dowolna

Mieszkania w kamienicy Warszawa - Lista aktualnych ogłoszeń

1 255 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 255 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Zjednoczenia

Bielany,Warszawa

785 000 zł46 m² 17 057,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 46,02 m , 2 piętro w 3-piętrowym bloku z 1956 roku -warszawa, bielany, al. Zjednoczenia, przy metrze Strare Bielany. Budynek z cegły, zadbany,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Morszyńska

Sadyba,Warszawa

3 500 zł50 m² 70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

- for English check below - Atrakcyjne mieszkanie w przedwojennej kamienicy przy Parku Szczubełka. Mieszkanie jest w pełni umeblowane i wyposażone, gotowe do natychmiastowego zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleja Jana Chrystiana Szucha

Śródmieście Południowe,Warszawa

1 768 000 zł52 m² 34 000 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Bezpośrednio sprzedam luksusowy, ekskluzywny, funkcjonalny, piękny, po generalnym remoncie, apartament, w kamienicy Z 1930 roku! najbardziej prestiżowa lokalizacji warszawy - aleja jana chrystian.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa

Śródmieście,Warszawa

939 000 zł57 m² 16 361,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży 3-pokojowego mieszkania na pograniczu Śródmieścia i Woli - Nowolipki w bardzo atrakcyjnym miejscu pod kątem komunikacji miejskiej (metro ratusz arsenał,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, Aleja Wyzwolenia

Śródmieście,Warszawa

2 650 zł27 m² 98,15 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Modern studio apartment ( 27m2 ) , Aleja Wyzwolenia Street , city center Warsaw. Room with kitchen aneex , bathroom with shower , hall. Apartment is after general renovation, fully furnished. Room with double.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Skaryszewska

Praga-Południe,Warszawa

1 040 000 zł42 m² 25 060,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie 2-pokojowe W zrewitalizowanej przedwojennej kamienicy Z windą I wysokimi stropami W sercu warszawskiej pragi (english below) Kupujący nie płaci podatku pcc ani prowizji!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dynasy

Powiśle,Warszawa

2 399 000 zł97 m² 24 989,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1935

Wyłącznie U nas! Z przyjemnością przedstawiam Państwu wyjątkowe 3 pokojowe mieszkanie z ogromnym potencjałem aranżacyjnym usytuowane na Warszawskim Powiślu w historycznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krasińskiego

Żoliborz,Warszawa

919 000 zł42 m² 21 880 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Jeżeli szukasz nieruchomości dla siebie lub mieszkania inwestycyjnego w spokojnej i zielonej okolicy na Żoliborzu, ta oferta powinna Cię zainteresować. Lokal znajduje się w atrakcyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Anielewicza

Muranów,Warszawa

999 000 zł50 m² 19 980 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 50 m , 3 piętro w 4-piętrowej kamienicy -warszawa, muranów, ul. Mordechaja Anielewicza. Kamienica po remoncie Doskonała lokalizacja - blisko stacji metra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Wojska Polskiego

Stary Żoliborz,Warszawa

857 000 zł42 m² 20 404,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1929

mieszkanie o powierzchni 42 m2, usytuowane na drugim piętrze przedwojennej kamiennicy na Starym Żoliborzu. Mieszkanie jest jasne i przestronne. Zarówno okna salonu, jak i sypialni wychodzą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gagarina

Mokotów,Warszawa

980 000 zł49 m² 20 000 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1956

Polecamy jasne, ciche po remoncie w 2019 na Mokotowie Kamienica z 1956r , cegła Wysokość 2,80 m Ekspozycja południowo-zachodnia W pobliżu Łazienki Królewskie Trzy pokoje: dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Warszawa

Śródmieście,Warszawa

1 740 000 zł86 m² 20 209,10 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1935

Atrakcyjne 4-pokojowe mieszkanie w przedwojennej kamienicy - doskonała lokalizacja i historyczny charakter. Przedstawiamy unikalną ofertę mieszkania w kamienicy z 1935 roku na granicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ludna

Śródmieście,Warszawa

3 200 zł38 m² 84,21 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Modern 2 rooms apartment, ludna Street, city Center (powiśle area), warsaw Freshly renovated 2 rooms apartment ( around 38m2) with balcony. Living room with open kitchen annex, bedroom with double bed,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Czechowicka

Gocławek,Warszawa

1 038 000 zł79 m² 13 058 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Niezwykłe mieszkanie, w doskonałym stanie, w znakomitej, współczesnej kamienicy; lokalizacja: - 250 metrów do pętli tramwajowej, - obok King Cross i Biedronka, - szkoła podstawowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Mickiewicza

Stary Żoliborz,Warszawa

3 200 zł52 m² 61,78 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe rozkładowe, stary Żoliborz, ul. Mickiewicza, blisko placu Wilsona. Metro, dogodny dojazd do innych dzielnic miasta. Mieszkanie umeblowane, czyste i zadbane - sypialnia z wygodnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bacha

Mokotów,Warszawa

3 000 zł60 m² 50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie na ul. Bacha 32a o powierzchni 60m2 (2 piętro w 4 piętrowym bloku). Mieszkanie jest bardzo dobrze skomunikowane - stacja Metro Służew, tramwaje i autobusy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rakowiecka

Stary Mokotów,Warszawa

1 060 000 zł51 m² 20 784,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1957

Szukasz wysokiego mieszkania w zadbanej kamienicy blisko centrum miasta, w otoczeniu zieleni? Jeśli tak, to mieszkanie jest idealne dla Ciebie! Z przyjemnością oferuję fenomenalnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja 3 Maja

Śródmieście,Warszawa

2 700 000 zł124 m² 21 774,20 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1929

Piękna kamienica z 1930 roku zlokalizowana u zbiegu Wybrzeża Kościuszkowskiego i Mostu Poniatowskiego. Mieszkanie ponad 120 m2 składa sie z 3 dużych pokoi, dużej w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nowy Świat

Śródmieście,Warszawa

1 380 000 zł54 m² 25 555,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1956

Idealne na zamieszkanie lub inwestycję! Zapraszam na prezentację przez 7 dni w tygodniu! Z przyjemnością polecam piękne mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 90 m2 wraz ze skosami natomiast.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Praga-Południe,Warszawa

765 000 zł58 m² 13 189,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1935

Sprzedam mieszkanie w kamienicy (58 m 2) z 1937 roku! lokal do remontu - dobra cena - jedynie 13.000 PLN za m2! Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe, na 4 piętrze, dwustronne. Lokal do remontu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Filtrowa

Śródmieście,Warszawa

2 800 zł30 m² 93,33 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Klimatyczne 30m2 mieszkanie w kameralnej przedwojennej kamienicy w samym centrum Warszawy, blisko tętniących życiem śródmiejskich uliczek, knajpek i biurowców, z szybkim dostępem do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Bielany,Warszawa

2 500 zł34 m² 73,53 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:nie

ul. Wiktoryn 6a - oferta aktualna! Ciche, słoneczne, jednopokojowe mieszkanie położone na siódmym piętrze w ośmiopiętrowym budynku apartamentowym z 2023r. położone na pograniczu Włoch,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Suzina

Żoliborz,Warszawa

2 500 zł29 m² 86,21 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem kawalerka (29m2) po remoncie w sercu Starego Żoliborza. Główne atuty: metro i Plac Wilsona, cisza, zieleń za oknem. Studio znajduje się na odnowionym, kameralnym osiedlu. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Czeczota

Mokotów,Warszawa

3 130 000 zł140 m² 22 357,10 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1936

Na sprzedaż 140 metrowe mieszkanie ( 100 m + 40 m) z ogromnym tarasem oraz z udziałem w ogrodzie w kamienicy z 1936 roku na starym Mokotowie, przy ul. Czeczota. Takie perły to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wolska

Wola,Warszawa

549 000 zł38 m² 14 259,70 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Wyłącznie U nas! Z przyjemnością przedstawiam Państwu wyjątkowe, ciche oraz jasne 2-pokojowe mieszkanie usytuowane na Warszawskiej Woli przy ulicy Wolskiej. Chcesz umówić prezentację?.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Warszawa

Żoliborz,Warszawa

2 098 000 zł82 m² 25 445,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1931

Piękne, dwustronne, wysokie (3m!), pełne światła mieszkanie w niezwykle zadbanej kamienicy na Starym Żoliborzu. Mieszkanie 82 mkw 3 przestronne, jasne pokoje 2 balkony Kuchnia w eleganckiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Targowa

Praga-Północ,Warszawa

950 000 zł54 m² 17 592,60 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu ofertę dwupokojowego mieszkania w kamienicy w samym sercu Starej Pragi w dzielnicy Praga Północ. Budynek: lokal usytuowany jest na 4 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Długa

Śródmieście,Warszawa

960 000 zł53 m² 18 113,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1955

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie (dwa oddzielne pokoje, kuchnia z jadalnią) o powierzchni 52,96 m2 i wysokości 2,60 m w budynku z 1955 r. zlokalizowane na Śródmieściu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Śródmieście,Warszawa

870 000 zł42 m² 20 714,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1954

Mam przyjemność zaprezentować 2 - pokojowe mieszkanie usytuowane w historycznej części Muranowa na Śródmieściu - dzielnica stworzona dla osób ceniących sobie spokój a zarazem lubiąca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Siennicka

Praga-Południe,Warszawa

549 000 zł33 m² 16 536,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane w spokojnej zielonej okolicy na warszawskiej Pradze, przy Rondzie Wiatraczna Możliwość zmian układu mieszkania: z pokoju z oddzielną widną kuchnią,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Tamka

Powiśle,Warszawa

1 880 000 zł80 m² 23 500 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1938

Mieszkanie 80 m2 na wysokim parterze na Warszawskim Powiślu, przy kameralnej ulicy. Czteropiętrowa kamienica z lat 30. Ulica zupełnie nie zniszczona przez Powstanie ( choć były na niej ustawione.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Smocza

Wola,Warszawa

469 000 zł20 m² 23 450 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Szukasz nie dużego mieszkania w atrakcyjnej lokalizacji, zależy Ci na ciszy i spokoju w otoczeniu zieleni. Koniecznie sprawdź tę ofertę. Oferta jest skierowana do osób które marzą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Kołowa

Targówek,Warszawa

1 490 zł13 m² 114,62 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia ładne, wysokie studio. *Mieszkanie umeblowane i wyposażone w kamienicy, na warszawskim Targówku. *Lokal składa się z salonu z aneksem kuchennym oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Fontany

Stare Bielany,Warszawa

849 900 zł50 m² 16 998 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie przy ul. Fontany, składające się z: salonu sypialni osobnej widnej kuchni (możliwość utworzenia 3 pokoju oraz aneksu kuchennego) łazienki z oknem dużego balkonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gagarina

Mokotów,Warszawa

965 000 zł48 m² 19 950,40 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1956

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie, po remoncie, w pobliżu Łazienek Królewskich. Nieruchomość składa się z: salon połączony z kuchnią Sypialnia Pokój Łazienka Korytarz Balkony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Katowicka

Praga-Południe,Warszawa

18 000 zł240 m² 75 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

Ekskluzywny dwupoziomowy apartament w pięknej odnowionej kamienicy (dwa piętra domu) w samym centrum Starej Saskiej Kępy z przepięknym ogrodem i miejscem parkingowym. Rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem, Aleja Niepodległości

Śródmieście,Warszawa

2 350 000 zł203 m² 11 576,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1928

Przedmiotem sprzedaży jest przepiękne mieszkanie o imponującej powierzchni 203m2 (mierzona po podłodze), usytuowane na czwartym piętrze w czteropiętrowej kamienicy z 1928 roku. Ta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Osada Ojców

Gocławek,Warszawa

992 000 zł79 m² 12 486 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Mieszkanie ciche, doskonałym stanie, do wprowadzenia: - po częściowym, kapitalnym remoncie łazienki i przedpokoju w 2017roku, nowa szafa wnękowa, - pozostały stan wykończenia z ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krasińskiego

Żoliborz,Warszawa

799 999 zł32 m² 24 875,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1949

Prezentujemy mieszkanie, które będzie idealne jako pierwsze mieszkanie oraz jako lokata kapitału. Mieszkanie posiada widny, duży pokój z aneksem kuchennym, osobną sypialnię oraz łazienkę. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Drwęcka

Praga-Południe,Warszawa

2 490 zł35 m² 71,14 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Ogłoszenie Agencji! mieszkanie Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 40 m2 na którą składa się: - pokój z wyjściem na balkon - sypialnia - aneks kuchenny - łazienka Mieszkanie jest zadbane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Andersa

Śródmieście,Warszawa

2 300 zł35 m² 65,71 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Osoba odpowiedzialna za ofertę: +48 730.912.312. Przyjemna cicha kawalerka w przestrzennym rozmiarze 35m2 przy ul. Andersa i ulicy Wałowej. Odrestaurowana kamienica (zadbane, zmodernizowane klatki.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij