dowolna

Mieszkania w nowym bloku Warszawa - Oferty sprzedaży lub najmu

5 513 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 513 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Obywatelska

Włochy,Warszawa

3 200 zł43 m² 74,42 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Na wynajem: mieszkanie 43 m2, osiedle Zielona Italia przy ul. Obywatelskiej 11. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym, wyjściem na balkon, sypialni, dużej łazienki z oknem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pileckiego

Ursynów,Warszawa

414 350 zł32 m² 12 948 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Lokal inwestycyjny, przystosowany do pobytu ludzi, bez możliwości zameldowania. Szukasz małego lokalu pod wynajem lub na własne potrzeby lokalowo-biznesowe? Chcesz zainwestować w nieruchomości? Ta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pileckiego

Ursynów,Warszawa

414 350 zł32 m² 12 948 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Pileckiego

Ursynów,Warszawa

238 995 zł17 m² 14 059 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Mokotów,Warszawa

1 184 000 zł67 m² 17 634,80 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Pragnę zaprezentować Państwu czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 67,14 m2 zlokalizowane na warszawskim Mokotowie. Znajduje się na trzecim piętrze siedmiopiętrowego budynku. Położone jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Korkowa

Wawer,Warszawa

593 000 zł54 m² 10 981,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchnia 53,36 m2 w skład którego wchodzi duża kuchnia z oknem, salon z balkonem, sypialnia, łazienka z prysznicem oraz duży, przestronny hol.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jędrusik

Żoliborz,Warszawa

3 900 zł50 m² 78 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Luksusowy apartament do wynajęcia na Żoliborzu Artystycznym Do wynajęcia od zaraz atrakcyjny apartament na Żoliborzu artystycznym. Apartament o powierzchni 50 m2 składa się z: salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Santocka

Augustówka,Warszawa

529 000 zł40 m² 13 225 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż wyjątkowo jasne i słoneczne mieszkanie w prestiżowej inwestycji Zen Garden w niezabudowanej jeszcze części warszawskiego Mokotowa O inwestycji: prestiżowa, natomiast.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kłopotowskiego

Praga-Północ,Warszawa

3 000 zł28 m² 105,26 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Nowe, piękne studio na Pradze Północ. Kamienica po rewitalizacji znajduje się pomiędzy ul. Kłopotowskiego a Jasińskiego. Możliwe wynajęcie garażu podziemnego 300 m dalej, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bartycka

Mokotów,Warszawa

4 990 zł114 m² 43,77 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja: budynek położony na Dolnym Mokotowie przy ul. Bartyckiej. Osiedle znajduje się w pobliżu terenów wiślanych. Park Łazienki Królewskie, agrykola (1,5 km) oraz Kopiec Powstania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zielone Zacisze

Zacisze,Warszawa

3 000 zł54 m² 56 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajmu mieszkanie o pow. 54 m2 znajdujące się na ul. Zielone Zacisze 3. Mieszkanie znajduje się na 5 piętrze budynku z 2007 r. Składa się z: salonu (18m2), sypialni (13m2),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Mokotów,Warszawa

799 000 zł53 m² 15 075,50 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Szanowni Państwo, oferujemy do sprzedaży, jasne, przestronne, z dużym balkonem, w nowoczesnej, strzeżonej inwestycji Mokotowa- mokosfera, przy ul. Racjonalizacji, tuż przy Konstruktorskiej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Wilanowska

Wilanów,Warszawa

5 000 zł75 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

DO wynajmu 3-pokojowe mieszkanie Z 2-balkonami I garażem położone W miasteczku wilanów Ciche mieszkanie o pow. 75m2 z widokiem na patio, położone na osiedlu monitorowanym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Gocław

Gocław,Warszawa

695 000 zł41 m² 17 076,20 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Do sprzedaży słoneczne, wyremontowane, 2-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem. Mieszkanie znajduje się na prestiżowym, strzeżonym i zamkniętym Osiedlu Saska, w świetnej lokalizacji na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Wilanów,Warszawa

800 300 zł53 m² 15 100 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Do sprzedaży ciche , 2-pokojowe mieszkanie o pow. 52,84 m2 położone przy ul. Augusta Hlonda w Miasteczku Wilanów tuż przy parku oraz jeziorku. Budynek monitorowany i strzeżony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kasprzaka

Czyste,Warszawa

1 305 000 zł69 m² 18 913 zł/m²

 

Piętro:24

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Bezpośrednio deweloperpromocja! gwarancja najniższej ceny! nigdzie nie kupisz taniej niż U właściciela! cena dewelopera! zakup bezpośrednio przez biuro handlowe dewelopera! bez żadnych dodatkowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pileckiego

Ursynów,Warszawa

624 200 zł52 m² 12 004 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Trąby

Nowodwory,Warszawa

499 000 zł52 m² 9 585 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Bezpośrednio deweloper Biuro Sprzedaży Dewelopera ma bezpośrednio do sprzedania, na Tarchominie - Nowodwory mieszkanie w stanie deweloperskim (m.in. parapety, grzejniki, gładź na ścianie, zak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Pileckiego

Ursynów,Warszawa

238 995 zł17 m² 14 059 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pileckiego

Ursynów,Warszawa

414 350 zł32 m² 12 948 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Sarmacka

Wilanów,Warszawa

4 000 zł75 m² 53,33 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wygodne, rozkładowe mieszkanie położone w miasteczku Wilanów. Dwie sypialnie z dużymi szafami garderobianymi oraz z osobnymi wyjściami na ogródek, każda. Przestronny salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Górczewska

Bemowo,Warszawa

799 000 zł55 m² 14 527,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Ekspander ma przyjemność zaprezentować klimatyczne mieszkanie 3 pokojowe na Bemowie. Atuty: 1) Każdy pokój z przestronnym balkonem 2) Bardzo cicha okolica 3) Świeżo zaaranżowany przez architekta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Wojtyszki

Wawer,Warszawa

799 110 zł89 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Oddane do użytku || zachęcam do zapoznania się ze spacerem 360 po lokalu oraz z wideo prezentującym obiekt z lotu ptaka. Oferuję na sprzedaż bezczynszowe mieszkanie w kameralnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Wyczółki

Wyczółki,Warszawa

792 610 zł61 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Szanowni Państwo, do sprzedaży oferujemy przestronne i bardzo wygodne mieszkanie na Ursynowie (wyczółki) przy ul. Kłobuckiej Mieszkanie: całkowita powierzchnia użytkowa wynosi 60,97 m2, która.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Siennicka

Praga-Południe,Warszawa

890 000 zł59 m² 14 985,70 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Dla osób lubiących kolor, elegancję, ciekawe wnętrza. Nie dla nudziarzy :) Sprzedam bezpośrednio gotowe do wprowadzenia, 3 pokojowe mieszkanie znajdujące się na nowym osiedlu 'mały Grochów' przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Brzeziny

Białołęka,Warszawa

527 000 zł54 m² 9 691,06 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Inwestycja zlokalizowana jest na warszawskiej Białołęce w bliskiej odległości od zielonych terenów rekreacyjnych, z jednocześnie dobrym dojazdem do centrum Warszawy (zaledwie 20 min.). Niska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Łukowska

Praga-Południe,Warszawa

880 000 zł65 m² 13 538,50 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie na Pradze Południe przy ul. Łukowskiej 1. Mieszkanie: całkowita powierzchnia użytkowa wynosi 65 m2, którą składa się z: - pokój dzienny 16,61 m2 - kuchnia 8,41 m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Ogrodowa

Wola,Warszawa

625 000 zł39 m² 16 212,70 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż ciche, dwupokojowe, mieszkanie położone w znakomitej lokalizacji przy ul. Ogrodowej na bliskiej Woli w Warszawie. Lokal ma powierzchnię 38,55m2 i znajduje się na 7 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Uznamska

Zacisze,Warszawa

705 000 zł56 m² 12 702,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż przestronne i pełne światła mieszkanie o pow. 55,5 m2 zlokalizowane na 2 piętrze w 4-piętrowym budynku w warszawskiej dzielnicy Zacisze. Co powoduje wyjątkowość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Aleja Jana Rodowicza Anody

Ursynów,Warszawa

2 800 zł41 m² 68,53 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy Państwu do najmu nowoczesne, funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 40,86m2 w Al. Jana Rodowicza Anody na Osiedlu Ursynovia z 2017 roku. Doskonała lokalizacja. 5min od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bluszczańska

Mokotów,Warszawa

1 230 000 zł65 m² 18 923,10 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Bezpośrednio sprzedam bardzo jasne, przytulne i ciche mieszkanie znajdujące się w budynku na czwartym piętrze (z pięciu) przy ul. Bluszczańskiej 69b w Warszawie, na Mokotowie. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sowińskiego

Wola,Warszawa

799 000 zł53 m² 15 075,50 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż ustawne 3 pokojowe mieszkanie znajdujące się na warszawskiej Woli przy ul. Józefa Sowińskiego. Mieszkanie dostępne od zaraz, gotowe do wprowadzenia bez konieczności ponoszenia większych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Nowe Miasto,Warszawa

5 000 zł56 m² 89,29 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Z przyjemnością oferuję fenomenalnie zlokalizowaną nieruchomość do wynajęcia od zaraz! Dwupokojowe, ciche mieszkanie o powierzchni 56 m2 znajduje się na pograniczu Nowego i Starego Miasta -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Ursynów

Ursynów,Warszawa

592 488 zł51 m² 11 700 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Ursynów za 11.700zł/m2! Mieszkanie 2-pokojowe z fenomenalnym rozkładem i możliwością wydzielenia 3 pokoi. Dużo słońca, strona południowa. Mieszkanie znajduje się na Mokotowie. Odbiór.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Stanisława Augusta

Praga-Południe,Warszawa

1 400 000 zł63 m² 22 144,90 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Dwupokojowy apartament z oddzielną kuchnią i dużym tarasem. Wystawa południowa. Wszystkie okna wychodzą na Kamionkowskie Błonia Elekcyjne. Miejsce postojowe w garażu podziemnym płatne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Habicha

Szamoty,Warszawa

810 000 zł60 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Woźniakowski Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu piękne mieszkanie w stylu glamour. Lokalizacja : Ursus, szamoty Metraż: 60 m2 Deweloper: robyg Rozkład mieszkania: * salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Turmoncka

Bródno,Warszawa

560 000 zł46 m² 12 134 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Do sprzedania bardzo ładne, zadbane 2-pokojowe mieszkania znajdujące się na Bródnie przy ulicy Turmonckiej 9 w nowym bloku z 2018 roku. Dużym atutem jest przynależność dużego ogródka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kłopot

Warszawa,mazowieckie

947 750 zł51 m² 18 499,90 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż nowe mieszkanie w inwestycji " Przy Arkadii" - Kłopot 4a. ( deweloper dantex ). Mieszkanie jest wykończone, wymaga tylko wyposażenia oraz instalacji ceramiki sanitarnej w toalecie -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Ledóchowskiej

Wilanów,Warszawa

880 000 zł62 m² 14 308,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Mamy przyjemność zaprezentować przestronne, jasne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni całkowitej 61 m2, zlokalizowane na pierwszym piętrze czteropiętrowego budynku w Miasteczku Wilanów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Obozowa

Wola,Warszawa

2 200 zł30 m² 73,33 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 1-pokojowe mieszkanie o pow. 30 m2 zlokalizowane na 1 piętrze w jednopiętrowym budynku mieszkalnym, w dzielnicy Wola - Koło, w pobliżu ul. Obozowej. W najbliższej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Skoroszewska

Skorosze,Warszawa

609 000 zł59 m² 10 357 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Warszawa | Skoroszewska | Warszawa Ursus |3 Pokoje | Mieszkanie Ursus | Warszawa Skorosze | Mieszkanie Na Sprzedaż Słoneczne, trzypokojowe mieszkanie na 4 piętrze w budynku z 2014 roku.