dowolna

Mieszkania w kamienicy Warszawa - Lista aktualnych ogłoszeń

1 255 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 255 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Nowolipki

Śródmieście,Warszawa

495 000 zł18 m² 26 829,30 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Versus Nieruchomości oferuje do sprzedaży kawalerkę o powierzchni 18,45 m2 + 2 piwnice po 2m2 każda. Lokalizacja - Muranowów, nowolipki 12. Kamienica z cegły lata 50. Mieszkanie do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Strzelecka

Praga-Północ,Warszawa

720 000 zł44 m² 16 363,60 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

We speak pl, ua, ru, eng Prezentuję wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 44 m z balkonem, położone w atrakcyjnej lokalizacji. Idealne zarówno do zamieszkania, jak i pod inwestycję!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Noakowskiego

Śródmieście,Warszawa

2 530 000 zł127 m² 19 921,30 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1912

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową nieruchomość znajdującą się w pięknej, wczesno modernistycznej kamienicy rodziny Oppenheimów, wzniesionej w latach 1910-1912, przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szanajcy

Praga-Północ,Warszawa

680 000 zł39 m² 17 435,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Eng & rus below Sprzedam wyjątkowe mieszkanie na klimatycznej Pradze Północ! Marzysz o mieszkaniu w sercu Warszawy, gdzie historia spotyka się z nowoczesnością? Mam dla Ciebie idealną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa

Saska Kępa,Warszawa

1 350 000 zł64 m² 21 074 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1932

Szukasz mieszkania w kamienicy, w topowej lokalizacji, w otoczeniu zieleni? Jeśli tak, to mieszkanie jest idealne dla Ciebie! Z przyjemnością oferuję nieruchomość o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Orzeszkowej

Szczęśliwice,Warszawa

1 828 000 zł101 m² 18 040,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1996

Wysoki, czteropokojowy apartament o powierzchni 101,33 m Usytuowany na drugim piętrze czteropiętrowego budynku z cegły z 1994 roku. Przestronne wnętrza (wysokość 3 m), funkcjonalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Rakowiecka

Mokotów,Warszawa

3 700 zł64 m² 57,81 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szanowni Państwo, mam przyjemność zaprezentować ofertę pięknego mieszkania na górnym Mokotowie w najbliższej okolicy Pól Mokotowskich! Mieszkanie znajduję się w zadbanej kamienicy po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Róż

Śródmieście,Warszawa

12 000 zł100 m² 120 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Prestiżowe mieszkanie na wynajem | 100 m | Al. Róż | Idealne na biuro lub kancelarię Do wynajęcia wyjątkowe, reprezentacyjne mieszkanie o powierzchni 100 m , zlokalizowane w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Śródmieście,Warszawa

650 000 zł31 m² 20 981,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1956

: zwięźle: 30,98 m | 1 pokój wraz z oddzielną kuchnią | mieszkanie do remontu (możliwa adaptacja na 2 pokoje)| I piętro w niskim kameralnym ceglanym budynku | cicha ulica wśród.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Targowa

Mokotów,Warszawa

1 800 000 zł106 m² 16 918,90 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1928

Świetna lojalizacja, mieszkania O pięknej stylistyce W przedwojennej kamienicy Z możliwością wykupenia strychu nad mieszkaniem oferta specjalna: przy złożeniu oferty do 30 kwietnia -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Tyszkiewicza

Wola,Warszawa

649 000 zł32 m² 20 281,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1945

Eustachego Tyszkiewicza 36 - Idealne mieszkanie dla studenta, pary lub małej rodziny! Zapraszam do zapoznania się z ofertą dwupokojowego mieszkania o wyjątkowym charakterze, położonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Niepodległości

Mokotów,Warszawa

3 350 zł56 m² 59,82 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mokotów / Aleja Niepodległości / 56m2 / studio / winda / kamienica Klimatyczne studio w bardzo dobrym standardzie, położone na Mokotowie przy stacji metra Racławicka. Mieszkanie Słoneczne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Warszawa

Saska Kępa,Warszawa

1 392 635 zł85 m² 16 383,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Tylko w niedzielę! (13.04.2025) W celu uzyskania większej ilości informacji oraz umówienia się na indywidualną prezentację, proszę o kontakt telefoniczny. Jeśli nie będę mógł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Marszałkowska

Śródmieście,Warszawa

4 427 zł44 m² 100 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia:2-pokojowy apartament o pow.44,27 m2 na 4 piętrze w kamienicy w Śródmieściu Warszawy, w OKOLICACH ul. Marszałkowskiej, poleca Property Office (tel., mail: ) - Najemca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Nowolipie

Wola,Warszawa

679 000 zł38 m² 17 868,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1955

Wola ul. Nowolipie > świetna komunikacja: przystanki autobusowe 100 m | przystanki tramwajowe 250 m | stacje metra Rondo onz lub Rondo Daszyńskiego 9 min komunikacją (ok 1,5 km) > 38 m2 > 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa

Saska Kępa,Warszawa

1 394 678 zł85 m² 16 408 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

W celu uzyskania większej ilości informacji oraz umówienia się na indywidualną prezentację, proszę o kontakt telefoniczny. Jeśli nie będę mógł odebrać, proszę wysłać sms "praga" a na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Warszawa

Włochy,Warszawa

870 000 zł60 m² 14 500 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1946

Kamienica po generalnym remoncie W cenie piwnica i miejsce parkingowe na podwórku. Przestrzenne, dwustronne mieszkanie do własnej aranżacji. Dwie sypialnie i salon połączony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Widok

Śródmieście,Warszawa

2 612 000 zł120 m² 21 766,70 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1900

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową nieruchomość znajdującą się w pięknej, wczesno-modernistycznej kamienicy z przełomu XIX i XX wieku, przy ulicy Widok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Saska Kępa,Warszawa

14 500 zł170 m² 85,29 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu unikalną ofertę wynajmu apartamentu, który łączy nowoczesny luksus z prestiżową lokalizacją w samym sercu starej Saskiej Kępy. Standard Apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Chmielna

Śródmieście,Warszawa

2 350 zł32 m² 73,44 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie dla singla lub pary- na rok- potrzebne zaświadczenie o zatrudnieniu - bez zwierząt - do wynajęcia od już Oferujemy do wynajęcia mieszkanie w ścisłym centrum Warszawy przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Czerniakowska

Śródmieście,Warszawa

1 197 000 zł61 m² 19 491,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1937

Serdecznie zapraszam na pierwszy dzień otwarty we wtorek 15/04/2025 po wcześniejszym kontakcie telefonicznym. W skrócie: ul. Czerniakowska 149 / Ujazdów 2 pokoje z oddzielną kuchnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Paryska

Saska Kępa,Warszawa

2 500 zł35 m² 71,43 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od kwietnia 2025r nowoczesne dwupokojowe mieszkanie o pwoeirzchni 35m, w kamienicy na pierwszym piętrze z oknami skierowanymi na podwórko, w cichej okolicy przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana Warszawa

Warszawa,mazowieckie

2 700 zł25 m² 108 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz kawalerka przy metrze na warszawskich Bielanach. Świetnie skomunikowana 5 min spacerem do stacji M1 Słodowiec, 10 min do M1 Stare Bielany. Spokojne sąsiedztwo, czysta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Marszałkowska

Śródmieście,Warszawa

2 499 000 zł96 m² 26 099,20 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1953

Klimatyczne mieszkanie w kamienicy przy Marszałkowskiej | 3,20 m wysokości | Parking Z przyjemnością prezentujemy mieszkanie z duszą - położone w historycznej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, Aleje Jerozolimskie

Ochota,Warszawa

2 499 000 zł123 m² 20 330,30 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1911

Na sprzedaż nowoczesne biuro/mieszkanie w przedwojennej kamienicy w centrum Warszawy! Oferujemy na sprzedaż nowocześnie urządzone biuro o powierzchni 122,92 m , usytuowane na 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Noakowskiego

Śródmieście,Warszawa

3 000 zł23 m² 130,43 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu na wynajem studio znajdujące się w pięknej, wczesno modernistycznej kamienicy rodziny Oppenheimów, wzniesionej w latach 1910-1912, przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ząbkowska

Praga-Północ,Warszawa

599 000 zł33 m² 18 151,50 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1912

Stara praga , klimatyczne mieszkanie znajdujące się na 2. piętrze w 5- piętrowej kamienicy z 1912 r. Lokal składa się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, sypialni, przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Wyzwolenia

Śródmieście,Warszawa

1 052 700 zł36 m² 29 000 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą pięknego, jasnego i klimatycznego mieszkania o powierzchni 36,30 m2 położonego w atrakcyjnej lokalizacji w centrum Warszaw przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Noakowskiego

Śródmieście,Warszawa

1 050 000 zł36 m² 28 893,80 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1949

Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą pięknego, jasnego i klimatycznego mieszkania o powierzchni 36,34 m2 położonego w atrakcyjnej lokalizacji w centrum Warszawy przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Majdańska

Praga-Południe,Warszawa

586 000 zł36 m² 16 507 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kawalerka 35,50 m2 położona w Warszawie przy ul. Majdańskiej informacje ogólne Lokalizacja: warszawa, praga Południe, ul. Majdańska 47 Piętro: 3/3 Rok budowy: 1956 Kamienica Stan prawny: pełna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Ogrodowa

Wola,Warszawa

479 000 zł21 m² 22 573 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1951

Przytulna kawalerka z aneksem kuchennym 21,22 mkw. w kamienicy z lat 50-tych. Usytuowana na 2 piętrze, 5 piętrowej kamienicy. Mieszkanie do własnej aranżacji, na podłodze parkiet.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kazimierzowska

Stary Mokotów,Warszawa

810 000 zł46 m² 17 802,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1957

Lokalizacja Stary Mokotów, ulica Kazimierzowska przy Madalińskiego. Wokół niska zabudowa przed i powojenna. Stacja Metra Racławicka w odległości 10 min pieszo. Najbliższy przystanek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Mątwicka

Szczęśliwice,Warszawa

949 000 zł58 m² 16 362,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Wyjątkowe trzypokojowe mieszkanie w prestiżowej części Ochoty Zapraszamy do zapoznania się z ofertą cichego, trzypokojowego mieszkania o powierzchni 58 m , położonego w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Płatnicza

Stare Bielany,Warszawa

1 015 000 zł64 m² 15 859,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Mam przyjemność zaprezentować wyjątkową 3-pokojową nieruchomość położoną na Starych Bielanach, w kamienicy z 1962 roku. Lokal znajduje się w jednej z najbardziej klimatycznych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Skoczylasa

Nowa Praga,Warszawa

3 000 zł37 m² 81 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta biura nieruchomości immopolska (licencja nr 9165) Do wynajęcia klimatyzowane dwupokojowe mieszkanie przy placu Hallera w kamienicy z lat 50-tych. Mieszkanie o powierzchni 37 m2, dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dolna

Mokotów,Warszawa

690 000 zł41 m² 16 776,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1954

Tylko u nas Mam przyjemność przedstawić klimatyczne mieszkanie na Dolnym Mokotowie, w wyjątkowym miejscu przy ulicy Dolnej, kilka kroków do Parku Morskie Oko, arkadia i nieopodał.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Targowa

Praga-Północ,Warszawa

459 000 zł26 m² 17 653,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1962

Praga Północ ul. Targowa > przystanki autobusowe i tramwajowe 100-200 m od klatki > stacja metra dworzec Wileński 300 m od budynku > Galeria Wileńska 300 m > w bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Głogowa

Mokotów,Warszawa

7 000 zł110 m² 63,64 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 110 m2. Nieruchomość znajduje się na 0 piętrze w kamienice. Lokalizacja: mieszkanie znajduje się przy ul. Głogowa, w zasięgu 5 min.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Praga-Południe,Warszawa

900 000 zł47 m² 19 031,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1929

Jeśli marzysz o komfortowym mieszkaniu w kameralnej okolicy blisko placu Szembeka, to ta oferta jest dla Ciebie! Co oferujemy: - lokalizacja: praga-Południe, blisko placu Szembeka - Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Ochota,Warszawa

1 100 000 zł61 m² 18 130,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1938

ℹ rezerwacja do 12.04.2025 ℹ Na sprzedaż niezwykle urokliwe mieszkanie o powierzchni 60,67 m2 położone przy ulicy Spiskiej, w atrakcyjnej części Starej Ochoty. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Marszałkowska

Śródmieście,Warszawa

5 173 zł52 m² 100 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia: 3-pokojowy apartament o pow.51,73 m2 na 1 piętrze w kamienicy w Śródmieściu Warszawy, w OKOLICACH ul. Marszałkowskiej, poleca Property Office (tel., mail: ) - Najemca.