dowolna

Mieszkania Warszawa Wilanów

441 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

441 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Sarmacka

Wilanów,Warszawa

3 000 zł56 m² 54 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Słoneczne,pełne światła, przestronne dwupokojowe mieszkanie na Wilanowie. Położone w Miasteczku Wilanów przy jednej z najbardziej prestiżowych ulic- sarmackiej. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sarmacka

Wilanów,Warszawa

545 000 zł64 m² 8 494,39 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Inwestycja Robyg Villa Nobile, sarmacka 4a: C15, 1p, 2pok,53,32m2, balkon 5,5m2, za 420000zł, garaż klasyczny 35000zł, możliwość dokupienia komórki za 15000zł C18, 1p, 2pok,52,47m2, balkon 8,8m2, za.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Klimczaka

Wilanów,Warszawa

3 500 zł83 m² 42 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mieszkanie w ramach umowy najmu okazjonalnego na okres minimum dwóch lat. Cechy charakterystyczne mieszkania: - jeden z najładniejszych budynków w Miasteczku Wilanów. - mieszkanie na drugim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Rzeczypospolitej

Wilanów,Warszawa

2 250 zł48 m² 46,88 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Ładny apartament 2-pokojowe o pow. 48 m2 Z dużym tarasem 70 m2. Apartament wykończony w wysokim standardzie, nowocześnie. - salon z aneksem kuchennym o pow. 27 m2 , - sypialnia 12.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wilanów

Wilanów,Warszawa

433 333 zł57 m² 7 602,33 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Inwestycja, monitorowana , ogrodzona. 4 budynki na osiedlu. Plac zabaw. Oddana do użytkowania, niska kameralna zabudowa, tylko jeden etap, cisza spokój. W okolicy tylko domy jednorodzinne. Dostępne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Sarmacka

Wilanów,Warszawa

3 700 zł77 m² 48 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Luksusowy, nowoczesny apartament typu studio o powierzchni 77m2 znajdujący się na ostatnim piętrze 4 kondygnacyjnego budynku. Do mieszkania przynależą : przestronny salon połączony z otwartą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Oś Królewska

Wilanów,Warszawa

8 300 zł154 m² 54 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Piękne mieszkanie przy Osi Królewskiej w Miasteczku Wilanów. Okna kuchni, jadalni, salonu wychodzą na Oś. Trzy duże (17, 18 i 25 m2) sypialnie. Salon z częścią biblioteczną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Janczarów

Wilanów,Warszawa

13 000 zł204 m² 63,73 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Sadyba Best Mall z kinem, połączeń komunikacyjnych, a także Pałacu Wilanowskiego, lasu Kabackiego i pola golfowego. Aktualnie oferujemy Państwu na wynajem apartament na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Miasteczko Wilanów

Miasteczko Wilanów,Warszawa

439 000 zł55 m² 7 981,82 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowe Z dużym balkonem I garażem W cenie Ładnie wykończone mieszkanie w Miasteczku Wilanów, gotowe do zamieszkania, jasne i przestronne. Duże okna oraz obszerny balkon (ok 7m2).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Syta

Wilanów,Warszawa

2 000 zł55 m² 36,36 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2-pok + kuchnia, od Października, wilanów, garaż w cenie Zapraszam do oglądania. Mieszkanie 2 pokojowe 55 m2 na dzielnicy Wilanów przy ul. Sytej. Mieszkanie dostępne jest od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kazachska

Wilanów,Warszawa

2 500 zł64 m² 39 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia przestronne , 2 pokojowe mieszkanie w Miasteczku Wilanów przy ul. Kazachskiej. Powierzchnia mieszkania 64m - w tym salon , półotwarta kuchnia w pełni wyposażona,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, al. Rzeczypospolitej

Wilanów,Warszawa

2 700 zł41 m² 66 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajmu nowe, wykończone w 2015 r 2 pokojowe mieszkanie w Miasteczku Wilanów, przy Al Rzeczpospolitej na 4 piętrze w 4 piętrowym apartamentowcu z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sarmacka

Wilanów,Warszawa

850 000 zł83 m² 10 241 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie 3 pokojowe, 83 m2, znajduje się na II piętrze w apartamentowcu 4-piętrowym w centrum Miasteczka Wilanów na ul. Sarmackiej ( przy skrzyżowaniu ulicy Klimczaka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bruzdowa

Wilanów,Warszawa

379 500 zł55 m² 6 900 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Okolica idealnie cicha i spokojna. Mieszkanie na nowym zamkniętym kameralnym osiedlu tylko budynki dwupiętrowe. Mieszkanie wykończone.W pokojach na podlodze panele. W łazience kabina.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Klimczaka

Wilanów,Warszawa

6 500 zł113 m² 57,52 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Przestronny, wykończony wysokiej jakości materiałami apartament w Miasteczku Wilanów, przy ul.Klimczaka. Powierzchnia 112,6 m2. Usytuowane na I piętrze, apartamentowca z 2011 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Hlonda

Wilanów,Warszawa

3 250 zł57 m² 57 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję 2 pok mieszkanie o powierzchni 57m2 na pięknym zielonym osiedlu Ostoja Wilanów. W cenie mieszkania są dwa niezależne miejsca postojowe w garażu podziemnym blisko klatki oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Branickiego

Wilanów,Warszawa

2 680 zł47 m² 57,02 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia od zaraz 2-pokojowe mieszkanie w Miasteczku Wilanów, przy ul.Branickiego. Powierzchnia 47 m2. Mieszkanie położone na 1.piętrze, w 4-piętrowym apartamentowcu z 2014 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Sarmacka

Wilanów,Warszawa

3 400 zł70 m² 49 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowocześnie wykończone parterowe mieszkanie w stylu minimalistycznym. ul. Sarmacka. Dobra jakość materiałów wykończeniowych: - dębowe deski podłogowe - granitowe blaty kuchenne -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Hlonda

Wilanów,Warszawa

470 000 zł48 m² 9 894,74 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

2-pokojowe mieszkanie, na osiedlu Ostoja Wilanów dla wymagających, do wprowadzenia się! W pełni urządzone i wyposażone. Mieszkanie jest bardzo ustawne, wysokie (2,90 m) i słoneczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Klimczaka

Wilanów,Warszawa

3 900 zł78 m² 50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Apartament 3 pokojowy, znajduje się przy ulicy Klimczaka, w zacisznej enklawie pomiędzy częścią rozrywkowo-biznesową (oraz ratuszem) a kawiarnianym deptakiem Al.Rzeczypospolitej. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Klimczaka

Wilanów,Warszawa

6 500 zł113 m² 58 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Do wynajecia Luksusowy apartament w Miasteczku Wilanów ul. Klimczaka. Salon Z aneksem kuchennym [42,09M] 3 pokoje [12,99M; 12,86M; 11,44M] 2 łazienki [6,95M; 2,42M] garderoba [4,47M] pralnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, al. Rzeczypospolitej

Wilanów,Warszawa

2 500 zł56 m² 45 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz 2-pokojowe mieszkanie o pow. 56,40 m2 w Wilanowie, przy al.Rzeczypospolitej. Apartamentowiec z 2011 roku z całodobową ochroną, położony na skrzyżowaniu al.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kieślowskiego

Wilanów,Warszawa

2 950 zł44 m² 67,05 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia od zaraz 2 pokoje w miasteczku Wilanów w nowym luksusowym apartamencie w miasteczku Wilanów. -przeszklony salon ,otwarta kuchnia , sypialnia , łazienka, przedpokój , taras.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sarmacka

Wilanów,Warszawa

2 500 zł62 m² 40,32 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia przestronne, 2-pokojowe mieszkanie w Maisteczku Wilanów, przy ul.Sarmackiej. Powierzchni 62 m2. Mieszkanie położone na 2.piętrze, w 4-piętrowym apartamentowcu. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, al. Rzeczypospolitej

Wilanów,Warszawa

3 000 zł51 m² 58,82 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2-pok + kuchnia, od Zaraz, wilanów, garaż w cenie Zapraszam do oglądania. Mieszkanie 2 pokojowe 51 m2 na dzielnicy Wilanów przy ul. Rzeczypospolitej. Mieszkanie dostępne jest od zaraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Sarmacka

Wilanów,Warszawa

3 100 zł65 m² 48 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie w Wilanowie, wysoki standard wykończenia świeżo po remoncie. Mieszkanko składa się z dwóch pokoi, przestronnego salonu, przytulnej sypialni z garderobą, kuchni bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, al. Rzeczypospolitej

Wilanów,Warszawa

2 700 zł48 m² 56 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Luksusowy apartament w Miasteczku Wilanów, al. Rzeczypospolitej. Pokój dzienny z aneksem kuchennym wyposażonym w sprzęt agd. Sypialnia, odrębna garderoba. W łazience kabina.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sarmacka

Wilanów,Warszawa

420 000 zł53 m² 7 876,97 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Inwestycja Robyg Villa Nobile, sarmacka C15, 1p, 2pok,53,32m2, balkon 5,5m2, za 420000zł, garaż klasyczny 35000zł, możliwość dokupienia komórki za 15000zł C18, 1p, 2pok,52,47m2, balkon 8,8m2, za.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sarmacka

Wilanów,Warszawa

4 800 zł90 m² 53 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Elegancki apartament przy ul. Sarmackiej Bardzo słoneczne, przytulne mieszkanie, wykończone z dbałością o szczegóły. Wysoki standard wyposażenia w materiałach i sprzętach rtv.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Hlonda

Wilanów,Warszawa

2 900 zł54 m² 53,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia przytulne dwupokojowe mieszkanie 54m2 w Miasteczku Wilanów. Mieszkanie komfortowo wyposażone, atrakcyjnie położone, z widokiem na Skarpę Ursynowską przy ul. Hlonda. Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jakuba

Wilanów,Warszawa

3 600 zł94 m² 38 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 4 pok mieszkanie na starym Wilanowie. Cicha, kameralna ulica. cena najmu 3600 zł / msc + czynsz 500 zł + opłaty licznikowe polecam Agencja Nieruchomości Perfect House to zespół.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sarmacka

Miasteczko Wilanów,Warszawa

3 500 zł67 m² 52 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferujemy 3 pokojowe mieszkanie położone na warszawskim osiedlu "miasteczko Wilanów przy ul. Sarmackiej powierzchnia mieszkania 67m2 pierwsze piętro mieszkanie bardzo ciche, chłodne latem, ciepłe zimą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sarmacka

Wilanów,Warszawa

2 900 zł65 m² 44,62 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia od zaraz 2-pokojowe mieszkanie w Miasteczku Wilanów przy ul. Sarmackiej. Mieszkanie świeżo po remoncie. W skład mieszkania wchodzą: - dwa pokoje (sypialnia z garderobą,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, al. Rzeczypospolitej

Wilanów,Warszawa

2 700 zł41 m² 66 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Przestronne, jasne i nowe mieszkanie na Wilanowie urządzone w bardzo wysokim standardzie, według projektu dekoratora wnętrz. Mieszkanie znajduje się na 1. piętrze apartamentowca przy Al.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Sarmacka

Wilanów,Warszawa

6 900 zł102 m² 67,65 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Przestronne, 4-pokojowe mieszkanie w Miasteczku Wilanów, przy ul.Sarmackiej. Powierzchnia 102 m2. Mieszkanie usytuowane na I piętrze, w kameralnym apartamentowcu z zadbanym patio. Teren.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sarmacka

Wilanów,Warszawa

3 300 zł57 m² 57,89 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Elegancki i przysposobiony do wygodnego, codziennego funkcjonowania kompleks apartamentowy przy ul.Sarmackiej. Estetycznie zagospodarowany teren efektownie prezentuje się w dziennym świetle jaki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Oś Królewska

Wilanów,Warszawa

2 600 zł41 m² 63 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Nowe, stylowo wykończone, wyposażone mieszkanie dwa pokoje: salon z wydzielonym aneksem kuchennym oraz miejscem posiłków oraz sypialnia, oddzielna garderoba, klimatyzacja,lazienka z prysznicem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, al. Rzeczypospolitej

Wilanów,Warszawa

2 490 zł45 m² 55 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Nowy, w pełni umeblowany apartament 2-pokojowy 45m2 na 2. piętrze w Wilanowie na rogu Rzeczypospolitej i Wilanowskiej. Salon z kuchnią , sprzęt Bosch ( piekarnik, zmywarką, płyta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Hlonda

Wilanów,Warszawa

2 930 zł67 m² 44 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Nowoczesny apartament umiejscowiony w samym sercu Miasteczka Wilanów na Osiedlu Ostoja. Osiedle posiada prywatny park przeznaczony tylko dla mieszkańców. Lokal mieści się na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sarmacka

Wilanów,Warszawa

439 000 zł53 m² 8 247,23 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Wilanów

Wilanów,Warszawa

256 385 zł37 m² 6 949,99 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Opis mieszkania: przytulne jednopokojowe mieszkanie na parterze w bloku w Warszawie, w dzielnicy Wilanów. Okna wychodzące na południowy-wschód, na zielone patio osiedla. Dodatkowe atuty: -.