dowolna

Mieszkania Warszawa Osiedle Wawer

203 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

203 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dzięcieliny

Wawer,Warszawa

10 000 zł180 m² 55,56 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

Rozmawiam też językach: ua/ ru Zostań pierwszym najemcą! Posiadamy również inne mieszkania o większym metrażu na wynajem w tym budynku. Opis Apartament o wysokim standardzie, 5 pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Marysin Wawerski Południowy,Warszawa

655 668 zł61 m² 10 800 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Gotowe w październiku 2022! Ostatnie super-rozkładowe mieszkanie na 5 piętrze. Piękny widok z okien salonu (własne zdjęcia z września) 3 pokoje, ekspozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Wawer

Wawer,Warszawa

655 668 zł61 m² 10 800 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Wawer-Marysin na styku z Gocławkiem. Inwestycja wieloetapowa (6 etap). Ostatnie mieszkanie w takiej cenie! Wkrótce gotowe! Przestronne i ustawne mieszkanie 3 pokojowe, ekspozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Czecha

Wawer,Warszawa

599 000 zł60 m² 9 983,33 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Szukasz mieszkania w super lokalizacji i świetnym potencjałem aranżacyjnym? Nie musisz już dłużej szukać. Chcesz umówić prezentację? Dzwoń -> Mamy w sprzedaży również dwa inne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, Wawer

Wawer,Warszawa

2 100 zł27 m² 77,78 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

W ofercie kawalerka 27 m2 z bezpośrednim wyjściem do ogródka 92 m2 oraz piwnicą ok. 25 m2. Mieszkanie położone jest na parterze 3 lokalowego domu. Na posesji istnieje możliwość parkowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Klimontowska

Wawer,Warszawa

599 000 zł56 m² 10 614,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Mieszkanie idealne dla rodziny, singla lub na wynajem ustawne 56,5 m2 z możliwością różnych aranżacji jasne, słoneczne mieszkanie z dużym balkonem gotowe do wprowadzenia wyposażenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Poprawna

Las,Warszawa

995 000 zł92 m² 10 815,20 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszam na prezentacje segmentu przy ul. Poprawnej. 92m2 ogródek i 3 miejsca postojowe. Parter: salon z kuchnia, łazienka i pomieszczenie gospodarcze Piętro: sypialnia z łazienka 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Ogórkowa

Wawer,Warszawa

499 000 zł57 m² 8 820,93 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Kupujący zwolniony Z podatku pcc oraz prowizji. Budynek cechuje elegancka, ponadczasowa bryła i pięknie doświetlone wnętrze. W budynku znajdują się 4 niezależne bezczynszowe lokale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Homera

Anin,Warszawa

1 750 000 zł183 m² 9 563 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1996

Sympatyczny, słoneczny 6 pokojowy apartament w Aninie. Osoba prowadząca: łukasz. Apartament bezczynszowy. Teren ogrodzony. Na piętrze jest tylko 1 mieszkanie. Działka 1000m, udział w gruncie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Palmowa

Wawer,Warszawa

3 500 zł46 m² 76,09 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia przestronne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46m2 z ogródkiem o powierzchni około 40m2 oraz miejscem parkingowym. Lokal znajduje się na cichym i zamkniętym kameralnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Sadul

Sadul,Warszawa

509 000 zł145 m² 3 510 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie o powierzchni całkowitej ok.145m2 -stanowiący udział 1/2 nieruchomości na działce o powierzchni całkowitej 608m2 -sprzedaż udziału 1/2 Mieszkanie dwupoziomowe na Ip.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Wiązana

Zbytki,Warszawa

3 600 zł60 m² 60 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Zreo prowizji od Najemcy Wynajmę mieszkanie 2 pokojowe na parterze z ogródkiem ul Wiązana. Mieszkanie nowe jeszcze nie zamieszkałe wszystkie meble i sprzęt agd nowe. Kuchnia otwarta na duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Borków

Borków,Warszawa

649 000 zł80 m² 8 113 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Sprzedam atrakcyjny lokal 53,1m2 + poddasze użytkowe 27,40m2 z ogródkiem, 2 miejsca postojowe w Wawrze osiedle- borków w okolicy ul Trakt Lubelski/ul Borków Lokal bez czynszowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pazińskiego

Wawer,Warszawa

999 000 zł113 m² 8 840,71 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1997

Czteropokojowe jasne mieszkanie na warszawskim Aninie w jego spokojnej i zielonej okolicy. Idealna propozycja dla rodziny szukającej swojego miejsca z dala od miejskiego zgiełku jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Ogórkowa

Wawer,Warszawa

645 000 zł69 m² 9 402,33 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Jeśli szukasz ciepłej i słonecznej przestrzeni dla swojej rodziny, w otulinie zieleni, ta oferta jest skierowana właśnie do Ciebie. Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie na zielonym Wawrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Czecha

Wawer,Warszawa

314 000 zł63 m² 4 984,13 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

*Wyłącznie u nas* Szukasz mieszkania w super cenie? Nie musisz już dłużej szukać. Mamy w sprzedaży również dwa inne mieszkania w tym budynku! Chcesz umówić prezentację? Dzwoń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Stylowa

Wawer,Warszawa

770 000 zł87 m² 8 850,57 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

*Wyłącznie u nas* Szukasz apartamentu w najpiękniejszej kamienicy na Wawrze? Nie mogłeś trafić lepiej. Chcesz umówić prezentację? Dzwoń -> lokalizacja Trzy minuty do pkp Wawer. Piękna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Potockich

Wawer,Warszawa

495 000 zł47 m² 10 531,90 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

3 oddzielne pokoje poniżej 500 tyś. w Warszawie Zapraszam do kontaktu Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe w świetnie skomunikowanej lokalizacji na pograniczu dwóch Warszawskich dzielnic, praga.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kożuchowska

Międzylesie,Warszawa

3 100 zł51 m² 60,78 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta bezpośrednia Wynajmę mieszkanie z pięknym widokiem na zielony Wawer, zlokalizowane w Międzylesiu. Mieszkanie o powierzchni 51m2 z balkonem, nowoczesne, czyste.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Popradzka

Wawer,Warszawa

669 000 zł69 m² 9 664,84 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

W ofercie słoneczne i przestronne mieszkanie położone na trzecim piętrze kameralnego bloku z windą. Lokal wykończony w 2011r., w stanie do odświeżenia. Podłoga wyłożona jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. I Poprzeczna

Wawer,Warszawa

2 500 zł65 m² 38,46 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe przestronne mieszkanie 65m2, w kamienicy w starej części klimatycznego Anina. Mieszkanie mieści się na parterze i składa się z 2 niezależnych pokoi 24m2 i 21m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mydlarska

Wawer,Warszawa

653 400 zł69 m² 9 469,57 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Z przyjemnością prezentuję Państwu mieszkanie w kameralnej inwestycji na Wawrze. Powierzchnia użytkowa to 69m2. Dodatkowo do nieruchomości przynależy ogródek o powierzchni 79m2, oraz 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kwiatów Polskich

Wawer,Warszawa

1 160 000 zł130 m² 8 923,08 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Sprawdź vivainvest pl najlepsze oferty na rynku! zadzwoń teraz Nowoczesny dom w zabudowie szeregowej w Wawrze. Projekt wykonany z dbałością o każdy szczegół. NIeruchomość składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wał Miedzeszyński

Wawer,Warszawa

470 000 zł54 m² 8 736,06 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Z przyjemnością prezentuję Państwu dwupoziomowe mieszkanie z potencjałem. Nieruchomość jest gotowa do zamieszkania, a charakteryzuje cicha i spokojna lokalizacja, ustawność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Wawer

Wawer,Warszawa

647 000 zł73 m² 8 863,01 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Nowe mieszkanie o powierzchni 73 m2 z dużym ogrodem (130 m2) na nowo powstałym, nowoczesnym osiedlu w dzielnicy Wawer. Doskonała lokalizacja gwarantująca ciszę, spokój, liczną zieleń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wichrowa

Wawer,Warszawa

7 000 zł110 m² 63,64 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

> 4 pokojowy penthouse, gotowy do zamieszkania > dostępny od zaraz > 3 tarasy , Z pięknym widokiem na centrum warszawy! Do wynajęcia luksusowy Penthouse , z trzema tarasami do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pod Brzozami

Wawer,Warszawa

910 000 zł100 m² 9 100 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2013

Czteropokojowe jasne mieszkanie na warszawskim Wawrze w jego spokojnej i zielonej okolicy. Idealna propozycja dla rodziny szukającej swojego miejsca z dala od miejskiego zgiełku jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Zerzeń

Zerzeń,Warszawa

695 000 zł72 m² 9 653 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam atrakcyjne mieszkanie 72m2 z garażem i pomieszczeniem gospodarczym w Wawrze osiedle- zerzeń w okolicy ul Trakt Lubelski/ul Zwoleńska. Mieszkanie bez czynszowe 72m2 znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Heliotropów

Wawer,Warszawa

395 000 zł36 m² 10 905,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

2 pokoje Garderoba Do zamieszkania Osiedle zamknięte Zapraszam na prezentacje Lokalizacja: warszawa Rembertów, ul. Heliotropów Metraż: 36,22 m2 Piętro: 1 z 3 Rok budowy: 2004 Stan prawny: odrębna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wał Miedzeszyński

Wawer,Warszawa

589 000 zł68 m² 8 661,76 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Planujesz zamianę mieszkania na większe? Zależy Ci na spokojnej, zielonej okolicy z dala od codziennego zgiełku ?a może szukasz lokum, które w przyszłości przyniesie duże zyski? Doskonale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dzięcieliny

Wawer,Warszawa

12 000 zł132 m² 90,91 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

Rozmawiam też językach: ua/ ru Posiadamy również inne mieszkania o większym metrażu na wynajem w tym budynku. Opis Apartament o wysokim standardzie, 5 pokoi z zapierającym dech.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Czecha

Wawer,Warszawa

676 000 zł80 m² 8 450 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Przestronne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 80m2. Nieruchomość usytuowana na pierwszym piętrze w dwukondygnacyjnym wolnostojącym i ogrodzonym budynku, zlokalizowanym na Wawrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Strzegomska

Radość,Warszawa

2 700 zł55 m² 49 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Proponujemy do wynajęcia w pełni wyposażone i funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 55 m2. Mieszkanie jest gustownie wykończone, przytulne i funkcjonalne. W sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wał Miedzeszyński

Wawer,Warszawa

599 000 zł68 m² 8 808,82 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2002

Zapraszam do zapoznania się z ofertą dwupoziomowego mieszkania na osiedlu niskich bloków mieszkalnych przy Wale Miedzeszyńskim 414a. 15 minut spacerem od Wisły! 400 metrów od przystanku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Wawer

Wawer,Warszawa

749 000 zł75 m² 9 986,67 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Cravtt Property ma przyjemność zaprezentować piękne, czteropokojowe mieszkanie na warszawskim Wawrze o powierzchni 75 m2. W skład lokalu wchodzą: - salon z wyjściem na dużą działkę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Anin

Anin,Warszawa

1 492 000 zł107 m² 13 991 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Luksusowy, 107 m2 apartament w Aninie, z 30 metrowym tarasem i 2 miejscami postojowymi w garażu podziemnym. Apartament mieści się w kameralnym 8 lokalowym budynku wzniesionym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, Borków

Borków,Warszawa

660 000 zł75 m² 8 800 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Sprzedam atrakcyjne mieszkanie 74,66m2 z ogródkiem, garażem i pomieszczeniem gospodarczym w Wawrze osiedle- borków w okolicy ul Trakt Lubelski/ul Skalnicowa. Mieszkanie bez czynszowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Korkowa

Wawer,Warszawa

399 900 zł47 m² 8 508,51 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

3 pokoje Balkon B.dobra komunikacja Niski czynsz Zapraszam na prezentacje Lokalizacja: Warszawa Marysin Wawerski, ul. Korkowa Metraż: 47 m2 Piętro: 3 z 4 Rok budowy: 1968 Technologia: rama H Stan.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wał Miedzeszyński

Wawer,Warszawa

1 875 000 zł134 m² 13 992,50 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Wal miedzeszyński 466! Prezentowany apartament w szeregowcu ma 134 m2 i jest w trakcie wykańczania. Planowany odbiór to połowa sierpnia/ początek września. Apartament dwupoziomowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Wawer

Wawer,Warszawa

655 668 zł61 m² 10 800 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Celulozy

Wawer,Warszawa

860 000 zł75 m² 11 466,70 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Mieszkanie Prezentowane mieszkanie znajduję się na parterze, ma 75 m2 i zostało wykończone pod koniec 2018 roku w momencie oddania segmentu przez dewelopera. Właściciel przeprowadził go dla.