dowolna

Mieszkania w nowym bloku Warszawa - Oferty sprzedaży lub najmu

5 533 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

5 533 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Drwęcka

Praga-Południe,Warszawa

1 254 541 zł82 m² 15 299,30 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

English version below - oferta bez prowizji 0 % pcc Nowa inwestycja na Pradze-Południe to miejsce dla osób ceniących nowoczesność, komfort oraz bliskość infrastruktury miejskiej. Budynek wyróżnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem

Bemowo,Warszawa

1 590 000 zł118 m² 13 486 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

1 590 000 zł | sprzedaż | 3 pokoje | 117,92 m2 plus 103 m2 ogródka| warszawa | bemowo | powstańców śląskich I metro I bez pcc Przedmiotem sprzedaży jest 3-pokojowe mieszkanie, usytuowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Warszawa

Kamionek,Warszawa

699 704 zł41 m² 17 065,90 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie 2 pokojowe - 40,51m2 + balkon 9m2 (dostępne inne rozkłady, metraże i mieszkania z ogródkami) Praga Południe - Kamionek To idealna propozycja dla osób ceniących sobie życie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Grupy AK Krybar

Siekierki,Warszawa

839 000 zł48 m² 17 659,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

2 pokoje 47,51 m Do wprowadzenia Piękne osiedle Wprowadzenie Prezentujemy 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47,51 m , zlokalizowane przy ul. Ak "krybar" na warszawskim Mokotowie. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bartłomieja

Służew,Warszawa

4 000 zł50 m² 80 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia - pierwszy najem, mieszkanie świeżo wykończone w wysokim standardzie Oferujemy wyjątkowe, 50-metrowe mieszkanie na parterze nowoczesnego budynku o podwyższonym standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Białołęka,Warszawa

864 000 zł50 m² 17 119,10 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Warszawa Białołęka. Wyjątkowe, jasne i ciche mieszkanie z dużą loggią w eleganckim apartamentowcu z 2020 roku. Doskonała lokalizacja - 150 m od Galerii Północnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wschodu Słońca

Wiktoryn,Warszawa

681 000 zł43 m² 15 666 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowe budownictwo kupujący nie płaci wynagrodzenia pośrednika, zakup od dewelopera zakup bez podatku pcc (2%) Posiadamy również inne mieszkania w tej inwestycji Zapraszamy Państwa do zapoznania się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Grzybowska

Śródmieście,Warszawa

5 000 zł43 m² 116,28 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:-

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie w super lokalizacji róg Grzybowskiej i Żelaznej w prestiżowym apartamentowcu Mennica Residence( jest recepcja , sala fitness,do koszykowki,sala biznesowa).Mieszkanie w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Mokotów,Warszawa

1 665 807 zł87 m² 19 147,20 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

WE speak english/ мы говорим по русски Zapraszamy na dzień otwarty w dniach 20-21 września w godzinach 11:00-18:00. Oglądanie mieszkań możliwe jest wyłącznie po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Białołęka,Warszawa

505 000 zł37 m² 13 648,70 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Proponujemy mieszkanie 2 pokojowe w nowej, kameralnej inwestycji na Białołęce. Mieszkanie mieści się na 2, ostatnim piętrze. Pokój dzienny (pow.) 14mkw + Aneks kuchenny (pow.) 3mkw Sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Biograficzna

Bielany,Warszawa

1 000 000 zł80 m² 12 578,60 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 79,90 m2 usytuowane na parterze w bloku pięciopiętrowym z windą z 2011 roku zlokalizowane w dzielnicy Bielany przy ul. Biograficznej. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Obozowa

Młynów,Warszawa

4 200 zł51 m² 82 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta biura nieruchomości immopolska (licencja nr 9165) Do wynajęcia umeblowane, przestronne dwupokojowe mieszkanie z klimatyzacją w sypialni w nowoczesnym apartamentowcu przy ul. Obozowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kolejowa

Wola,Warszawa

750 000 zł29 m² 25 826,40 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

DO sprzedania: wykończony dla siebie w wysokim standardzie z zabudowami kuchni i przedpokoju wykonanymi na wymiar przez stolarza, lokal mieszkalny o powierzchni 29,04 m2 na III piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Encyklopedyczna

Bielany,Warszawa

795 000 zł57 m² 14 060,80 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

To może być Twoje Pierwsze Mieszkanie z Charakterem Ciche, zielone, gotowe na Nowy Start! Encyklopedyczna 16 Młociny / Bielany 2 pokoje | narożne | widok na zieleń | miejsce w garażu | idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Warszawa

Kamionek,Warszawa

499 740 zł26 m² 19 147,10 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie 1 pokojowe - 26,55m2 + ogródek 18m2 (dostępne inne rozkłady, metraże, piętra i mieszkania z balkonami) Praga Południe - Kamionek To idealna propozycja dla osób ceniących sobie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Kamionek,Warszawa

612 960 zł32 m² 18 988,80 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Zapytaj mnie o inne dostępne oferty w tej lokalizacji - różnią się ceną i terminem odbioru. Porównaj je bezpłatnie z propozycjami w interesujących Cię miejscach. Skorzystaj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Warszawa

Kamionek,Warszawa

978 263 zł64 m² 15 285,40 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie 3 pokojowe - 63,53m2 + balkon (dostępne inne rozkłady, metraże i mieszkania z ogródkami) Praga Południe - Kamionek To idealna propozycja dla osób ceniących sobie życie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jugosłowiańska

Gocław,Warszawa

799 295 zł39 m² 20 500 zł/m²

 

Piętro:7/13

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Do sprzedaży 2-pokojowe mieszkanie o pow. 38,99 m2, usytuowane przy ul. J ugosłowiańskiej na Gocławiu. Doskonała lokalizacja. W najbliższej okolicy osiedla doskonale rozwinięta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Chełmżyńska

Wygoda,Warszawa

636 000 zł54 m² 11 778 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Ursus,Warszawa

625 291 zł41 m² 15 225 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Kup mieszkanie bez prowizji - prosto od dewelopera! Doradzimy Ci na każdym etapie zakupu - od wyboru mieszkania, przez kredyt, do finalizacji transakcji. Porównaj z nami tysiące mieszkań.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dywizjonu AK Jeleń

Mokotów,Warszawa

5 000 zł55 m² 90,91 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Trzypokojowy, w pełni umeblowane mieszkanie z przestronnym balkonem o ekspozycji południowej, wykończony w wysokim standardzie i w naturalnych przyjemnym dla oka kolorach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kłobucka

Ursynów,Warszawa

1 180 000 zł65 m² 18 078,80 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Dzień otwarty sobota 6 września w godz 13.00 - 15.00 Zapraszam do potwierdzenia godziny spotkania. Na sprzedaż 3- pokojowe mieszkanie, 6-te piętro, dwa balkony ul Kłobucka 8C Wyjątkowy apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rogalińska

Wola,Warszawa

1 338 000 zł71 m² 18 794,80 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Prezentowane mieszkanie ma powierzchnię 71,19 m2 na którą składa się: - salon z otwartą kuchnią wraz z wyjściem na balkon, - łazienka z wanną posiadającą funkcje hydromasażu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Trzcinowa

Włochy,Warszawa

1 238 000 zł96 m² 12 895,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2007

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować wyjątkowe dwupoziomowe mieszkanie z 3 balkonami na Warszawskich Włochach. Oferta na wyłączność dostępna tylko u nas.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Wileńska

Praga-Północ,Warszawa

799 000 zł49 m² 16 306,10 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

2-pokojowe mieszkanie 49 m Praga-Północ, ul. Wileńska Wprowadzenie Prezentujemy 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 49 metrów kwadratowych, zlokalizowane przy ulicy Wileńskiej 14 na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Łopuszańska

Rakowiec,Warszawa

1 112 014 zł79 m² 14 076,10 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Apartament 4 pokojowy + 2 balkony ( 8,49m2 , 4,22m2 ) ochota/włochy - obok wkd Raków 10 minut spacerem do wkd 15 minut śródmieście To idealna propozycja dla osób ceniących sobie nowoczesny design,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Marina Mokotów,Warszawa

1 568 800 zł59 m² 26 500 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Nowoczesne, ciche mieszkanie 59 m2 3-pokojowe na osiedlu Marina Mokotów. Położone w jednej z najbardziej cenionych inwestycji w Warszawie. Osiedle posiada duży prywatny park, staw, tereny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Stanisława

Wola,Warszawa

1 370 000 zł76 m² 18 146 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe (możliwość łatwej aranżacji układu 4-pokojowego) na Woli, blisko ulicy Obozowej. Przestronne mieszkanie o powierzchni 75,50 m2 składające się z: - jasnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Sarmacka

Wilanów,Warszawa

5 200 zł87 m² 59,77 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Speak pl, eng, ru, ukr 3-pokojowe mieszkanie z prywatnym ogródkiem - Wilanów, ul. Sarmacka Do wynajęcia komfortowe mieszkanie 3-pokojowe na parterze, z kameralnym ogródkiem - idealne miejsce na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Chełmżyńska

Nowy Rembertów,Warszawa

490 000 zł39 m² 12 684 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

00% prowizji! Inwestycja od dewelopera, bez pcc 2%. Posiadamy również inne mieszkania w tej inwestycji Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą zdjęcia pokazują przykładową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Wola,Warszawa

4 100 zł43 m² 95,35 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wygodne i ustawne dwupokojowe mieszkanie w inwestycji "la Wola" przy ul. Szarych Szeregów, na Bliskiej Woli. To wyjątkowa lokalizacja i wygodny, szybki dostęp do wszystkiego, co oferuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Kabaty,Warszawa

12 900 zł190 m² 67,89 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:7

 

Umeblowane:tak

Wyjątkowa oferta! Przestronne mieszkanie dwupoziomowe o powierzchni 190 m , zajmujące dwa ostatnie piętra nowoczesnego budynku, tuż obok stacji Metro Kabaty. Komfort, prestiż i doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kartograficzna

Białołęka,Warszawa

637 000 zł43 m² 14 694,30 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Dwupokojowe mieszkanie na Białołęce, usytuowane na 2 pietrze w 2 piętrowym budynku, na ogrodzonym, monitorowanym i strzeżonym osiedlu w spokojnej okolicy. Mieszkanie rozkładowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Maciejewskiego

Białołęka,Warszawa

798 000 zł55 m² 14 509,10 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie z całorocznym, oszklonym tarasem. Zamień miejskie tempo na domową przestrzeń-przez cały rok, niezależnie od pogody. Oszklony taras, który staje się drugą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Rembertów,Warszawa

473 613 zł36 m² 13 300 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

0% prowizji 0% pcc Zakup od dewelopera Szukasz idealnego miejsca do życia - w otoczeniu zieleni, ale z szybkim dostępem do centrum Warszawy? Poznaj kameralne, zamknięte osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Radziwie

Wola,Warszawa

992 000 zł52 m² 19 007,50 zł/m²

 

Piętro:8/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Mieszkanie 2-pokojowe usytuowane na 8 piętrze w 12-piętrowym apartamentowcu z windą z 2010 roku zlokalizowane na warszawskiej Woli przy ul. Radziwie. Osiedle zamknięte, strzeżone. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Ordona

Odolany,Warszawa

1 145 000 zł55 m² 20 818,20 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Sprzedam komfortowe 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 54,71 m idealne dla rodziny lub osób szukających wygodnego, przestronnego lokum. English copy below W skład mieszkania wchodzą: jasny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Warszawa

Włochy,Warszawa

1 137 594 zł76 m² 14 968,30 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Apartament 4 pokoje 75,34 m + balkon 4,65 m warszawa / nowe włochy 15 minut pociągiem do śródmieścia 3 minuty pieszo do przystanku autobusowego 30 minut komunikacją do centrum Zamieszkaj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dubieńska

Praga-Południe,Warszawa

1 850 zł29 m² 63,79 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie dla singla, pary - potrzebne zaświadczenie o zatrudnieniu - umowa na 12 miesięcy Do wynajęcia przestronne mieszkanie o powierzchni 29 mkw na warszawskiej Pradze Południe przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Wilanów,Warszawa

5 500 zł100 m² 55 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przestronne, 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w cichej części Miasteczka Wilanów. Funkcjonalne, w pełni urządzone i gotowe do wprowadzenia od zaraz. Apartament posiada funkcjonalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Łopuszańska

Rakowiec,Warszawa

609 390 zł36 m² 16 908,70 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie 2 pokojowe - 36,04m2 + ogródek 29,46m2 ochota/włochy - obok wkd Raków 7 minut spacerem do wkd 15 min komunikacją/samochodem do centrum To idealna propozycja dla osób ceniących sobie.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij