dowolna

Mieszkania w nowym bloku Warszawa - Oferty sprzedaży lub najmu

5 511 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 511 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Waliców

Wola,Warszawa

7 000 zł54 m² 129,63 zł/m²

 

Piętro:10/14

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia nowy i przestronny, trzypokojowy apartament na 10. piętrze w prestiżowej inwestycji Mennica Residence. Lokal zupełnie nowy; o powierzchni 54 mkw, składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rakowska

Warszawa,mazowieckie

548 000 zł37 m² 14 879,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Przestronne i jasne | 2 pok. | klimatyzacja | 6km do centrum Na sprzedaż wyjątkowe przestronne i jasne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 36,83 m2 w świetnej lokalizacji na czwartym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Siekierkowska

Mokotów,Warszawa

797 000 zł46 m² 17 326,10 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie na wysokim parterze o powierzchni 45,90 m2 + 9,9 m2 taras w budynku z 2018 r. przy ul. Siekierkowskiej 27 na Mokotowie. Osiedle jest monitorowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Wilanów,Warszawa

988 589 zł88 m² 11 240,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Sprzedaż | 87,95 m2 | 4 pokoje | 988 589 zł | 1 piętro | wilanów herbu janina oferta bez podatku pcc! nie pobieramy prowizji od kupującego! Przedmiotem sprzedaży jest 4 - pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Budki Szczęśliwickie

Włochy,Warszawa

550 000 zł38 m² 14 337,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż ustawne, dwupokojowe 38m2 mieszkanie w stanie deweloperskim, w nowo oddanej do użytku inwestycji Robyg "city Sfera". Doskonałe położenie niedaleko centrum Warszawy, nieopodal Al.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Herbu Janina

Wilanów,Warszawa

8 000 zł69 m² 115,94 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajmu w pełni umeblowany i wyposażony 3 pokojowy apartament zlokalizowany w Miasteczku Wilanów. Apartament jest wykończony i umeblowany w wysokim standardzie (prezentuje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Zdziarska

Białołęka,Warszawa

415 800 zł46 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Mam przyjemność przedstawić Państwu unikatowe mieszkanie na malowniczej Białołęce Sprzedaż tego nieruchomości odbywa się na zasadzie cesji , dlatego nowy właściciel zapłaci podatek pcc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Targówek,Warszawa

1 150 000 zł91 m² 12 648,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

Przedstawiam mieszkanie na sprzedaż, znajdujące się w kompleksie mieszkaniowym Tivoli Park. Oferuje on ogromną ilość terenów zielonych. Na obszarze osiedla, znajdują się ławki, trawniki, place.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Czechowicka

Praga-Południe,Warszawa

429 000 zł30 m² 14 300 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Wygodne, jasne 2 pokojowe, mieszkanie idealne na start lub jako inwestycja na wynajem! budynek: apartamentowiec 4 piętrowy z 2007 roku, zlokalizowany przy ul. Czechowickiej. Duże przestrzenie między.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pełczyńskiego

Bemowo,Warszawa

1 250 000 zł70 m² 17 985,60 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Oferujemy na sprzedaż jasne 3-pokojowe mieszkanie znajdujące się na drugim piętrze w pięciokondygnacyjnym bloku z 2008r mieszczącego się przy ul. gen. Tadeusza Pełczyńskiego, 800m do Metra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Tarchomin

Tarchomin,Warszawa

604 800 zł58 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Rozkładowe 3-pokojowe mieszkanie w świetnie skomunikowanej części Tarchomina. Mieszkanie położone w pobliżu Galerii Północnej, 150 m od przystanku tramwajowego, dzięki któremu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Nowodwory

Nowodwory,Warszawa

698 000 zł59 m² 11 830,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Mieszkanie 59m2 + 25m2 balkonu położone w kameralnym bloku na Białołęce Nowodworach. Do dyspozycji mamy przestronny salon połączony z aneksem kuchennym o łącznej powierzchni 30m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Bielany

Bielany,Warszawa

1 901 000 zł101 m² 18 821,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Przestronny apartament na Starych Bielanach Apartament o powierzchni 101 m2 położony jest na spokojnym i kameralnym osiedlu. Kaskadowa architektura, otoczenie zieleni oraz luźna zabudowa pozwala.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Łagodna

Mokotów,Warszawa

1 296 000 zł72 m² 18 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Atrakcyjny apartament na parterze 72 m2 na prestiżowym osiedlu Marina Mokotów. Budynek kameralny 3-piętrowy z 2006 roku. Osiedle nowoczesne z całodobową ochroną, ogrodzone i monitorowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Konstancińska

Sadyba,Warszawa

756 000 zł56 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Przytulne dwupokojowe mieszkanie do sprzedaży na Sadybie Apartament o powierzchni 56m2 z zabudowanym tarasem 15m2. Mieszkanie w wysokim standardzie wyposażenia. Prestiżowy budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Przedpole

Włochy,Warszawa

1 000 000 zł63 m² 15 825,30 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Sprzedam: mieszkanie 3 pokojowe, wykończone w wysokim standardzie. Nieruchomość położona na 5 piętrze z widokiem na centrum. Lokalizacja pozwala na szybki dojazd do centrum Warszawy, dzięki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gumińska

Wola,Warszawa

1 099 000 zł65 m² 16 907,70 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Avenue Estate prezentuje nowe designerskie 3 pokojowe mieszkanie 65, 41 m2 z dużym balkonem w nowoczesnej inwestycji Stacja Wola. Lokalizacja Mieszkanie mieści się w nowoczesnej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wronia

Wola,Warszawa

3 500 zł40 m² 87,50 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Apartament typu Studio do wynajęcia - przy Metrze Rondo Daszyńskiego, w biznesowej dzielnicy Mirów w Rezydencji Oxygen Studio w standardzie hotelowym, zadbane, całkowicie wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja gen. Władysława Sikorskiego

Mokotów,Warszawa

1 100 000 zł88 m² 12 429,40 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Sprzedam trzypokojowe mieszkanie Mokotów Mieszkanie znajduje się w okolicach toru Łyżwiarskiego na Stegnach. Lokal ma 88,50 m2 składa się z dużego salonu połączonego z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Trąby

Białołęka,Warszawa

510 709 zł52 m² 9 810 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Nowe, 2 pokojowe mieszkanie o pow. 52,06 m2 usytuowane na 1 piętrze, oferowane w standardzie deweloperskim. Pomieszczenia: salon z aneksem kuchennym (20,36 m2), pokój (10,84 m2), pokój (9,42.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

1 490 000 zł66 m² 22 545 zł/m²

 

Piętro:7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Unikalny Apartament w budynku Premium, wykończony umeblowany i wyposażony w najwyższym standardzie. Lokal zaaranżowany na dwa przestronne pokoje o łącznej powierzchni 66m2 plus duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Waliców

Wola,Warszawa

6 500 zł33 m² 196,97 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Moso Luxury Real Estate Agency ma przyjemność zaprezentować apartament w Mennicy Residence. Apartament składa się z salonu otwartego na kuchnię, sypialni, łazienki, balkonu oraz holu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Wola,Warszawa

1 299 000 zł66 m² 19 533,80 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Pragnę zaprezentować Państwu trzypokojowy apartament o powierzchni 66,5 m2 zlokalizowany na warszawskiej Woli. Położony jest na pierwszym piętrze ośmiopiętrowego, pochodzącego z 2019 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Wilanów,Warszawa

8 000 zł74 m² 108,11 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajmu w pełni umeblowany i wyposażony, luksusowy 3 pokojowy apartament zlokalizowany w Miasteczku Wilanów. Apartament jest wykończony i umeblowany w wysokim standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem

Wilanów,Warszawa

699 000 zł41 m² 17 048,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Do sprzedaży komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie powierzchnia 41 m2 na parterze z ogródkiem, położone przy ul. Herbu Janina w Miasteczku Wilanów. Mieszkanie w wysokim standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Krzyżówki

Białołęka,Warszawa

407 000 zł34 m² 11 970,60 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

1 pokojowe mieszkanie o powierzchni 34m2, usytuowane na 2 piętrze w bloku z windą z 2020roku, zlokalizowane na Białołęce przy ul. Krzyżówki Mieszkanie o powierzchni 34 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Giełdowa

Czyste,Warszawa

1 095 000 zł50 m² 21 900 zł/m²

 

Piętro:6/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

2-pokojowy apartament zlokalizowany na bliskiej woli, przy stacji metro rondo Daszyńskiego. na (50 m2) składają się: - salon z aneksem kuchennym, - sypialnia z dużą garderobą, - łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. gen. Klemensa Stanisława Rudnickiego

Bielany,Warszawa

745 000 zł53 m² 13 948,70 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Mam przyjemność przedstawić Państwu na sprzedaż fenomenalnie zaprojektowany i gustownie urządzony 2-pokojowy apartament 53,82 m usytuowany na 4 piętrze w 9 piętrowym budynku z 2018.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Widoczna

Wawer,Warszawa

750 000 zł54 m² 13 888,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Sprzedam bezpośrednio kompaktowe trzypokojowe mieszkanie o pow. 54 m2 na osiedlu Apartamenty Widoczna w warszawskim Wawrze. Mieszkanie jest w pełni wyposażone, ładnie i praktycznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Wola

Wola,Warszawa

4 900 zł48 m² 102,73 zł/m²

 

Piętro:3/19

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Przestronne Studio w Centrum Biznesowym Wola Kasprzaka Nowoczesny apartament , wybudowany w 2022 roku znajdujący się na trzecim piętrze w dwudziestopiętrowym budynku w doskonałej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, Aleja Rzeczypospolitej

Wilanów,Warszawa

755 000 zł52 m² 14 519,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Rezerwacja Do sprzedania 2 pokojowe, ustawne mieszkanie w nowym apartamentowcu na warszawskim Wilanowie. Mieszkanie o powierzchni 51,7 m2 zlokalizowane jest na parterze. Posiada 2 ogródki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Ursus,Warszawa

619 000 zł49 m² 12 581,30 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

3 pokoje + duży taras 14 M2 + dodatkowo płatne: 2 komórki lokatorskie + miejsce postojowe naziemne nieruchomość ( wartość łączna dodatków 30 tys zł) cena całkowita 649 tys zł Prestiżowy 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Krochmalna

Wola,Warszawa

4 200 zł40 m² 105 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

New 2-room premium apartment in the prestigious Apartamenty przy Warzelni investment browary warszawskie apartment complex. The apartment with an area of 40m2 consists of: living room with kitchen and dining.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Przeworska

Praga-Południe,Warszawa

2 500 zł31 m² 80,03 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie przy ul. Przeworskiej (praga Południe). Lokal ma 31,24 mkw i składa się z sypialni, salonu z aneksem kuchennym, łazienki oraz balkonu. Kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ostrobramska

Praga-Południe,Warszawa

3 000 zł47 m² 63,87 zł/m²

 

Piętro:12/17

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie wykończone w wysokim standardzie. Lokal znajduje się na 12 piętrze, w 17 piętrowym budynku. Z okien widok na panoramę Pragi oraz centrum. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Ursus

Ursus,Warszawa

769 000 zł61 m² 12 694 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

30min do Centrum/pod klucz/bez pcc 3 pokojowe mieszkanie o wielkości 60,58m2 zaprojektowane przez architekta i wykończone z dbałością o detale. Znajduje się na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Aleja Rzeczypospolitej

Powsinek,Warszawa

599 000 zł37 m² 15 998,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania położonego na terenie strzeżonego oraz ogrodzonego Osiedla Królewskiego w Miasteczku Wilanów, w budynku drugiej linii zabudowy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Aleja Wilanowska

Stegny,Warszawa

699 000 zł44 m² 15 962,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

:Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania przy ul Wilanowskiej w nowym budownictwie z 2021 r. Okna nie wychodzą bezpośrednio na ulicę, a na osiedle domków. Wykończone pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bruzdowa

Wilanów,Warszawa

1 495 000 zł115 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

Mam dziś do zaoferowania Państwu apartament z pięknym tarasem na prywatnym osiedlu w Wilanowie! informacje O nieruchomości: mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni 115 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Krokwi

Białołęka,Warszawa

630 000 zł55 m² 11 455 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Do sprzedania ładne 2-pokojowe mieszkanie i powierzchni 54.80m2 znajdujące się na Białołęce przy ulicy Krokwi 32C na pięknym, nowoczesnym osiedlu. Mieszkanie znajduje się na spokojnym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Słupska

Ursus,Warszawa

1 190 000 zł154 m² 7 732,29 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

NA sprzedaż wykończone pod klucz czteropokojowe mieszkanie W szeregowej zabudowie! Zakup mieszkania jest od dewelopera z rynku pierwotnego, dzięki temu zyskujesz 5 lat gwarancji oraz brak.