dowolna

Mieszkania w nowym bloku Warszawa - Oferty sprzedaży lub najmu

5 546 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 546 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Warszawa

Mokotów,Warszawa

1 323 940 zł74 m² 17 771 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

-> Rabat: 180 tys zł - zapytaj o pełną ofertę promocyjną! -> 3pokoje z Narożnym Ogrodem -> Bliski Termin realizacji! nowe mieszkania W warszawie Brak prowizji i 2% podatku pcc nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Raabego

Ursynów,Warszawa

2 800 zł28 m² 100 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia, nowocześnie urządzone mieszkanie, usytuowane w apartamentowcu, przy ul. Raabego 15. W skład lokalu wchodzi: - pokój dzienny połączony z kuchnią, - sypialnia, - łazienka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sejmu Czteroletniego

Miasteczko Wilanów,Warszawa

799 000 zł41 m² 19 285,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

2 pokoje sprzedaż Warszawa | 2 pokoje sprzedaż Wilanów | 2 pokoje inwestycyjnie Wilanów | 2 pokoje sprzedaż Warszawa Wilanów | Dwupokojowe, jasne mieszkanie w nowym budownictwie, znajdujące się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Myśliborska

Tarchomin,Warszawa

1 148 000 zł78 m² 14 699,10 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

Wyjątkowe, komfortowe 4-pokojowe mieszkanie w centrum Tarchomina gotowe do zamieszkania! Oferujemy na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie, położone na 7. piętrze w nowoczesnym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Warszawa

Targówek,Warszawa

770 000 zł61 m² 12 623 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szukasz funkcjonalnego wnętrza, w spokojnej okolicy ? Chcesz uciec z zalanej betonem okolicy, by na co dzień wypoczywać we własnym ogródku na pograniczu Warszawy i Ząbek. Mam dla Ciebie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Klimczaka

Miasteczko Wilanów,Warszawa

4 900 zł59 m² 83 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajmu 3-pokojowe mieszkanie o pow. 59m2 z balkonem, komórką i garażem, zlokalizowane w Miasteczku Wilanów przy ul. Klimczaka. Wejście na osiedle przez recepcję lub bezpośrednio.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Górczewska

Górce,Warszawa

4 900 zł85 m² 57,65 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie 85m2, parter/5 z windą, w budynku z 2007r. przy ul. Górczewskiej, bemowo Górce. Idealne dla rodziny lub pary. Cena: 4900 zł + 1990 zł czynsz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa

Mokotów,Warszawa

1 084 930 zł62 m² 17 358,90 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

-> Rabat: 190 tys zł - > Zapytaj o pełną listę mieszkań w promocji! -> 3 pokoje + 2 łazienki -> Bliski termin realizacji! nowe mieszkania W warszawie Brak prowizji i 2% podatku pcc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, Aleja Wilanowska

Wilanów,Warszawa

1 248 000 zł73 m² 17 035,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Marzysz o porannym espresso z widokiem na ogród i spokojnych spacerach wśród zieleni? Szukasz komfortowego mieszkania w prestiżowej, a zarazem cichej lokalizacji? Mamy coś, co.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Strumykowa

Nowodworska,Warszawa

1 065 000 zł69 m² 15 434,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2012

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 69,46 m , zlokalizowane na warszawskiej Białołęce (tarchomin / Nowodwory), przy ul. Strumykowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Quo Vadis

Ursus,Warszawa

759 000 zł43 m² 17 602 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

2 pokoje / Świetnie skomunikowana część Ursusa / 43,12 m2 / Miejsce w garażu podziemnym / Balkon 4 m2 Ustawne i funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie w stanie do wprowadzenia. Bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Głębocka

Targówek,Warszawa

4 500 zł64 m² 70,31 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Brief: warszawa Targówek | Głębocka 5C. Mieszkanie o powierzchni 64 m , 3 pokoje, parter z ogródkiem, w pełni wyposażone, 2 miejsca postojowe w cenie. Atuty: * parter.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Racjonalizacji

Mokotów,Warszawa

995 000 zł46 m² 21 630,40 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46 m , zlokalizowane na 2. piętrze nowoczesnego budynku z 2020 roku, przy ul. Racjonalizacji - na nowym, cenionym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Wola,Warszawa

1 690 500 zł49 m² 34 500 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Elegancki apartament w Browarach Warszawskich jednej z najmodniejszych i najbardziej cenionych lokalizacji w stolicy. Stylowe i wysokie wnętrze zostało wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Rakowska

Włochy,Warszawa

2 550 zł30 m² 85 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem od zaraz. Komfortowa, cicha kawalerka o powierzchni 30 m zlokalizowana przy ul. Rakowskiej na warszawskim Rakowcu (dzielnica Włochy). Mieszkanie znajduje się na 3. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wołoska

Wierzbno,Warszawa

1 196 000 zł52 m² 22 969,10 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie w inwestycji W52, położone w prestiżowej lokalizacji na styku Wierzbna i Wyględowa. Prezentowane mieszkanie ma powierzchnię 52,07 m . Rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Górczewska

Bemowo,Warszawa

2 600 zł30 m² 86,67 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zostań pierwszym najemcą tego mieszkania! Oferuję do wynajęcia zupełnie nowe, ciche mieszkanie znajdujące się na pierwszym piętrze budynku z 2025 roku przy Górczewskiej. Lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Drwęcka

Kamionek,Warszawa

491 000 zł29 m² 17 186 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

0% prowizji! Inwestycja od dewelopera, bez pcc 2%. Posiadamy również inne mieszkania w tej inwestycji Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą Nowoczesny budynek mieszczący 104.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jana Kazimierza

Wola,Warszawa

1 099 000 zł58 m² 18 948,30 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Mam przyjemność zaprezentować Państwu 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 57,8m2 zlokalizowane na Woli / Odolany przy Jana Kazimierza. Nieruchomość położona jest na 5 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Mołdawska

Ochota,Warszawa

6 000 zł84 m² 71,43 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Najemca nie ponosi kosztu wynagrodzenia agencji Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą wynajmu komfortowego mieszkania przy ul. Mołdawskiej 7 w Warszawie, w zacisznej części Ochoty,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Conrada

Bielany,Warszawa

1 120 000 zł69 m² 16 208,40 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

*wyłącznie U nas* 3-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem | Wysoki standard | Garaż | Bielany - ul. Conrada Na sprzedaż komfortowe, jasne mieszkanie o wysokim standardzie wykończenia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Okrzei

Stara Praga,Warszawa

1 530 000 zł62 m² 24 546,80 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Podstawowe informacje Apartament z inwestycji marvipolu Dom przy Okrzei o powierzchni użytkowej 62,33 m2, trzypokojowy, usytuowany na pierwszym piętrze z windą. Zalety nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Muranów,Warszawa

4 400 zł62 m² 70,97 zł/m²

 

Piętro:14/15

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie 62m2, piętro 14/15 z windą, w budynku z 2007r. przy ul. Zygmunta Słomińskiego, muranów, śródmieście. Idealne dla singla/singielki, pary lub małej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Geometryczna

Białołęka,Warszawa

850 000 zł59 m² 14 331,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Mam przyjemność zaprezentować Państwu 3-pokojowe mieszkanie na sprzedaż, na nowym osiedlu, przy ul. Geometrycznej w Warszawie. Mieszkanie o powierzchni 59,31 m2 znajduje się na wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Optyków

Praga-Południe,Warszawa

3 500 zł45 m² 77,78 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Opis nieruchomości: do wynajęcia klimatyczne, wyremontowane dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 45 m , położone na drugim piętrze w apartamentowcu z windą, na strzeżonym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Skierniewicka

Wola,Warszawa

4 200 zł35 m² 120 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem piękne mieszkanie z klimatyzacją usytuowane na 6 piętrze w 6 piętrowym nowoczesnym budynku z 2019 r. na bliskiej Woli przy stacji Metra Płocka - przy ul. Skierniewickiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pohoskiego

Mokotów,Warszawa

2 380 000 zł118 m² 20 169,50 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Apartament 118 m | Ul. Pohoskiego Na sprzedaż nowoczesny, znakomicie zaprojektowany apartament o powierzchni 118 m , położony na dziewiątym piętrze dziesięciopiętrowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Myśliborska

Tarchomin,Warszawa

2 500 zł46 m² 54,23 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przestronne i jasne 2-pokojowe mieszkanie na Białołęce idealne dla pary, singla lub małej rodziny. Lokalizacja: warszawa, białołęka, ul. Myśliborska Układ: 46,1 m | 2 pokoje sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Chełmżyńska

Nowy Rembertów,Warszawa

670 000 zł53 m² 12 542 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

00% prowizji! Inwestycja od dewelopera, bez pcc 2%. Posiadamy również inne mieszkania w tej inwestycji Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą zdjęcia pokazują przykładową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Żeńców

Chrzanów,Warszawa

2 670 zł40 m² 66,47 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

[English Below] Bez prowizji, bez pośredników! Bezpośrednio od właściciela! Zwierzęta mile widziane! Bądź pierwszym najemcą! Mieszkanie typu Studio z balkonem! Przystosowane dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Posag 7 Panien

Ursus,Warszawa

779 900 zł60 m² 12 998,30 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Kup mieszkanie bez prowizji - skorzystaj z najlepszych ofert na rynku! Doradzimy Ci na każdym etapie zakupu - od wyboru mieszkania, przez kredyt, do finalizacji transakcji. Porównaj z nami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Powstańców Śląskich

Bemowo,Warszawa

2 900 zł44 m² 65,91 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

*** Mieszkanie idealne dla pary; dostępne od dziś*** Oferuję do wynajęcia mieszkanie o pow. 44 m2 znajdujące się na pierwszym piętrze budynku z 2000r. przy ulicy Powstańców Śląskich 87.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Szeligowska

Bemowo,Warszawa

3 200 zł37 m² 86,49 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowoczesne, bardzo ładne mieszkanie dwupokojowe w na osiedlu Modern City Bemowo Chrzanów W 2026 r. planowane oddanie stacji metra Chrzanów, położonej w odległości 500.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szeligowska

Chrzanów,Warszawa

720 000 zł40 m² 18 000 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

0% prowizji! Inwestycja od dewelopera, bez pcc 2%. Posiadamy również inne mieszkania w tej inwestycji Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą windy, smart home, bliskość terenów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Fort Wola

Wola,Warszawa

1 079 000 zł51 m² 20 975,90 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

! rezerwacja! Mam przyjemność zaoferować na sprzedaż wyjątkowe, gotowe do zamieszkania 3-pokojowe mieszkanie z tarasem i balkonem, położone na 7. (ostatnim) piętrze budynku przy ul. Fort.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zaborowska

Górce,Warszawa

880 000 zł56 m² 15 663,90 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o pow. 56,18 m2, z dużym balkonem , zlokalizowane na 1 piętrze, przy ul. Zaborowskiej na Bemowie. Na powierzchnię składają się: pokój dzienny połączony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kondratowicza

Bródno,Warszawa

830 000 zł46 m² 18 242 zł/m²

 

Piętro:13/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Do sprzedania 2-pokojowe mieszkanie z pięknym widokiem znajdujące na 13. piętrze w 16. piętrowym bloku z 2016 roku. Nieruchomość mieści się tuż przy wejściu do Metro Kondratowicza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Popularna

Wiktoryn,Warszawa

597 000 zł35 m² 17 057 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe budownictwo kupujący nie płaci wynagrodzenia pośrednika, zakup od dewelopera zakup bez podatku pcc (2%) dogodna lokalizacja w pobliżu S8 i Alej Jerozolimskich, dojazd do centrum Warszawy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Krzyżówki

Żerań,Warszawa

999 000 zł60 m² 16 512 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

999 000 | sprzedaż | mieszkanie | 60,5 m2 | 3 pokoje | ogródek 54 m2 I warszawa | żerań I dostępne pod koniec 2025 roku Wirtualny spacer: przedmiotem sprzedaży jest atrakcyjne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Korkowa

Wawer,Warszawa

1 489 000 zł86 m² 17 313,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2013

Oferujemy na sprzedaż starannie wykończone, piękne mieszkanie, położone na pierwszym piętrze 4 piętrowego budynek na styku Pragi-Południe i Wawra. Mieszkanie jest wykończone w wysokim,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chełmżyńska

Rembertów,Warszawa

494 618 zł37 m² 13 350 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferujemy Państwu mieszkanie na sprzedaż. Nieruchomość położona jest w Warszawa, w dzielnicy Rembertów, przy ulicy Chełmżyńska. Do nieruchomości prowadzi droga: asfaltowa. Powierzchnia.