dowolna

Mieszkania w nowym bloku Warszawa - Oferty sprzedaży lub najmu

5 511 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 511 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Madalińskiego

Mokotów,Warszawa

3 227 170 zł116 m² 27 710,50 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Rozkład Apartament o powierzchni ponad 120 m2 znajduje się na ostatnim piętrze inwestycji, do którego wjeżdża bezpośrednio winda. Przestrzeń została zaplanowana na strefy - dzienną,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kolejowa

Wola,Warszawa

1 306 000 zł67 m² 19 495,40 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

0% prowizji i 0% podatku pcc. Kupujesz od dewelopera. Atrakcyjne nowe 3-pokojowe mieszkanie na Woli dla Twojej rodziny. Salon 30,11 mkw, dwie sypialnie 12,19 mkw i 11,04 mkw Wysokość mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Montwiłłowska

Targówek,Warszawa

430 000 zł31 m² 13 773,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

Kawalerka z oddzielną kuchnią z oknem, loggią i miejscem postojowym w hali garażowej. Osiedle Wilno powstało według spójnego planu urbanistycznego inspirowanego architekturą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Branickiego

Wilanów,Warszawa

863 395 zł74 m² 11 589,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Do sprzedania narożne mieszkanie 3 pokojowe na 2 piętrze. Zaplanowano w nim: - jasny, narożny salon z aneksem kuchennym (ok. 32mkw) z wyjściem na balkon, - dwie sypialnie (o powierzchniach:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Kąty Grodziskie

Białołęka,Warszawa

593 901 zł60 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Jesteśmy zewnętrznym biurem sprzedaży Dewelopera. Kupujący zwolniony jest z zapłaty podatku pcc. Mieszkanie 4 pokojowe z rynku pierwotnego od dewelopera. Termin oddania do użytkowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Obrońców Tobruku

Bemowo,Warszawa

1 350 000 zł90 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Przedstawiamy na sprzedaż piękne 4 pokojowe mieszkanie przy ulicy Obrońców Tobruku. 2 min. piechotą do przystanku autobusowego. Nieruchomość mieści się na 5 (ostatnim) piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Łopuszańska

Włochy,Warszawa

4 000 zł45 m² 88,73 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie dostępne od maja 2023r. Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 45,08 m2 z ogródkiem 62,7 m2 zlokalizowane na parterze, w czteropiętrowym apartamentowcu z 2022 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Gocławek

Gocławek,Warszawa

1 200 000 zł86 m² 13 953,50 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Biuro Pure Estates ma przyjemność zaprezentować luksusowo wykończone 4-pokojowe mieszkanie na Gocławku. Nieruchomość znajduje się na parterze w 5-piętrowym budynku z 2021 roku położonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Bekasów

Ursynów,Warszawa

1 300 000 zł94 m² 13 829,80 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

Polecamy jasne, ciche 4 pokojowe na Ursynowie Budynek z 2010 r, cegła Wysokość 2,70 m Dwustronne Winda Mieszkanie wymaga wykończenia według własnej aranżacji Podłoga pokryta jest gresem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kasprzaka

Wola,Warszawa

4 600 zł65 m² 70,77 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *komfortowy 3-pokojowy apartament (65 m2) z tarasem i dwoma łazienkami, wola, ul. Kasprzaka 29C. *Lokal nowy - pierwszy najemca. *Rewelacyjna komunikacja - blisko do centrum,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Ursynów,Warszawa

3 900 zł63 m² 61,90 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 3 pokojowe mieszkanie 63m2 na Ursynowie ul. Braci Wagów z dużym balkonem, częściowo umeblowane za 3900zł Mieszkanie położone na 6 piętrze w 8 piętrowym budynku z 2010.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Zielone Zacisze

Zacisze,Warszawa

660 000 zł55 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Spokojne strzeżone osiedle Zielone Zacisze. 55m2 (3 pokoje - 18m2, 12m2, 4m2+ oddzielna kuchnia) .Miejsce parkingowe w garażu podziemnym płatne dodatkowo 35000 pln , komórka lokatorska płatna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Prosta

Wola,Warszawa

1 479 000 zł84 m² 17 682,90 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Szanowni Państwo Na sprzedaż 4pokojowe mieszkanie na Warszawskiej Woli w stanie deweloperskim tuż przy metrze Rondo Daszyńskiego. Każde mieszkania posiada balkon, taras lub loggie. Termin oddania:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Szeligowska

Bemowo,Warszawa

1 500 000 zł163 m² 9 202,45 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2021

***tylko 500m od stacji metra chrzanów*** Kontakt Na sprzedaż ostatni segment na unikatowym, kameralnym i zrealizowanym projekcie na warszawskim Bemowie przy ulicy Szeligowskiej Inwestycja obejmuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Sokratesa

Bielany,Warszawa

1 120 000 zł67 m² 16 786,60 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Mieszkanie wykończone w wysokim standardzie. Luksusowy apartamentowiec - recepcja z ochroną, siłownia, sauna, patio z dużym placem zabaw. Na powierzchnię mieszkania 66,72m2 składa się:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kąty Grodziskie

Białołęka,Warszawa

513 354 zł51 m² 10 050 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Jesteśmy zewnętrznym biurem sprzedaży Dewelopera. Kupujący zwolniony jest z zapłaty podatku pcc. Mieszkanie 2 pokojowe z garderobą z rynku pierwotnego od dewelopera. Termin oddania do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Żeromskiego

Bielany,Warszawa

2 300 zł34 m² 67,65 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia studio z Widokiem na Panoramę Warszawy. Mieszkanie dostępne od marca 2023. Mieszkanie jest przytulne i bardzo jasne, w pełni wyposażone do życia. Opis mieszkania: - 34 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Hoża

Śródmieście,Warszawa

2 499 zł25 m² 99,96 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Osoba odpowiedzialna za ofertę: +48 730.912.312. Elegancka, wyjątkowo urocza kawalerka 26m2 w całkowicie zrewitalizowanej z zachowaniem dbałości o szczegóły secesyjnego wystroju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Anin

Anin,Warszawa

1 400 000 zł122 m² 11 522,60 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Biuro Pure Estates ma przyjemność zaprezentować wyjątkowy, 2 poziomowy apartament w cichej, willowej części Anina, położony w kameralnym budynku z 2018 r. z monitoringiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Marywilska

Nowodworska,Warszawa

667 192 zł76 m² 8 802 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż mieszkanie dwustronne o powierzchni 75.80 m2 w nowo powstałej inwestycji, w stanie deweloperskim zlokalizowane przy ulicy Marywilskiej. Inwestycja tworzy niezależną część.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wygodna

Anin,Warszawa

1 390 000 zł122 m² 11 393,40 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Unikatowy i wysoki 2 poziomowy apartament w starej, willowej i zielonej części Anina. Bardzo wysoki standard wykończenia i spokojna okolica sprawia, że mieszka się tu naprawdę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Obrońców Tobruku

Bemowo,Warszawa

6 300 zł79 m² 79,75 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem od zaraz apartament na warszawskim Bemowie przy ul. Obrońców Tobruku. Tuż przy Fort Bema , gdzie na terenie 75 hektarowego kompleksu parkowego , wśród pięknych alei starych dębów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Czereśniowa

Wiktoryn,Warszawa

450 000 zł33 m² 13 682 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Opis lokalizacji: raków Włochy Nowe budownictwo kupujący nie płaci wynagrodzenia pośrednika, zakup od dewelopera zakup bez podatku pcc (2%) Kameralna 3 piętrowa inwestycja licząca 96 lokali.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Flisaków

Białołęka,Warszawa

615 000 zł50 m² 12 300 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Nowoczesne mieszkanie, gotowe do wprowadzenia się od zaraz. 2 pokojowe mieszkanie usytuowane na3 piętrze w 3 piętrowym budynku z 2019 roku zlokalizowane na Białołęce przy ul. Flisaków. Blok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Encyklopedyczna

Młociny,Warszawa

618 840 zł46 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Dwupokojowe mieszkanie na Młocinach blisko metra. Salon z aneksem kuchennym i balkonem, łazienka z prysznicem, garderoba, sypialnia z szafą. Lokal bardzo ładnie wykończony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Niecała

Śródmieście Północne,Warszawa

9 750 000 zł184 m² 52 989,10 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2012

Chyba nie ma piękniejszego miejsca w Warszawie od Ogrodu Saskiego. Proponowany rarytasowy apartament znajduje się niemalże w jego centrum a taras wychodzi bezpośrednio na staw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Grzybowska

Śródmieście,Warszawa

9 250 zł50 m² 185 zł/m²

 

Piętro:20/28

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

**english version below** **українська версія нижче** Mam przyjemność zaprezentować Państwu komfortowy 2 pokojowy apartament w standardzie premium w wieżowcu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Żupnicza

Nowolipki,Warszawa

3 950 zł50 m² 79 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia nowoczesne mieszkanie 50 mkw w inwestycji Soho na Pradze-Południe przy ul. Żupniczej. Składa się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki z wanną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żółwia

Bielany,Warszawa

627 000 zł44 m² 14 240,30 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Urządzone mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 44,03m2, usytuowane na 8 piętrze zlokalizowane na warszawskich Bielanach. Osiedle chronione, teren zamknięty. Mieszkanie składa się z: - salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Kłopot

Śródmieście,Warszawa

760 000 zł38 m² 20 000 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 38m2, zlokalizowane w Śródmieściu przy ul. Kłopot. Mieszkanie znajduje się na 5 piętrze w 11 piętrowym budynku z 2019 roku. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Ceramiczna

Białołęka,Warszawa

3 300 zł39 m² 84,62 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia przestronne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 39 mkw zlokalizowane przy ulicy Ceramicznej. Lokal składa się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Wilanów,Warszawa

1 110 000 zł51 m² 21 764,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

English speaking customers are also more then welcome. Zamieszkaj w świeżo wykończonym mieszkaniu jako pierwszy i już dziś ciesz się spokojem! Marzysz o mieszkaniu w nowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Postępu

Mokotów,Warszawa

3 600 zł42 m² 85,71 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta skierowana dla osób posiadajacych polskie obywatelstwo. Do wynajęcia orzedstawiam nigdy nie zamieszkałe 45 m mieszkanie położone na 6 piętrze nowooddanego w 2022 roku apartamentowca na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Obrońców Tobruku

Fort Bema,Warszawa

2 500 zł44 m² 56,82 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowe po remoncie i po odmalowaniu mieszkanie czeka na pierwszego najemcę. Uwaga zdjęcia są wykonane 3 tyg temu przed malowaniem. Teraz trwa odświeżanie mieszkania. Do wynajęcia mieszkanie 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Jana III Sobieskiego

Mokotów,Warszawa

1 120 000 zł68 m² 16 470,60 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni 68 m ,parter w 7-piętrowym apartamentowcu z windą z 2020 roku- warszawa, mokotów. Osiedle jest zamknięte i strzeżone. Na powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Mokotów

Mokotów,Warszawa

670 000 zł49 m² 13 707 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Mieszkanie o powierzchni 48,88 m2 składa się z: salonu - 18,05 m2 pokoju - 12,19 m2 oddzielnej kuchni - 7,11 m2 łazienki - 4 m2 holu- 5,74 m2 komunikacji - 1,88 m2 oraz loggii - 5,85 m2 Lokal znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Szeligowska

Bemowo,Warszawa

1 263 616 zł99 m² 12 800 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Rezerwacja Dzień dobry, mamy przyjemność zaprezentować Państwu funkcjonalne mieszkanie na Bemowie niedaleko planowanej stacji metra. Mieszkanie znajduje się na wybudowanym przez Dom Development zadbanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wolska

Wola,Warszawa

4 000 zł49 m² 81,63 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *apartament (49 m2) z tarasem, wykończony w wysokim standardzie, na 1 piętrze apartamentowca citylink z ochroną i recepcją. *Doskonała lokalizacja, świetna komunikacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bergamotki

Sadyba,Warszawa

775 000 zł40 m² 19 620,20 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Mam przyjemność przedstawić Państwu dwupokojowe mieszkanie na warszawskim Mokotowie przy ul. Bergamotki 1. Nieruchomość znajduje się w nowoczesnym apartamentowcu z wysokim standardem części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Berensona

Białołęka,Warszawa

418 515 zł42 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

*** 0% prowizji, brak podatku pcc! *** od dewelpera Dostępne metraże 40m2- 76m2, partery z ogródkami lub mieszkania na piętrze z balkonem. Oferta promocyjna! Umów się na spotkanie! Kup.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Komisji Edukacji Narodowej

Ursynów,Warszawa

580 000 zł33 m² 17 575,80 zł/m²

 

Piętro:10/13

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Do sprzedania 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 33m2 Mieszkanie znajduje się na 10 piętrze 13-piętrowego budynku. Lokal składa się z: -pokoju połączonego z aneksem kuchennym -sypialni.