dowolna

Mieszkania w nowym bloku Warszawa - Oferty sprzedaży lub najmu

5 513 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 513 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bluszczańska

Mokotów,Warszawa

936 028 zł68 m² 13 755 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

0% prowizji i podatku pcc. Kupujesz od dewelopera. Gotowe, atrakcyjne mieszkanie dla Twojej rodziny. Kameralny budynek położony w pobliżu bulwarów nad Wisłą. Salon z aneksem 25,33 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Kameliowa

Stara Miłosna,Warszawa

2 500 zł53 m² 47,17 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajem mieszkania 2 pokoje. Preferowany najem okazjonalny. Budynek z 2018. Mieszkania wykończone zostały w roku 2021. Oferta mieszkań do wynajęcia w Starej Miłosnej ul. Kameliowa 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Chełmska

Mokotów,Warszawa

9 800 zł109 m² 89,91 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia piękny i wygodny 4-pokojowy apartament o łącznej powierzchni 109 m2 - położony na 5 piętrze na rogu ul. Chełmskiej i ul. Bobrowieckiej. W bliskiej odległości 3 parki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Ostrobramska

Praga-Południe,Warszawa

455 200 zł31 m² 14 803,20 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Nowe osiedle, którego punktem centralnym jest każde mieszkanie. Nie ma w tym stwierdzeniu przesady, jeśli weźmiemy pod uwagę wszystkie fazy projektu, który z założenia powstawał tak, by.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Obrońców Tobruku

Bemowo,Warszawa

790 000 zł53 m² 14 905,70 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Mieszkanie w bezpośrednim sąsiedztwie parku Fort Bema przy ulicy Obrońców Tobruku. Mieszkanie położone jest w budynku z 2007 roku, na 3 piętrze z 5-ciu kondygnacji. Blok jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Warszawa

Warszawa,mazowieckie

748 000 zł54 m² 13 981,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Mieszkanie gotowe do wprowadzenia. Wszystkie ściany zostały pomalowane przed sprzedażą. Blok z roku 2010. Mieszkanie dwustronne, słoneczne, bardzo ciepłe, usytuowane na wysokim parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Tarchomin,Warszawa

604 800 zł58 m² 10 507,30 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

W tej wyjątkowej inwestycji na Białołęce (tarchomin) tuż przy Centrum Handlowym Galeria Północna mieszkańcy będą mieli do dyspozycji 127 mieszkań o wysokości 2,70 m. Realizujemy tu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Morcinka

Bemowo,Warszawa

705 000 zł52 m² 13 557,70 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Sprzedam mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 52m2 o wysokim standardzie. Mieszkanie przestronne, jasne i ciche. Okna duże, z ekspozycją na 3 strony świata co sprawia że przez cały.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Wawer,Warszawa

655 668 zł61 m² 10 782,20 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Inwestycja inna niż wszystkie. Apartamenty Nowy Marysin to kilkanaście budynków, tworzących małe miasteczko, w którym znajdą się lokale usługowe, kawiarnie i restauracje oraz sklepy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bluszczańska

Mokotów,Warszawa

648 869 zł39 m² 16 493,90 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

0% prowizji. 0% podatku pcc. Gotowe, dwupokojowe mieszkanie na Dolnym Mokotowie. Idealne pod wynajem. Salon z aneksem 20,43 mkw. Sypialnia 9,45 mkw, łazienka 3,82 mkw. Trzyszybowe okna, system Smart.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Branickiego

Wilanów,Warszawa

1 300 000 zł99 m² 13 131,30 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

Funkcjonalne mieszkanie 4-pok. Powierzchnia 99,39 m2. Mieszkanie składa się z : - kuchni częściowo oddzielonej ścianką - salonu - trzech sypialni - dwóch balkonów (salon, sypialnia główna) -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kasprzaka

Czyste,Warszawa

899 000 zł46 m² 19 543 zł/m²

 

Piętro:23

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Zakończenie budowy do końca 06.2022r! BEZPOŚREDNIO DEWELOPER PROMOCJA! GWARANCJA NAJNIŻSZEJ CENY! CENA DEWELOPERA! ZAKUP BEZPOŚREDNIO PRZEZ BIURO HANDLOWE DEWELOPERA! BEZ ŻADNYCH DODATKOWYCH KOSZTÓW!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kasprzaka

Czyste,Warszawa

1 305 000 zł69 m² 18 913 zł/m²

 

Piętro:24

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Zakończenie budowy do końca 06.2022r! BEZPOŚREDNIO DEWELOPERPROMOCJA! GWARANCJA NAJNIŻSZEJ CENY! NIGDZIE NIE KUPISZ TANIEJ NIŻ U WŁAŚCICIELA! CENA DEWELOPERA! ZAKUP BEZPOŚREDNIO PRZEZ BIURO.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pełczyńskiego

Bemowo,Warszawa

865 000 zł70 m² 12 357 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Do sprzedania trzypokojowe mieszkanie na Bemowie o łącznej powierzchni 70m2. Mieszkanie składa się z : - Dwóch sypialni - Zabudowanego aneksu kuchennego połączonego z salonem - Dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pileckiego

Ursynów,Warszawa

414 350 zł32 m² 12 948 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Lokal inwestycyjny, przystosowany do pobytu ludzi, bez możliwości zameldowania. Szukasz małego lokalu pod wynajem lub na własne potrzeby lokalowo-biznesowe? Chcesz zainwestować w nieruchomości? Ta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Pileckiego

Ursynów,Warszawa

238 995 zł17 m² 14 059 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pileckiego

Ursynów,Warszawa

624 200 zł52 m² 12 004 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Płaskowickiej

Ursynów,Warszawa

1 800 zł35 m² 51,43 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Pragniesz mieszkać w komfortowym, przytulnym mieszkaniu na warszawskim Ursynowie? Ze swoją połówką, bądź sam? Liczy się dla Ciebie dobra lokalizacja, ale też takie udogodnienia jak balkon,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bukowińska

Mokotów,Warszawa

2 600 zł33 m² 78,79 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja/budynek: blisko Galerii Mokotów, bardzo blisko węzeł komunikacyjny (autobusy, tramwaje, metro). Okolica dobrze skomunikowana z pozostałymi częściami miasta. Wejście do stacji metra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rydygiera

Żoliborz,Warszawa

1 889 000 zł105 m² 17 934,10 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane na Warszawskim Żoliborzu przy ulicy Rydygiera. Mieszkanie: salon z aneksem kuchennym - 40,2m2 Sypialnia - 14,4m2 Garderoba - 3,5m2 Łazienka - 5,3m2 Sypialnia -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Włodarzewska

Szczęśliwice,Warszawa

1 110 000 zł80 m² 13 875 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

Do sprzedania mieszkanie czteropokojowe 80m2 na Ochocie (szczęśliwice). Zlokalizowane na ul. Włodarzewskiej w okolicach parku Szczęśliwickiego. Mieszkanie usytuowane na południowo - zachodnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Praga-Północ

Praga-Północ,Warszawa

858 260 zł66 m² 13 003,90 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Nowy projekt W starej części pragi północ! zamieszkaj nieopodal konesera W modnej części pragi! zabytkowy, 1piętrowy budynek, tylko 3 mieszkania! Termin realizacji: III kwartał 2022r. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kasprzaka

Wola,Warszawa

696 000 zł38 m² 18 200,80 zł/m²

 

Piętro:17/26

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Mam do zaoferowania 38m2 apartament, położony na osiemnastej (18.) kondygnacji w inwestycji Wola Tower, znajdującej się przy ul. Kasprzaka, dzielnica Wola. Atuty nieruchomości: - panorama miasta, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Chłodna

Wola,Warszawa

8 000 zł90 m² 88,89 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Meridian to 3 budynki o wysokości od 7-9 pięter położone wokoło dziedzińca zaprojektowanego w stylu japońskiego ogrodu, z małym wodospadem. Eleganckiego charakteru budynkom dodaje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

6 831 720 zł217 m² 31 500 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:7

 

Rok budowy:2021

Szanowni Państwo, reprezentujemy bezpośrednio dewelopera - oferta z rynku pierwotnego bez podatku pcc i prowizji za pośrednictwo! Browary Warszawskie to nowy, pięknie zaprojektowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jeździecka

Stara Miłosna,Warszawa

699 500 zł61 m² 11 392,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Rezerwacja do 15-06-2022 Prezentujemy Państwu wyjątkowe mieszkanie na sprzedaż w Warszawie, starej Miłosnej. Cicha i spokojna okolica w pobliżu Mazowieckiego Parku Krajobrazowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Podłużna

Lewandów,Warszawa

450 000 zł41 m² 10 976 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Do sprzedania bardzo ładne, zadbane 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 41m2 znajdujące się na Białołęce przy ulicy Podłużnej na osiedlu Lewandów Park II. Lokal mieści się na wysokim parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Mokotów,Warszawa

571 238 zł40 m² 14 309,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Deweloper Jeden z gigantów rynku deweloperskiego z Francji. Działają od 1956 r. i poza licznymi inwestycjami mieszkaniowymi, zrealizowali takie projekty jak: tunel pod kanałem La Manche,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Mokotów,Warszawa

571 238 zł40 m² 14 309,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Przedstawiamy 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 39,92 m2, usytuowane na 3 piętrze kameralnego apartamentowca na Mokotowie. Oferta deweloperska, 0% prowizji. Termin oddania: IV kwartał 2023 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Łochowska

Praga-Północ,Warszawa

441 430 zł40 m² 11 082,80 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

### bezpośrednio od dewelopera! bez podatku pcc I prowizji agencji ### Wyjątkowy design, ogród na dachu i doskonała lokalizacja- to tylko jedne z wielu zalet tej inwestycji! ###odbiory.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Żelazna

Wola,Warszawa

1 190 000 zł71 m² 16 760,60 zł/m²

 

Piętro:10/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Dla inwestorów , dla miłośników miasta , dla lubiących być W centrum wydarzeń kulturalnych I rozrywkowych Przedmiotem sprzedaży jest 71 m apartament przy ul Żelaznej, tuż obok dawnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Rzeczypospolitej

Wilanów,Warszawa

3 500 zł50 m² 70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nieruchomość znajduje się przy Świątyni Opatrzności w Wilanowie. Mieszkanie jest zlokalizowane od strony drogi przeciwpożarowej wewnętrznej ulicy. Okna kuchni i salonu oraz dużej loggii są.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Wawer,Warszawa

730 414 zł75 m² 9 684,62 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Warszawski deweloper, należący do Polskiego Związku Firm Deweloperskich (bezpieczny kontrahent). Buduje liczne osiedla w Warszawie i okolicy (m.in. na Mokotowie, wilanowie, ursynowie czy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Gwiaździsta

Żoliborz,Warszawa

2 000 000 zł158 m² 12 658,20 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2007

Hampton Home Nieruchomości oferuje na sprzedaż mieszkanie 5-pokojowe zlokalizowane na warszawskim Żoliborzu w bliskiej odległości zieleni oraz przestronnym tarasem. W skład mieszkania wchodzi:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Marymoncka

Bielany,Warszawa

1 240 798 zł73 m² 16 900 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Oferta premium! bezpieczne transakcje wspieramy ważną polisą oc Widok z okien uskrzydla niczym nie ograniczona, zielona przestrzeń! Pomyśl jak wygodnie i luksusowo mógłbyś czuć się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Nowaka-Jeziorańskiego

Gocław,Warszawa

1 100 000 zł82 m² 13 480 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Do sprzedaży bardzo ładne, zadbane 3-pokojowe mieszkanie wykończone w wysokim standardzie. Obecnie są 2 sypialnie, ale jest możliwość wydzielenia 3 sypialni. Bardzo słoneczne, duże okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jana Kazimierza

Wola,Warszawa

680 000 zł42 m² 16 190,50 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Witam serdecznie, mam przyjemność zaprezetnować Państwu dwupokojowe mieszkanie na Woli! Mieszkanie doskonałe do zakupu dla siebie jak i na inwestycje. Mieszkanie na czwartym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, Tarchomin

Tarchomin,Warszawa

419 000 zł33 m² 12 697 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Zakup bezpośrednio od dewelopera (bez prowizji, bez podatku pcc). Chcesz poznać szczegóły? Zadzwoń i umów się na spotkanie. Ostatnia kawalerka w Centrum Tarchomina. Układ mieszkania pozwala.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bluszczańska

Mokotów,Warszawa

756 582 zł45 m² 16 801,70 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Wyjątkowa przestrzeń, która swoim przyszłym mieszkańcom zapewni komfort każdego dnia. Jeżeli cenisz sobie prywatność, wygodę oraz równowagę pomiędzy życiem zawodowym i prywatnym, to nasza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Zwycięzców

Saska Kępa,Warszawa

890 000 zł54 m² 16 420,70 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Lokalizacja: - saska Kępa - 500 m od kultowej ulicy Francuskiej - dobra komunikacja autobusowa i tramwajowa (15 min. do Centrum) - w pobliżu osiedlowe sklepy, centrum handlowe, placówki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Żerań,Warszawa

388 364 zł49 m² 7 900 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Dzień dobry, przedstawiam ofertę kompaktowego 3 pokojowego mieszkania o powierzchni użytkowej 49,16 m2 z ekspozycją na północny-wschód i północny-zachód, ogród o powierzchni.