dowolna

Mieszkania w nowym bloku Warszawa - Oferty sprzedaży lub najmu

5 534 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

5 534 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bokserska

Służewiec,Warszawa

1 499 000 zł74 m² 20 350,30 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Sprzedam nowe, niezamieszkałe i wykończone czteropokojowe mieszkanie 73,66 m2 na osiedlu Bokserska 71, wybudowane przez Dom Development. 0 % prowizji. Na dachu budynku znajduje się taras dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Mehoffera

Tarchomin,Warszawa

558 000 zł35 m² 15 758 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

bez dodatkowych opłat- od dewelopera - 2- pokojowe mieszkanie - 1 piętro - winda - wysokość pomieszczeń - 260 cm - hala garażowa oraz duża ilość komórek lokatorskich. Miejsce postojowe dodatkowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Alternatywy

Ursynów,Warszawa

3 550 zł81 m² 43,83 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia bardzo przestronne, słoneczne mieszkanie, znajdujące się w dobrze skomunikowanej okolicy przy ul. Alternatywy 4 (ursynów). Lokal o powierzchni 81 mkw znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jagiellońska

Praga-Północ,Warszawa

1 137 895 zł61 m² 18 700 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Bez prowizji I bez podatku pcc! Nowy, nigdy nieużywany apartament, wykończony pod klucz w wysokim standardzie Praga Północ ul. Jagiellońska 77 - nowe osiedle Bulwary Praskie dewelopera Mennica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleja Wilanowska

Wilanów,Warszawa

1 408 000 zł86 m² 16 315,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Sprawdź viva invest najlepsze oferty na rynku! wyceny Z aktów, certyfikaty energetyczne Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową nieruchomością, która jest zlokalizowana w Miasteczku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Banderii

Młynów,Warszawa

3 300 zł51 m² 64,71 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie 51 m2, piętro 3/9 z windą w budynku z 2008r. przy ul. Banderii, wola, młynów Idealne dla singla/singielki, pary, młodej rodziny lub studentów. Oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zaborowska

Bemowo,Warszawa

2 490 zł38 m² 65,53 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie na Bemowie przy ul. Zaborowskiej 3 *nieruchomość o powierzchni 38,27 m2 znajduję się na 2 piętrze w 5-piętowym bloku *osiedle pełne zieleni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Przejezdna

Białołęka,Warszawa

720 000 zł53 m² 13 541,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie z możliwością przearanżowania na trzy pokoje Mieszkanie znajduje się na Białołęce przy ulicy Przejezdnej Dojazd do Metra Bródno bezpośrednim autobusem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Radiowa

Bemowo,Warszawa

1 400 000 zł97 m² 14 433 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2011

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą mieszkania o imponującej powierzchni 97 metrów kwadratowych, które przynosi ze sobą szereg korzyści dla przyszłych mieszkańców. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Batalionów Chłopskich

Bemowo,Warszawa

1 415 000 zł75 m² 18 856,60 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Sprzedam bezpośrednio mieszkanie 3 pokojowe (75,04 m2) usytuowane na pierwszym piętrze w pięciopiętrowym budynku z końca 2019 r., położone na Bemowie przy ul. Batalionów Chłopskich 79b.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Zajączkowska

Mokotów,Warszawa

21 500 zł124 m² 173 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

English version below Luksusowy apartament przy Parku Morskie Oko Aston Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować luksusowy apartament przy ulicy Zajączkowskiej. Budynek: budynek powstał w 2022.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Batalionów Chłopskich

Bemowo,Warszawa

1 045 000 zł55 m² 18 972,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Biuro Nieruchomości findsquare ma zaszczyt zaprezentować Państwu piękne, jasne, przytulne, trzypokojowe mieszkanie, położone na Warszawskim Bemowie przy ul. Batalionów Chłopskich. Mieszkanie sprawdzi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Ursus,Warszawa

3 800 zł65 m² 58,46 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

W ofercie biura kadom mamy przyjemność zaprezentować Państwu nowe i świeżo wykończone, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 65m2, znajdujące się w Warszawie w dzielnicy Ursus, przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zaborowska

Bemowo,Warszawa

2 290 zł40 m² 57,25 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie dwupokojowe premium na Bemowie o powierzchni 40 mkw, składająca się z: - przestronny salon z aneksem kuchennym - sypialnia - przedpokój - łazienka Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Stanisława Augusta

Praga-Południe,Warszawa

12 000 zł110 m² 109,09 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:nie

Biuro kadom ma przyjemność przedstawić Państwu mieszkania na najem w inwestycji Rezydencja Stanisława Augusta - ulica Stanisława Augusta 71. Lokalizacja: rezydencja Stanisława Augusta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Złota

Śródmieście,Warszawa

26 000 zł110 m² 236 zł/m²

 

Piętro:36/52

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wyjątkowy apartament na Złotej 44 wykończony i umeblowany w najwyższym standardzie, gotowy do zamieszkania Aston Real Estate prezentuje nowy apartament z fenomenalnym widokiem, znajdujący.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Górczewska

Bemowo,Warszawa

2 400 zł30 m² 80 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wynajmujący nie płaci prowizji Zapraszamy do zapoznania się z kawalerką w nowym budownictwie (2012 r.) blisko metra, zlokalizowanej w inwestycji Osiedle Przy Ratuszu sprawdzonego Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Spisaka

Ursus,Warszawa

540 000 zł61 m² 8 897,68 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Pilna sprzedaż - Lokal mieszkany, 3 pokoje, warszawa, ursus, ulica Michała Spisaka oferta na wyłączność - tylko W naszym biurze zadzwońmulti nieruchomości legnica Na sprzedaż lokal mieszkalny 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Aleja Rzeczypospolitej

Wilanów,Warszawa

2 999 zł30 m² 99,97 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Lokal z wejściem poprzez recepcję od Alei Rzeczypospolitej. Dyskretny i cichy ze słonecznym ogródkiem, wysoki na 3,5 m! Bezpiecznie: monitoring 24h, teren ogrodzony, rolety zewnętrzne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Żoliborz,Warszawa

4 300 zł45 m² 95,56 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro kadom ma przyjemność przedstawić Państwu mieszkania na najem w inwestycji Żoliborz Artystyczny - ulica Powązkowska 42. Lokalizacja: osiedle Żoliborz Artystyczny ulokowane jest u zbiegu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Ursus,Warszawa

515 000 zł28 m² 18 153 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

W ofercie biura kadom prezentujemy Państwu na sprzedaż kawalerkę o powierzchni 28,37 m2, zlokalizowaną w dzielnicy Ursus, przy ulicy Posagu 7 Panien. Lokal usytuowany jest na 2 piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Ostródzka

Bródno,Warszawa

900 000 zł94 m² 9 603,07 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2023

Promocja! Nowa cena! Na sprzedaż lokal mieszkalny, dwupoziomowy [antresola] o powierzchni 93,72m2. W mieszkaniu na poziomie 1 jest salon z aneksem kuchennym 28m2, sypialnia, 11,7 m2, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Chłodna

Wola,Warszawa

4 550 zł55 m² 82,73 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie o powierzchni 55 m2, na 6 piętrze w budynku, który jest strzeżony 24/7. Mieszkanie jest pięknie zaprojektowane, z dużymi oknami, balkonem z widokiem na ulicę Wronią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Habicha

Ursus,Warszawa

680 000 zł47 m² 14 527 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Cesja | Oddane Do Użytku | Warszawa Ursus | Dwa Pokoje Ursus | Mieszkanie na Ursusie | Nowe Mieszkanie Ursus | Sprzedaż Cesji Przedmiotem sprzedaży jest cesja praw z umowy deweloperskiej do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Pełczyńskiego

Górce,Warszawa

4 500 zł61 m² 74 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferta biura nieruchomości immopolska (licencja nr 9165) Do wynajęcia umeblowane trzypokojowe mieszkanie z ogródkiem w nowoczesnym apartamentowcu na osiedlu o niskiej zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe Warszawa

Zielona,Warszawa

1 200 000 zł143 m² 8 391,61 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2006

Mieszkanie o powierzchni 143 m2, kompletnie umeblowane i utrzymane w doskonałym stanie, dostępne od zaraz. Kluczowe cechy to: przestronny salon z jasnym aneksem kuchennym, wyposażonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Ryżowa

Ursus,Warszawa

799 000 zł67 m² 11 937,80 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Na sprzedaż przestronne, trzypokojowe mieszkanie położone przy ul. Ryżowej 41 na warszawskim Ursusie. Nieruchomość znajduje się na 4/7 piętrze inwestycji wybudowanej i oddanej do użytku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Obozowa

Wola,Warszawa

2 750 zł30 m² 91,67 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Dwa pokoje w nowym budownictwie na Woli. Lokal starannie wykończony, wysoki standard. Gotowy do wprowadzenia. Pokój dzienny z aneksem kuchennym, sypialnia, łazienka z prysznicem, otwarty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Śródmieście,Warszawa

10 500 zł106 m² 99,06 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja/budynek: budynek znajduje się przy ul. Wilanowskiej na Powiślu, jest oddalony od głównych ulic. W bezpośrednim sąsiedztwie Parku Rydza Śmigłego, w pobliżu Pl. Trzech Krzyży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Praga-Południe,Warszawa

12 000 zł105 m² 114,29 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jagiellońska

Praga-Północ,Warszawa

629 884 zł40 m² 15 700 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Bez prowizji I bez podatku pcc! Stan deweloperski | klucze dostępne od już Praga Północ ul. Jagiellońska 77 - nowe osiedle Bulwary Praskie Stan deweloperski - mieszkanie już oddane, dostępne od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Osmańczyka

Fort Bema,Warszawa

626 500 zł33 m² 18 984,80 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2008

Bemowo - Fort Bema ul. Osmańczyka | chronione osiedle z 2008 roku | przystanki autobusowe i tramwajowe 500 m od klatki | stacja metra Bemowo 10 min komunikacją Mieszkanie 33 m2, 1-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Wola,Warszawa

4 000 zł42 m² 95,24 zł/m²

 

Piętro:1/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia ekskluzywne mieszkanie w Warszawie przy ul. Ogrodowej 31, znajdujące się w inwestycji o eleganckim charakterze. Budynek, zlokalizowany w sercu Warszawy w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sarmacka

Błonia Wilanowskie,Warszawa

3 700 zł45 m² 82,22 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszam na prezentację przytulnego mieszkania z dużym balkonem. Powierzchnia 45m2. Dwa pokoje Oddzielna otwarta kuchnia Łazienka z prysznicem i toaletą Duży balkon Miejsce postojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Wola,Warszawa

15 000 zł100 m² 150 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Biuro kadom ma przyjemność przedstawić Państwu mieszkania na najem w inwestycji Apartamenty przy Warzelni - ulica Krochmalna 59. Lokalizacja: unikalny budynek, usytuowany w zapierających dech.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Liwiecka

Gocławek,Warszawa

875 000 zł47 m² 18 577,50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

2 pokoje Warszawa sprzedaż | 2 pokoje sprzedaż | 2 pokoje Praga Południe | 2 pokoje Grochów | 2 pokoje Olszynka Grochowska | 2 pokoje inwestycyjnie Warszawa Jasne dwupokojowe mieszkanie w nowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jana Kazimierza

Wola,Warszawa

980 000 zł57 m² 17 314,50 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

2 pokoje (z możliwością wydzielenia 3 pokoju) W bardzo dobrej cenie! Zapraszam na dzień otwarty 13.04.2024 (sobota) w godz. 10:00 - 14.00. Uprzejma prośba o wcześniejszy kontakt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Nasielska

Praga-Południe,Warszawa

949 000 zł53 m² 17 939,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Przestronne Mieszkanie z tarasem i ogródkiem na zacisznej uliczce na Pradze Południe. TA oferta to doskonała propozycja dla osób ceniących sobie komfort, przestrzeń i brak konieczności.