dowolna

Mieszkania Warszawa Wilanów

441 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

441 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Herbu Janina

Wilanów,Warszawa

880 000 zł55 m² 15 864,40 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 55,47 m , zlokalizowane na parterze nowoczesnego, kameralnego osiedla przy ul. Herbu Janina na warszawskim Wilanowie. Największy atut.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Herbu Janina

Miasteczko Wilanów,Warszawa

1 395 000 zł62 m² 22 500 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Miasteczko Wilanów | 3 Pokoje z Garderobą | Herbu Janina 3 | Miejsce Postojowe | Odświeżone Szukasz miejsca, które jest prawdziwym domem? Poznaj ofertę na ul. Herbu Janina 3 - w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Wilanowska

Zawady,Warszawa

1 099 000 zł66 m² 16 651,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Mam przyjemność przedstawić Państwu na sprzedaż duże, komfortowe, ładne 2-pokojowe mieszkanie w Miasteczku Wilanów przy Al. Wilanowskiej w inwestycji Wilanów Park. Lokalizacja: miasteczko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Klimczaka

Wilanów,Warszawa

8 000 zł98 m² 81,63 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Apartament został zrealizowany przy współpracy ze studiem Piotra Paradowskiego, łączy nowoczesność z elegancją i subtelnym ukłonem w stronę stylu art déco. Tu każdy detal ma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Zdrowa

Wilanów,Warszawa

1 670 720 zł71 m² 23 591,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Bez prowizji od kupującego - bez podatku pcc Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowe mieszkanie w nowoczesnej inwestycji "royal Garden Wilanów" - połączenie elegancji, komfortu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Holzera

Wilanów,Warszawa

3 200 zł44 m² 72,73 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Z przyjemnością prezentujemy nowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 44 m , położone na 3. piętrze prestiżowej inwestycji Royal Residence Wilanów przy ul. Holzera. Jest to osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Zawady,Warszawa

1 210 000 zł61 m² 19 771,20 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Zapraszamy do zakupu komfortowego, w pełni umeblowanego mieszkania z ogródkiem, położonego na spokojnym i zielonym osiedlu przy ul. Zaściankowej 2 w Warszawie (wilanów-Zawady). To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Holzera

Wilanów,Warszawa

1 390 000 zł73 m² 19 127,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Royal residence nowoczesna inwestycja W miasteczku wilanów Stan deweloperski | 3 pokoje | Dwustronne | Panoramiczne okna | Loggia | Garaż | Sauna | Fitness | mini Club | Ładowarka do samochodów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Syta

Zawady,Warszawa

1 580 000 zł61 m² 25 846,60 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Avenue estate przedstawia elegancki, 3-pokojowy apartament położony przy ul. Sytej, w jednej z najbardziej prestiżowych i kameralnych części Warszawy - Wilanowie, na Zawadach. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sarmacka

Wilanów,Warszawa

999 000 zł44 m² 22 704,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Wyjątkowe mieszkanie W inwestycji royal residence Wysokie pomieszczenia 280 m | Drewniane okna | Rolety zewnętrzne | Loggia | Oczka wodne | Miejsce postojowe | Sauna | Solanka | Siłownia |.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kosiarzy

Wilanów Wysoki,Warszawa

1 830 000 zł130 m² 14 076,90 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1999

Prezentujemy 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 130m2 zlokalizowane na Warszawskim Wilanowie. To idealna nieruchomość dla rodziny lub jako biuro dla firmy. Mieszkania jest trzystronne oraz posiada dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Wilanów,Warszawa

3 221 812 zł138 m² 23 295,80 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Twój prywatny taras na dachu, twój prywatny błękit z tarasu na dachu. Tutaj nie sprzedajemy metrów kwadratowych. W miejscu, gdzie 73% terenu to starannie zaprojektowana zieleń, a ruch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleja Rzeczypospolitej

Wilanów,Warszawa

1 064 009 zł55 m² 19 300 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Tylko u Nas! Przedstawiamy na sprzedaż 5-pokojowe mieszkanie o powierzchni 55,13 m2, w nowoczesna inwestycja w sercu Miasteczka Wilanów Na powierzchnię 55,13 m2 składa się: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Holzera

Wilanów,Warszawa

5 650 zł65 m² 86,92 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Speak english, говорю по-русски, розмовляю українською Nowe, klimatyzowane 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 65 m do wynajęcia w prestiżowej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Aleja Rzeczypospolitej

Powsin,Warszawa

1 097 850 zł56 m² 19 500 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

EN full English version below contact us anytime! Z przyjemnością prezentuję Państwu ofertę sprzedaży wyjątkowego, 2-pokojowego mieszkania z przestronnym salonem o powierzchni 32.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Wilanów,Warszawa

3 000 zł43 m² 69,77 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie w Wilanowie, przy ul. Al. Rzeczypospolitej 29d. W pełni umeblowane i wyposażone. Rozkład I wyposażenie: mieszkanie składa się z: - pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Rotmistrzowska

Wilanów,Warszawa

2 180 000 zł190 m² 11 473,70 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży nietuzinkowe mieszkanie w okolicach Pałacu w Wilanowie. Lokal usytuowany jest na pierwszym piętrze w kameralnym budynku z początku lat 2000. Lokalizacja pośród.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Wiktorii Wiedeńskiej

Wilanów,Warszawa

2 650 000 zł152 m² 17 434,20 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

Komfortowy apartament 152 m2, 4 pokoje, duży taras, 4 miejsca w garażu podziemnym, wilanów. ~Możliwość zakupu przez cudzoziemców~ Budynek: budynek przy Wiktorii Wiedeńskiej 9a to elegancka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Klimczaka

Wilanów,Warszawa

3 145 000 zł137 m² 22 979,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2007

-english description below- wyjątkowy apartament na sprzedaż z przestronnym tarasem, niespotykaną na Miasteczku Wilanów charakterystyką oraz 3 miejscami postojowymi. ******* Mieszkanie mieści się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Aleja Rzeczypospolitej

Wilanów,Warszawa

4 200 zł54 m² 78,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Jasny, przestronny, cichy apartament 53,5 m z miejscem postojowym w sercu Miasteczka Wilanów Mościcki Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować ofertę wynajmu przestronnego, dwupokojowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Oś Królewska

Wilanów,Warszawa

2 750 zł37 m² 74,32 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia: urocze mieszkanie o powierzchni 36,8 m w malowniczym Miasteczku Wilanów. Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą wynajmu przytulnego mieszkania w prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Gieysztora

Wilanów,Warszawa

1 199 000 zł59 m² 20 405 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Eurovilla prezentuje nowoczesny apartament z 2 sypialniami, 15-metrowym tarasem i komórką lokatorską, na sprzedaż w Miasteczku Wilanów. Apartament został urządzony bardzo wygodnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Holzera

Miasteczko Wilanów,Warszawa

1 995 000 zł74 m² 26 959,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż perfekcyjnie wykończony apartament. (nowy) Projekt został zrealizowany z absolutną precyzją wykonania, wiernie odzwierciedlając wizję architektów. To wnętrze, które łączy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Warszawa

Wilanów,Warszawa

2 499 000 zł128 m² 19 523,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Mam przyjemność zaprezentować 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 127,95m2 zlokalizowane w prestiżowej części Wilanowa - Osiedle Ostoja budowane w podwyższonym standardzie. Ogólna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kazachska

Wilanów,Warszawa

3 500 zł47 m² 74,47 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia piękne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47m2, zlokalizowane przy ul. Kazachskiej 7 na warszawskim Wilanowie, z szybkim dojazdem do centrum Warszawy. Apartament dostępny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zapłocie

Wilanów,Warszawa

1 220 000 zł117 m² 10 427,30 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2001

Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania 5 pokojowego z dużym balkonem o powierzchni użytkowej 117 mkw. Powierzchnia całkowita mieszkania to około 130 mkw, gdyż poddasze zostało.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sarmacka

Wilanów,Warszawa

6 900 zł88 m² 78,41 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Avenue Estate ma przyjemność zaprezentować piękny trzypokojowy apartament w Wilanowie. Atuty - Zaprojektowane z wyjątkową starannością - Dwustronne - Doskonała lokalizacja Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Teodorowicza

Wilanów,Warszawa

4 350 000 zł140 m² 31 049,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2010

Tylko U nas English version below Przedstawiamy Państwu wyjątkowy 140 metrowy penthouse usytuowany w samym sercu Miasteczka Wilanów przy ul. Teodorowicza. Penthouse jest wykończony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, Aleja Rzeczypospolitej

Miasteczko Wilanów,Warszawa

2 450 000 zł98 m² 25 030,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Eurovilla prezentuje nowoczesny i funkcjonalny penthouse o wysokim standardzie w topowej lokalizacji Miasteczka Wilanów z dwoma tarasami: 21,68m2 i 18,25m2 English version below.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Klimczaka

Wilanów,Warszawa

1 790 000 zł80 m² 22 277,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Piękny, wykończony w wysokim standardzie apartament na sprzedaż za 1 970 000 pln. Powierzchnia wynosi 80 m (ok. 24 500 pln za m ). Mieszkanie położone jest na parterze nowoczesnego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Ledóchowskiej

Wilanów,Warszawa

399 000 zł19 m² 20 662,90 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Prezentujemy lokal użytkowy o powierzchni 19,31 m , położony na 1. piętrze kompleksu Hotel & Residence Wilanów. To idealna propozycja dla inwestora poszukującego nieruchomości pod najem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Gąsek

Powsin,Warszawa

11 000 zł130 m² 84,62 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Apartament w otulinie Lasu Kabackiego, 5 min od stacji Metro Kabaty | 130 m , Wilanów nieruchomość Prezentowana nieruchomość to komfortowy apartament o powierzchni 130 m z zalesionym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Klimczaka

Miasteczko Wilanów,Warszawa

7 000 zł75 m² 93,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajmu luksusowy, 3-pokojowy apartament o powierzchni 75 m, położony na warszawskim Wilanowie przy ul. Klimczaka w sercu Miasteczka Wilanów, gotowy do wprowadzenia się od zaraz. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Rzeczypospolitej

Wilanów,Warszawa

3 000 zł43 m² 69,77 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie w Wilanowie, przy ul. Al. Rzeczypospolitej 29d. W pełni umeblowane i wyposażone. Mieszkanie składa się z: - pokoju dziennego połączonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Miasteczko Wilanów,Warszawa

2 140 000 zł114 m² 18 719,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Miasteczko wilanów/ wysokiej klasy osiedle/ 4 pokoje/ 114,32 M2 Mamy przyjemność zaprezentować Państwu ekskluzywny apartament w Miasteczku Wilanów. Nieruchomość Apartament położony jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sarmacka

Miasteczko Wilanów,Warszawa

5 500 zł70 m² 78,66 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Komfortowe, trzypokojowe mieszkanie na wynajem, położone w jednej z najbardziej cenionych części Miasteczka Wilanów. Nieruchomość jest w pełni umeblowana, wykończona w bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sarmacka

Wilanów,Warszawa

4 500 zł63 m² 71,43 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przestronny, świetnie zaaranżowany, 2-pokojowy apartament w samym sercu Miasteczka Wilanów osiedle przy ul. Sarmackiej 12. Duże okna wychodzą na małą, wewnętrzną uliczkę osiedlową. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Branickiego

Wilanów,Warszawa

2 599 zł40 m² 64,98 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Eleganckie piękne studio ok. 40m2 w wysokim standardzie wykończenia i wyposażenia (nowoczesne włoskie meble i wykończenia, hartowane szkło na ścianach w łazience, egzotyczny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Ledóchowskiej

Wilanów,Warszawa

1 490 000 zł92 m² 16 195,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Trzypokojowe (z możliwością aranżacji czterech pokoi) mieszkanie o pow. 92 m2 usytuowane na pierwszym piętrze w trzypiętrowym budynku z 2008r przy ul. Św. Urszuli Ledóchowskiej 5. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Błonia Wilanowskie,Warszawa

2 350 000 zł107 m² 21 921,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Przestronny apartament w Fountain Wilanów komfort i prestiż w sercu Wilanowa Zapraszamy do wyjątkowego, nowoczesnego 3-pokojowego apartamentu o powierzchni 107,2 m , położonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Stanisława Kostki Potockiego

Wilanów,Warszawa

12 000 zł151 m² 79,47 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

Współpracuję ze wszystkim agentami. Obecnie w apartamencie przebywa Najemca. Prezentacje są możliwe. Dostępne od połowy stycznia 2026. 5-pokojowy Apartament na wynajem w Rezydencji.