dowolna

Mieszkania Warszawa Wilanów

441 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

441 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Sarmacka

Wilanów,Warszawa

3 500 zł52 m² 67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Projekt aranżacji wnętrza zainspirowany został stylem francuskim. Lekkość we wnętrzu uzyskaliśmy poprzez ułożenie gresu w kolorze ecru , przełamany kostką w kolorze mokka. Gres polerowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sarmacka

Wilanów,Warszawa

400 000 zł49 m² 8 128,43 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Inwestycja Robyg Villa Nobile, sarmacka 4a: C15, 1p, 2pok,53,32m2, balkon 5,5m2, za 420000zł, garaż klasyczny 35000zł, możliwość dokupienia komórki za 15000zł C18, 1p, 2pok,52,47m2, balkon 8,8m2, za.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Wilanów

Wilanów,Warszawa

443 252 zł62 m² 7 099,98 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Opis mieszkania: nowoczesne trzypokojowe mieszkanie na trzecim piętrze w bloku w Warszawie, w dzielnicy Wilanów. Okna wychodzące na południowy-wschód. Dodatkowe atuty: - duży balkon. -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Branickiego

Wilanów,Warszawa

2 600 zł43 m² 60 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Ekskluzywne dwupokojowe mieszkanie położone w Miasteczku Wilanów w miejscu dla ludzi poszukujących prestiżowej i wygodnej lokalizacji. Istnieje stąd możliwość łatwego i sprawnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Hlonda

Wilanów,Warszawa

630 000 zł71 m² 8 824 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Apartament trzypokojowy położony w osiedlu Ostoja Wilanów. Osiedle strzeżona z terenami zielonymi. Składa się z dużego salonu (21,5m2), przedpokoju (5,9m2), kuchni częściowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Klimczaka

Wilanów,Warszawa

2 499 zł64 m² 39,05 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia atrakcyjne w bardzo dobrym stanie mieszkanie 2-pokojowe (64 m2) w nowoczesnym apartamentowcu przy ul. Klimczaka w dzielnicy Wilanów. Mieszkanie jest umeblowane i wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Hlonda

Wilanów,Warszawa

640 000 zł83 m² 7 711 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Do sprzedaży 3 pokojowe mieszkanie w Wilanowie przy ul. Hlonda w Warszawie o pow 82,21 m2. Lokal położony na 3 piętrze niskiego 4 piętrowego budynku z 2010 roku, jest winda. Składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kazachska

Miasteczko Wilanów,Warszawa

2 600 zł42 m² 61,90 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

2-pok z kuchnią, od 1 sierpnia, wilanów, garaż w cenie Zapraszam do oglądania. Mieszkanie 2 pokojowe 42 m2 na dzielnicy Wilanów przy ul. Kazachskiej. Mieszkanie dostępne jest od 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Branickiego

Wilanów,Warszawa

400 000 zł52 m² 7 707,13 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Inwestycja Polnord przy Branickiego: 022, 1p, 2pok, 51,9m2, balkon 21,4m2, za 400000zł, garaż podwójny 400000zł 090, 3p, 3pok, 69,5m2, balkon 6,7m2, za 510000zł, garaż podwójny 400000zł odbiór.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Branickiego

Wilanów,Warszawa

510 000 zł70 m² 7 338,13 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, al. Wilanowska

Wilanów,Warszawa

565 000 zł75 m² 7 553,48 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:2006

Mieszkanie w Miasteczku Wilanów blisko pałacu i parku przy ulicy Aleja Wilanowska. Mieszkanie składa się z salonu połączony z kuchnią - 28,4 m2 i dwóch sypialni - 15,6 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Branickiego

Wilanów,Warszawa

2 200 zł38 m² 57,89 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie położone w centrum Nowego Wilanowa przy ulicy Branickiego. Składa się z sypialni, pokoju dziennego, łazienki z kabiną prysznicową, przedpokoju,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Syta

Zawady,Warszawa

330 000 zł44 m² 7 568,81 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Do sprzedania ładne, 2-pokojowe mieszkanie o pow 43,60m2 na kameralnym osiedlu w wilanowie/zawady składającym się z kilku niewielkich budynków wielorodzinnych i segmentów. Piętro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Hlonda

Wilanów,Warszawa

3 500 zł61 m² 57,38 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2-pok z kuchnią, od Zaraz, wilanów Zapraszam do oglądania. Mieszkanie 2 pokojowe 61 m2 na dzielnicy Wilanów przy ul. Hlonda. Mieszkanie dostępne jest od zaraz i znajduje się na piętrze 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sarmacka

Wilanów,Warszawa

469 000 zł59 m² 7 975 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Bez prowizji od kupującego! idealna oferta dla wielbicieli zieleni! przytulne, dwustronne mieszkanie, z dwoma ogródkami (30,09 m2 i 17,71m2) i dwoma tarasami. Do większego ogródka prowadzi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Królewska

Wilanów,Warszawa

2 600 zł42 m² 62 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Atrakcyjne 2 pokoje 42 m z miejscem garazowym obok wjazdu i windy, na Wilanowie ( początek miasteczka wilanów -ul. Oś Królewska). Kompletnie wyposażone, nowe, nie wynajmowane, nowe wyposazenie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Sejmu Czteroletniego

Wilanów,Warszawa

2 400 zł42 m² 57 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Przestronne, nowoczesne, dwupokojowe mieszkanie w Warszawie w dzielnicy Wilanów w stanie idealnym z 2012 roku Mieszkanie położone na 2 piętrze w apartamentowcu wybudowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, al. Rzeczypospolitej

Wilanów,Warszawa

3 000 zł60 m² 50 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Dwupokojowe, elegancko wykończone mieszkanie 60 m2 w Miasteczku Wilanów w nowym bloku na 2 piętrze z balkonem 5 m2. Mieszkanie składa się z salonu z oddzielną kuchnią,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Klimczaka

Wilanów,Warszawa

4 500 zł88 m² 51 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Piękny, gotowy do zamieszkania 3-pokojowy apartament na Wilanowie. Przestronny salon połączony z aneksem kuchennym, dwie sypialnie, garderoba, łazienka z wanną jacuzzi i kabiną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Królewska

Wilanów,Warszawa

3 400 zł50 m² 68 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Wynajmę piękny nowy apartament, w bardzo wysokim standardzie zaprojektowany przez jednego z najlepszych architektów. Apartament składa się z salonu połączonego z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Hlonda

Wilanów,Warszawa

3 600 zł72 m² 50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Wynajmę luksusowo wyposażony apartament. Mieszkanie jest w pełni wyposażone. Salon z aneksem kuchennym, 2 duże balkony, hall, łazienka, sypialnia, pokój zrobiony na garderobę, pomieszczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, al. Rzeczypospolitej

Wilanów,Warszawa

2 700 zł44 m² 61 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie 44 m2 z ogródkiem. Mieszkanie znajduje się w nowo oddanym do użytku bloku na parterze. W skład mieszkania wchodzi : salon z otwartą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Klimczaka

Wilanów,Warszawa

6 000 zł115 m² 52 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Apartament w sercu Miasteczka Wilanów. Wygodnie i funkcjonalnie zaplanowany i urządzony. Wysoki standard wykończenia. Dwie łazienki: w większej (10m2) prysznic i wanna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Branickiego

Wilanów,Warszawa

2 400 zł44 m² 55 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Proponuję wynajem ładnie urządzonego mieszkania o powierzchni całkowitej 44 m2,które. znajduje się w apartamentowcu z 2013r., na 1 piętrze. Mieszkanie jest jednopoziomowe, ilość pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Hlonda

Wilanów,Warszawa

2 800 zł54 m² 52 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie w pełni umeblowane i wyposażone w nowoczesny sprzęt. Przestrzenne, ładnie urządzone, gotowe do zamieszkania od zaraz. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, al. Wilanowska

Wilanów,Warszawa

425 000 zł48 m² 8 947 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Mieszkanie 2pok na sprzedaż lub wynajem! w Warszawie na Wilanowie 47,5m2 W skład nieruchomości wchodzą: - kuchnia - salon - sypialnia - łazienka - hol - garderoba Lokal jest widny czysty oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sarmacka

Wilanów,Warszawa

465 000 zł47 m² 9 893,62 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Pragnę zaprezentować Państwu przestronne 2 pokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ul. Sarmackiej 1a. Jest to jedna z pierwszych inwestycji dużego francuskiego dewelopera Bouygues Immobilier.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Sarmacka

Wilanów,Warszawa

3 700 zł77 m² 48,05 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2-pok z kuchnią, od Zaraz, wilanów, garaż w cenie Zapraszam do oglądania. Mieszkanie 2 pokojowe 77 m2 na dzielnicy Wilanów przy ul. Sarmackiej. Mieszkanie dostępne jest od zaraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Syta

Wilanów,Warszawa

319 444 zł43 m² 7 458 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Mieszkanie na sprzedaż w Warszawie - Wilanów. Mieszkanie o powierzchni 42,83m2 składające się z 2 pokoi położone na 1piętrze w 2-piętrowym budynku z 2015 r. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, al. Rzeczypospolitej

Wilanów,Warszawa

466 000 zł57 m² 8 181 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

0% prowizji od kupującego , 0% pcc Sprzedaż bezpośrednio od dewelopera. Do sprzedania mieszkanie 56,96 m2 w miasteczku Wilanów. Mieszkanie 56,96 m2 , dwupokojowe na 3 pietrze w budynku 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, al. Rzeczypospolitej

Wilanów,Warszawa

406 000 zł50 m² 8 120 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

0% prowizji od kupującego , 0% pcc Sprzedaż bezpośrednio od dewelopera. Do sprzedania mieszkanie 50 m2 w miasteczku Wilanów. Mieszkanie 50 m2 , 2 pokojowe na 1 pietrze w budynku 4 piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Hlonda

Wilanów,Warszawa

3 500 zł60 m² 58,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2-pok z kuchnią, od Zaraz, wilanów, garaż w cenie Zapraszam do oglądania. Mieszkanie 2 pokojowe 60 m2 na dzielnicy Wilanów przy ul. Hlonda. Mieszkanie dostępne jest od zaraz i znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, al. Rzeczypospolitej

Wilanów,Warszawa

432 900 zł58 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

0% prowizji od kupującego , 0% pcc Sprzedaż bezpośrednio od dewelopera. Do sprzedania mieszkanie 57,72 m2 w miasteczku Wilanów. Mieszkanie 57,72 m2 , 3 pokojowe na parterze w budynku 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, al. Rzeczypospolitej

Wilanów,Warszawa

249 052 zł33 m² 7 600 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

0% prowizji od kupującego , 0% pcc Sprzedaż bezpośrednio od dewelopera. Do sprzedania mieszkanie 32,77 m2 w miasteczku Wilanów. Mieszkanie 32,77 m2 , 1 pokojowe na parterze w budynku 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, al. Rzeczypospolitej

Wilanów,Warszawa

284 392 zł37 m² 7 600 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

0% prowizji od kupującego , 0% pcc Sprzedaż bezpośrednio od dewelopera. Do sprzedania mieszkanie 37,42 m2 w miasteczku Wilanów. Mieszkanie 37,42 m2 , 1 pokojowe na parterze w budynku 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Hlonda

Wilanów,Warszawa

525 000 zł56 m² 9 292,04 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Piękne, dwupokojowe, nowocześnie wykończone mieszkanie w cichej lokalizacji miasteczka Wilanów. Wysoki standard budynku, wykończenia w naturalnych materiałach - klatki wyłożone piaskowcem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Syta

Zawady,Warszawa

1 750 zł44 m² 39,77 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia od zaraz ładne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 43,6 m2 na kameralnym osiedlu w Wilanowie Zawady. Piętro 2/3 (bez windy), budynek z 2009r. W pokoju dziennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, al. Rzeczypospolitej

Miasteczko Wilanów,Warszawa

520 000 zł61 m² 8 483 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Mieszkanie na sprzedaż w Warszawie - Miasteczko Wilanów. Mieszkanie o powierzchni 61,3 m2 składające się z 2 pokoi położone na 2. piętrze w 4-piętrowym apartamentowcu z 2009.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Branickiego

Wilanów,Warszawa

356 934 zł50 m² 7 076 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Mieszkanie na sprzedaż w Warszawie - Wilanów. Mieszkanie o powierzchni 50,44 m2 składające się z 2 pokoi położone na 4. piętrze w 4-piętrowym budynku z 2017 r. z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Syta

Wilanów,Warszawa

320 370 zł43 m² 7 473 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Mieszkanie na sprzedaż w Warszawie - Wilanów. Mieszkanie o powierzchni 42,87m2 składające się z 2 pokoi położone na parterze w 2-piętrowym budynku z 2015 r. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Klimczaka

Wilanów,Warszawa

2 700 zł40 m² 67,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2-pok z kuchnią, od Zaraz, wilanów, garaż w cenie Zapraszam do oglądania. Mieszkanie 2 pokojowe 40 m2 na dzielnicy Wilanów przy ul. Klimczaka. Mieszkanie dostępne jest od zaraz.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij