dowolna

Mieszkania w kamienicy Warszawa - Lista aktualnych ogłoszeń

1 255 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 255 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Narbutta

Stary Mokotów,Warszawa

6 900 zł97 m² 71 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie w pięknej modernistycznej kamienicy z ogrodem na Starym Mokotowie. Mieszkanie składa się z dużego hallu, widnej w pełni wyposażonej kuchni ze spiżarnią, salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja 3 Maja

Powiśle,Warszawa

6 800 zł75 m² 90,67 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

do wynajęcia - świeżo po remoncie, 3-pokojowe mieszkanie na powiślu - 75 m Atuty mieszkania: świeżo po generalnym remoncie W pełni umeblowane i wyposażone Ciche wnętrze z oknami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Stary Mokotów,Warszawa

13 500 zł135 m² 100 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

5 - pokojowy apartament W klimatycznej kamienicy 4 sypialnie | Po remoncie | Wysoki standard | Świetna lokalizacja | Cisza i spokój ***** rozkład pomieszczeń: na powierzchni 135 mkw. znajdziemy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wilanowska

Śródmieście,Warszawa

3 500 zł41 m² 85,37 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Powiśle - najfajniejsza lokalizacja młodej warszawy. Mieszkanie położone w przedwojennej kamienicy przy ul. Wilanowska 5 w parku Rydza-Śmigłego. Świetna oferta kulturalna, klubowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa

Śródmieście,Warszawa

12 000 zł100 m² 120 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Apartament W prestiżowej kamienicy przy alei róż Z widokiem na dolinkę szwajcarską Doskonała lokalizacja | Francuski styl | Wysokie sufity | Reprezentacyjne wnętrze kamienicy | Tuż przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nowiniarska

Śródmieście,Warszawa

2 700 zł50 m² 54 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Wynajmę dwupokojowe mieszkanie przy ul. Nowiniarskiej, tuż obok Starego Miasta. Usytuowane na parterze w kamienicy z lat 50. Mieszkanie składa się z: - widnej kuchni - salonu - osobnej sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Włochy,Warszawa

2 000 zł40 m² 50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Mieszkanie do wynajęcia, warszawa, włochy, 40m2, 2 pokoje. Wynajem wyłącznie na cele biurowe lub cichą działalność gospodarczą. Akces Nieruchomości oferuje lokal składający się z 2 pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka wysoki standard, ul. Kozia

Śródmieście,Warszawa

745 000 zł20 m² 37 046,20 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1945

Oferuję do sprzedaży atrakcyjne mieszkanko W unikatowym miejscu warszawy - na ul koziej. Kozia to kameralna uliczka, równoległa do krakowskiego przedmieścia, jednocześnie na styku prestiżowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Nowolipki

Wola,Warszawa

2 300 zł30 m² 76,67 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia kawalerka przy ul. Nowolipki 17. Mieszkanie słoneczne, kilka lat temu remontowane i odświeżane. Świetna lokalizacja, 2 przystanki od Hali Mirowskiej oraz 3 przystanki od Ronda onz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Górczewska

Młynów,Warszawa

849 999 zł52 m² 16 346,10 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1952

Wyjątkowe 2 pokojowe mieszkanie (52m2) Z oddzielną widną kuchnia, z dużą loggią W odnowionej kamienicy Z windą przy metrze - wola młynów! Lokalizacja, która robi różnicę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kruczkowskiego

Powiśle,Warszawa

6 000 zł68 m² 87,98 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przytulne mieszkanie 68 m2, 2 pokoje, miejsce W garażu, kruczkowskiego, śródmieście budynek: nieruchomość znajduje się na prestiżowym osiedlu Apartamenty Patria przy ul. Kruczkowskiego. Przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Marszałkowska

Śródmieście,Warszawa

3 300 zł58 m² 56,91 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Zapraszam do wynajęcia klimatycznego, przestronnego mieszkania, o powierzchni 57,99 m . Wnętrza wysokie 320 cm, doskonale doświetlone dużymi oknami. Mieszkanie usytułowane jest na trzecim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pasteura

Ochota,Warszawa

940 000 zł49 m² 19 183,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1963

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie trzypokojowe w doskonałej lokalizacji na Starej Ochocie, przy ulicy Pasteura 4/6. Mieszkanie składa się z: - salon - sypialnia - sypialnia - kuchnia - łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wejnerta

Górny Mokotów,Warszawa

870 000 zł43 m² 20 046 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

. Piękny Górny Mokotów! Wejnerta Aleksandra! Metro! Prezentujemy 3-pokojowe mieszkanie 43,4m2. Usytuowane na wysokim parterze Kamienicy z 1950 roku przy ul. Aleksandra Wejnerta Pokój dzienny jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Daszowska

Praga-Południe,Warszawa

469 000 zł33 m² 14 320,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

We speak pl/ua/en/ru Przytulne mieszkanie z potencjałem i możliwością rozbudowy - ul. Daszowska, praga-Południe Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 33 m , położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wspólna

Śródmieście,Warszawa

10 000 zł140 m² 71,43 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Z przyjemnością przedstawiam Państwu ofertę najmu wyjątkowego mieszkania w centrum Warszawy przy ulicy Wspólnej 50. Znajduje się w pięknej, odnowionej kamienicy z lat 30-tych XX wieku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sienna

Śródmieście,Warszawa

2 600 zł38 m² 68,42 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie przy ulicy Siennej 63 wszędzie blisko. Ciche (na ostatnim piętrze), w pełni wyposażone. Dwa osobne pokoje, kuchnia, łazienka z wanną (38 m ); ; standard.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, Aleja Jana Pawła II

Śródmieście,Warszawa

2 650 zł20 m² 132,50 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji studio (20m2), al. Jana Pawła II, hala Mirowska, 2.650 PLN Kawalerka (20 m2) w wysokim standardzie zlokalizowana w ścisłym centrum miasta (al. Jana Pawła.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, Aleja Wyzwolenia

Śródmieście,Warszawa

2 650 zł27 m² 98,15 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Modern studio apartment ( 27m2 ) , Aleja Wyzwolenia Street , city center Warsaw - plac zbawiciela Room with kitchen annex , bathroom with shower , hall. Apartment is after general renovation, fully furnished.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Lwowska

Śródmieście,Warszawa

3 900 zł45 m² 86,67 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości asari crm ( )

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Warszawa

Stara Ochota,Warszawa

2 000 zł38 m² 52,63 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Skromne, ale funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 38 m, usytuowane na 4. piętrze urokliwej, czteropiętrowej kamienicy z 1954 roku. Bardzo dobra lokalizacja - Stara Ochota, na rogu ulic M.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Radomska

Ochota,Warszawa

729 900 zł44 m² 16 413,30 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dwupokojowe mieszkanie na Starej Ochocie w kamienicy z windą. Kamienica dwuklatkowa, z piękną przedwojenną klatką schodową, wysokimi kondygnacjami (310 cm). W budynku wyremontowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Wola,Warszawa

659 000 zł53 m² 12 387,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Park Moczydło 5 min spacerem, bliskość Metro Księcia Janusza i Lasek na Kole 1 min spacerem- to wszystko sprawia, że jest to jedna z piękniejszych i bardziej zielonych części Woli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Górczewska

Wola,Warszawa

971 000 zł54 m² 17 981,50 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1952

Kamienica przy metrze Młynów i blisko Metro Płocka. Komfortowe 3 pokojowe na Woli przy wejściu do metra Młynów oraz miejsce postojowe. Mieszkanie 54 mkw, znakomicie skomunikowane. Pod oknem stacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Grochowska

Praga-Południe,Warszawa

2 300 zł18 m² 127,78 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Czasami to, co jest małe, potrafi zapewnić wielką radość. Przywitaj się z tą uroczą kawalerką, która może być Twoim przytulnym azylem w doskonałej lokalizacji! :) atuty: kawałek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Bitwy Warszawskiej 1920 r.

Ochota,Warszawa

555 000 zł31 m² 18 354,80 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1957

Nowa oferta Atrakcyjny punkt Starej Ochoty. Spokojnie, dużo zieleni. Blisko pełna infrastruktura - uczelnie (m.in. UW, wum); hala Banacha, liczne sklepy, usługi, restauracje, teatr, parki itp. Świetna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Koszykowa

Śródmieście,Warszawa

729 300 zł22 m² 33 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1895

Z przyjemnością prezentuję na sprzedaż kawalerkę z antresolą o powierzchni 22,10 m2 i wysokości 3.25 m znajdującej się na 3 piętrze (jedno mieszkanie na piętro) w kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Wyzwolenia

Śródmieście,Warszawa

3 700 zł40 m² 92,50 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przytulne mieszkanie w rewelacyjnej lokalizacji w samym centrum Warszawy - przy Placu Zbawiciela. Mieszkanie znajduje się przy Alei Wyzwolenia 14. 200m. do metra Politechnika, doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Warszawa

Śródmieście,Warszawa

2 100 000 zł100 m² 21 000 zł/m²

 

Piętro:suterena/7

 

Liczba pokoi:7

 

Rok budowy:1920

Na sprzedaż ekskluzywny lokal o powierzchni 100 m , usytuowany w odrestaurowanej kamienicy, w ścisłym Śródmieściu Warszawy. Aktualnie lokal jest połączony z druga.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Lekarska

Śródmieście,Warszawa

1 348 480 zł78 m² 17 200 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Prezentujemy ciekawe mieszkanie w Śródmieściu idealne na inwestycję lub własny użytek! Na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane w sercu Śródmieścia, przy jednej z głównych ulic, co.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chmielna

Wola,Warszawa

950 000 zł40 m² 23 514,80 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

2 pokojowe mieszkanie 40,4 m2 w samym centrum Warszawy w pobliżu Varso Tower, złotych Tarasów i Dworca Centralnego kamienica z windą przy ulicy Chmielnej 73c. Idealne do zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Elektoralna

Śródmieście,Warszawa

4 300 zł56 m² 76,95 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

| mieszkanie dwupokojowe, wysokie, widne, położone w cichej oficynie kamienicy przy ul. Elektoralnej. Mieszkanie jest umeblowane (umeblowanie w stylu Ikea) i wyposażone w chłodziarko -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Obozowa

Wola,Warszawa

561 000 zł29 m² 19 344,80 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1936

Jasna i funkcjonalna kawalerka zlokalizowana przy ul. Obozowej w Warszawie. To doskonała propozycja zarówno dla singla, pary, jak i inwestora szukającego nieruchomości pod wynajem. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wilcza

Śródmieście,Warszawa

6 400 zł86 m² 74,42 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Modernistyczna perełka w sercu Warszawy Wilcza 69. Układ apartamentu: na 86 m znajdują się: przestronny salon z oryginalnymi, odrestaurowanymi elementami - 20m2; dwie oddzielne, jasne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Targowa

Stara Praga,Warszawa

2 900 zł35 m² 82 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferta biura obsługi najmu immopolska - budynek 36 mieszkań na wynajem przy ul. Targowej 34. Kompletnie umeblowana, przestronna kawalerka składa się z dużego pokoju głównego z aneksem.