dowolna

Mieszkania w nowym bloku Warszawa - Oferty sprzedaży lub najmu

5 513 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 513 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Branickiego

Wilanów,Warszawa

6 800 zł126 m² 53,97 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Mam przyjemność zaprezentować Państwu apartament na wynajem, położony w Warszawie, w Miasteczku Wilanów, przy ulicy Branickiego. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 4 piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Woronicza

Mokotów,Warszawa

2 200 zł44 m² 50 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie idealne dla singla lub pary. Dla lubiących nowoczesną prostotę i elegancję. Ceniących jakość i wygodę. Lokalizacja/budynek: mieszkanie położone przy ul. Woronicza na warszawskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Santocka

Mokotów,Warszawa

990 000 zł71 m² 13 902,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Posiadam na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane w dzielnicy Mokotów. Idealne dla rodziny z 1-2 dzieci, a także dla pary pracującej zdalnie- gotowe do zamieszkania. 71,21m2, 3 pokoje, widne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Goleszowska

Wola,Warszawa

7 000 zł73 m² 95,89 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Posiadam na wynajem piękny, nowy , świeżo ukończony apartament. Komfortowa i nowoczesna lokalizacja, wykończenie premium oraz spokój i cisza mimo doskonałej lokalizacji. Apartament: oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wilcza

Śródmieście,Warszawa

1 530 000 zł89 m² 17 216,20 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Do sprzedania prawie 90 metrowe mieszkanie w budynku z 2017 roku, znajdującym się u zbiegu ulic Emilii Plater i Wilczej, w Śródmieściu Południowym. Budynek przy ul. Wilczej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Taylora

Szamoty,Warszawa

2 900 zł42 m² 69,05 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Polecam do wynajęcia dwupokojowe, nowe, nieużytkowane mieszkanie w Ursusie, os. Ronson. Drugie piętro, powierzchnia 42 m2, wystawa okien południowa, balkon 6 m2, osiedle z ochroną,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Słomińskiego

Śródmieście,Warszawa

5 500 zł80 m² 68,75 zł/m²

 

Piętro:6/22

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 3-pokojowy apartament 80 m2, na ul. Słomińskiego tuż przy stacji metra Dworzec Gdański. Nowoczesny budynek, ochrona 24h. Rozkład Mieszkanie usytuowane jest na 6. piętrze i ma 80 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sienna

Wola,Warszawa

5 000 zł63 m² 79,37 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Posiadam na wynajem od zaraz mieszkanie blisko centrum , róg ul Żelazna i Sienna. Wbrew pozorom iż jest to samo centrum , mieszkanie jest wyjątkowo ciche, 3 pokoje, portiernia przy wejściu do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Żeglugi Wiślanej

Mokotów,Warszawa

575 000 zł68 m² 8 480,83 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią, trójstronne, jasne i ciche, na Białołęce. Mieszkanie o powierzchni 67,8m znajduje się na drugim piętrze w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Giełdowa

Wola,Warszawa

863 000 zł39 m² 21 981,70 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Posiadam do sprzedaży mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 39,26 metra kwadratowego. Mieszkanie znajduje na ostatnim piętrze, okna od strony wschodniej z super widokiem na centrum Warszawy, jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Batalionów Chłopskich

Bemowo,Warszawa

2 300 zł44 m² 52,27 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem dwupokojowe mieszkanie przy ul. Batalionów Chłopskich 87C na warszawskim Bemowie (zamknięte, strzeżone osiedle). Lokal położony na 4 piętrze 5 piętrowego bloku z windą. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Wola

Wola,Warszawa

2 723 000 zł113 m² 24 116,60 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2023

Zakup bezpośrednio od dewelopera (0% prowizji, 0% pcc). Chcesz poznać szczegóły? Zadzwoń i umów się na spotkanie. Przestronny, ponad 110-metrowy apartament na szóstym piętrze. Zaproponowano tu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kasprzaka

Czyste,Warszawa

1 099 315 zł69 m² 15 932 zł/m²

 

Piętro:18

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Zakończenie budowy do końca 04.2022r! BEZPOŚREDNIO DEWELOPERPROMOCJA! GWARANCJA NAJNIŻSZEJ CENY! NIGDZIE NIE KUPISZ TANIEJ NIŻ U WŁAŚCICIELA! CENA DEWELOPERA! ZAKUP BEZPOŚREDNIO PRZEZ BIURO.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Praga-Północ

Praga-Północ,Warszawa

833 950 zł64 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Nowy projekt W starej części pragi północ! zamieszkaj nieopodal konesera W modnej części pragi! zabytkowy, 1piętrowy budynek, tylko 3 mieszkania! Termin realizacji: II kwartał 2022r. Praga.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Wilanów,Warszawa

850 000 zł60 m² 14 166,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

3 pokoje Balkon Garaż Komórka w cenie Miasteczko Wilanow Zapraszam na prezentacje Lokalizacja: warszawa Wilanów, ul. Branickiego Metraż: 58 m2 Piętro: 2/4 Rok budowy: 2017 Stan prawny: własność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bruzdowa

Wilanów,Warszawa

828 828 zł52 m² 15 939 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Apartament 52M2, 2 pokoje, wilanów, ul. Bruzdowa (warszawa, wilanów, bruzdowa) Na sprzedaż: apartament w bardzo dobrym standardzie wyposażenia, znajdujące się w zielonej, bezpiecznej okolicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Księżycowa

Bielany,Warszawa

935 000 zł66 m² 14 060,20 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Sprzedam mieszkanie położone na warszawskiej Chomiczówce. - 3 pokoje. W skład mieszkania o powierzchni 66,50 m2 wchodzi: sypialnia 10,72 m2 Pokój dziecięcy 11,47 m2 Salon 20,67 m2 Aneks.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kasprzaka

Czyste,Warszawa

899 000 zł46 m² 19 543 zł/m²

 

Piętro:23

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Zakończenie budowy do końca 04.2022r! BEZPOŚREDNIO DEWELOPER PROMOCJA! GWARANCJA NAJNIŻSZEJ CENY! CENA DEWELOPERA! ZAKUP BEZPOŚREDNIO PRZEZ BIURO HANDLOWE DEWELOPERA! BEZ ŻADNYCH DODATKOWYCH KOSZTÓW!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament

Wola,Warszawa

497 000 zł26 m² 19 115,40 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Zakup bezpośrednio od dewelopera (0% prowizji, 0% pcc). Chcesz poznać szczegóły? Zadzwoń i umów się na spotkanie. Idealne dla singla, studenta lub inwestora pod wynajem. Metro Daszyńskiego tylko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ostroroga

Mokotów,Warszawa

679 000 zł44 m² 15 609,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Przedstawiam Państwu nowoczesne mieszkanie 2 pok z tarasem na Woli. Pl/ua/eng Mieszkanie znajduje się w dobrze skomunikowanej części miasta na ul. Ostroroga w Warszawie. Na nowym kameralnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Żoliborz,Warszawa

480 000 zł33 m² 14 737,50 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Mieszkanie do własnej aranżacji-stan deweloperski. Nieruchomość doskonale skomunikowana. Główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum bliskość komunikacji miejskiej bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kolejowa

Wola,Warszawa

1 470 000 zł60 m² 24 500 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Posiadam na sprzedaż nieruchomość w 19.Dzielnicy, w jednej z najbardziej prestiżowych dzielnic w Warszawie. Parametry nieruchomości Apartament usytuowany jest na szóstym (ostatnim).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Ostrobramska

Praga-Południe,Warszawa

664 900 zł56 m² 11 959 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Zewnętrzne biuro handlowe dewelopera oferuje mieszkania na rynku pierwotnym w doskonałych lokalizacjach. Klient nie ponosi kosztów prowizji za naszą obsługę. Projekt został zaprojektowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Rajska

Mokotów,Warszawa

1 395 000 zł107 m² 13 037,40 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2006

Najważniejsze : Gdzie - Rajska 5 Metraż- 106,76m2 Wysokość pomieszczeń - 2,7m Balkon-jest ogromny ok 11m2 Piętro - 5 z 7 (widna) Grunt - pełna własność Mieszkanie - pełna własność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bluszczańska

Mokotów,Warszawa

1 861 360 zł96 m² 19 490,70 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

0% prowizji. 0% podatku pcc. Gotowy, czteropokojowy apartament na Dolnym Mokotowie. Idealne dla Twojej rodziny. Blisko Wisły i ścieżek rowerowych. Salon z aneksem 36,51 mkw. Sypialnia :10,73 mkw,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Pasłęcka

Mokotów,Warszawa

599 999 zł51 m² 11 764,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Sprzedam mieszkanie o powierzchni 51,9m2, 3 pokojowe z tarasem i dużym ogródkiem (ponad 100m2) po spokojnej stronie osiedla "pod Dębami" na Tarchominie, ul Pasłęcka. Bardzo przyjemne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bartłomieja

Mokotów,Warszawa

1 500 000 zł98 m² 15 228,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

Witam serdecznie, mam przyjemność zaprezentować Państwu Apartament w nowoczesnym budynku (oddanym do użytkowania w 2011 roku) na strzeżonym osiedlu. Mieszkanie ciche z oknami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rudzka

Żoliborz,Warszawa

525 000 zł30 m² 17 500 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Kawalerka 30M2 ,ul.RUDZKA,NOWA pod klucz Na sprzedaż: Mieszkanie w bardzo dobrym standardzie ,odebrane od dewelopera pod klucz,niezamieszkałe ,znajdujące się w zielonej, bezpiecznej okolicy, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szeligowska

Chrzanów,Warszawa

715 890 zł59 m² 12 133,70 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Bez prowizji i podatku pcc - kupujesz od dewelopera. Termin oddania inwestycji IV kwartał 2024 roku. Nowe, funkcjonalne mieszkanie dla Ciebie i Twojej rodziny. Duży salon z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Obrzeżna

Mokotów,Warszawa

816 000 zł51 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie na Mokotowie Istnieje możliwość dokupienia miejsca postojowego i komórki lokatorskiej Posiada klimatyzację duże okna więc jest dużo światła. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rudzka

Żoliborz,Warszawa

1 400 000 zł70 m² 20 000 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Hampton Home oferuje na sprzedaż nowoczesne mieszkanie urządzone z wyselekcjonowanych materiałów z dbałością o każdy szczegół! Apartament ma dwie sypialnie oraz przestronny salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Berensona

Białołęka,Warszawa

505 500 zł57 m² 8 884 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

*** 0% prowizji, brak podatku pcc! *** od dewelpera Budynek z pozwoleniem na użytkowanie. Odbiór kluczy po wpłacie 100%. Mieszkania można obejrzeć od pn-sb w godzinach 10-18.Ostatnie sztuki.