dowolna

Mieszkania w nowym bloku Warszawa - Oferty sprzedaży lub najmu

5 511 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 511 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Habicha

Ursus,Warszawa

475 000 zł45 m² 10 483,30 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Oferuję do sprzedaży unikatowe mieszkanie 2 pokojowe z osobną kuchnią do aranżacji na mieszkanie 3 pokojowe z kuchnią w aneksie o powierzchni 45,31m2 zlokalizowane na II piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jana Kazimierza

Wola,Warszawa

755 000 zł52 m² 14 433,20 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Oferuję na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o pow. 52,31 m2 w idealnym punkcie komunikacyjnym w Warszawie, przy ul. Jana Kazimierza. Zdecydowanym atutem mieszkania jest jego lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Przy Forcie

Ursus,Warszawa

575 000 zł56 m² 10 273,40 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż nowe mieszkanie (cesja) 2-pokojowe usytuowane na 6 piętrze (ostatnim) o powierzchni 55,97 m2 w nowo powstałej inwestycji w Ursusie. Mieszkanie składa się z: 1. Pokój dzienny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Komisji Edukacji Narodowej

Ursynów,Warszawa

3 200 zł58 m² 54,79 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedstawiamy ofertę wynajmu odświeżonego i bardzo wygodnego mieszkania dwupokojowego położonego przy al. Ken na warszawskich Kabatach. Nieruchomość znajduje się na 3 w 6 piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Konstruktorska

Mokotów,Warszawa

3 800 zł48 m² 79,17 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przepiękne dwupokojowe mieszkanie o pow. 48m2. Mieszkanie zlokalizowane jest przy ul. Konstruktorskiej na zamkniętym, nowym osiedlu, z wewnętrznym placem zabaw, patio.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Posag 7 Panien

Ursus,Warszawa

380 000 zł31 m² 12 258,10 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie z ogródkiem, wychodzące na zachód, położone przy ul. Posag 7 Panien na warszawskim Ursusie. Osiedle składa się z 14 budynków. Termin odbioru za 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szeligowska

Bemowo,Warszawa

825 000 zł61 m² 13 524,60 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż atrakcyjne, ciche i jasne mieszkanie o powierzchni 61 m2 położone na drugim piętrze nowoczesnego budynku apartamentowego z windą z 2019 roku na Bemowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Magiczna

Grodzisk,Warszawa

530 000 zł46 m² 11 447 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Do sprzedania bardzo ładne 2-pokojowe mieszkanie usytuowane na 2.piętrze w 3.piętrowym bloku z windą na osiedlu z 2010 roku przy ulicy Magicznej 18A. Mieszkanie o powierzchni 46.30m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Krzyżówki

Żerań,Warszawa

606 000 zł50 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 50,5m2, z aneksem kuchennym, dużym ogródkiem i miejscem w garażu podziemnym. Zlokalizowane na bliskiej Białołęce - Żerań, na nowoczesnym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Karolkowa

Czyste,Warszawa

7 500 zł57 m² 131,58 zł/m²

 

Piętro:1/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 57m2, piętro 1/12 z windą, w budynku z 2018 r. przy ulicy Karolkowej, wola. Wygodna lokalizacja, w okolicy liczne sklepy, punkty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Srebrnych Świerków

Mokotów,Warszawa

1 349 000 zł73 m² 18 497,20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Mieszkanie w stanie deweloperskim z balkonem, garażem podziemnym w kameralnym budynku z windą (osiedle Nova Królikarnia) ul. Srebrnych Świerków. Inwestycja została ukończona,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Pohoskiego

Ksawerów,Warszawa

3 699 zł45 m² 82,20 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Osoba odpowiedzialna za ofertę: +48 730.912.312. Nowoczesne - funkcjonalne 2 pokojowe mieszkanie 45m2 z dwoma oddzielnymi pokojami i oddzielną kuchnią położone w apartamentowcu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Aleje Jerozolimskie

Włochy,Warszawa

466 896 zł33 m² 14 200 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Charakterystyka >kameralna realizacja stworzona z myślą o tych, którzy szukają mieszkania dla siebie lub pod inwestycję Mieszkanie składa się >hol 1,39 m2 >salon z aneksem kuchennym -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z ogródkiem, ul. Talarowa

Białołęka,Warszawa

340 930 zł26 m² 13 255,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

0% prowizji. 0% podatku pcc. Kupujesz od dewelopera. Nowa inwestycja na Tarchominie. Harmonogram płatności: 1/ w tym roku 25 % 2/ w 2024 - 60% 3/ w 2025 - 15%. Bardzo dobra komunikacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Łopuszańska

Włochy,Warszawa

696 252 zł60 m² 11 604 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Wysoki standard, bez prowizji , bez dodatkowych kosztów nie współpracuje z pośrednikami. Zapraszam do prezentacji! Lokalizacja: **6min spacerem do stacji wkd Raków - Czas dojazdu do Centrum 10min.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Łopuszańska

Włochy,Warszawa

706 335 zł59 m² 11 885 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Berensona

Białołęka,Warszawa

418 515 zł42 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

*** 0% prowizji, brak podatku pcc! *** od dewelpera Dostępne metraże 40m2- 76m2, partery z ogródkami lub mieszkania na piętrze z balkonem. Oferta promocyjna! Umów się na spotkanie! Kup.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Łopuszańska

Włochy,Warszawa

813 000 zł58 m² 14 017 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Wysoki standard, bez prowizji , bez dodatkowych kosztów nie współpracuje z pośrednikami. Zapraszam do obejrzenia. Mieszkanie sprzedawane jest z pełnym wykończeniem i wyposażeniem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Berensona

Białołęka,Warszawa

473 601 zł50 m² 9 464 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Berensona

Białołęka,Warszawa

473 601 zł50 m² 9 464 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Łopuszańska

Włochy,Warszawa

531 241 zł45 m² 11 766 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Wysoki standard, bez prowizji , bez dodatkowych kosztów nie współpracuje z pośrednikami. Zapraszam do obejrzeniai! Lokalizacja: **6min spacerem do stacji wkd Raków - Czas dojazdu do Centrum 10min.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Łopuszańska

Włochy,Warszawa

706 335 zł59 m² 11 885 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Berensona

Białołęka,Warszawa

418 515 zł42 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Łopuszańska

Włochy,Warszawa

696 252 zł60 m² 11 604 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Łopuszańska

Włochy,Warszawa

648 547 zł55 m² 11 883 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Łopuszańska

Włochy,Warszawa

531 241 zł45 m² 11 766 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Łopuszańska

Włochy,Warszawa

510 120 zł41 m² 12 388 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Wysoki standard, bez prowizji , bez dodatkowych kosztów nie współpracuje z pośrednikami. Oferta promocyjna ograniczona czasowo! Do mieszkania przynależy Ogród 60m2 + taras 6m2! Ekspozycja okien -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Łopuszańska

Włochy,Warszawa

648 547 zł55 m² 11 883 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Kruszyńska

Bemowo,Warszawa

1 899 000 zł112 m² 16 947,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Villa Modrzewie - Nowy Wymiar Luksusu. Rozsmakuj się w luksusie. Cenisz sobie przestrzeń, komfort i wygodę? Chcesz korzystać z nieograniczonych możliwości, jakie daje stolica? Zapoznaj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Łopuszańska

Włochy,Warszawa

813 000 zł58 m² 14 017 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Łopuszańska

Włochy,Warszawa

510 120 zł41 m² 12 388 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rayskiego

Bemowo,Warszawa

870 000 zł64 m² 13 492,60 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż atrakcyjne, ciche i jasne mieszkanie o powierzchni 64,48 m2 położone na drugim piętrze nowoczesnego budynku apartamentowego z windą z 2016 roku na Bemowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka 2-pokojowa, ul. Sulejkowska

Grochów,Warszawa

1 000 zł10 m² 100 zł/m²

 

Piętro:7/14

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Bez prowizji Do wynajęcia sloneczny pokój w mieszkaniu 2 pokojowym z pięknym widokiem na 7 piętrze jest winda Pokój jest wyposażony w b wygodne łóżko z szufladami na dole do tego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Aleje Jerozolimskie

Włochy,Warszawa

457 171 zł33 m² 13 900 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Charakterystyka >kameralna realizacja stworzona z myślą o tych, którzy szukają mieszkania dla siebie lub pod inwestycję Mieszkanie składa się >hol - 1,91 m2 >salon z aneksem kuchennym -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jana Kazimierza

Wola,Warszawa

1 130 000 zł68 m² 16 617,70 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Avenue Estate ma przyjemność zaprezentować 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 68 m2 z tarasem o powierzchni 23 m2. Lokalizacja: mieszkanie znajduje się w dogodnej lokalizacji: autobus.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Aleje Jerozolimskie

Włochy,Warszawa

499 149 zł38 m² 13 300 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Charakterystyka >kameralna realizacja stworzona z myślą o tych, którzy szukają mieszkania dla siebie lub pod inwestycję Mieszkanie składa się >hol - 2,0 m2 >salon z aneksem kuchennym -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Komisji Edukacji Narodowej

Ursynów,Warszawa

3 200 zł46 m² 69,26 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Oferta kierowana do miłośników małych zwierząt i przydomowego ogródka. Tuż przy stacji metra stokłosy, licznych sklepów, gastronomii itp. Idealne dla pary lub singla. Najem okazjonalny Salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kawęczyńska

Szmulowizna,Warszawa

1 840 780 zł119 m² 15 500 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Avenue Estate prezentuje nową, 5-cio kondygnacyjną inwestycję mieszkalną. W przedsprzedaży oferujemy apartament dwupoziomowy z olbrzymim tarasem na dachu. Na pierwszej kondygnacji 77m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Kawęczyńska

Szmulowizna,Warszawa

564 720 zł43 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Avenue Estate prezentuje nową, 5-cio kondygnacyjną inwestycję mieszkalną. Lokalizacja: położona na warszawskiej Pradze Północ ulica Kawęczyńska jest jednym z najbardziej unikalnych elementów.