dowolna

Mieszkania w nowym bloku Warszawa - Oferty sprzedaży lub najmu

5 524 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

5 524 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pamiętajcie o Ogrodach

Śródmieście,Warszawa

54 m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Chcesz poznać cenę?! Zadzwoń! Przedstawiam Państwu wyjątkowy apartament na ekskluzywnym osiedlu! Duże, przestronne mieszkanie w doskonałej lokalizacji: obok metro, przystanek autobusowy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jutrzenki

Salomea,Warszawa

482 000 zł39 m² 12 343,20 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Oferuję do sprzedaży mieszkania na nowoczesnym osiedlu na ul. Jutrzenki i blisko stacji wkd Warszawa Raków. Najlepsza inwestycja na warszawskich Włochach. Sprawdź dlaczego. Oferta dostępna tylko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Puławska

Mokotów,Warszawa

935 000 zł63 m² 14 936,10 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Mam przyjemność zaprezentować Państwu niesamowicie klimatyczne, przestronne trzypokojowe mieszkanie położone w samym sercu Górnego Mokotowa przy stacji metra Służew Mieszkanie: funkcjonalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Dzielna

Wola,Warszawa

6 000 zł68 m² 88,24 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Szanowni Państwo, mam przyjemność zaproponować Państwu wyjątkowo ekskluzywny, doskonale zlokalizowany apartament w jednej z najdynamiczniej rozwijających się dzielnic Warszawy!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Coopera

Bemowo,Warszawa

575 000 zł46 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Mieszkanie 46M2, 2pok., Coopera(Warszawa, Bemowo Na sprzedaż: Mieszkanie w dobrym standardzie, znajdujące się w zielonej, bezpiecznej okolicy, na dobrze zagospodarowanym osiedlu, na warszawskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pałuków

Tarchomin,Warszawa

767 200 zł75 m² 10 199 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

* nowe osiedle * Dobra komunikacja - 5 min do przystanku tramwajowego * loggia 5,65 m2 od południa * salon z aneksem kuchennym 20m2, od południa * duże, panoramiczne okno w salonie * wc można.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Ostrobramska

Praga-Południe,Warszawa

765 000 zł51 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Mieszkanie 51 M2, 2 pokoje, praga-południe, ul.OSTROBRAMSKA Na sprzedaż: Mieszkanie w bardzo dobrym stanie w bezpiecznej okolicy na Pradze Południe na ulicy Ostrobramskiej. Idealna propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Prymasa Tysiąclecia

Wola,Warszawa

3 000 zł34 m² 88,24 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Apartament bliska wola Na wynajem luksusowy apartament 34m , zlokalizowany na Woli, przy Al. Prymasa Tysiąclecia. Apartament wykończony w najwyższym standardzie z wykorzystaniem materiałów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mała

Praga-Północ,Warszawa

735 000 zł51 m² 14 411,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Polecamy jasne, ciche 2 pokojowe na Pradze w kamienicy po renowacji w 2016r Kamienica z 1881 r Renowacja w 2016 r cegła Kamienica odbudowana od podstaw (stropy, instalacje).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Nasielska

Praga-Południe,Warszawa

850 000 zł58 m² 14 757 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Mieszkanie 57 M2, 2 pokoje, praga-południe, ul.NASIELSKA KUUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI Na sprzedaż: Mieszkanie w bardzo dobrym stanie w bezpiecznej okolicy na Pradze Południe na ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. 1 Sierpnia

Włochy,Warszawa

1 070 000 zł80 m² 13 423,70 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Apartament 79,71 m2 z 2 miejscami parkingowymi oraz niezwykle przestronnymi balkonami w nowoczesnej inwestycji w bardzo spokojnej i bezpiecznej warszawskiej dzielnicy - Włochy (przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Białołęka

Białołęka,Warszawa

662 607 zł67 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Mega okazja! Mieszkanie właśnie wróciła do sprzedaży, w wyprzedanej dawno inwestycji. Jeśli jesteś zainteresowany - nie zwlekaj! Zakończenie budowy już w lipcu 2022! Zakup bezpośrednio od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jutrzenki

Salomea,Warszawa

483 000 zł39 m² 12 458,10 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kasprzaka

Wola,Warszawa

2 600 zł51 m² 51,27 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Bardzo ładny, gustownie urządzony apartament na nowym osiedlu, odebranym w 2017 roku. Zieleń na patio, elegancko i czysto. Sklepiki ,plac zabaw. W mieszkaniu przestronny salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kwatery Głównej

Praga-Południe,Warszawa

930 000 zł79 m² 11 703 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Mieszkanie 79 M2, 3 pokoje, praga-południe, ul. Kwatery głównej Na sprzedaż: mieszkanie w bardzo dobrym stanie w bezpiecznej okolicy na Pradze-Południe na ulicy Kwatery Głównej. Idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jagiellońska

Praga-Północ,Warszawa

799 000 zł55 m² 14 527 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Mieszkanie 55 M2, 2 pokoje, praga-północ, ul.JAGIELLOŃSKA Na sprzedaż: Mieszkanie w bardzo dobrym stanie w bezpiecznej okolicy na Pradze Północ na ulicy Jagiellońskiej. Idealna propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Ochota

Ochota,Warszawa

2 405 000 zł179 m² 13 444 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Luksusowe apartament niedaleko parku podana cena jest wpisem technicznym Z braku możliwości ogłoszeń cena na zapytanie. Cena zostanie podana po kontakcie telefonicznym Z konsultantem Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, Wola

Wola,Warszawa

579 000 zł26 m² 22 099,20 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Przedmiotem sprzedaży jest świetnie skomunikowana kawalerka na Warszawskiej Woli. Mieszkanie znajduję się na siódmym piętrze siedmiopiętrowego budynku z 2017r.,mierzy 26,2 m2 i składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zdziechowskiego

Ksawerów,Warszawa

1 159 000 zł78 m² 14 859 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Wyjątkowe mieszkanie, położone w sercu Górnego Mokotowa (ksawerów), w stanie deweloperskim o powierzchni 78 metrów kwadratowych z loggią (6,72 m2). O mieszkaniu: nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Obywatelska

Włochy,Warszawa

670 000 zł50 m² 13 400 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Mieszkanie 50M2, 2 pokoje, włochy, ul.OBYWATELSKA (Warszawa, Włochy, Obywatelska) Na sprzedaż: Mieszkanie w bardzo dobrym standardzie wyposażenia, znajdujące się w zielonej, bezpiecznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Komputerowa

Służewiec,Warszawa

688 000 zł62 m² 11 168,80 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Ciche, trzypokojowe mieszkanie na 7, ostatnim piętrze apartamentowca z 2020 roku, w inwestycji Murapol. Osiedle składające się z 3 budynków przedzielonych pasmami zieleni, jest zamknięte.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Ceramiczna

Tarchomin,Warszawa

599 000 zł57 m² 10 508,80 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Prezentowane mieszkanie to 3 funkcjonalne pokoje z półotwartą kuchnią i dużym balkonem. Mieszkanie jest dobrze naświetlone przez cały dzień ponieważ usytuowane jest od strony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wesoła

Wesoła,Warszawa

527 000 zł42 m² 12 400 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Witam, sprzedam 2-pokojowe mieszkanie, po remoncie, w pełni wyposażone i umeblowane (nowe łóżko, materac, kanapa itp). Mieszkanie składa się z pokoju z wyodrębnioną częścią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kłobucka

Ursynów,Warszawa

1 345 000 zł97 m² 13 846 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Bez prowizji Na sprzedaż piękne 4-pokojowe mieszkanie na ostatnim piętrze z 60 metrowym tarasem, w stanie deweloperskim, z garażem i komórką, ul.Pieskowa Skała 1 Ursynów / Galeria.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Pod Brzozami

Warszawa,mazowieckie

899 000 zł100 m² 8 990 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2014

Chcesz zamieszkać w bezczynszowym mieszkaniu ? Chcesz żeby Twoje dzieci bawiły się bezpiecznie na placu zabaw w zamkniętym osiedlu? Chcesz korzystać z wygód życia w mieście oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Quo Vadis

Ursus,Warszawa

799 000 zł64 m² 12 484,40 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Biuro nieruchomości Alfa Home prezentuje gotowe do zamieszkania, dwustronne, 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 63,7 m2 w centralnym Ursusie na Osiedlu ursa Park. Budynek i lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Wola,Warszawa

2 330 000 zł126 m² 18 492,10 zł/m²

 

Piętro:16/16

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2020

Trójstronny, jasny, przestronny apartament w stanie deweloperskim, usytuowany na ostatnim piętrze 16 piętowego nowo powstałego apartamentowca, położonego tuż obok stacji metra Płocka. Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Łasaka

Wawer,Warszawa

6 900 zł106 m² 65,09 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Na wynajem nowe mieszkanie na osiedlu Las w dzielnicy Wawer blisko pętli Gocław. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym, 3 sypialni oraz 2 łazienek. Do mieszkania przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Czaki

Żoliborz,Warszawa

900 000 zł45 m² 20 000 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Mieszkanie na żoliborzu Na sprzedaż mieszkanie 45m , zlokalizowane na Żoliborzu, przy ul. Hanki Czaki. Układ pomieszczeń: mieszkanie o powierzchni 45m składa się z: salonu z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sokratesa

Bielany,Warszawa

709 000 zł46 m² 15 413 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Bezpośrednio od właściciela. Agencjom dziękuję. Możliwość negocjacji ceny. Jasne 2 pokojowe mieszkanie z dużym tarasem, na zamkniętym osiedlu, 10 min pieszo do metra. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Białołęka

Białołęka,Warszawa

551 145 zł52 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Mega okazja! Mieszkanie właśnie wróciło do sprzedaży, w wyprzedanej dawno inwestycji. Jeśli jesteś zainteresowany - nie zwlekaj! Zakończenie budowy już w lipcu 2022! Zakup bezpośrednio od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Marywilska

Białołęka,Warszawa

563 867 zł57 m² 9 950,01 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową ofertę 3-pokojowego mieszkania, o powierzchni 56,67m2, usytuowanego na Białołęce przy ul. Marywilskiej 65 lokalizacja Białołęka to najszybciej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Ryżowa

Ursus,Warszawa

855 000 zł77 m² 11 104 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Mieszkanie 77M2, 3 pokoje, ursus, ul. Ryżowa (warszawa, ursus, ryżowa) Na sprzedaż: mieszkanie w bardzo dobrym standardzie, znajdujące się w zielonej, bezpiecznej okolicy, na dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Leszczyńska

Powiśle,Warszawa

4 500 zł41 m² 109,76 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mam do zaoferowania apartament, zlokalizowany w prestiżowym, strzeżonym apartamentowcu, na Powiślu. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi: salonu z aneksem kuchennym oraz sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pałuków

Tarchomin,Warszawa

626 600 zł63 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

* nowe osiedle * Dobra komunikacja - 5 min do przystanku tramwajowego * dwustronne, salon od południa * duży salon aż 30m2 * balkon 3,8m2 * słoneczne - duże panoramiczne okno * sypialnie (10,7m2 + 10m2).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sowińskiego

Ulrychów,Warszawa

969 000 zł62 m² 15 608,90 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

W kilku słowach: gotowe do wprowadzenia mieszkanie trzypokojowe, położone na wysokim piętrze w nowoczesnym bloku w zielonej części Woli (ulrychów), nieopodal trzech parków. Wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Tamka

Śródmieście,Warszawa

1 800 000 zł60 m² 30 226,70 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż prestiżowe dwupokojowe mieszkanie w apartamentowcu przy ul. Tamka 29 na 5 piętrze. Nieruchomość wykończona w najwyższym standardzie, premium sprzęty oraz meble (samo wykończenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Marymoncka

Bielany,Warszawa

2 200 000 zł132 m² 16 666,70 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Penthouse marymoncka Na sprzedaż penthouse 132m , zlokalizowany na Bielanach, przy ul. Marymonckiej. Apartament W stanie deweloperskim układ pomieszczeń: mieszkanie o powierzchni 132m położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Odkryta

Nowodwory,Warszawa

1 600 zł44 m² 36,78 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Białołęka ul. Odkryta przytulne 2 pok. z balkonem. Oferuję do wynajęcia ładne mieszkanie położone na osiedlu zamkniętym. Mieszkanie rozkładowe z widną kuchnią. Dwa niezależne pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Łasaka

Wawer,Warszawa

6 900 zł158 m² 43,67 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Na wynajem nowe mieszkanie na osiedlu Las w dzielnicy Wawer blisko pętli Gocław. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym, 3 sypialni, użytkowym poddaszem oraz 2 łazienek. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Bluszczańska

Mokotów,Warszawa

1 250 000 zł83 m² 15 060 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Mieszkanie 83M2, 3 pokoje, mokotów, ul.BLUSZCZAŃSKA (Warszawa, Mokotów, Bluszczańska) Na sprzedaż: Mieszkanie w bardzo dobrym standardzie wyposażenia, znajdujące się w zielonej, bezpiecznej.