dowolna

Mieszkania Warszawa Wilanów

441 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

441 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Hlonda

Wilanów,Warszawa

2 500 zł66 m² 37,88 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Wynajmę bezpośrednio mieszkanie usytuowane w cichej części osiedla Ostoja Wilanów. Mieszkanie w pełni wyposażone odświeżone w dobrym standardzie wykończenia. Umowa wynajmu na firmę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Rzeczypospolitej

Wilanów,Warszawa

564 000 zł57 m² 9 894,74 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Do sprzedania atrakcyjne mieszkanie w Miasteczku Wilanów - 56,71m2, 2 pokoje, bardzo ciche,taras 19m2, tylko 1 sąsiad na piętrze bardzo wysoki standard wykończenia, podłoga drewniana, drzwi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, al. Wilanowska

Wilanów,Warszawa

870 000 zł75 m² 11 600 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Do sprzedania piękny 3-pokojowy apartament na Wilanowie przy alei Wilanowskiej 5 ( początek miasteczka Wilanów ). Apartament posiada łącznie 6 pomieszczeń wykończonych wysokiej jakości materiałami :.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sarmacka

Wilanów,Warszawa

2 300 zł63 m² 36,51 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia od zaraz 2-pokojowe mieszkanie w Miasteczku Wilanów, przy ul.Sarmackiej. Powierzchnia 63 m2. Mieszkanie usytuowane na parterze w 4-piętrowym apartamentowcu. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Wilanów

Wilanów,Warszawa

419 934 zł55 m² 7 621,31 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Opis mieszkania: nowoczesne dwupokojowe mieszkanie na drugim piętrze w bloku w Warszawie, w dzielnicy Wilanów. Okna wychodzące na zachód. Dodatkowe atuty: - doskonała komunikacja - szybki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Branickiego

Wilanów,Warszawa

2 500 zł45 m² 56 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie o pow. 45 m2 w Wilanowie, przy ul. Branickiego w Warszawie. Składa się z kuchni w aneksie otwartej na większy pokój, sypialni, dużej łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Hlonda

Wilanów,Warszawa

3 000 zł73 m² 41,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Przestronne, 2-pokojowe mieszkanie w Miasteczku Wilanów przy ul.Hlonda. Powierzchnia 73 m2. Mieszkanie usytuowane na 1.piętrze, w 4-piętrowym apartamentowcu z 2009 roku. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Gieysztora

Wilanów,Warszawa

4 599 zł56 m² 82,13 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Zupełnie nowe, wykończone z dbałością o szczegóły 3-pokojowe mieszkanie w Wilanowie, przy ul.Gieysztora. Umeblowane i wyposażone. Mieszkanie składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sarmacka

Wilanów,Warszawa

4 200 zł86 m² 48,84 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia od zaraz 3-pokojowe mieszkanie w Miasteczku Wilanów, przy ul.Sarmackiej. Powierzchnia 86 m2. Mieszkanie położone na 3.piętrze, w 4-piętrowym apartamentowcu. W pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Rzeczypospolitej

Wilanów,Warszawa

2 490 zł45 m² 55,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia od zaraz nowe, 2-pokojowe mieszkanie na osiedlu Oaza Wilanów. W pełni umeblowane i wyposażone. Powierzchnia 45 m2. Mieszkanie usytuowane na 2.piętrze, w 4-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sarmacka

Wilanów,Warszawa

2 900 zł69 m² 42 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

1.Atrakcyjne mieszkanie 2-pokojowe w cichej okolicy w miasteczku Wilanów, na strzeżonym, zamkniętym osiedlu, ul. Sarmacka 2. Podwójne miejsce parkingowe w garażu podziemnym. 3. Dwa duże.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sarmacka

Wilanów,Warszawa

5 500 zł96 m² 57,29 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia, piękny,przestronny apartament, 96,5 m kw. składający się z salonu z aneksem kuchennym, dwóch sypialni ( z łóżkiem małżeńskim oraz z pojedynczym), łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Wilanów

Wilanów,Warszawa

451 418 zł67 m² 6 773,98 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Opis mieszkania: nowoczesne trzypokojowe mieszkanie na drugim piętrze w bloku w Warszawie, w dzielnicy Wilanów. Okna wychodzące na północny-wschód i południowy-zachód. Dodatkowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Miasteczko Wilanów

Miasteczko Wilanów,Warszawa

5 500 zł93 m² 59,14 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem umeblowany 3 pokojowy apartament 93m 2 położony w Wilanowie ( Miasteczko Wilanów) Osiedle zamknięte, całodobowa ochrona. Mieszkanie: - salon z wyjściem na balkon - aneks kuchenny -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Branickiego

Wilanów,Warszawa

930 000 zł103 m² 9 064,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

Apartament 4-pokojowy o pow. 102,6 m2, 1piętro, wysoki standard, ul. A. Branickiego (miasteczko Wilanów) w stanie idealnym do wprowadzenia. Świeżo odmalowane ściany. Wysoka jakość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kieślowskiego

Miasteczko Wilanów,Warszawa

2 950 zł44 m² 67,05 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dwupokojowy apartament o powierzchni 44m2. Jest to apartament o wysokim standardzie dla wymagającego klienta. Poniżej przedstawiam szczegóły: -Miasteczko Wilanów ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, al. Rzeczypospolitej

Miasteczko Wilanów,Warszawa

725 000 zł88 m² 8 192,09 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Kup bez prowizji! Funkcjonalny, rozkładowy, trzypokojowy apartament w Miasteczku Wilanów. Dwustronny - południowo-wschodni, niezwykle cichy (okna i balkony skierowane na zagospodarowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, al. Rzeczypospolitej

Wilanów,Warszawa

599 000 zł77 m² 7 791,36 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Do sprzedaży piękne mieszkanie w stanie deweloperskim znajdujące się na nowoczesnym osiedlu espace -w Miasteczku Wilanów, zlokalizowane przy przystanku autobusowym /kawiarnia Grycan/.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, al. Rzeczypospolitej

Wilanów,Warszawa

2 700 zł48 m² 56 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Luksusowy apartament w Miasteczku Wilanów, al. Rzeczypospolitej. Pokój dzienny z aneksem kuchennym wyposażonym w sprzęt agd. Sypialnia, odrębna garderoba. W łazience kabina.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Klimczaka

Wilanów,Warszawa

2 600 zł55 m² 47,27 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

adbane dwupokojowe mieszkanie w Centrum Miasteczka Wilanów: otwarta, w pełni wyposażona kuchnia, duży salon, umeblowany. Osobna sypialnia z dużym 2-osobowym łóżkiem i szafą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Syta

Wilanów,Warszawa

489 806 zł66 m² 7 462 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Mieszkanie gotowe do odbioru! jeśli chcecie państwo poznać ofertę najciekawszych mieszkań W okolicy to prosimy O kontakt - 0% prowizji atrakcyjne pakiety wykończeniowe! Atrakcyjne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Hlonda

Wilanów,Warszawa

900 730 zł117 m² 7 726,95 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Już gotowy do odbioru 4-pokojowy apartament o pow. 116 m2 z ogródkiem o pow. 40 m2 w Miasteczku Wilanów. Dostępny ostatni na parterze z ogródkiem lub na I piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Hlonda

Wilanów,Warszawa

675 000 zł83 m² 8 132,53 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Bardzo ładne i funkcjonalne mieszkanie na jednym z najładniejszych osiedli w warszawskim Wilanowie. Mieszkanie o metrażu 83 m2, trzy pokoje: -salon z aneksem kuchennym 27m kw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bruzdowa

Wilanów,Warszawa

459 000 zł47 m² 9 765,96 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Miło mi zaprezentować piękny apartament na Wilanowie. Mieszkanie zlokalizowane jest na 2 piętrze przy ul. Bruzdowej w dwupiętrowym apartamentowcu w jednej z najładniejszych, najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sarmacka

Wilanów,Warszawa

11 900 zł155 m² 76,77 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:-

Przestronny, zaprojektowany przez architekta i wykończony z dbałością o każdy szczegół apartament w Miasteczku Wilanów. Powierzchnia 156 m2. Apartament usytuowany na 2.piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Klimczaka

Wilanów,Warszawa

16 500 zł210 m² 78,57 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Przestronny, charakteryzujący się wysokim standardem wykończenia penthouse z tarasem o powierzchni 200 m2 oraz z ogrodem zimowym. Powierzchnia 210 m2. Apartament składający się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kazachska

Wilanów,Warszawa

2 900 zł52 m² 55,77 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowa niższy czynsz! oferta bezpośrednia kontakt do właściciela: dwupokojowy Apartament do wynajęcia w prestiżowym Miasteczku Wilanów przy ul. Kazachskiej. Mieszkanie o pow. 52m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Kazachska

Miasteczko Wilanów,Warszawa

3 400 zł60 m² 56,95 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia nowoczesny apartament w Miasteczku Wilanów. Lokal został zaprojektowany indywidualnie przez architekta wnętrz, przeznaczony dla wymagającego klienta na dłuższy czas wynajmu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sarmacka

Miasteczko Wilanów,Warszawa

10 900 zł153 m² 71,43 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia piękny, 4 pokojowy apartament z dużą loggią w Miasteczku Wilanów. Idealna propozycja dla ludzi szukających prestiżu i nietuzinkowych rozwiązań. Mieszkanie zaprojektowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kosiarzy

Wilanów,Warszawa

895 000 zł136 m² 6 580,88 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3 pokojowe na sprzedaż, wilanów Opis ogólny Mieszkanie na sprzedaż 136 m2 składające się z: salon z kuchnią Dwie sypialnie Łazienka wc Cena za metr kwadratowy: 5581 zł Czynsz: 1300.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, al. Wilanowska

Wilanów,Warszawa

2 800 zł50 m² 56 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Lokalizacja/ budynek: zamknięte osiedle przy Al. Wilanowskiej od cichej wewnętrznej strony osiedla. Osiedle jest zadbane, zielone z 24 godzinną ochroną. Plac zabaw dla dzieci na terenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, al. Rzeczypospolitej

Wilanów,Warszawa

7 500 zł110 m² 68,18 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia nowy, luksusowy apartament na Miasteczku Wilanów. - holl wejściowy z garderobą, - przestronny salon z otwartą kuchnią i wyjściem na loggię, - sypialnia master.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Sarmacka

Wilanów,Warszawa

480 000 zł56 m² 8 511 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Rozkładowe mieszkanie o pow. 56,4m2 składa się z salonu połączonego z aneksem kuchennym (o łącznej pow. 28m2), z którego jest wyjście na taras i ogródek o pow. 41m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wilanów

Wilanów,Warszawa

574 000 zł60 m² 9 566,67 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2-pokojowe przestronne mieszkanie zlokalizowane w nowoczesnym Miasteczku Wilanów na zielonym osiedlu Ostoja Wilanów, którego projekt zdobył drugie miejsce w prestiżowym ogólnopolskim konkursie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Sarmacka

Wilanów,Warszawa

2 300 zł45 m² 51 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wolne od 1 października! Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie o pow. 45 m2 w Miasteczku Wilanów, przy ul. Sarmackiej. Składa się z kuchni w aneksie otwartej na większy pokój,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Branickiego

Wilanów,Warszawa

2 580 zł47 m² 55 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Nowe 2 pokojowe mieszkanie w apartamentowcu z 2014r. Mieszkanie po generalnym remoncie w lutym 2017. Mieszkanie użytkowane dotychczas przez właścicieli. Dużym atutem mieszkania jest jego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Sarmacka

Wilanów,Warszawa

2 900 zł69 m² 42 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

1. Atrakcyjne mieszkanie 2-pokojowe w cichej okolicy w miasteczku Wilanów, na strzeżonym, zamkniętym osiedlu. 2. Podwójne miejsce parkingowe w garażu podziemnym. 3. Dwa duże tarasy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wilanów

Wilanów,Warszawa

319 444 zł43 m² 7 428,93 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Inwestycja, monitorowana , ogrodzona. 4 budynki na osiedlu. Plac zabaw. Oddana do użytkowania, niska kameralna zabudowa, tylko jeden etap, cisza spokój. W okolicy tylko domy jednorodzinne. Dostępne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Hlonda

Wilanów,Warszawa

3 300 zł73 m² 45,21 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia od lipca 2017 piękny , przestronny apartament na Wilanowie. Mieszkanie może dobrze służyć zarówno rodzinie szukającej wytchnienia od zgiełku centrum, lub osobie szukającej lokum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Hlonda

Wilanów,Warszawa

2 950 zł60 m² 49 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia jasny, słoneczny i cichy apartament w spokojnej części miasteczka Wilanów. Wykończony w wysokim standardzie (m.in. drzwi ukryte, armatura Duravit, itd.). Dwa pokoje (60m2).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jakuba

Wilanów,Warszawa

3 600 zł94 m² 38,30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-