dowolna

Mieszkania Warszawa Osiedle Wawer

203 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

203 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Marysin Wawerski,Warszawa

559 000 zł44 m² 12 704,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Na spotkanie w celu przyjęcia mieszkania do sprzedaży przyszedłem dużo za wcześnie, nie spodziewałem się, że od przystanku skm Gocławek przejdę w pięć minut , a ze Śródmieścia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Wawer

Wawer,Warszawa

619 000 zł70 m² 8 793,86 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Jedyna taka oferta - zadzwoń teraz. 3 pokojowe, 70 metrowe mieszkanie w stanie deweloperskim z ogródkiem i miejscem postojowym. Poszukujesz miejsca do życia dla siebie, dla Was a może.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Motylkowa

Wawer,Warszawa

780 000 zł75 m² 10 400 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Jeśli marzy Ci się ciche, słoneczne mieszkanie w domu, tuż przy lesie, a jednocześnie blisko Centrum, to mieszkanie jest dla Ciebie! Ważne: garaż oraz miejsce postojowe jest w cenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Wawer

Wawer,Warszawa

399 000 zł55 m² 7 254,55 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1968

Zapraszam na prezentację Oferujemy do sprzedaży przestronne duże 4 pokojowe mieszkanie 55 m2 do remontu z widną kuchnią, dużym salonem w ciekawej części Warszawa Wawer lokalizacja: warszawa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Śpiewna

Wawer,Warszawa

660 000 zł75 m² 8 757,96 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1937

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania, w którym można poczuć się jak w domu z ogrodem, wśród drzew i kameralnej zabudowy, z dala od zgiełku dużego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Warszawa

Nadwiśle,Warszawa

720 000 zł88 m² 8 228,57 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Cesja! Dwupoziomowe mieszkanie z ogródkiem położone na parterze i pierwszym piętrze budynku wzniesionego 2022 roku. Lokal w stanie deweloperskim, gotowy do odbioru. Na parterze salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wiązana

Wawer,Warszawa

649 000 zł63 m² 10 262,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Oferta dostępna tylko W naszej agencji opis lokalu Prezentowane mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w kameralnym dwupiętrowym budynku z 2017 roku bez windy położonym przy ul. Wiązanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Maciusia

Wawer,Warszawa

295 000 zł32 m² 9 088,11 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania o powierzchni 34 Nieruchomość znajduje się na trzecim piętrze Dojazd do centrum 20 minut. W skład mieszkania wchodzą: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Okularowa

Marysin Wawerski,Warszawa

399 000 zł36 m² 11 096 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

**** biuro ładna willa prezentuje**** oazę ciszy spokoju W eleganckiej enklawie przy ul okularowej. Rewelacyjnie położone 1 pokojowe mieszkanie O powierzchni 35,96 m2. Wysokość lokalu 265 CM.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Stylowa

Wawer,Warszawa

695 000 zł87 m² 7 988,51 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

*Wyłącznie u nas* Szukasz apartamentu w najpiękniejszej kamienicy na Wawrze? Nie mogłeś trafić lepiej. Chcesz umówić prezentację? Dzwoń -> lokalizacja Trzy minuty do pkp Wawer. Piękna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Korkowa

Marysin Wawerski,Warszawa

335 000 zł38 m² 8 933,33 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Korkowa 135c - Budynek na skraju lasu. Dwupokojowe mieszkanie na parterze, w 4-piętrowym budynku z lat 60 w dzielnicy Wawer na osiedlu Marysin Wawerski. Bardzo dobra oferta dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kościuszkowców

Wawer,Warszawa

415 000 zł38 m² 11 066,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż Mieszaknie W Spokojnej, zielonej Okolicy W Marysinie Wawerskim Mieszkanie Dwu pokojowe o powierzchni 37,5 mkw Oddzielna kuchnia, wyposażoną w lodówke i kuchenkę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Konopna

Międzylesie,Warszawa

795 000 zł68 m² 11 663,70 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

2 pokoje - pracownia - garaż - ogród w dwu-lokalowym domu, na styku Międzylesia i Anina. Wyjątkowa nieruchomość - jasna, cicha i otoczona półdzikim, zadbanym ogrodem, zlokalizowana jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Pomiechowska

Wawer,Warszawa

810 000 zł122 m² 6 661,18 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Lokalizacja: nieruchomość położona jest w obrębie dzielnicy Wawer, w części Sadul, w odległości 10.09 km od centrum miasta (w linii prostej). Lokalizacja pozwala przedostać się do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Korkowa

Wawer,Warszawa

593 000 zł54 m² 10 981,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchnia 53,36 m2 w skład którego wchodzi duża kuchnia z oknem, salon z balkonem, sypialnia, łazienka z prysznicem oraz duży, przestronny hol.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Wojtyszki

Wawer,Warszawa

799 110 zł89 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Oddane do użytku || zachęcam do zapoznania się ze spacerem 360 po lokalu oraz z wideo prezentującym obiekt z lotu ptaka. Oferuję na sprzedaż bezczynszowe mieszkanie w kameralnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Pożaryskiego

Wawer,Warszawa

2 400 zł28 m² 86,02 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

W ofercie kawalerka (28 m2), niespełna 500 m od pkp Anin. Nowoczesne osiedle Willa Natolanka zapewnia wysoki komfort mieszkania. Osiedle jest zamknięte z pięknie zagospodarowanym obszarem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Naddnieprzańska

Wawer,Warszawa

559 000 zł44 m² 12 705 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Wawer! Na pograniczu dzielnic Grochów, gocławek Wawer! Piękna okolica, ciekawe mieszkanie w apartamentowcu z 2013r. z garażem! W osiedlu chronionym i monitorowanym przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Klimontowska

Międzylesie,Warszawa

589 000 zł54 m² 10 907,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Atuty Nieruchomości | Mieszkanie 2 Pokojowe | 54 m2 | 2013 r. Budowy | Ustawne Wnętrze | Wysokiej Jakości Materiały| | Zabudowa Wykonana Pod Wymiar | Zabudowa Stała Zostaje | Loggia 3,5 m2 | Miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Sadul

Sadul,Warszawa

495 000 zł145 m² 3 414 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie o powierzchni całkowitej ok.145m2 -stanowiący udział 1/2 nieruchomości na działce o powierzchni całkowitej 608m2 -sprzedaż udziału 1/2 Mieszkanie dwupoziomowe na Ip.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pazińskiego

Anin,Warszawa

2 490 zł39 m² 63,68 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia - od dziś, mieszkanie typu studio o powierzchni 39,10 m2, położone w zielonej dzielnicy Warszawy w Aninie, obok Instytutu Kardiologii i mazowieckiego Parku Krajobrazowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Wał Miedzeszyński

Wawer,Warszawa

470 000 zł54 m² 8 736,06 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Pośrednikom dziękuję! Mieszkanie do sprzedaży bezpośredniej Sprzedam 2-pokojowe 2-poziomowe mieszkanie w Warszawie (wawer, ul. Wał Miedzeszyński). Jest ono położone na cichym, ogrodzonym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Begonii

Wawer,Warszawa

582 000 zł50 m² 11 640 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Firma Fine Properties ma ogromną przyjemność przedstawić wspaniałe mieszkanie, które znajduje się w Warszawie na ul. Begonii. Jest to nieruchomość, która w mojej ocenie ma cechy, które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Ogórkowa

Wawer,Warszawa

680 000 zł131 m² 5 198,78 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2021

Chciałbym zaprezentować mieszkanie przy ul. Ogórkowej, na warszawskim Wawrze, o powierzchni 130 m , z 60 m ogródkiem i dużym balkonem. Wyjątkowa lokalizacja z balkonu mamy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Pożaryskiego

Anin,Warszawa

3 200 zł41 m² 77,97 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wawer - anin - willa natolanka - ul. Pożaryskiego / patriotów. Obok stacji kolejowej warszawa anin. 2 pokoje 41,04 m2 + garaż. Do wynajęcia komfortowe, starannie wykończone nowe mieszkanie 2-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Falenica

Falenica,Warszawa

609 000 zł47 m² 12 927,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Mieszkanie na start! Urocze dwupokojowe mieszkanie z widną kuchnią w aneksie kuchennym, dużą łazienką z wanną, ogródkiem i miejscem postojowym w garażu podziemnym. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Tawułkowa

Wawer,Warszawa

619 000 zł77 m² 8 041,05 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Skrót: mieszkanie 3 pokojowe z ogródkiem w kameralnej inwestycji segmentów dwulokalowych na warszawskim Wawrze - budynek już istniejący, mieszkanie gotowe do wykończenia, posiada księgę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Popradzka

Wawer,Warszawa

579 000 zł57 m² 10 157,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

We speak English. Feel free contact to get more details. 56,69 m2 | 2 sypialnie | salon otwarty na kuchnię Ta nieruchomość jest dla Ciebie, jeżeli: szukasz mieszkania w spokojnej i świetnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Chodzieska

Wawer,Warszawa

7 500 zł150 m² 50 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:-

Oferuję na wynajem dwupiętrowe mieszkanie zlokalizowane na warszawskim Wawrze przy ul. Chodzieskiej. Mieszkanie znajduje się na nowym, zamkniętym osiedlu, składającym się z budynków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Pożaryskiego

Wawer,Warszawa

549 000 zł47 m² 11 738,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Chciałbym zaprezentować 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47 m , w wysokim standardzie wykończenia, gotowe do wprowadzenia. Nowe budownictwo blok z 2018 r. i przemyślany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Klimontowska

Wawer,Warszawa

618 000 zł54 m² 11 444 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Dwupokojowe jasne mieszkanie na warszawskim Wawrze w jego spokojnej i zielonej okolicy. Idealna propozycja dla pary szukającej swojego miejsca z dala od miejskiego zgiełku jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Wawer

Wawer,Warszawa

873 400 zł90 m² 9 704,44 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2022

Nowa inwestycja w Świetnej lokalizacji- warszawa Międzylesie. Termin oddania jesień 2022 Marzysz by mieszkać w zacisznym miejscu z widokiem na własny zielony ogród, nie rezygnując.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Korkowa

Wawer,Warszawa

415 000 zł38 m² 11 066 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Mieszkanie dwupokojowe gotowe do zamieszkania na Warszawskim Wawrze w otulinie Lasu Rembertowskiego. Idealna propozycja dla Singla bądź Pary szukającej swojego miejsca z dala od miejskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Stylowa

Wawer,Warszawa

780 000 zł87 m² 8 965,52 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Borków

Borków,Warszawa

629 000 zł80 m² 7 863 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Sprzedam atrakcyjny lokal 53,1m2 + poddasze 27,40m2 z ogródkiem, 2 miejsca postojowe w Wawrze osiedle- borków w okolicy ul Trakt Lubelski/ul Borków Lokal bez czynszowy o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wichrowa

Wawer,Warszawa

2 500 zł37 m² 67,04 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka dostępna od zaraz dla 1-2 osób max. Najem okazjonalny. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze w trzypiętrowym bloku (bez windy) przy ulicy wichrowej. "Wichrowy Park" to kameralne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Morgowa

Marysin Wawerski Południowy,Warszawa

1 990 zł43 m² 46,28 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Szanowni Państwo, wynajmę lokal na Ul. Morgowej w nowym budynku. Technikalia: powierzchnia 43 mkw open space + Łazienka Wolne od zaraz. Czynsz 1 990 zł + 1 000 zł opłaty do administracji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Dzięcieliny

Wawer,Warszawa

780 000 zł83 m² 9 397,59 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Do sprzedania czteropokojowe piętrowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 83,61 m2, które jest częścią zamkniętego osiedla przy ul. Dzięcieliny 3 w warszawskim Wawrze. Odrębna własność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Czecha

Wawer,Warszawa

590 000 zł60 m² 9 833,33 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

*Wyłącznie u nas* Szukasz mieszkania w super lokalizacji i świetnym potencjałem aranżacyjnym? Właśnie je znalazłeś! Mamy w sprzedaży również dwa inne mieszkania w tym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dzięcieliny

Międzylesie,Warszawa

10 000 zł192 m² 52,08 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

Elegancki apartament o powierzchni 192m2 w zielonej części Wawra - Międzylesiu Lokalizacja: nieruchomość w otoczeniu zielonych terenów - parków, lasów, zlokalizowana jest zaledwie 20.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Wawer

Wawer,Warszawa

7 500 zł150 m² 50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

Avenue Estate ma przyjemność zaprezentować nowe dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 150 m2 wykańczane w wysokim standardzie na zamkniętym osiedlu. Lokalizacja: idealna lokalizacja pomiędzy 2.