dowolna

Mieszkania w nowym bloku Warszawa - Oferty sprzedaży lub najmu

5 514 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 514 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Złoty Potok

Ursynów,Warszawa

1 060 000 zł51 m² 20 784,30 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Ursynów, tętniące życiem miejsce, wypoczynkowej Warszawy stanowiące połączenie wyszukanej architektury z ciszą i spokojem. Okolicę wyróżnia nowoczesność oraz stylowa linia zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szwedzka

Praga-Północ,Warszawa

9 000 zł62 m² 145,16 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

We speak pl|ua|eng|ru Zostań pierwszym najemcą! Do wprowadzenia od stycznia. Wysokiej jakości mieszkanie usytuowane W prestiżowej inwestycji strefa bohema - nowa praga. Ponadczasowy design | Dwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Siekierki,Warszawa

6 100 zł67 m² 91,04 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne, przestronne, stylowe, trzypokojowe mieszkanie dla wymagających! Mieszkanie zlokalizowane jest na Mokotowie przy ul. Dywizjonów ak Jeleń 7a, usytuowane na 2 piętrze, ogrodzonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Mehoffera

Białołęka,Warszawa

725 000 zł63 m² 11 453,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Oferuję na sprzedaż jasne i ustawne mieszkanie o powierzchni 63,3 m , położone na 3. piętrze w budynku bez windy. Lokal znajduje się na zamkniętym, spokojnym osiedlu. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Warszawa

Praga-Południe,Warszawa

1 295 000 zł67 m² 19 288,10 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Przytulne 3-pokojowe mieszkanie na ostatnim, szóstym piętrze na eleganckim, zadbanym osiedlu Apartamenty Saska nad jeziorem na warszawskim Gocławiu, oddane do użytku w 3. kwartale 2016 r. Zalety: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Jugosłowiańska

Mokotów,Warszawa

1 049 000 zł39 m² 26 897 zł/m²

 

Piętro:5/13

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Dwupokojowy apartament w stylu loftowym - idealne miejsce dla kreatywnych i ambitnych osób, które cenią sobie wygodę życia w miejskim otoczeniu. Budynek Nowoczesny budynek z systemem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Głębocka

Białołęka,Warszawa

550 000 zł37 m² 14 917,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Zamieszkaj w cichej i zielonej części miasta - na nowoczesnym osiedlu Gardenia Lagom, zaprojektowanym z myślą o komforcie i spokoju mieszkańców. Kameralna, niska zabudowa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Modzelewskiego

Służewiec,Warszawa

1 980 000 zł94 m² 21 176 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Mam przyjemność zaprezentować Państwu absolutnie wyjątkowy i niepowtarzalny wykonany w najwyższej jakości materiałów z gustem i poczuciem estetyki 4 pokojowy Apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Warszawa

Żoliborz,Warszawa

3 200 zł42 m² 76,19 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2-pokojowe mieszkanie z balkonem i miejscem postojowym | Żoliborz Artystyczny | blisko Arkadii Do wynajęcia komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie położone na nowoczesnym i cenionym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany Warszawa

Mokotów,Warszawa

2 900 zł36 m² 80,56 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Doskonały punkt Mokotowa. Do metra Służew 5 minut piechotą. Blisko bogata oferta edukacyjna i medyczna, centra handlowe oraz osiedlowe sklepiki. Sąsiedztwo terenów Parku Dolina Służewiecka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Podłużna

Lewandów,Warszawa

389 000 zł29 m² 13 549,30 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2009

1-pokojowe mieszkanie usytuowane na parterze w niskim bloku z 2009 roku zlokalizowane na Białołęce przy ul. Podłużnej (osiedle Lewandów). Osiedle strzeżone - z całodobową ochroną, co.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Czaki

Stary Żoliborz,Warszawa

1 188 100 zł66 m² 17 895,80 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Atrakcyjne mieszkanie na Żoliborzu o powierzchni 66,39 m2 składa się z: * Salonu z otwartą dużą kuchnią, * sypialni, * łazienki z wanną, * przedpokoju. Wysokość mieszkania 270 cm.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Hemara

Białołęka,Warszawa

889 900 zł58 m² 15 264,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Są mieszkania, które dobrze odpowiadają na codzienne potrzeby funkcjonalny układ, spokojne otoczenie i przestrzeń, w której po prostu dobrze się mieszka. Atuty balkon od strony południowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wschodu Słońca

Włochy,Warszawa

999 000 zł55 m² 18 163,60 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Prezentuję Państwu ofertę mieszkania w inwestycji Aurora na pograniczu Ochoty i Włoch. Wygodne, przytulne 3 pokojowe, dwustronne mieszkanie o powierzchni 55m2 z dwoma sypialniami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Prystora

Skorosze,Warszawa

1 605 000 zł112 m² 14 330,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2008

Oferuje na sprzedaż klimatyzowane w pełni wyposażone mieszkanie przearanżowane na biuro zlokalizowane na Warszawskim Ursusie przy ulicy Prystora, blisko wjazdu na węzeł trasy S7. Na powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Leszczyńska

Powiśle,Warszawa

5 590 zł43 m² 129,70 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowy apartament W klimatycznej elektrowni powiśle W pełni umeblowany | Duży taras | W sercu Powiśla I Metro I Recepcja I Garaż ****** apartament Apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Markowska

Praga-Północ,Warszawa

553 000 zł27 m² 20 481,50 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2014

PL | eng version below Na sprzedaż funkcjonalna kawalerka usytuowana na Pradze Północ. Mieszkanie idealnie nadaje się dla osób, które szukają wygodnego, gotowego do wprowadzenia mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Marywilska

Annopol,Warszawa

760 000 zł46 m² 16 557,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż mieszkanie inwestycyjne na zielonej Białołęce. Idealna oferta dla inwestora poszukującego nieruchomości generującej stabilny dochód. Mieszkanie o powierzchni 46m podzielone jest na 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Łokuciewskiego

Bemowo,Warszawa

3 000 zł44 m² 68,18 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Agencja dobrachata prezentuje: gotowe do wynajmu od już piękne nowe mieszkanie, bemowo ul. Łokuciewskiego 2; słoneczne, czyste, idealnie wyposażone, z dużym balkonem i garażem. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Siedmiogrodzka

Wola,Warszawa

4 300 zł40 m² 108 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Polecam! Do wynajęcia bardzo luksusowe, ciche dwupokojowe mieszkanie (2018r.) na 1 piętrze z tarasem. Wysokość 2.8 m. Osiedle zamknięte i strzeżone z portiernią. Ul. Siedmiogrodzka 7.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Raduńska

Żoliborz,Warszawa

3 950 000 zł145 m² 27 207,60 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Wyobraź sobie poranek, w którym zamiast hałasu miasta budzi Cię śpiew ptaków, a pierwszą kawę pijesz na własnym tarasie wśród zieleni. Po chwili spacerem dochodzisz do metra, a w.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kierbedzia

Sielce,Warszawa

3 000 zł35 m² 85,71 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przestronne, eleganckie mieszkanie o powierzchni 35 m , z balkonem i miejscem postojowym - dostępne do wynajęcia od zaraz! Nowy blok, 1 piętro W pełni wyposażona kuchnia:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Fort Wola

Wola,Warszawa

2 550 zł42 m² 60 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie Warszawa Wola 42.5 m2 dostępne od zaraz - 2550 zł Wynajmę dwupokojowe mieszkanie na nowopowstałym osiedlu Develia na Woli - ulica Fort Wola 12C. Oferta bezpośrednio od właściciela.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kłobucka

Służewiec,Warszawa

690 000 zł32 m² 21 230,80 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Prezentuję 2-pokojowy apartament z widokiem - Osiedle Sakura (ursynów/mokotów) Przy zakupie gotówkowym możliwy rabat - 3%! Na granicy Mokotowa i Ursynowa, w prestiżowym Osiedlu Sakura -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kruczkowskiego

Powiśle,Warszawa

10 000 zł120 m² 83,33 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Przestronny apartament na osiedlu patria Budynek: nieruchomość znajduje się na prestiżowym osiedlu Apartamenty Patria przy ul. Kruczkowskiego. Przy głównym wejściu, we wspólnym holu znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana Warszawa

Gocław,Warszawa

580 000 zł28 m² 20 968,90 zł/m²

 

Piętro:14/16

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2007

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować mieszkanie 1-pokojowe położone na Gocławiu w świetnej lokalizacji przy głównym skrzyżowaniu dzielnicy. To idealna propozycja jako.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Warszawa

Wilanów,Warszawa

904 256 zł44 m² 20 370,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Zadzwoń! W ofercie posiadam również inne nieruchomości Czy można mieszkać w Warszawie, a czuć się jak w luksusowym kurorcie u progu natury? Ta inwestycja to miejsce, gdzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Warszawska

Gołąbki,Warszawa

3 300 zł39 m² 84,62 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowe, dwupokojowe mieszkanie w apartamentowcu z 2026 r. znajdujące się w Ursusie (ul. Warszawska). Nieruchomość o powierzchni 39 mkw składa się z: salonu z klimatyzacją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Loft z garażem, ul. Szwedzka

Praga-Północ,Warszawa

1 550 000 zł61 m² 25 401,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż l oft premium w prestiżowej Bohema Warzelnia - wysoki sufit, panoramiczne okna - ul. Szwedzka 28, warszawa (nowa Praga / Praga-Północ). Przedmiotem oferty jest trzypokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Batalionów Chłopskich

Chrzanów,Warszawa

1 750 000 zł91 m² 19 326,30 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Powierzchnia: 85,55 m Liczba pokoi: 3 (możliwość wydzielenia 4) Piętro: 1 Rok budowy: 2020 Balkon: 8,16 m Loggia: 5,55 m Rynek: wtórny Forma własności: pełna własność Układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Obywatelska

Włochy,Warszawa

980 000 zł58 m² 16 809,60 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie w inwestycji Zielona Italia przy ul. Obywatelskiej. Komfort, przestrzeń i wyjątkowy klimat miasta w mieście. Mam przyjemność zaprezentować Państwu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Marynin

Bemowo,Warszawa

3 100 zł38 m² 81,58 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia zupełnie nowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 37 m , z ogrodem o pow. 36m2, znajdujące się na parterze V piętrowego budynku apartamentowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Przasnyska

Żoliborz,Warszawa

7 500 zł78 m² 96,15 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Oferuję do wynajęcia przestronne, nowoczesne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 78 m2 znajdujące się na parterze w 6-piętrowym apartamentowcu przy ul. Przasnyskiej 6 na osiedlu Modern.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Holzera

Wilanów,Warszawa

1 270 000 zł53 m² 23 962,30 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Pośrednicy tylko ze swoim klientem (ja nie podpisuję umów). Wyjątkowy apartament 3-pokojowy z prywatnym ogródkiem, garażem i komórką. Oferuję na sprzedaż komfortowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Siedmiogrodzka

Wola,Warszawa

3 995 zł43 m² 92,54 zł/m²

 

Piętro:1/16

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2 pokojowe mieszkanie | bezpieczne I eleganckie osiedle | oaza | dostepne od 15.05.2026 | METRO M2 | RONDO DASZYNSKIEGO Prezentujemy Państwu mieszkanie na. wynajem, niezwykle przestronne i stylowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dzieci Warszawy

Ursus,Warszawa

561 000 zł36 m² 15 714,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Atrakcyjne mieszkanie 2 pokojowe usytuowane na 1 piętrze w niskim bloku z 2014 roku zlokalizowane Ursus- ul.Dzieci Warszawy. Osiedle zamknięte jedną bramą wjazdową na teren całego osiedla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Warszawa

Bielany,Warszawa

1 150 273 zł93 m² 12 399,20 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Zadzwoń! W ofercie posiadam również inne nieruchomości Nie szukaj kompromisów między życiem w mieście a własnym domem. Ten apartament to unikalna, dwupoziomowa przestrzeń, która.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Rydygiera

Żoliborz,Warszawa

3 950 zł43 m² 91,86 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dwu pokojowe mieszkanie o powierzchni około 43m2 na granicy Żoliborza i Śródmieścia - rejon bardzo popularnego osiedla Żoliborz Artystyczny. Mieszkanie w pełni wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Bartycka

Mokotów,Warszawa

1 600 000 zł74 m² 21 621,60 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Trzy pokoje Z ogrodem 109m! Kameralne, ciche, otoczone zielenią, bezpieczne osiedle. Mieszkanie jasne, duże okna balkonowe, z każdego pomieszczenia można wyjść na ogród! Doskonały rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Drawska

Ochota,Warszawa

4 500 zł61 m² 73,77 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie na Ochocie - ul. Drawska Oferujemy przestronne, w pełni umeblowane mieszkanie w cichej i zielonej okolicy, w prestiżowym, chronionym osiedlu Shiraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Kielecka

Stary Mokotów,Warszawa

2 795 022 zł100 m² 27 900 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Prezentujemy Państwu apartament w nowej inwestycji "kielecka 5" - kameralnym apartamentowcu w sercu Starego Mokotowa, jednej z najbardziej prestiżowych dzielnic Warszawy. Nieruchomość.