dowolna

Mieszkania w nowym bloku Warszawa - Oferty sprzedaży lub najmu

5 515 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 515 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zawiszy

Wola,Warszawa

599 000 zł84 m² 7 130,95 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Bardzo ładne mieszkanie o powierzchni 84m2 w budynku z 2009 roku położonego na Woli. .Mieszkanie posiada 3 oddzielne pokoje,widną kuchnię,dwie łazienki oraz 7m2 taras.Zadbadne ,chroninone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Oboźna

Śródmieście,Warszawa

7 500 zł93 m² 80,65 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Trzypokojowy apartament o pow. 93m2 na Powiślu, w okolicy Krakowskiego Przedmieścia i Uniwersytetu Warszawskiego. Piękne widoki, mieszkanie jest jasne, w pobliżu usługi, restauracje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Alternatywy

Ursynów,Warszawa

599 000 zł78 m² 7 630,57 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2006

Mieszkanie rozkładowe, ciche, słoneczne, trójstronne. Kuchnia z oknem, otwarta na salon, wyposażona, umeblowana. Łazienka i wc osobno w glazurze i terakocie. Garderoba, balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zdziarska

Białołęka,Warszawa

329 648 zł56 m² 5 850 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Na osiedlu Zielona Dolina powstaje zespół dwupiętrowych domów wielorodzinnych. Znajdą się tu popularne kawalerki, mieszkania dwupokojowe z oddzielnymi widnymi kuchniami oraz niezwykle chętnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dzieci Warszawy

Ursus,Warszawa

372 000 zł52 m² 7 223,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Osiedle zamknięte, pod stałym nadzorem kamer i ochrony. Wokół cisza i spokój. Mieszkanie świeżo wykończone. Okna wychodzą na wschód. Rozkład pomieszczeń: salon z wyjściem na duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wesoła

Wesoła,Warszawa

370 000 zł53 m² 6 981,13 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Oferujemy Państwu bardzo atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 53m2 zlokalizowane w spokojnej i cichej części Starej Miłosnej. Budynek wybudowany w 2010 roku w technologii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 5-pokojowy, Wola

Wola,Warszawa

682 800 zł102 m² 6 694,12 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2014

Niezwykłe mieszkanie 102m2 + 100m2 ogródka + 13m2 tarasu na warszawskiej Woli. Cena mieszkania zawiera wykończenie pod klucz! Nowoczesna bryła, kameralny budynek oraz ciche położenie powoduje, że jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jana Kazimierza

Wola,Warszawa

335 800 zł45 m² 7 430,85 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Villa Arte to kompleks trzech zespołów budynków o wysokości od pięciu do jedenastu pięter, zlokalizowanych przy ul. Jana Kazimierza na warszawskiej Woli, w odległości 5 km od centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, al. Bohaterów Września

Ochota,Warszawa

1 455 300 zł139 m² 10 469,80 zł/m²

 

Piętro:12/12

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2014

Rezydencja La Tour to nowoczesna architektura oraz wysoki standard wykończenia. Inwestycja zlokalizowana na warszawskiej Ochocie przy ul. Bohaterów Września. Na 12 piętrach efektownej wieży powstaje 246.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Bohaterów Września

Ochota,Warszawa

384 825 zł46 m² 8 365,76 zł/m²

 

Piętro:5/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Bohaterów Września

Ochota,Warszawa

408 979 zł52 m² 7 819,87 zł/m²

 

Piętro:5/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 5-pokojowy, ul. Chłodna

Wola,Warszawa

8 000 zł200 m² 40 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:-

200-metrowy penthouse na ostatnim piętrze w budynku Meridian przy ul. Chłodnej. Apartament składa się z salonu z jadalnią (ok. 70m2), kuchni, 4 sypialni, 3 łazienek, pralni, garderoby.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. gen. Klemensa Stanisława Rudnickiego

Bielany,Warszawa

990 000 zł132 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2007

-polecam-Przestronny apartament na ostatniej kondygnacji w budynku wielorodzinnym. Do niewielkiej adaptacji - dotychczas użytkowany na cele biurowe. Do mieszkania przynależy taras 40m. Treść.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bogusławskiego

Bielany,Warszawa

315 000 zł38 m² 8 289,47 zł/m²

 

Piętro:4/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

La Cascade to inwestycja zlokalizowana na warszawskich Bielanach przy ul. Bogusławskiego, w odległości 15 minut jazdy samochodem od centrum Warszawy. W dwunastopiętrowym budynku La Cascade.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Poborzańska

Bródno,Warszawa

377 000 zł40 m² 9 425 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Mieszkanie w spokojnej okolicy. Dwustronne, okna na płd-zach. W stanie idealnym. Kuchnia w aneksie z zabudową (szafki w kuchni w kolorze wenge, płyta indukcyjna, wbudowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Magnacka

Ursus,Warszawa

395 000 zł52 m² 7 523,81 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Blok usytuowany w cichej i spokojnej okolicy, na osiedlu gawra w Ursusie. Mieszkanie ciekawie wykończone z wysokiej jakości materiałów, składa się z dwóch sypialni, salonu /na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Poborzańska

Bródno,Warszawa

440 000 zł53 m² 8 301,89 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Mieszkanie położone w okolicy Parku Bródnowskiego. Blisko sklepy, przystanki autobusowe i tramwajowe. Osiedle strzeżone. Miejsce postojowe w garażu podziemnym, komórka lokatorska 4,1m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zdziarska

Białołęka,Warszawa

337 246 zł57 m² 5 950 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Uznamska

Zacisze,Warszawa

425 000 zł56 m² 7 643,88 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Mieszkanie na zamkniętym strzeżonym osiedlu ,róża Wiatrów" na Zaciszu. W bardzo dobrym stanie. Kuchnia widna, zabudowana i wyposażona. Na podłodze tarakota i panele podłogowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Grzybowska

Wola,Warszawa

6 500 zł67 m² 97,01 zł/m²

 

Piętro:4/22

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie w Platinum Towers z reprezentacyjnym holem wejściowym, recepcją i ochroną całodobową. W kompleksie wszystkie udogodnienia jak sklepy, restauracje, fitness , basen bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bogusławskiego

Bielany,Warszawa

310 500 zł39 m² 7 961,54 zł/m²

 

Piętro:2/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Przy Agorze

Bielany,Warszawa

2 400 zł60 m² 40 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Trzypokojowe mieszkanie w nowym apartamentowcu. Mieszkanie w pełni wyposażone i umeblowane. Duży 10-metrowy balkon. Do lokalu przynależy miejsce postojowe w garażu podziemnym. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bartycka

Mokotów,Warszawa

1 980 zł53 m² 37,36 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie słoneczne, nowe 2 pokojowe o pow. 53 m2 nowe, ul. Grupy ak Północ, okna wychodzą na wewnętrzny dziedziniec, cicho i kameralnie. W cenie miejsce postojowe pod budynkiem. Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wyspowa

Zacisze,Warszawa

540 000 zł87 m² 6 206,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2006

Mieszkanie na strzeżonym, zamkniętym osiedlu. W bardzo dobrym stanie. Kuchnia widna, zabudowana i wyposażona. Łazienka i wc osobno. Okna pcv. Cicha i spokojna okolica. Dobry punkt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Bogusławskiego

Bielany,Warszawa

649 000 zł80 m² 8 112,50 zł/m²

 

Piętro:12/12

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2014

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kasprowicza

Bielany,Warszawa

2 100 zł52 m² 40,38 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowe,idealne,2-pokojowe,umeblowane,słoneczne,ciche z pięknym widokiem na panoramę miasta.Na miejscu wejscie do metra Młociny,tramwaje,autobusy,banki,markiety,scieżki rowerowe,lasek bielanski.Kontakt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Literacka

Bielany,Warszawa

545 600 zł68 m² 8 023,53 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Do sprzedania mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 68m2 na Bielanach. Mieszkanie usytuowane wśród zieleni, w pobliżu szkoła, przedszkole, przychodnia lekarska, apteka, bank. Dojazd do centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kobielska

Grochów,Warszawa

4 500 zł99 m² 45,45 zł/m²

 

Piętro:9/12

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:nie

Nowe, przestronne mieszkanie, z pięknym widokiem na miasto, 2 Loggie, możliwość aranżacji zgodnie z życzeniem klienta, bardzo dobra komunikacja, na parterze bloku galeria, doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Górczewska

Wola,Warszawa

2 500 zł54 m² 46,30 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe mieszkanie na osiedlu Górczewska Park ma swój styl, wdzięk i funkcjonalność za sprawą programu tv Dekoratornia. Składa się z dwóch pokoi (dzienny oraz sypialnia), kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, Bielany

Bielany,Warszawa

636 500 zł82 m² 7 752,74 zł/m²

 

Piętro:8/12

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2013

Czteropokojowe mieszkanie 82m2 na warszawskich Bielanach.! cena mieszkania zawiera wykończenie oraz garaż! Pokoje 35m2; 13m2; 12m2;11m2. Nowoczesna bryła, kameralny budynek oraz ciche położenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Poetów

Białołęka,Warszawa

450 000 zł72 m² 6 250 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Przestronne, jasne, wygodne. Salon z aneksem kuchennym wyposażonym w meble z wbudowanym sprzętem agd firmy Elektrolux (zmywarka, piekarnik, kuchenka, mikrofalówka), sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Ochota

Ochota,Warszawa

383 231 zł46 m² 8 331,11 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Przytulne mieszkanie 46m2 w wyjątkowym miejscu na warszawskiej Ochocie. Pokój z aneksem ma powierzchnię 22m2, natomiast sypialnia to 11 m2.! cena zawiera wykończenie! Apartamentowiec.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Szaserów

Praga-Południe,Warszawa

774 000 zł106 m² 7 301,89 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2013

Mieszkanie 106,21m2 z tarasem 19,43m2 w nowej inwestycji położonej w cichej, wypełnionej zielenią części Grochowa, wygodnie skomunikowanej z centrum Warszawy. W bliskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Renesansowa

Bielany,Warszawa

385 000 zł55 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Mieszkanie w nowym budownictwie ( 2008 ) na ul. Renesansowej w stanie deweloperskim, bielany. Budynek o nowoczesnej architekturze, strzeżony, z portierem. Cicha i zielona okolica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Bohaterów Września

Ochota,Warszawa

431 550 zł53 m² 8 142,45 zł/m²

 

Piętro:5/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zielone Zacisze

Bródno,Warszawa

433 000 zł63 m² 6 873,02 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Mieszkanie rozkładowe, narożne, słoneczne. Salon około 23m2 na podłodze panele, połączony z widną kuchnią, wyposażoną i umeblowaną, podłoga terakota. Strona południowo-zachodnia.