dowolna

Mieszkania Warszawa Osiedle Wawer

203 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

203 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Lucerny

Zbytki,Warszawa

730 000 zł75 m² 9 744 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Lokal bez czynszowy o łącznej powierzchni ok. 74,92m2 znajduje się na dwóch kondygnacjach z i ogródkiem ok 39m2. w okolicy ul Lucerny. Na zamkniętym kameralnym osiedlu. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Żegańska

Międzylesie,Warszawa

1 800 zł25 m² 72 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 25m2. Położone w cichej i spokojnej okolicy Warszawa Międzylesie. Kawalerka w pełni urządzona na trzecim piętrze, z balkonem (teren.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Stylowa

Wawer,Warszawa

799 000 zł87 m² 9 183,91 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

*Wyłącznie u nas* Szukasz apartamentu w najpiękniejszej kamienicy na Wawrze? Nie mogłeś trafić lepiej. Chcesz umówić prezentację? Dzwoń -> lokalizacja Trzy minuty do pkp Wawer. Piękna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Dzięcieliny

Wawer,Warszawa

12 000 zł140 m² 85,71 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:6

 

Umeblowane:nie

Mieszkanie składa się z: 5 sypialni, 1 łazienka, 1 wc, 2 szafy dużego salonu z aneksem kuchennym. Preferowany minimalny okres najmu: 12 miesięcy Kaucja: 12.000 PLN Dla Państwa wygody odbieramy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Trakt Lubelski

Wawer,Warszawa

2 900 zł37 m² 78 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Śliczne, nowe mieszkanie czeka na pierwszego najemcę! W pełni wyposażone 2-pokojowe mieszkanie usytuowane na parterze nowego apartamentowca. Zlokalizowane przy zacisznej, spokojnej osiedlowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Naddnieprzańska

Wawer,Warszawa

570 000 zł44 m² 12 954,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Jeśli szukasz mieszkania w dobrej lokalizacji ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Mieszkanie: do zaoferowania mamy mieszkanie na Pradze Południe przy ulicy Naddnieprzańskiej, usytuowane na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wał Miedzeszyński

Wawer,Warszawa

588 000 zł66 m² 8 909,09 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Na sprzedania 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 65,10 m2 w budynku z 2002 r. zlokalizowane na Wawrze ul.Wał Miedzeszyński 233 znajdujące się na 2 piętrze z 4 (brak windy). Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Czeladnicza

Wawer,Warszawa

1 250 000 zł118 m² 10 551,20 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1999

Szanowni Państwo, oferta bez prowizji od kupującego! film już na you tube! Dwupoziomowe mieszkanie z ogródkiem, w którym króluje 400 letni zabytkowy dąb! Klucze w naszym Biurze -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kożuchowska

Wawer,Warszawa

650 000 zł54 m² 12 037 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Jeśli szukasz mieszkania w dobrej lokalizacji ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Mieszkanie: na sprzedaż mieszkanie w Wawrze przy ulicy Kożuchowskiej, usytuowane na trzecim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Maciusia

Wawer,Warszawa

299 000 zł30 m² 10 118,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1966

Powierzchnia: 29,55 m2 Ilość pokoi: 1 Rok budowy: 1966 Piętro: 3 z 4 bez windy Rodzaj własności: prawo własności Idealne dla singla Środki komunikacji miejskiej: autobusy, skm, km Opis.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Wawer,Warszawa

818 179 zł82 m² 9 974,15 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Warszawski deweloper, należący do Polskiego Związku Firm Deweloperskich (bezpieczny kontrahent). Buduje liczne osiedla w Warszawie i okolicy (m.in. na Mokotowie, wilanowie, ursynowie czy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Wawer,Warszawa

655 668 zł61 m² 10 782,20 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Inwestycja inna niż wszystkie. Apartamenty Nowy Marysin to kilkanaście budynków, tworzących małe miasteczko, w którym znajdą się lokale usługowe, kawiarnie i restauracje oraz sklepy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Wawer,Warszawa

730 414 zł75 m² 9 684,62 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kożuchowska

Wawer,Warszawa

697 600 zł64 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Sprzedam atrakcyjne mieszkanie przy ul. Kożuchowskiej 7 w Warszawie. Mieszkanie o powierzchni 64 m2 składa się z: - salonu - 2 sypialni - łazienki - toalety Dodatkowym atutem jest duży balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Czeladnicza

Wawer,Warszawa

1 250 000 zł118 m² 10 551,20 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1999

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Wawer

Wawer,Warszawa

831 911 zł82 m² 10 144 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Przedstawiamy 4-pokojowe, dwupoziomowe mieszkanie z przestronnym salonem oraz 3 sypialniami. Mieszkanie znajduje się w kameralnej części warszawskiego Wawra, nieco oddalonej od wielkomiejskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Wał Miedzeszyński

Wawer,Warszawa

529 000 zł57 m² 9 361 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Wawer! Piękna zielona okolica z dobrym dojazdem do Centrum ok. 20 minut samochodem. Do Trasy Siekierkowskiej 7 minut, gocław 9 minut. Prezentujemy 3-pokojowe mieszkanie 56/65m2. w 2 piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Włókiennicza

Wawer,Warszawa

1 244 zł18 m² 69 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia umeblowana kawalerka dla jednej osoby lub małżeństwa po remoncie wyposażona w nowe meble i urządzenia. Oferta bez prowizji. Cena: 1244 zł + 256 zł ogrzewanie, śmieci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Maciusia

Wawer,Warszawa

399 000 zł37 m² 10 728,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Kochasz spacery pośród drzew i zieleni? Zależy Ci na doskonałej lokalizacji? To mieszkanie, które skradnie Twoje serce! 37,19 m2 świeżo po remoncie Księga Wieczysta bez obciążeń Dwa ustawne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Zagórzańska

Wawer,Warszawa

793 576 zł82 m² 9 677 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

W pierwszym etapie inwestycji powstanie 28 dwupoziomowych mieszkań z ogrodami, skupionych w zabudowie bliźniaczej. Stonowane kolory elewacji, nowoczesny, ale uniwersalny design oraz harmonijny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bronowska

Wawer,Warszawa

406 000 zł42 m² 9 666,67 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż mieszkanie w stanie deweloperskim na osiedlu z 2021 roku. Budynki 3 piętrowe. Osiedle zadbane, ogrodzone. Miejsce w garażu podziemnym oraz 1 miejsce naziemne (dostępne przez 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Wawer,Warszawa

793 576 zł82 m² 9 676,58 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Expander oferuje bez prowizji i pcc. Oferujemy do sprzedania mieszkanie, 4 pokojowe zlokalizowane w segmencie w stanie deweloperskim położonym w dzielnicy Wawer- radość w cichej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Wawer

Wawer,Warszawa

735 024 zł75 m² 9 797,71 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Przedstawiamy 4 pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim, zakup bezpośrednio od dewelopera, 0% prowizji. Mieszkanie znajduje się w kameralnej części warszawskiego Wawra, nieco oddalonej od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Minerska

Wawer,Warszawa

800 000 zł79 m² 10 139,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Oferujemy Państwu trzypokojowe mieszkanie na granicy Pragi Południe i Wawra, w kameralnym budynku (9 mieszkań w budynku). Budynek usytuowany jest w bardzo spokojnej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bronowska

Wawer,Warszawa

528 990 zł65 m² 8 138,31 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Na sprzedaż słoneczne mieszkanie dwupoziomowe z balkonem oraz możliwością korzystania z ogródka (wspólny). Budynek dwupiętrowy, wybudowany w 2005 roku, z cegły. Okolica spokojna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Borkowska

Wawer,Warszawa

530 000 zł97 m² 5 442,60 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nieruchomość znajduje się na pierwszym piętrze w kameralnym budynku bez windy. Ciche i przyjazne miejsce, w najbliżej okolicy znajdują się liczne sklepy, przystanki autobusowe, szkoły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Czecha

Wawer,Warszawa

419 000 zł60 m² 6 983,33 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Rezerwacja *wyłącznie u nas* Szukasz mieszkania z ogródkiem w super lokalizacji? Nie musisz już dłużej szukać. Chcesz umówić prezentację? Dzwoń -> lokalizacja Marysin Wawerski,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Zagórzańska

Wawer,Warszawa

712 518 zł75 m² 9 497,71 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Kupujesz bezpośrednio W najlepszej cenie bez prowizji i podatku pcc. Oferta kredytowa na kupno i wykończenie.mieszkania. Kameralna inwestycja w malowniczej okolicy. To tu powstanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Wawer,Warszawa

708 791 zł75 m² 9 400,42 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Nowa inwestycja - mieszkania z ogródkami w Wawrze! Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkań w nowej inwestycji Wawer Park przy ul. Zagórzańskiej 52 w Warszawie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Wał Miedzeszyński

Wawer,Warszawa

619 000 zł68 m² 9 102,94 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Planujesz zamianę mieszkania na większe? Zależy Ci na spokojnej, zielonej okolicy z dala od codziennego zgiełku ?a może szukasz lokum, które w przyszłości przyniesie duże zyski? Doskonale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Korkowa

Wawer,Warszawa

2 700 zł37 m² 72,97 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Jeżeli szukasz do wynajęcia przytulnego mieszkania z balkonem, zlokalizowanego tuż przy lesie, to świetnie trafiłeś. To miejsce jest dla Ciebie, jeżeli szukasz ciszy po całym dniu pracy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Wawer

Wawer,Warszawa

655 668 zł61 m² 10 782,20 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Zakup bezpośrednio od dewelopera (0% prowizji, 0% pcc). Chcesz poznać szczegóły? Zadzwoń i umów się na spotkanie. Nie chcesz patrzeć w okna sąsiadów? Wybierz mieszkanie z rzadko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Wawer,Warszawa

707 793 zł75 m² 9 387,18 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Wawer,Warszawa

803 352 zł82 m² 9 795,78 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Trakt Lubelski

Zbytki,Warszawa

449 000 zł42 m² 10 777,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Przedstawiamy Państwu bardzo fajne mieszkanie w nowej inwestycji z 2021 roku, które znajduje się w Wawrze w niedalekiej odległości od Warszawy. Fantastyczny widok z okien, nic go.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Trakt Lubelski

Zbytki,Warszawa

449 000 zł42 m² 10 777,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Tawułkowa

Wawer,Warszawa

540 000 zł75 m² 7 200 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Oferujemy Państwu trzypokojowe mieszkanie z dużym ogrodem, na parterze w budynku z 2022roku, wawer, ul. Tawułkowa. Bardzo dobra propozycja dla rodziny. Mieszkanie Na 75m2 znajdują się:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Wawer,Warszawa

949 000 zł100 m² 9 490 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2013

Szanowni Państwo, mam przyjemność przedstawiać Państwu trzypoziomowy segment w Wawrze na osiedlu "pod Brzozami". Zamknięte osiedle wybudowano w 2013 roku, zlokalizowane jest między Wałem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Przewodowa

Miedzeszyn,Warszawa

590 000 zł51 m² 11 568,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu wyjątkowe mieszkanie na sprzedaż w Warszawie, miedzeszyn. Rozwijająca się infrastruktura dzielnicy a także bliskość centrum Warszawy i świetna komunikacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Wawer

Wawer,Warszawa

849 000 zł87 m² 9 758,62 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

*Wyłącznie u nas* Szukasz apartamentu w pięknej kamienicy? Nie mogłeś trafić lepiej. Chcesz umówić prezentację? Dzwoń -> lokalizacja Trzy minuty do pkp Wawer. Piękna i kameralna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Wawer

Wawer,Warszawa

449 000 zł60 m² 7 483,33 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

*Wyłącznie u nas* Szukasz mieszkania z ogródkiem w super lokalizacji? Nie musisz już dłużej szukać. Chcesz umówić prezentację? Dzwoń -> lokalizacja Marysin Wawerski, wawer. Do pkp.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach