dowolna

Mieszkania szeregowe Warszawa - Oferty sprzedaży i wynajmu

109 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

109 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Przechodnia

Śródmieście Północne,Warszawa

440 000 zł27 m² 16 296,30 zł/m²

 

Piętro:10/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

:link do strony :kontakt do agenta

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Wola

Wola,Warszawa

446 800 zł31 m² 14 412,90 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2010

Oferujemy do sprzedaży atrakcyjne i ciche mieszkanie na warszawskiej Woli, na parterze 8-piętrowego budynku. Mieszkanie w wysokim standardzie wykończenia, z kuchnią w zabudowie oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Andersa

Stare Miasto,Warszawa

919 000 zł65 m² 14 138,50 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Trzypokojowe mieszkanie w kamiennicy w prestiżowej lokalizacji, pomiędzy Parkiem Krasińskich a rynkiem Starego Miasta, idealnie skomunikowane z finansowym centrum Warszawy, położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wał Miedzeszyński

Wawer,Warszawa

599 000 zł68 m² 8 808,82 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2002

Zapraszam do zapoznania się z ofertą dwupoziomowego mieszkania na osiedlu niskich bloków mieszkalnych przy Wale Miedzeszyńskim 414a. 15 minut spacerem od Wisły! 400 metrów od przystanku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Wawer

Wawer,Warszawa

749 000 zł75 m² 9 986,67 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Cravtt Property ma przyjemność zaprezentować piękne, czteropokojowe mieszkanie na warszawskim Wawrze o powierzchni 75 m2. W skład lokalu wchodzą: - salon z wyjściem na dużą działkę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Starego Dębu

Choszczówka,Warszawa

660 000 zł84 m² 7 857,14 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2002

Mieszkanie zlokalizowane w dzielnicy jednorodzinnej Warszawa-Choszczówka (gmina Warszawa Białołęka), w otoczeniu zieleni, blisko lasu, a zarazem z bliskim dostępem do komunikacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Langego

Ksawerów,Warszawa

630 000 zł53 m² 11 886,80 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

Ciche, trzypokojowe mieszkanie na 9 piętrze budynku z 1971 r. przy ul. Langego na Mokotowie. Technologia budowlana - Rama h. Rozkładowe, trójstronne (poł/zach/wsch), z oddzielną, widną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Komisji Edukacji Narodowej

Ursynów,Warszawa

2 790 zł53 m² 52,80 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne, dwupokojowe mieszkanie, z oddzielną widną kuchnią, na trzecim piętrze w budynku z windą. Osiedle z własnym zielonym patio i ochroną. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Powiśle

Powiśle,Warszawa

7 233 zł103 m² 69,95 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Standard:wysoki. szafy wnękowe, brek z krzesłami , rolety antywłamaniowe. Balkon 5m, internet Siłownia i basen, okna na park. Jest domofon. Zabezpieczenia: portier. Meble :brak ewentel.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Smocza

Nowolipki,Warszawa

405 000 zł26 m² 15 340,90 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1972

Kawalerka w Centrum Warszawy dostępna od zaraz! Kawalerka o powirzchni 26,4 m2 na 4 p. 9 piętrowego budynku na ul. Smoczej na Nowolipkach. Mieszkanie po generalnym remoncie 6 lat temu, obecnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Przedatki

Wilanów,Warszawa

876 180 zł52 m² 17 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Homeally prezentuje niezwykle klimatyczny apartament w stylu klasycznym położony w kameralnej inwestycji (tylko 8 mieszkań) w historycznej części Wilanowa w bliskim sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wiejska

Śródmieście,Warszawa

4 200 zł55 m² 76,36 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem eleganckie, jasne i ciche mieszkanie dwupokojowe usytuowane na 3 piętrze w 7-piętrowym budynku z 1960 r. w znakomitej lokalizacji przy Placu Krzyży w Śródmieściu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Okęcie,Warszawa

490 000 zł47 m² 10 403,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Do sprzedania 2 pokojowe mieszkanie 47,1m2 z oddzielną, widną kuchnią, balkonem, piwnicą położone w dobrym punkcie komunikacyjnym Włochy- okęcie na ul. 1 sierpnia, która łączy ul. Żwirki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wrzeciono

Bielany,Warszawa

428 000 zł38 m² 11 263,20 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 38 m ,1 piętro w 10-piętrowym bloku z płyty z windą z 1967 roku-Warszawa, bielany, ul. Wrzeciono. Mieszkanie w dobrym stanie, okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bielany

Bielany,Warszawa

497 000 zł37 m² 13 432,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Dwupokojowe mieszkanie na Starych Bielanach. Ustawny pokój dzienny z balkonem, sypialnia, kuchnia w aneksie, łazienka z prysznicem oraz niewielki przedpokój. Lokal klimatyzowany, stan dobry,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Białobrzeska

Ochota,Warszawa

530 000 zł40 m² 13 417,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Mam przyjemność zaprezentować Państwu jasne, 2 -pokojowe mieszkanie o łącznej powierzchni użytkowej 39,5 m 2 , położone przy ulicy Białobrzeskiej 8 na warszawskiej Ochocie. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Nowe Miasto

Nowe Miasto,Warszawa

5 300 zł117 m² 45,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Standard:wysoki. . Jest domofon. Zabezpieczenia: ochrona. Meble :. Łazienka: jedna 6,5 m z wanną,druga mniejsza z kabiną prysz. Pokoje: salon z jadalnią-40m , 2-sypialnie/18 i 14m/.do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Wola

Wola,Warszawa

3 600 zł48 m² 75 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

,Do wynajęcia 2-pokojowe, rozkładowe mieszkanie zlokalizowane w Warszawie przy ul. Nowolipki 27. Dla singla lub 2 osób. W pełni umeblowane. Każdy pokój ma miejsce do spania. Lokal znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Modlińska

Białołęka,Warszawa

760 000 zł137 m² 5 547,45 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2014

Dwupoziomowe mieszkanie w korzystnej lokalizacji. Piętro i poddasze. Stan deweloperski. Mieszkanie o łącznej powierzchni 137 m2, usytuowane na pierwszym piętrze w budynku bliźniaczym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Siennicka

Grochów,Warszawa

640 000 zł52 m² 12 355,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie 2 pokojowe , dwustronne z dużą kuchnią , balkonem , do odświeżenia i wymiany jednego okna. Możliwość pozostawienia wyposażenia tak jak na zdjęciu. Mieszkanie, jasne, bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Rzymowskiego

Ursynów,Warszawa

1 408 000 zł128 m² 10 974,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1997

Nieruchomość położona jest na Ursynowie, w pobliżu Toru Wyścigów Konnych. Dwupoziomowe mieszkanie o pow. 128 mkw. Składa się z: salonu z tarasem ( 6 mkw), czterech sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Syta

Zawady,Warszawa

910 000 zł106 m² 8 609,27 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Mam przyjemność zaprezentować Państwu piękny przestronny apartament zlokalizowany przy ulicy Sytej, w zielonej i cichej części Wilanowa. (Wilanów Zawady) Nieruchomość usytuowana jest na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zawierciańska

Praga-Południe,Warszawa

560 000 zł46 m² 12 224,40 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Wykończone, 2-pokojowe mieszkanie znajdujące się na Pradze Południe przy ul. Zawierciańskiej. Mieszkanie mieści się w kameralnym budynku, z dala od ruchliwych ulic, z widokiem drzew za.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Rakowiec

Rakowiec,Warszawa

2 750 zł41 m² 67,07 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajmu mieszkanie 41m 2 pokoje na Ochocie za 2750 pln. Mieszkanie komfortowe, wysoki standard, ładne, w pełni umeblowane i wyposażone. Rozkładowe od południa. Osobna widna kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Żelazna

Mirów,Warszawa

3 500 zł60 m² 58,33 zł/m²

 

Piętro:9/14

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Podstawowe informacje: atrakcyjne, umeblowane mieszkanie o powierzchni 60 m2 z loggią. Zaprojektowane dla pary lub singla. Zalety nieruchomości: ciche i wygodne dwupokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Izbicka

Wawer,Warszawa

731 412 zł75 m² 9 700,42 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Proponujemy dwupoziomowe mieszkanie w zabudowie bliźniaczej w spokojnym miejscu. Na powierzchni 75 mkw zaplanowano: na parterze, o powierzchni 34,73mkw: - salon z dużym narożnym oknem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jana III Sobieskiego

Wilanów,Warszawa

749 000 zł70 m² 10 669,50 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Ciche, trzypokojowe mieszkanie na parterze budynku z 1976 roku, przy ul. Sobieskiego na Wilanowie. Rozkładowe, dwustronne (północ/południe), z widokiem na zieleń. Mieszkanie jest po remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kądziołeczki

Ursynów,Warszawa

1 380 000 zł132 m² 10 454,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2000

IP Properties oferuje na sprzedaż wyjątkowe, jasne, dwupoziomowe mieszkanie na Zielonym Ursynowie! Idealna propozycja dla rodziny z dziećmi! Nieruchomość: mieszkanie posiada 132 m2 powierzchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dzięcieliny

Wawer,Warszawa

12 000 zł150 m² 80 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

Rozmawiam też językach: ua/ ru Posiadamy również inne mieszkania na wynajem w tym budynku opis Mieszkanie w wysokim standardzie, 5 pokoi z zapierającym dech w piersiach widokiem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Doroszewskiego

Jelonki,Warszawa

729 000 zł61 m² 11 911,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Mam przyjemność zaprezentować Państwu jasne, 2 pokojowe mieszkanie o łącznej powierzchni użytkowej 61,20m 2 , położone przy ulicy Doroszewskiego 13 na warszawskim Bemowie. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Dolny Mokotów

Dolny Mokotów,Warszawa

3 200 zł54 m² 59,26 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie w nowym apartamentowcu, o bardzo wysokim standardzie; w pełni wyposażone. Nadaje się dla singla lub niewielkiej rodziny. Prestiżowa lokalizacja na Mokotowie przy parku Morskie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dzięcieliny

Wawer,Warszawa

10 000 zł180 m² 55,56 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Janusza