dowolna

Mieszkania w nowym bloku Warszawa - Oferty sprzedaży lub najmu

5 533 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

5 533 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Okopowa

Muranów,Warszawa

3 500 zł44 m² 79,55 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Osoba odpowiedzialna za ofertę: +48 730.912.312. Elegancki nowoczesny apartament 2 pokojowy (2 oddzielne zamykane pokoje) o wygodnej powierzchni 44m2 z klimatyzacją, przy ulicy Okopowej 59a.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Konstruktorska

Mokotów,Warszawa

1 723 770 zł64 m² 26 850 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Pure Estates ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż przestronne i nowoczesne mieszkanie o powierzchni 64 m2, cechujące się eleganckim wykończeniem wg. projektu architekta oraz dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Eukaliptusowa

Mokotów,Warszawa

11 500 zł129 m² 89,15 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia luksusowy, 5 pokojowy apartament z pięknym ogrodem (200 m2) Idealny dla firmy, pary lub rodziny Fantastyczna oferta! Wille Bergamotki to prestiżowe osiedle, w koncepcji willi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bokserska

Mokotów,Warszawa

1 255 000 zł63 m² 19 977,70 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Mam przyjemność zaprezentować nowe, nigdy niezamieszkałe, wykończone mieszkanie na pograniczu Mokotowa / Ursynowa. Na metraż 62,82 m składają się: -Sypialnia 9,23 m -sypialnia 9,19.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Cybernetyki

Służew,Warszawa

4 000 zł45 m² 88,89 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Dwupokojowy, elegancki apartament w bloku znajdującym się na spokojnym osiedlu. Mieszkanie jest w pełni wyposażone i nowocześnie urządzone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Narwik

Bemowo,Warszawa

799 000 zł41 m² 19 308,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

2 pokoje Z ogródkiem blisko metra lazurowa (300 m). Stacja w trakcie budowy - otwarcie 2026. Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie z ogródkiem przy ulicy Narwik 18. Blisko ulice Lazurowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Skoroszewska

Ursus,Warszawa

729 000 zł46 m² 15 990,30 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

2 pokoje - balkon Z widokiem - klimatyzowany salon - miejsce postojowe Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie przy ul. Skoroszewskiej 24a. Dodatkowo do mieszkania przynależy wygodne miejsce postojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Natolin,Warszawa

4 600 zł51 m² 90,20 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowe 3-pokojowe mieszkanie 51 m2, piętro 9/10 z windą, w budynku z 2023r., przy ul. Raabego, ursynów, natolin. Mieszkanie nowe, czeka na pierwszego lokatora. Super dla rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Chełmżyńska

Wygoda,Warszawa

617 000 zł55 m² 11 127 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowe budownictwo kupujący nie płaci wynagrodzenia pośrednika, zakup od dewelopera zakup bez podatku pcc (2%) Posiadamy również inne mieszkania w tej inwestycji Zapraszamy Państwa do zapoznania się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Mroczna

Wola,Warszawa

930 000 zł55 m² 16 899,90 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Zapraszamy do zapoznania się z tą wyjątkową ofertą mieszkania o powierzchni 55.03 m2, znajdującego się na dziewiątym piętrze w prestiżowej części dzielnicy Wola Ulrychów,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grupy AK Północ

Mokotów,Warszawa

850 000 zł48 m² 17 819,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Pure Estates ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż kameralne, dwupokojowe mieszkanie z balkonem, mieszczące się w kompleksie chronionego osiedla przy ulicy Grupy ak Północ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Chodkiewicza

Wyględów,Warszawa

4 000 zł60 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Opis nieruchomości Apartament jest wykończone w wysokim standardzie, w pełni umeblowany i wyposażony. Drewno, kamień. Do mieszkania przynależy miejsce parkingowe w garażu podziemnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Warszawa

Mokotów,Warszawa

1 750 000 zł76 m² 22 905,80 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 76,4 mkw Wysoki standard, meble na wymiar. Rozkład pomieszczeń: - przestronna otwarta strefa dzienna z salonem i aneksem kuchennym (30,3 m2) -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Warszawa

Ochota,Warszawa

1 659 000 zł74 m² 22 298,40 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Nowoczesne mieszkanie o powierzchni 74 metrów kwadratowych, usytuowane na prestiżowej Ochocie. Komfortowe warunki zamieszkania oraz wyjątkowy design, idealny dla osób ceniących nowoczesność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Myśliborska

Białołęka,Warszawa

882 000 zł71 m² 12 482,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie 4-pokojowe w stanie deweloperskim o powierzchni 70,66 mkw. na kameralnym osiedlu. Od dewelopera bez podatku pcc i dodatkowych opłat! Funkcjonalny układ mieszkania: pokój dzienny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Okopowa

Muranów,Warszawa

3 499 zł44 m² 79,52 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Osoba odpowiedzialna za ofertę: +48 730.912.312. Elegancki nowoczesny apartament 2 pokojowy (2 oddzielne zamykane pokoje) o wygodnej powierzchni 44m2 z klimatyzacją , przy ulicy Okopowej 59a.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jana Kazimierza

Wola,Warszawa

980 000 zł51 m² 19 329,40 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Szanowni Państwo zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego 2 pokojowego mieszkania, wykończonego w wysokim standardzie. To wyjątkowa okazja, aby zamieszkać w jednym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Sierakowskiego

Praga-Północ,Warszawa

3 000 zł35 m² 85,71 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:nie

Na wynajem klimatyczne studio o powierzchni 35m2, położone na 3 piętrze nowego apartamentowca przy ulicy Sierakowskiego 4. W tym budynku posiadamy pod opieką jeszcze 60 innych mieszkań.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kruczkowskiego

Powiśle,Warszawa

6 200 zł64 m² 96,88 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem jasny, luksusowy apartament z dużym tarasem w jednej z najbardziej prestiżowych kompleksów apartamentowych - "apartamenty na Powiślu". Teren jest zamknięty, z całodobową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kwiatkowskiego

Praga-Południe,Warszawa

599 000 zł54 m² 11 092,60 zł/m²

 

Piętro:4/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Mieszkanie na sprzedaż, warszawa, praga Południe, gocław, ul. Kwiatkowskiego bez prowizji od Strony Kupującej Jasne, słoneczne, przytulne mieszkanie 53,6 m2, gotowe do wprowadzenia po delikatnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Śródmieście,Warszawa

5 000 zł50 m² 100 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

W ofercie biura kadom przezentujemy Państwu mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 50m2 przy ul. Siennej na 5 piętrze wysokiego, 8-piętrowego apartamentowca - Villa Karolina. Skład mieszkania: salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Karolkowa

Wola,Warszawa

1 900 €75 m² 25,31 €/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

- english below - Mieszkanie składa się 4 pokoi (salon z aneksem kuchennym, sypialnia, biuro, pokój dziecięcy), 2 łazienek, 2 balkonów. Mieszkanie w pełni umeblowane, we wszystkich pokojach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Obrzeżna

Mokotów,Warszawa

847 900 zł40 m² 20 998 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

847 900 zł | sprzedaż | 2 pokoje | 40,38 m2 | warszawa | Obrzeżna Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży 2 pokojowego mieszkania znajdującego się w nowoczesnym budynku z ładnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Aleja Stanów Zjednoczonych

Gocław,Warszawa

3 200 zł45 m² 71,11 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Eleganckie mieszkanie dwupokojowe w budynku z 2010 roku przy Jeziorku Gocławskim. Parkowanie na dziedzińcu. Rozkład : Hol z szafą, salon z wyjściem na duży zabudowany balkon, kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kwiatkowskiego

Gocławek,Warszawa

847 800 zł54 m² 15 700 zł/m²

 

Piętro:4/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Biuro Pure Estates prezentuje przestrzenne 3-pokojowe mieszkanie na świetnie skomunikowanym Gocławiu. Nieruchomość ma 54m2, znajduje się w bloku z 2006 r. na 4 piętrze. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Chełmżyńska

Nowy Rembertów,Warszawa

494 000 zł37 m² 13 337 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

0% prowizji! Inwestycja od dewelopera, bez pcc 2%. Wysokość pomieszczeń:2.67 Cena brutto m. p. w garażu podziemnym: liczba poziomów garażu podziemnego: -1 Cena brutto m2 komórki lokatorskiej: 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Siedmiogrodzka

Czyste,Warszawa

3 200 zł35 m² 91,43 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie 35m2, piętro 4/7 z windą w budynku z 2015r. przy ul. Siedmiogrodzkiej, wola, czyste. Idealne dla singla/singielki, pary lub młodej rodziny. Oferta dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rossiniego

Białołęka,Warszawa

735 000 zł53 m² 13 867,90 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Na Sprzedaż Komfortowe i Przestronne Mieszkanie znajduje się na wysokim parterze w 2 piętrowym budynku z 2013 roku w na Białołęce przy ul. G.Rossiniego Mieszkanie znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Beksińskiego

Białołęka,Warszawa

599 000 zł39 m² 15 308 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Białołęka ul. Beksińskiego - 800 m od Mostu Północnego | 800 m do tramwaju | 500 m do przystanku autobusowego | 10 min komunikacją do metra Młociny | 1 km do Galerii Północnej | 800.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bokserska

Mokotów,Warszawa

1 090 000 zł46 m² 23 440,90 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Mam przyjemność zaprezentować nowe, nigdy niezamieszkałe, wykończone mieszkanie o powierzchni 46,31 m znajdujące się na nowym osiedlu na pograniczu Mokotowa oraz Ursynowa. Na łączną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Grzybowska

Wola,Warszawa

11 000 zł80 m² 137,50 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem świeżo wyremontowany klimatyzowany apartament 3 pokojowy przy ul. Grzybowskiej 85 - w okolicy nowego Centrum biznesowego na przełomie Śródmieścia i Woli Elegancji apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Wilanów,Warszawa

4 100 zł56 m² 73,21 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajmu komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie o pow. 56,4 m2 - zlokalizowane na I piętrze w centrum Miasteczka Wilanów ( róg Osi Królewskiej i Al. Rzeczypospolitej). Apartamentowiec.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Wola,Warszawa

1 350 000 zł47 m² 28 723,40 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Nowoczesny apartament 47 M2, dwa pokoje, przy arkadii, burakowska 16 B, wysoki standard wykończenia. Budynek: apartament znajduje się w siedmiokondygnacyjnym budynku, który został wzniesiony przez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Rossiniego

Białołęka,Warszawa

695 000 zł47 m² 14 787,20 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Białołęka ul. Rossiniego | przystanek autobusowy 150 m od osiedla | nowa szkoła podstawowa przy osiedlu 47 m2 | 2 pokoje | oddzielna kuchnia | osiedle zamknięte z 2015r. | ogródek 31,3 m2 |.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Warszawa,mazowieckie

650 000 zł35 m² 18 497,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Biuro Pure Estates ma przyjemność zaprezentować nowoczesną, kawalerkę z dużą loggią na Pradze Południe. Budynek Nieruchomość znajduje się na 1 piętrze w 4-piętrowej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Mokotów,Warszawa

899 000 zł54 m² 16 772,40 zł/m²

 

Piętro:9/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 2-pokojowe mieszkanie na granicy Stegien i Sadyby. Mieszkanie znajduje się na 9 piętrze w 12-piętrowym, nowoczesnym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Wąwozowa

Kabaty,Warszawa

3 500 zł50 m² 70 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia bezpośrednio od połowy lipca piękne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem oraz ogródkiem zimowym na osiedlu Kabaty w nowym budownictwie ul. Wąwozowa 4 (budynek z 2012) wraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Branickiego

Miasteczko Wilanów,Warszawa

1 390 000 zł80 m² 17 316,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Apartament Z dwoma sypialniami I 2 miejscami W garażu - branickiego budynek: budynek czteropiętrowy z 2018 roku z garażem podziemnym przy ul. Branickiego. Na terenie inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Włodarzewska

Ochota,Warszawa

940 000 zł53 m² 17 735,80 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

W ofercie biura kadom prezentujemy Państwu na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 53 m2, położone na 2 piętrze 5-piętrowego apartamentowca z 2008 roku. Lokal zlokalizowany jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Chełmżyńska

Rembertów,Warszawa

680 000 zł45 m² 15 311,10 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Mieszkanie od zaraz przy Lesie Rembertowskim Prezentujemy Państwu atrakcyjne mieszkanie na spokojnym osiedlu nowopowstałym przy samym lesie Rembertowskim Warszawa Rembertów w sąsiedztwie Ząbek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Okrzei

Praga-Północ,Warszawa

845 000 zł45 m² 18 777,80 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji mieszkanie: bezpośrednio sprzedam mieszkanie o powierzchni 45 m2 przy ulicy. Okrzei 24. Mieszkanie jest na III piętrze, od strony jednokierunkowej ulicy, okna.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij