dowolna

Mieszkania Warszawa Osiedle Wawer

203 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

203 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Falenica,Warszawa

639 000 zł54 m² 11 833,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Dzień dobry, pragnę przedstawić Państwu ofertę mieszkania idealnego do zamieszkania przez parę lub rodzinę szukającą przestrzeni do komfortowego życia. O renomie miejsca świadczy fakt, że.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zorzy

Anin,Warszawa

409 000 zł48 m² 8 521 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Atrakcyjne mieszkanie w niskiej zabudowie z zadbaną klatką w otoczeniu zieleni w okolicy ul Zorzy. Mieszkanie na wysokim parterze z balkonem. Mieszkanie widne i słoneczne 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, Anin

Anin,Warszawa

870 000 zł80 m² 10 875 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Dwupoziomowy apartamentowiec W VILLI anin blisko centrum i blisko lasu Apartament w kameralnej zabudowie Starego Anina zaledwie ok. 10 km do Centrum Warszawy. Mieszkanie świeżo wyremontowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Wawer

Wawer,Warszawa

719 000 zł69 m² 10 387,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

W ofercie słoneczne i przestronne mieszkanie położone na trzecim piętrze kameralnego bloku z windą. Lokal wykończony w 2011r., w stanie do odświeżenia. Podłoga wyłożona jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wał Miedzeszyński

Wawer,Warszawa

389 000 zł39 m² 9 974,36 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Przedstawiam Państwu mieszkanie będące doskonałą inwestycją na przyszłość. Dlaczego? Bo właśnie takie mieszkania najszybciej się wynajmują! Dwa pokoje i najbardziej pożądany metraż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament wysoki standard, ul. Okularowa

Wawer,Warszawa

400 004 zł28 m² 14 285,90 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

1-pok. pow. 28 m2 - nowe, wygodne, nowe Osiedle - Gocławek - Blisko ul. Marsa, pkp Gocławek i Rezerwat Olszynka Grochowska Oferujemy na sprzedaż 1-pokojowe mieszkanie w atrakcyjnej lokalizacji,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Borkowska

Wawer,Warszawa

335 000 zł42 m² 7 917,75 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1937

Dwupokojowe mieszkanie na 1 piętrze, w budynku z lat 1934 w dzielnicy Wawer, mieszkanie Na 42 m2 znajdują się: - 2 pokoje - kuchnia - łazienka/łazienki - przedpokój Okolica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Wawer,Warszawa

818 179 zł82 m² 9 975,36 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Warszawski deweloper, należący do Polskiego Związku Firm Deweloperskich (bezpieczny kontrahent). Buduje liczne osiedla w Warszawie i okolicy (m.in. na Mokotowie, wilanowie, ursynowie czy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Zagórzańska

Wawer,Warszawa

810 100 zł82 m² 9 879,27 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

- bez prowizji - Bez podatku pcc Dziękujemy, że zainteresowała ciebie nasza oferta, pozwól że ci ją przybliżę, i poddam podstawowe informacje o tej inwestycji. Jest to inwestycja położona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Wawer,Warszawa

936 728 zł92 m² 10 150,90 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Inwestycja inna niż wszystkie. Apartamenty Nowy Marysin to kilkanaście budynków, tworzących małe miasteczko, w którym znajdą się lokale usługowe, kawiarnie i restauracje oraz sklepy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Wspólna

Wawer,Warszawa

2 000 zł37 m² 54 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie dla maksymalnie 2 osób, bez dzieci. Do wynajęcia nowoczesne i w pełni urządzone mieszanie o powierzchni ok 37 mkw. na nowoczesnym osiedlu (2011) przy ul. Wspólnej w Warszawie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Marysin Wawerski Południowy,Warszawa

936 728 zł90 m² 10 400 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Expander oferuje bez prowizji i pcc. Oferujemy do sprzedania funkcjonalne 4 pokojowe mieszkanie zlokalizowane w budynku z cegły położone w cichej i spokojnej okolicy. 4 pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Zagórzańska

Wawer,Warszawa

812 989 zł82 m² 9 915,71 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Brak prowizji i podatku pcc Zakup mieszkania od dewelopera Wawer to jedna z najbardziej zielonych dzielnic Warszawy, charakteryzująca się niską, kameralną podmiejską zabudową. Zamieszkaj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Zagórzańska

Wawer,Warszawa

727 500 zł75 m² 9 700 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Zagórzańska

Wawer,Warszawa

729 900 zł75 m² 9 732 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Dwupoziomowe mieszkania na Wawrze! Zielona i spokojna okolica! 0% prowizji, 0% pcc! Od dewelopera! Szybki termin oddania, końcówka 2022! Kameralna część Wawra, pełna terenów zielonych. Bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Wawer,Warszawa

730 414 zł75 m² 9 688,47 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, Miedzeszyn

Miedzeszyn,Warszawa

630 000 zł66 m² 9 574 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Sprzedam atrakcyjne mieszkanie 65,80m2 z ogródkiem, garażem i pomieszczeniem gospodarczym w Wawrze w okolicy ul Przewodowej Mieszkanie bez czynszowe 65,8m2 znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Poezji

Wawer,Warszawa

449 990 zł48 m² 9 374,79 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż jasne i ciche mieszkanie Mieszkanie po remoncie (wymienione instalacje, nowe okna, panele, kuchnia w zabudowie, nowe agd, parapety, drzwi). Stan prawny: pełna własność, księga.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Zagórzańska

Wawer,Warszawa

695 106 zł75 m² 9 269,32 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Zagórzańska

Wawer,Warszawa

798 000 zł82 m² 9 731,71 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Zagórzańska

Wawer,Warszawa

695 106 zł75 m² 9 269,32 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Zagórzańska

Wawer,Warszawa

718 600 zł76 m² 9 517,88 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Minerska

Wawer,Warszawa

799 000 zł79 m² 10 113,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Opis: dwustronne 3 pokojowe mieszkanie o pow. 79 m2 z widną kuchnią usytuowane na 1 piętrze z 3 w budynku bez windy z 2007 roku. Dobrze rozwinięta infrastruktura miejska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Klimontowska

Wawer,Warszawa

620 000 zł45 m² 13 929,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu dwu pokojowe mieszkanie przy ul. Klimontowskiej. Na sprzedaż słoneczne mieszkanie w Wawrze przy ulicy Klimontowskiej usytuowane na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Tawułkowa

Wawer,Warszawa

655 000 zł77 m² 8 508,70 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Skrót: mieszkanie 3 pokojowe z ogródkiem w kameralnej inwestycji segmentów dwulokalowych na warszawskim Wawrze - budynek już istniejący, mieszkanie gotowe do wykończenia. Link do wirtualnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Klimontowska

Wawer,Warszawa

653 000 zł54 m² 12 092,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Zapraszamy Państwa do obejrzenia dwu pokojowego mieszkania w Wawrze. Mieszkanie 54m2 składające się z salonu z aneksem kuchennym z wyposażeniem agd i zabudową z wyjściem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Minerska

Wawer,Warszawa

799 000 zł79 m² 10 126,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Mieszkanie w kameralnym budynku (9 mieszkań w budynku) na granicy Pragi Południe i Wawra ul. Minerska. Wysoki standard wykończenia budynku (elewacja-piaskowiec; podjazd granit; klatka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wawer,Warszawa

499 000 zł43 m² 11 508,30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Woźniakowski Nieruchomości przedstawia dwupokojowe mieszkanie w zabudowie szeregowej w Warszawie dzielnica Wawer. Wymarzone miejsce dla osób, które pragną mieszkać z dala od zgiełku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Popradzka

Wawer,Warszawa

749 000 zł69 m² 10 820,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Wawer

Wawer,Warszawa

1 190 000 zł62 m² 19 193,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Apartament położony w willowej dzielnicy Warszawy- aninie, składający się z 3 pokoi o łącznej powierzchni 62 m2, położony na parterze z zagospodarowanym ogrodem około 58 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Południowa

Wawer,Warszawa

410 000 zł40 m² 10 354 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2002

Oferta na wyłączność biura nieruchomości immopolska (licencja nr 9165) Do sprzedaży kawalerka, z możliwością przearanżowania na 2 pokoje, na zamkniętym osiedlu na Wawrze, na dobrze utrzymanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Popradzka

Wawer,Warszawa

669 900 zł63 m² 10 633,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Świeżo odnowione gotowe do wprowadzenia! Bez nakładu środków finansowych. Bardzo ustawne i dobrze doświetlone mieszkanie w Falenicy. Mieszkanie jest położone w miejscu gwarantującym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Zielona

Wawer,Warszawa

801 564 zł75 m² 10 630,80 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Twoje marzenia wyrażone w m określają konkretne potrzeby, styl życia i indywidualne preferencje. Co powiesz o idealnym mieszkaniu zlokalizowanym wystarczająco daleko, aby zapomnieć.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Junaków

Wawer,Warszawa

1 280 000 zł153 m² 8 387,94 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2008

|rezerwacja| 5 pokoi | skm 8 minut | wawer radość bez prowizji od kupującego Szukasz przestronnego mieszkania w spokojnej, zielonej okolicy z doskonałą komunikacją? Zależy Ci na bliskości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Zielona

Wawer,Warszawa

831 911 zł82 m² 10 144 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Zielona

Wawer,Warszawa

735 024 zł75 m² 9 797,71 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Maciusia

Wawer,Warszawa

459 000 zł37 m² 12 405,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Hampton Home oferuje dwupokojowe mieszkanie na sprzedaż, po generalnym remoncie, piętro 1 w 4 piętrowym budynku przy ul. Króla Maciusia. Wymieniona elektryka, nowe okna pcv, drzwi wejściowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Ogórkowa

Wawer,Warszawa

515 000 zł52 m² 9 903,85 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Dwupokojowe słoneczne, ciche i bardzo ustawne mieszkanie o pow. 52 m2 z tarasem i ogrodem o pow. 120 m2, w kameralnym, ogrodzonym i strzeżonym osiedlu "pod Dębami",.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Zielona

Wawer,Warszawa

732 082 zł75 m² 9 709,31 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Minerska

Wawer,Warszawa

799 000 zł79 m² 10 126,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Mieszkanie w kameralnym budynku (9 mieszkań w budynku) na granicy Pragi Południe i Marysina. Wysoki standard wykończenia budynku. Wykończenie mieszkania: salon - parkiet dębowy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Pod Brzozami

Wawer,Warszawa

750 000 zł72 m² 10 489,50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2013

Na sprzedaż dwukondygnacyjny segment na zamkniętym osiedlu warszawskim Wawrze o metrażu 71,5 m2 plus ogródek 40m2 i miejsce parkingowe. Parter: kuchnia, salon, pokój, łazienka, korytarz,.