dowolna

Mieszkania Warszawa Wilanów

441 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

441 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Branickiego

Wilanów,Warszawa

1 359 605 zł80 m² 16 995,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Do sprzedania elegancki 3pokojowy apartament z sauną i tarasem w kameralnym apartamentowcu na Błoniach Wilanowskich. Mieszkanie umeblowane i wyposażone w wysokim standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jana III Sobieskiego

Wilanów,Warszawa

2 500 zł31 m² 80,65 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Umeblowana kawalerka z dobrym doświetleniem, od strony południowej z panoramą na Wilanów. Mieszkanie jest ustawne umeblowane i gotowe do wynajmu. Zadbany budynek z nowoczesną windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Herbu Janina

Wilanów,Warszawa

1 830 000 zł84 m² 21 785,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Apartament znajduje się na kameralnym osiedlu warszawskiego Wilanowa, przy ul.Herbu Janina. Absolutnie bezkompromisowy prestiż wykończenia. To świetna propozycja dla osób ceniących wysoką jakość,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sarmacka

Wilanów,Warszawa

4 400 zł54 m² 81,48 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajmu ciche, 2-pokojowe mieszkanie o pow. 54 m2 łącznie z miejscem parkingowym w garażu podziemnym położone w jednej z najlepiej skomunikowanych części Wilanowa, blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Oś Królewska

Wilanów,Warszawa

14 900 zł124 m² 120,16 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:-

Avenue Estate prezentuje pięciopokojowy apartament oferujący doskonałe połączenie funkcjonalności, przestrzeni i estetyki. Mieszkanie o łącznej powierzchni 124 metrów kwadratowych zostało.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Klimczaka

Wilanów,Warszawa

6 900 zł85 m² 81,18 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Nowoczesne i komfortowe mieszkanie o powierzchni 85 metrów kwadratowych, położone na parterze, z uroczym ogródkiem. Nieruchomość składa się z dwóch przytulnych sypialni oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ledóchowskiej

Wilanów,Warszawa

2 500 zł56 m² 44,89 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia jasne (okna wychądzą na południe), przyjemne, dwupokojowe mieszkanie z widną kuchnią i balkonem, znajdujące się na 2 piętrze zadbanego budynku (z windą). Do dyspozycji miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Herbu Janina

Wilanów,Warszawa

2 900 zł48 m² 60,42 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane w nowo oddanej inwestycji przy ulicy Herbu Janina 11b. *Lokal o całkowitej powierzchni 47,5 m 2 składa się: salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Teodorowicza

Wilanów,Warszawa

3 500 zł39 m² 89,74 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie o pow. 39 m.kw. Lokal składa sie z przedpokoju, dwóch pokoi, aneksu kuchennego z kompletem urządzeń agd otwartego na pokój, garderoby, łazienki walk in.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Syta

Wilanów,Warszawa

6 680 zł72 m² 92,78 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowe trzypokojowe dwupoziomowe mieszkanie na Wilanowie. Mieszkanie znajduje się na 2 (ostatnim) piętrze w apartamentowcu z windą. Osiedle chronione, zamknięte. I poziom to salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Wilanów,Warszawa

6 500 zł70 m² 92,86 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajmu umeblowane, 3-pokojowe mieszkanie o pow. ok. 70m2 (w 3 pokoju urządzona duża garderoba) z dwoma dużymi balkonami, usytuowane na pierwszym piętrze czteropiętrowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sarmacka

Wilanów,Warszawa

2 500 000 zł121 m² 20 678,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

Przedstawiamy Państwu penthouse z dużym, słonecznym tarasem wielkości 133,5 m2 do indywidualnego zagospodarowania. Penthouse usytuowany jest na ostatnim piętrze w budynku przy ul. Sarmackiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Aleja Rzeczypospolitej

Wilanów,Warszawa

930 000 zł67 m² 13 839,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Avenue Estate prezentuje 2 pokojowy apartament usytuowany w ekskluzywnej dzielnicy Warszawy - Miasteczku Wilanów. Nieruchomość Apartament usytuowany jest na 2 piętrze 4 piętrowego apartamentowca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Syta

Zawady,Warszawa

3 900 zł50 m² 78 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Avenue Estate oferuje 2 pokojowy apartament w wysokim standardzie zlokalizowany na Warszawskim Wilanowie na chronionym osiedlu Tulip. Mieszkanie jest całkowicie nowe i gotowe do wprowadzenia się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Klimczaka

Wilanów,Warszawa

6 900 zł85 m² 81,18 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Piękne, przestronne mieszkanie zlokalizowane na Błoniach Wilanowskich, składające się z 3 pokoi, kuchni w aneksie, dwóch łazienek i ogródka. W pełni umeblowane, kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Zdrowa

Miasteczko Wilanów,Warszawa

10 000 zł79 m² 126,58 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Apartament zlokalizowany jest w Miasteczku Wilanów w prestiżowej inwestycji przy ul. Zdrowej 6. Deweloper (robyg) zadbał o jakość wykonania i wykończenia budynków. Dodatkowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Wilanów,Warszawa

795 500 zł42 m² 18 940,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

W kilku słowach: biuro nieruchomości findsquare ma przyjemność zaprezentować przytulne i ciche 2 pokojowe mieszkanie z obszernym balkonem i widokiem na wewnętrzny dziedziniec jednego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, Aleja Rzeczypospolitej

Wilanów,Warszawa

15 000 zł106 m² 141,51 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Klimatyczny apartament 106 M2 Z dwoma tarasami | miasteczko wilanów | gotowy do zamieszkania budynek: nowoczesny, 4-piętrowy kompleks osiedlowy Espace Wilanów powstał w 2017 roku. W budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Klimczaka

Wilanów,Warszawa

1 110 000 zł60 m² 18 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Oferujemy do sprzedaży 2-pokojowe mieszkanie o pow. 60m2 , zlokalizowane w Miasteczku Wilanów. Lokal składa się z przestronnego i słonecznego salonu z aneksem kuchennym (43 m2).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Sarmacka

Miasteczko Wilanów,Warszawa

1 160 000 zł60 m² 19 269,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Dreamnest prezentuje, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 60,2 m2 znajdujące się w prestiżowym budynku, zlokalizowanym w Wilanowie. Lokalizacja Miasteczko Wilanów to idealny wybór dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sarmacka

Wilanów,Warszawa

6 800 zł88 m² 77,31 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przestronne mieszkanie 87,96 m2 na osiedlu Impresja w samym sercu Miasteczka Wilanów. Mieszkanie składa się z:salonu z aneksem kuchennym, 2 sypialni, garderoby,łazienki, wc, przedpokoju. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Miasteczko Wilanów

Miasteczko Wilanów,Warszawa

855 000 zł44 m² 19 610,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Dreamnest prezentuje, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 43,6m2 znajdujące się w prestiżowym budynku zlokalizowanym w Wilanowie. Lokalizacja Miasteczko Wilanów to idealny wybór dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Wilanów

Wilanów,Warszawa

2 950 000 zł123 m² 23 983,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Gdzie: prestiżowa lokalizacja nowoczesnego Miasteczka Wilanów, w bliskiej okolicy dzielnicy Mokotów oraz z dogodnym dojazdem do Powsina oraz Konstancina-Jeziorny. Dla kogo: dla pary lub rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Zdrowa

Miasteczko Wilanów,Warszawa

3 700 zł38 m² 97,37 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie typu studio - miasteczko wilanów budynek: ogrody Wilanów jest kilkuetapową, wykonaną w podwyższonym standardzie inwestycją budynków wielorodzinnych, położoną w warszawskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Oś Królewska

Wilanów,Warszawa

1 965 305 zł84 m² 23 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Niezwykle urządzony apartament na Miasteczku Wilanów z bezpośrednim widokiem na Park Pokoleń. Lokalizacja apartamentu zapewnia zachodnią ekspozycję na Park Pokoleń, co gwarantuje całkowitą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zaściankowa

Wilanów,Warszawa

777 000 zł55 m² 14 127,30 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania 2pokojowe mieszkanie na Zawadach (wilanów), w spokojnej zielonej okolicy. Wysoki standard wykończenia (drewniana podłoga, wszystkie meble na wymiar, oświetlenie led, wysokiej jakości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bruzdowa

Wilanów,Warszawa

3 200 zł41 m² 78,05 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie przy ulicy Bruzdowej 100f w Wilanowie. *Lokal o powierzchni 41,3 m2 znajduję się na ostatnim, drugim piętrze. *Apartamentowiec,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Błonia Wilanowskie,Warszawa

810 000 zł54 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Biuro Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 2 pokojowe mieszkanie z tarasem na Wilanowie. Metraż mieszkania 52 m2 składa się : - salon - sypialnia - łazienka - kuchnia - garderoba Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Potułkały

Wilanów,Warszawa

999 000 zł72 m² 13 875 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż apartament 72 m2 z garażem w bryle budynku wraz z 2,5 m schowkiem. Apartament klimatyzowany z oknami dachowymi, w najwyższym punkcie 3,2 m wysokość. Niskie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rycerstwa Polskiego

Wilanów,Warszawa

1 590 000 zł85 m² 18 732,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Do sprzedaży 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 85 m2 z dwoma tarasami, komórką i miejscem parkingowym w garażu podziemnym , położone w Miasteczku Wilanów, przy ul. Rycerstwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Herbu Szreniawa

Wilanów,Warszawa

1 095 000 zł66 m² 16 590,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Do sprzedaży ciche, dwustronne 3-pokojowe mieszkanie położone w Miasteczku Wilanów, przy ul. Herbu Szreniawa w niedalekiej odległości od Alei Rzeczypospolitej. Mieszkanie położone jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Miasteczko Wilanów,Warszawa

1 590 000 zł100 m² 15 900 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu przestronny apartament z dużym tarasem 24 m2, wykończony w wysokim standardzie, położony w Miasteczku Wilanów. Standard Mieszkanie wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Sarmacka

Miasteczko Wilanów,Warszawa

3 500 zł52 m² 67,58 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Polecam do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie położone w Miasteczku Wilanów przy ulicy Sarmackiej (robyg Villa Nobile 1 etap). Powierzchnia 51,79m2: salon z aneksem kuchennym 28,72m2 ( salon okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Herbu Janina

Wilanów,Warszawa

4 500 zł74 m² 60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Bezpośrednio wynajmę apartament o powierzchni 75 mkw na ostatnim piętrze (4 kondygnacja) położony w miasteczku Wilanów na ulicy Herbu Janina w budynku o wysokim standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Aleja Rzeczypospolitej

Wilanów,Warszawa

12 500 zł106 m² 117,92 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia elegancki, nowoczesny apartament - Penthouse w Miasteczku Wilanów. Jedna z najlepszych lokalizacji w centrum Miasteczka Wilanów przy Al. Rzeczypospolitej i Osi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Stanisława Kostki Potockiego

Wilanów,Warszawa

17 500 zł265 m² 66,04 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:6

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia 263 m2 segment środkowy (wejście z klatki schodowej), osiedle zamknięte i całodobowo strzeżone, na terenie Fitness Club Calypso z basenem i sauną w odrestaurowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Hlonda

Wilanów,Warszawa

4 000 zł51 m² 78,43 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wolne od września! Na wynajem piękne, w pełni urządzone, bardzo komfortowe, klimatyzowane, 2-pokojowe mieszkanie o pow. 51mkw wraz z miejscem garażowym w cenie, zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sarmacka

Wilanów,Warszawa

3 300 000 zł189 m² 17 447,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2007

Penthouse w Wilanowie, przy Osi Królewskiej (ul. Sarmacka). Wyjątkowe mieszkanie zlokalizowane na ostatnim piętrze wilanowskiego apartamentowca. Jego powierzchnia to blisko 190 m2, uzupełniona trzema.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Klimczaka

Wilanów,Warszawa

4 000 zł62 m² 64,52 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie w sercu Miasteczka Wilanów przy ulicy Franciszka Klimczaka 10g. *Lokal o powierzchni 62 m2 znajduję się na drugim piętrze w 4-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleja Wilanowska

Miasteczko Wilanów,Warszawa

1 500 000 zł110 m² 13 636,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

Mieszkanie : Bardzo ciche i słoneczne. Super funkcjonalny układ pomieszczeń nawet dla dużej rodziny. Salon z wyjściem na loggię, kuchnia widna (może być połączona z salonem albo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Sarmacka

Wilanów,Warszawa

785 000 zł45 m² 17 444,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Nieruchomość spełnia warunki bezpiecznego kredytu 2%. Na sprzedaż mieszkanie 45m2 w Miasteczku Wilanów. Mieszkanie na parterze w 4 piętrowym bloku z 2010 roku. Drewniane okna od strony.