieszkanie w centralnej części najlepszej dzielnice Warszawy - Miasteczko Wilanów. Mieszkanie jest nowe, w nowym apartamentowce La Carte w centralnej części Miasteczka Wilanów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Herbu Janina

Miasteczko Wilanów,Warszawa

335 000 zł40 m² 8 375 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Gotowe do odbioru mieszkanie 2-pokojowe o pow. 40 m2 na 4. piętrze w 4-piętrowym budynku z 2017 r. przy ulicy Herbu Janina w Miasteczku Wilanów. Stan deweloperski. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Sarmacka

Wilanów,Warszawa

10 900 zł157 m² 69,43 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia bardzo ładny apartament o powierzchni 156 m2, składający się z 5 pokoi, 2 łazienek z wc. Apartament zaprojektowany przez architekta w stylu skandynawskim. Apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bukowińska

Wilanów,Warszawa

539 000 zł49 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:14/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Dwupokojowe mieszkanie (49 m2) na 14. piętrze 16-piętrowego budynku z 2008 r. przy ul. Bukowińskiej na Mokotowie. Budynek chroniony, monitorowany 24h/dobę, z własną recepcją w spokojnej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, al. Rzeczypospolitej

Wilanów,Warszawa

512 000 zł67 m² 7 668,11 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Rzeczypospolitej

Wilanów,Warszawa

375 688 zł50 m² 7 550 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Syta

Wilanów,Warszawa

350 000 zł49 m² 7 142,86 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Sprzedam mieszkanie 49m2, składające się z : salon z aneksem kuchennym ok.26 m2, sypialnia ok. 12m2, przedpokój ok. 6m2, łazienka ok. 5m2, loggia ok. 3,5m2. Do mieszkania przynależy (w cenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sarmacka

Wilanów,Warszawa

1 370 000 zł144 m² 9 500,69 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

Apartament na sprzedaż W miasteczku wilanów Elegancki, wykończony materiałami wysokiej jakości , w pełni umeblowany i wyposażony czteropokojowy (z dwoma tarasami) apartament na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Branickiego

Wilanów,Warszawa

501 188 zł71 m² 7 099,99 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Osiedle składa się z 3 nowoczesnych, 4- i 5-kondygnacyjnych ogrodzonych budynków zlokalizowanych w zielonej części Miasteczka Wilanów. Osiedle będzie ogrodzone i chronione.