dowolna

Mieszkania Warszawa Wilanów

442 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

442 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Sarmacka

Wilanów,Warszawa

840 000 zł70 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Agencja oferuje sarmacka/miasteczko Wilanów apartament 3 pokoje taras 45 m2 , 2 garaże. Elegancki, wykończony w bardzo wysokim standardzie apartament trzypokojowy przy ul. Sarmackiej Miasteczko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Hlonda

Wilanów,Warszawa

517 419 zł70 m² 7 344,49 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Nowe mieszkanie w stanie developerskim od zaraz usytuowane w sercu Miasteczka Wilanów.Osiedle charakteryzuje się dużą ilością zieleni. Na terenie osiedla znajdują się liczne punkty usługowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Bukowińska

Wilanów,Warszawa

2 500 zł47 m² 53,19 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Ładny,słoneczny, przestronny 2 pokojowy apartament w niskim budynku na Bukowińskiej. Salon z dużym oknem od podłogi połączony z aneksem jadalnym i kompletnie wyposażona kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Klimczaka

Wilanów,Warszawa

2 700 zł62 m² 43,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Apartament przy ul. Klimczaka w Miasteczku Wilanów Słonecznym, funkcjonalny i bardzo cichy apartament 61,5 m2 2 pokoje, wykończony w wysokim standardzie. Szereg mebli w zabudowie dwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sarmacka

Wilanów,Warszawa

2 450 zł56 m² 43,75 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia piękne i jasne 2-pokojowe mieszkanie na osiedlu "aura park" w Miasteczku Wilanów. Nowe luksusowe budownictwo. Wysoki standard wykończenia mieszkania, dużo światła, ciekawo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Wilanów

Wilanów,Warszawa

406 252 zł53 m² 7 700 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Opis mieszkania: przytulne trzypokojowe mieszkanie na pierwszym pietrze w bloku w Warszawie, w dzielnicy Wilanów. Okna wychodzące na północny-zachód i południowy-wschód. Dodatkowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sarmacka

Wilanów,Warszawa

10 900 zł156 m² 69,87 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia przepiękny apartament 156 m2, 5 pokoje, 2 łazienki z wc z prysznicem i wanną, zaprojektowany przez architekta w stylu skandynawskim, meble kuchenne hth, bardzo wysokie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Łowcza

Wilanów,Warszawa

469 000 zł53 m² 8 849,06 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Mieszkanie dwupokojowe na I piętrze o powierzchni 53 m2, w kameralnym budynku w willowej części Starego Wilanowa. Świetna lokalizacja - cisza, spokój gwarantowane. Budynek ogrodzony,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sarmacka

Wilanów,Warszawa

6 900 zł102 m² 67,65 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Oferujemy Państwu do wynajęcia cichy, jasny bardzo funkcjonalny apartament o pow 102m2 z bio -kominkiem w Miasteczku Wilanów położony w na terenie nowoczesnego osiedla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Sarmacka

Wilanów,Warszawa

4 500 zł77 m² 58,44 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Budynek usytuowany jest na Wilanowie przy ul. Sarmackiej na terenie zamkniętego i monitorowanego osiedla Miasteczka Wilanów. Mieszkanie położone jest na pierwszym piętrze. Budynek posiada kilka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, al. Wilanowska

Wilanów,Warszawa

1 050 000 zł109 m² 9 633,03 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2002

Mieszkanie o powierzchni 109 m. Znajduje się w bloku o bardzo wysokim standardzie. Powierzchnia poszczególnych pomieszczeń: salon-25,4 m, kuchnia 7,4 m, pokój 14,8 m, pokój 11,8 m,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sarmacka

Wilanów,Warszawa

840 000 zł70 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Sarmacka

Wilanów,Warszawa

2 550 zł55 m² 46,36 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie do wynajęcia w Warszawie - Wilanów. Mieszkanie o powierzchni 55m2 składające się z 2 pokoi położone na wysokim parterze w 4-piętrowym budynku z windą do poziomu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sarmacka

Miasteczko Wilanów,Warszawa

4 000 zł75 m² 53,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Bardzo dobra lokalizacja: miasteczko Wilanów, ulica Sarmacka 16, róg Klimczaka. W pobliżu sklepy, restauracje, galeria handlowa, szkoły i przedszkola. 25 min. Do Centrum, 10 min. Do Metra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sarmacka

Wilanów,Warszawa

10 000 zł115 m² 86,96 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Apartament 115M2 doskonały do zamieszkania lub na prestiżowe biuro! Apartament jest oryginalnie zaaranżowany i wykończony przez profesjonalną firmę przy współpracy z architektem wnętrz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Hlonda

Wilanów,Warszawa

2 550 zł64 m² 39,84 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia bardzo ładne mieszkanie 2 pokojowe - 64 m2 na parterze przy ul. Hlonda Wilanów. Mieszkanie z ogródkiem 30m2 i miejscem postojowym w garażu. Salon 25 m2, sypialnia, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Branickiego

Wilanów,Warszawa

2 600 zł44 m² 59,09 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

roponuję wynajem ładnie urządzonego mieszkania o powierzchni całkowitej 44 m2,które. znajduje się w apartamentowcu z 2014r., na 1 piętrze. Mieszkanie jest jednopoziomowe, ilość pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sarmacka

Miasteczko Wilanów,Warszawa

438 000 zł53 m² 8 237,73 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Do sprzedania 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 53,17 m2 na parterze 4-piętrowego budynku z 2010 r. przy ulicy Sarmackiej w Miasteczku Wilanów. Składa się z salonu połączonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Syta

Zawady,Warszawa

389 000 zł49 m² 7 938,78 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Mieszkanie 2-pokojowe o pow. 49 m2 na parterze 2-piętrowego budynku z 2004 r. przy ulicy Sytej w Wilanowie (zawady). Lokal składa się z salonu połączonego z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kazachska

Wilanów,Warszawa

410 000 zł51 m² 8 039,22 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Mieszkanie na Wilanowie 51 m2; 2 pokoje na 3 piętrze w budynku 3 piętrowym z windą z 2009 roku. Salon 21 m2 z aneksem kuchennym 7,5 m2, sypialnia 16 m2, łazienka z wanną, balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gieysztora

Miasteczko Wilanów,Warszawa

389 000 zł41 m² 9 487,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

2-pokojowe mieszkanie o pow. 41 m2 na pierwszym piętrze 3-piętrowego budynku z 2016 r. przy ulicy Gieysztora w Miasteczku Wilanów. Garaż W cenie Oddanie do użytku w grudniu 2016.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sarmacka

Wilanów,Warszawa

3 100 zł63 m² 49,21 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Przytulne, jasne i przestronne 2-pokojowe mieszkanie w eleganckim apartamentowcu w Miasteczku Wilanów. Położone na wysokim parterze, z dwoma dużymi tarasami o pow. 26m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wiktorii Wiedeńskiej

Wilanów,Warszawa

580 000 zł85 m² 6 828,35 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1985

Mamy do przedstawienia bardzo jasne i dobrze skomunikowane mieszkanie na Wilanowie. Samo mieszkanie składa się z: - 1 pokój 9 m.kw. - 2 pokój 10 m.kw. - 3 pokój 11 m.kw. - dużego Salonu - Kuchni -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, al. Rzeczypospolitej

Wilanów,Warszawa

4 200 zł84 m² 50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mieszkanie do wynajęcia w Warszawie - Wilanów. Mieszkanie o powierzchni 84 m2 składające się z 3 pokoi położone na 2. piętrze w 4-pietrowym budynku z 2008 r. z windą do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Klimczaka

Wilanów,Warszawa

4 700 zł78 m² 60,26 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Zamieszkaj w prestiżowej dzielnicy w budynku o podwyższonym standardzie. Cisza i relaks w samym sercu Wilanowa. Apartament prawie 80 metrowy został zaprojektowany w stylu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Sarmacka

Wilanów,Warszawa

2 800 zł55 m² 50,91 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Wynajmę od stycznia: nowoczesne, umeblowane oraz po odświeżającym remoncie 2-pokojowe mieszkanie w Miasteczku Wilanów przy ulicy Sarmackiej. Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze, jest na stronę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Jana III Sobieskiego

Wilanów,Warszawa

410 000 zł64 m² 6 456,69 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Ładne, bardzo jasne mieszkanie na trzecim piętrze z wygodnym rozkładem w sercu Wilanowa jest do sprzedaży i do zamieszkania od zaraz. Mieszkanie jest nietuzinkowe i posiada swój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sarmacka

Wilanów,Warszawa

2 600 zł60 m² 43,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Komfortowy apartament w Miasteczku Wilanów Warszawa* ul. Sarmacka 9 * Miasteczko Wilanów * 60 m2 * 2 pokoje * 2 piętro z windą * wysoki standard * pełne wyposażenie * 2 balkony * garaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Sarmacka

Wilanów,Warszawa

3 100 zł68 m² 45,59 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia od zaraz luksusowe 2-pokojowe mieszkanie o pow. 68 m2 w Wilanowie, przy ul. Sarmackiej. Apartamentowiec z 2006 roku z całodobową ochroną, położony na skrzyżowaniu ulic.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sarmacka

Wilanów,Warszawa

2 800 zł54 m² 51,85 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferujemy bardzo ładny, nowoczesny apartament w Miasteczku Wolanów, ul. Sarmacka Dwupokojowe mieszkanie o pow. 54 m2 na wilanowskim osiedlu La Lumiere Do mieszkania przynależy miejsce postojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, al. Rzeczypospolitej

Wilanów,Warszawa

280 000 zł35 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

Nowe mieszkanie w stanie deweloperskim, wybudowane w 2016 roku, w dzielnicy Wilanów. Własne 35 m2 na 1-szym piętrze budynku z recepcją oraz ochroną. Na powierzchnię składają sie: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Wilanów

Wilanów,Warszawa

450 421 zł53 m² 8 487,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Przedmiotem oferty jest apartament 2-pokojowy z aneksem kuchennym, znajdujący się w świetnej lokalizacji - na Wilanowie w Warszawie. Mieszkanie posiada przestronny salon, połączony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Hlonda

Wilanów,Warszawa

449 999 zł51 m² 8 823,51 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Do sprzedaży mieszkanie 2 - pokojowe o pow. ok 51,2 mkw, znajdujące się na wysokim parterze w budynku IV - piętrowym. Blok z 2011 roku z windą, ciche oraz spokojne osiedle. Kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Wilanów

Wilanów,Warszawa

4 500 zł120 m² 37,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 120 m2, składające się z dużego pokoju z aneksem kuchennym oraz dwóch sypialni, dwóch łazienek (jedna z wanną, druga z kabiną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sarmacka

Wilanów,Warszawa

3 500 zł67 m² 52,24 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Powierzchnia mieszkania 67m2 pierwsze piętro mieszkanie bardzo ciche, chłodne latem, ciepłe zimą 2 sypialnie, kuchnia otwarta na salon, 2 łazienki (duża z wanna, mała z kabiną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, al. Rzeczypospolitej

Wilanów,Warszawa

2 500 zł54 m² 45,87 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 54,5 m 2 położone w Miasteczku Wilanów przy Aleji Rzeczypospolitej 2 na pierwszym piętrze budynku oddanego w 2008r. Osiedle zamknięte chronione.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Hlonda

Wilanów,Warszawa

2 550 zł64 m² 39,84 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie do wynajęcia w Warszawie - Wilanów. Mieszkanie o powierzchni 64m2 składające się z 2 pokoi położone na parterze w 4-o piętrowym apartamentowcu z windą do poziomu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Gieysztora

Wilanów,Warszawa

2 450 zł47 m² 52,13 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

owe, dwupokojowe mieszkanie na Miasteczku Wilanów, zlokalizowane nieopodal tętniącego życiem centrum z restauracjami i sklepami. Mieszkanie składa się z przestronnego salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Hlonda

Wilanów,Warszawa

2 550 zł64 m² 39,84 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis dodatkowydo wynajęcia bardzo ładne mieszkanie 2 pokojowe - 64 m2 na parterze przy ul. Hlonda 2a Wilanów. Mieszkanie z ogródkiem 30m2 i miejscem postojowym w garażu. Salon 25 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Hlonda

Miasteczko Wilanów,Warszawa

640 000 zł84 m² 7 619,05 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Mieszkanie 3-pokojowe o pow. 84 m2 na 1. piętrze 4-piętrowego budynku z 2010 r. przy ulicy Hlonda w Miasteczku Wilanów. Kameralna zabudowa, w okolicy dużo zieleni. Świetna komunikacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Wilanów

Wilanów,Warszawa

424 728 zł55 m² 7 780,32 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Przytulne dwupokojowe mieszkanie na drugim piętrze w inwestycji na Wilanowie do odbioru w 4 Q 2017 r. Inwestycja znajduje się na Wilanowie 8 km od centrum Warszawy. Budynek posiada 5.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij