dowolna

Mieszkania w nowym bloku Warszawa - Oferty sprzedaży lub najmu

5 515 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 515 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Gocławek,Warszawa

1 490 000 zł88 m² 17 024,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

4 pokoje i 2 łazienki kameralny apartamentowiec Gocławek - - - - - - e n g l i s h b e l o w - - - - - - Prezentowana nieruchomość to 4-pokojowe 87,52-metrowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wieśniacza

Bemowo,Warszawa

880 000 zł55 m² 15 988,40 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Już odebrane! Do własnej aranżacji. Ustawne i funkcjonalne 3 pokoje w nowej inwestycji Novelia Bemowo, z prawie 17- sto metrowym, rozciągającym się po całej szerokości mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Raabego

Ursynów,Warszawa

915 000 zł44 m² 20 781,30 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Apartament w stanie deweloperskim warszawa-ursynów Mieszkanie o powierzchni 44.03 m , położone na 7. piętrze 10-piętrowego budynku przy ul. Henryka Raabego, zaledwie 250 m od stacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jeździecka

Wesoła,Warszawa

738 050 zł51 m² 14 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Trzypokojowe mieszkanie na parterze, blisko lasu. Mieszkanie składa się z: - przedpokoju z szafą wnękową, - salonu z aneksem kuchennym z wyjściem na taras ok 25 m2- strona zachodnia, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Głębocka

Białołęka,Warszawa

959 000 zł64 m² 15 102,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Oferujemy Przestronne 3-Pokojowe mieszkanie na Warszawskiej Białołęce! Prezentowana nieruchomość zlokalizowana jest przy ulicy Głębockiej w dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Białołęka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleja Solidarności

Wola,Warszawa

1 799 000 zł67 m² 26 898,90 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Do sprzedaży apartament od znanego i cenionego Dewelopera Moderna Holding w apartamentowcu klasy premium "chronos" na warszawskiej Woli. Apartament składa się z: salon z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleje Jerozolimskie

Włochy,Warszawa

5 400 zł52 m² 103,85 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowy, klimatyzowany apartament o pow. 52 m2 usytuowany w kameralnym bloku z 2022 r. w Starych Włochach. 3 pokoje z aneksem kuchennym oraz łazienka. W pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Sienna

Śródmieście,Warszawa

6 750 zł80 m² 84,38 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu eleganckiego trzypokojowego apartamentu, zlokalizowanego na 1. piętrze nowoczesnego apartamentowca w samym sercu biznesowego centrum Warszawy. Idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Mokotów,Warszawa

580 000 zł32 m² 17 962,20 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2007

We speak English, english description below Preferowani klienci gotówkowi. Zamknięte osiedle | centrum Z gwarancją ciszy | oddzielna kuchnia | balkon | zamykany garaż | komórka lokatorska opis.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bohdanowicza

Ochota,Warszawa

6 000 zł105 m² 57,14 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie do Wynajęcia - Ochota, ul. Bohdanowicza O Mieszkaniu: odświeżony apartament gotowy do wynajmu. Możliwość dostosowania wyposażenia do indywidualnych preferencji aby zapewnić przyszłym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Baczyńskiego

Śródmieście,Warszawa

1 690 000 zł64 m² 26 530,60 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży mieszkania w prestiżowej Rezydencji Warecka, położonej w samym sercu warszawskiego śródmieścia. Rezydencja Warecka to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bukowińska

Ksawerów,Warszawa

4 000 zł54 m² 74,07 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Opis nieruchomości Apartament wykończony w bardzo dobrym standardzie, w pełni umeblowany i wyposażony. Do mieszkania przynależy miejsce parkingowe w garażu podziemnym. Na zdjęciach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pustelnicka

Praga-Południe,Warszawa

3 700 zł42 m² 88,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia jasne i ciche mieszkanie dwupokojowe o pow. 42 m2 z aneksem kuchennym w nowym 4 piętrowym budynku na Pradze Południe. Duże okna, ogródek. Umeblowane i wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Ordona

Wola,Warszawa

654 000 zł39 m² 16 769 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

0% prowizji! Inwestycja od dewelopera, bez pcc 2%. Posiadamy również inne mieszkania w tej inwestycji Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą Wola, to nowoczesna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dywizjonu AK Jeleń

Mokotów,Warszawa

5 000 zł56 m² 89,29 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Opis nieruchomości Apartament w bardzo dobrym standardzie, w pełni umeblowany i wyposażony. Wyposażone (agd i rtv). Do mieszkania przynależy miejsce parkingowe w garażu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Polska

Mokotów,Warszawa

1 300 000 zł92 m² 14 207,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Kameralna i cicha okolica, nowoczesny budynek z windą, widok z okien na zadbane podwórko z drzewami oraz duży balkon. - umów się na prezentację Mam przyjemność przedstawić.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleja Komisji Edukacji Narodowej

Ursynów,Warszawa

949 000 zł50 m² 18 792,10 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Viva Invest prezentuje, jeżeli szukasz funkcjonalnego mieszkania w genialnie skomunikowanej lokalizacji, a zarazem blisko zieleni to dobrze trafiłeś. Prezentowane mieszkanie znajduje się na 5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Iwanowa-Szajnowicza

Kabaty,Warszawa

4 200 zł45 m² 92,92 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od września komfortowy apartament w nowopowstałej inwestycji Forest Club Kabaty przy ul. Szajnowicza na skrzyżowaniu al. Komisji Edukacji Narodowej i Szajnowicza. Mieszkanie nowe na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Równoległa

Raków,Warszawa

1 787 400 zł99 m² 18 000 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Opiekun oferty tel. Na sprzedaż cesja jasnego, rozkładowego, czteropokojowego mieszkania o powierzchni 99,3 m2 uwaga! Nowa, bardzo atrakcyjna cena! Podstawowe informacje: trójstrtonne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Cybernetyki

Mokotów,Warszawa

3 190 zł35 m² 91,14 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *bardzo ładne mieszkanie z 2 oddzielnymi pokojami, balkonem i oddzielną kuchnią przy ul. Cybernetyki 2 C, 8 piętro, nowe budownictwo. *W okolicy pełna infrastruktura handlowo -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kondratowicza

Bródno,Warszawa

1 200 000 zł68 m² 17 600,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż wyjątkowe 3-pokojowe mieszkanie na ul. Ludwika Kondratowicza, w zielonym sercu Targówka - osiedle Park Leśny **idealne miejsce dla rodzin oraz osób, które cenią spokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Warszawa

Mokotów,Warszawa

3 190 zł38 m² 83,95 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie premium na Mokotowie o powierzchni 38 mkw, składające się z: - salonu - aneksu kuchennego - sypialni - przedpokoju - łazienki z kabiną prysznicową Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Wilanowska

Mokotów,Warszawa

1 750 000 zł77 m² 22 586,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Przestronny, nowoczesny 3-pokojowy apartament położony na jednym z najładniejszych osiedli w Warszawie -ażurowe Okiennice, na pograniczu Mokotowa i Wilanowa. Apartament jest klimatyzowany.