dowolna

Mieszkania szeregowe Warszawa - Oferty sprzedaży i wynajmu

109 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

109 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gawota

Ursynów,Warszawa

1 650 000 zł78 m² 21 153,80 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

3-pokojowe o powierzchni 78 m , usytuowane na parterze w 2-piętrowym domu wielorodzinnym bez windy z 2008 roku zlokalizowane w Warszawie w dzielnicy Ursynów, ul. Gawota. Teren.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Warszawa

Wrzeciono,Warszawa

3 200 zł38 m² 84,21 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przytulne dwupokojowe mieszkanie przy metrze wawrzyszew Mieszkanie dostępne od 15 lipca. Budynek: budynek wielorodzinny 10-piętrowy pod adresem Wrzeciono 1, z 1966 roku po termoizolacji. W budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Ogórkowa

Wawer,Warszawa

740 000 zł55 m² 13 405,80 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Z przyjemnością przedstawiam Państwu atrakcyjne mieszkanie na spokojnym i strzeżonym osiedlu "pod Dębami" z własnym miejscem parkingowym w cenie. Mieszkanie o powierzchni 55.20m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Sprzeczna

Praga-Południe,Warszawa

1 400 874 zł56 m² 24 900 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż nowoczesne, dwupoziomowe, 2-pokojowe mieszkanie o pow. 56,26 m2, usytuowane na 2 piętrze nowego, wielorodzinnego, budynku mieszkalnego, zlokalizowanego w sercu Pragi, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Sprzeczna

Praga-Południe,Warszawa

1 197 690 zł48 m² 24 900 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż nowoczesne, 1-pokojowe mieszkanie o pow. 48,10m2 z antresolą, usytuowane na 6 piętrze nowego, wielorodzinnego, budynku mieszkalnego, zlokalizowanego w sercu Pragi, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Sprzeczna

Praga-Południe,Warszawa

1 837 932 zł59 m² 30 900 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż nowoczesne, dwupoziomowe, 2-pokojowe mieszkanie o pow. 59,48 m2 usytuowane na 6 piętrze nowego, wielorodzinnego, budynku mieszkalnego, zlokalizowanego w sercu Pragi, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Sprzeczna

Praga-Południe,Warszawa

1 424 280 zł57 m² 24 900 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż nowoczesne, dwupoziomowe, 2-pokojowe mieszkanie o pow. 57,20 m2, usytuowane na 4 piętrze nowego, wielorodzinnego, budynku mieszkalnego, zlokalizowanego w sercu Pragi, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Sprzeczna

Praga-Południe,Warszawa

1 212 381 zł49 m² 24 900 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż nowoczesne, dwupoziomowe, 2-pokojowe mieszkanie o pow. 48,69 m2, usytuowane na 4 piętrze nowego, wielorodzinnego, budynku mieszkalnego, zlokalizowanego w sercu Pragi, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleja Komisji Edukacji Narodowej

Ursynów,Warszawa

1 180 000 zł86 m² 13 801,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1999

Nieruchomość: jasne, 4-pokojowe mieszkanie o metrażu 85,5 m2 (po podłodze około 100 m2), usytuowane na 4 piętrze w 4-piętrowym budynku na Warszawskim Ursynowie, przy ul, ken, 95. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Plac Thomasa Woodrowa Wilsona

Żoliborz,Warszawa

3 900 zł58 m² 67,24 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2-pokojowe, pow. 58 m2 - na poddaszu - świetna lokalizacja - przy Placu Wilsona - Metro, kino Wisła, park Żeromskiego Oferujemy na wynajem dwupokojowe mieszkanie w minimalistycznym stylu, usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kopińska

Stara Ochota,Warszawa

1 500 000 zł75 m² 19 973,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Stara Ochota to tętniąca życiem dzielnica bezpośrednio granicząca z centrum miasta. Słynie z Och-Teatru, organizującego spektakle komediowe i wydarzenia kulturalne oraz z Muzeum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sprzeczna

Praga-Południe,Warszawa

1 296 350 zł47 m² 27 500 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż nowoczesne, 3-pokojowe mieszkanie o pow. 47,14 m2 usytuowane na 1 piętrze nowego, wielorodzinnego, budynku mieszkalnego, zlokalizowanego w sercu Pragi, przy ul. Sprzecznej, ok. 250m od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sprzeczna

Praga-Południe,Warszawa

1 468 740 zł55 m² 26 900 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż nowoczesne, 3-pokojowe mieszkanie o pow. 54,60 m2 usytuowane na 1 piętrze nowego, wielorodzinnego, budynku mieszkalnego, zlokalizowanego w sercu Pragi, przy ul. Sprzecznej, ok. 250m od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sprzeczna

Praga-Południe,Warszawa

1 826 910 zł69 m² 26 500 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż nowoczesne, 4-pokojowe mieszkanie o pow. 68,94 m2 usytuowane na 5 piętrze nowego, wielorodzinnego, budynku mieszkalnego, zlokalizowanego w sercu Pragi, przy ul. Sprzecznej, ok. 250m od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Sprzeczna

Praga-Południe,Warszawa

1 517 429 zł56 m² 26 900 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż nowoczesne, dwupoziomowe, 2-pokojowe mieszkanie o pow. 56,41 m2, usytuowane na 4 piętrze nowego, wielorodzinnego, budynku mieszkalnego, zlokalizowanego w sercu Pragi, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sprzeczna

Praga-Południe,Warszawa

1 468 740 zł55 m² 26 900 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż nowoczesne, 3-pokojowe mieszkanie o pow. 54,60 m2 usytuowane na 4 piętrze nowego, wielorodzinnego, budynku mieszkalnego, zlokalizowanego w sercu Pragi, przy ul. Sprzecznej, ok. 250m od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Sprzeczna

Praga-Południe,Warszawa

2 742 560 zł90 m² 30 500 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż nowoczesne, 4-pokojowe mieszkanie o pow. 89,92 m2 usytuowane na 6 piętrze nowego, wielorodzinnego, budynku mieszkalnego, zlokalizowanego w sercu Pragi, przy ul. Sprzecznej, ok. 250m od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Sprzeczna

Praga-Południe,Warszawa

1 055 424 zł44 m² 23 900 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż nowoczesne, 1-pokojowe mieszkanie o pow. 44,16 m2 z antresolą , usytuowane na parterze nowego, wielorodzinnego, budynku mieszkalnego, zlokalizowanego w sercu Pragi, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Sprzeczna

Praga-Południe,Warszawa

2 355 198 zł76 m² 30 900 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż nowoczesne, dwupoziomowe, 3-pokojowe mieszkanie o pow. 76,22 m2 usytuowane na 6 piętrze nowego, wielorodzinnego, budynku mieszkalnego, zlokalizowanego w sercu Pragi, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sprzeczna

Praga-Południe,Warszawa

1 566 387 zł58 m² 26 900 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż nowoczesne, 3-pokojowe mieszkanie o pow. 58,23 m2 usytuowane na 5 piętrze nowego, wielorodzinnego, budynku mieszkalnego, zlokalizowanego w sercu Pragi, przy ul. Sprzecznej, ok. 250m od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sprzeczna

Praga-Południe,Warszawa

1 794 375 zł65 m² 27 500 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż nowoczesne, 4-pokojowe mieszkanie o pow. 65,25 m2 usytuowane na 4 piętrze nowego, wielorodzinnego, budynku mieszkalnego, zlokalizowanego w sercu Pragi, przy ul. Sprzecznej, ok. 250m od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Sprzeczna

Praga-Południe,Warszawa

1 107 048 zł46 m² 23 900 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż nowoczesne, dwupoziomowe, 2-pokojowe mieszkanie o pow. 46,32 m2, usytuowane na 6 piętrze nowego, wielorodzinnego, budynku mieszkalnego, zlokalizowanego w sercu Pragi, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Sprzeczna

Praga-Południe,Warszawa

1 099 584 zł44 m² 24 900 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż nowoczesne, 1-pokojowe mieszkanie o pow. 44,16 m2 z antresolą , usytuowane na 2 piętrze nowego, wielorodzinnego, budynku mieszkalnego, zlokalizowanego w sercu Pragi, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Sprzeczna

Praga-Południe,Warszawa

1 238 976 zł52 m² 23 900 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż nowoczesne, 1-pokojowe mieszkanie o pow. 51,84 m2 z antresolą , usytuowane na 2 piętrze nowego, wielorodzinnego, budynku mieszkalnego, zlokalizowanego w sercu Pragi, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Powstańców Śląskich

Bemowo,Warszawa

700 000 zł49 m² 14 285,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Mieszkanie położone w dobrym punkcie komunikacyjnym (blisko przystnki tramwajowe, autobusowe). Okolica zielona. Blisko sklepy. Piwnica, loggia ok 3m2. Mieszkanie w stanie dobrym. Glazura, terakota.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Ogórkowa

Wawer,Warszawa

875 000 zł69 m² 12 681,20 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż 3 - pokojowe mieszkanie o bardzo funkcjonalnym układzie z unikalnym widokiem na zieleń. Nieruchomość jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Mokotów,Warszawa

3 000 zł60 m² 50 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia piękne, stylowe i przestronne mieszkanie położone na pierwszym pietrze segmentu w kameralnym osiedlu na dolnym Mokotowie, przy ul. Cypryjskiej. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pogodna

Wesoła,Warszawa

350 000 zł32 m² 11 111,10 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2010

Prezentujemy Państwu kawalerkę z możliwością zrobienia 2 pokojów znajdującą się przy ul. Pogodnej 22, warszawa Stara Miłosna. To idealna oferta jako mieszkanie na start lub pod inwestycję na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Tawułkowa

Wawer,Warszawa

3 100 zł45 m² 68,89 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowocześnie wyposażona kawalerka w budynku wielorodzinnym w Wawrze. Osiedle oddane do użytku w 2023 roku. Mieszkanie jest klimatyzowane i posiada podgrzewane podłogi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Stara Miłosna,Warszawa

1 300 000 zł175 m² 7 428,57 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2023

* brak podatku pcc Pragniesz zamieszkać w spokojnej okolicy, z dala od miejskiego zgiełku, a jednocześnie mieć łatwy dostęp do Warszawy? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Bezczynszowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Zaruby

Kabaty,Warszawa

555 000 zł23 m² 23 922,40 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2001

Oferujemy Państu na sprzedaż kawalerkę na Zaruby, tuż przy lesie Kabackim. Idealne na początek dla singla lub pary. Do metra Kabaty około 350 m, kilka minut pieszo, do lasu kabackiego jeszcze bliżej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Warszawa

Stara Miłosna,Warszawa

900 000 zł90 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

* brak podatku pcc Pragniesz zamieszkać w spokojnej okolicy, z dala od miejskiego zgiełku, a jednocześnie mieć łatwy dostęp do Warszawy? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Przestronne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Gibalskiego

Młynów,Warszawa

420 000 zł24 m² 17 398,50 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu bardzo sympatyczną kawalerkę do sprzedaży na ulicy Gibalskiego 17. Mieszkanie usytuowane jest na piątym piętrze w 10-cio piętrowym, odnowionym, ocieplonym budynku. 2 windy. Okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Broniewskiego

Piaski,Warszawa

666 000 zł42 m² 15 857,10 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie na Bielanach, ul. Broniewskiego 101. Mieszkanie usytuowane jest na 5 piętrze w 10-cio piętrowym budynku. Nowoczesna kuchnia częściowo otwarta na duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Aluzyjna

Nowodworska,Warszawa

763 809 zł59 m² 12 900 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Oferujemy do sprzedania funkcjonalne 3 pokojowe mieszkanie zlokalizowane w budynku 3 piętrowym położone w cichej i spokojnej oraz zielonej okolicy dzielnicy Białołęka- nowodwory.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Warszawa

Powsin,Warszawa

5 700 zł55 m² 103,64 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przytulne świeżo wykończone 3-pokojowe mieszkanie 55M2, w inwestycji konstancin residence, wysoki standard budynek: inwestycja Konstancin Residence została wybudowana w 2023 r. przy Placu Zgody.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Aleja Stanów Zjednoczonych

Gocław,Warszawa

580 000 zł36 m² 16 338 zł/m²

 

Piętro:3/16

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu do kupna bardzo sympatyczne, przestronne i wygodne mieszkanie, typu studio, z kuchnią otwartą na pokój. Nowoczesne wyposażenie, sprzęt agd - nie wymagający wymiany. Bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Hafciarska

Międzylesie,Warszawa

900 000 zł50 m² 18 000 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Skorzystaj z finansowania Dewelopera aż do 200.000 zł! 50m2 mieszkanie w nowoczesnym budynku 6-rodzinnym, które wyróżnia się nie tylko podwyższonym stanem deweloperskim, ale także prywatnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Aleja Rzeczypospolitej

Wilanów,Warszawa

1 249 000 zł60 m² 20 851,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

1 249 000 | sprzedaż | mieszkanie na parterze | 59,90 m2 | 3 pokoje | warszawa | miasteczko wilanów | aleja rzeczypospolitej Link do wirtualnego spaceru Przedmiotem sprzedaży jest 3-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Grójecka

Ochota,Warszawa

3 500 zł36 m² 97,22 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe, 36m2, w pełni wyposażone i umeblowane mieszkanie na Starej Ochocie, po generalnym remoncie przeprowadzonym w roku 2018. Cena wynajmu wynosi 3.500,00 PLN i nie dochodzą już.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wiktorska

Stary Mokotów,Warszawa

699 000 zł35 m² 19 712,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

| prezentujemy ciekawe, dwupokojowe mieszkanie usytuowane na Starym Mokotowie przy ul. Wiktorskiej. Składa się ono z sypialni, dużego pokoju z wyjściem na balkon, osobnej widnej kuchni.