dowolna

Mieszkania w centrum Warszawa - Oferty sprzedaży i najmu

6 963 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

6 963 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bieniewicka

Żoliborz,Warszawa

935 000 zł47 m² 19 780 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1958

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą mieszkania przy ulicy Bieniewickiej na warszawskim Żoliborzu. Nasza prezentowana nieruchomość to przestrzeń o powierzchni 47,27 m , zaprojektowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Targówek,Warszawa

778 000 zł43 m² 18 005,10 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Świetna lokalizacja 2 Pokoje przy Metro Trocka 44 m Zapraszam Lokalizacja: adres: targówek, warszawa Odległość do Metro Trocka: 9 minut pieszo Infrastruktura: piekarnie, sklepy (Lidl, żabka),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleja Prymasa Tysiąclecia

Wola,Warszawa

1 236 195 zł76 m² 16 265,70 zł/m²

 

Piętro:1/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

- wola to nowoczesna dzielnica, dobrze skomunikowana z resztą miasta, pełna atrakcji, blisko natury i w centrum wydarzeń. - w pobliżu obiekty biznesowe, centra kultury, galerie sztuki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Kolejowa

Wola,Warszawa

1 695 000 zł65 m² 26 076,90 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego Apartamentu zlokalizowanego w prestiżowej inwestycji 19. Dzielnicy, wielokrotnie nagradzanej miedzy innymi za najlepszy budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Ryżowa

Ursus,Warszawa

1 227 000 zł82 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2011

Mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni 81,80 m , 2 piętro w 7-piętrowym bloku z 2011 roku -warszawa, skorosze, ul. Ryżowa. Ekspozycja okien na trzy strony świata. Nieruchomość ma duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Powstańców Śląskich

Bemowo,Warszawa

1 602 000 zł110 m² 14 503 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Bemowo I metro I 4 pokoje I słoneczne Na sprzedaż przestronny, słoneczny i narożny Apartament znajdujący się na II piętrze w czterokondygnacyjnym Budynku z 2024 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Popularna

Włochy,Warszawa

850 000 zł44 m² 19 437,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Zapraszamy do tego nowoczesnego, przepięknego mieszkania na Warszawskich Włochach, które z pewnością spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających mieszkańców. To mieszkanie to prawdziwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Żelazna

Wola,Warszawa

957 680 zł69 m² 13 919,80 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Uwaga, kupujący nie ponosi kosztów prowizji! Prezentujemy nietuzinkowe 3-pokojowe mieszkanie w samym sercu Warszawy, znajdujące się przy ul. Żelaznej 16 (wola)! Nieruchomość mieści się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ciołka

Koło,Warszawa

1 050 000 zł69 m² 15 296,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Komfortowe, 3 pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie - świeżo wykończone - nie wymaga żadnego wkładu finansowego. Doskonała lokalizacja - 500 m do stacji Metro Księcia Janusza, 300 m do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Warszawa

Grochów,Warszawa

696 000 zł45 m² 15 435,80 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Warszawa - Praga Południe / Grochów stacja warszawa grochów 2 pokoje 45,09m2 + balkon Zamieszkaj na nowoczesnym osiedlu położonym w dzielnicy Praga - Południe (grochów) obok stacji Warszawa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kłosia

Włochy,Warszawa

1 790 000 zł81 m² 22 017,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1927

Mam przyjemność zaprezentować prawdziwy unikat na mapie Starych Włoch. Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie w kamienicy z 1927 roku. Budynek z historią przetrwał wojnę- zachowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Piaski,Warszawa

730 000 zł52 m² 13 904,80 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

Prezentuję Państwu 3 pokojowe mieszkanie na Bielanach w cichej okolicy ze świetną infrastrukturą komunikacyjną Mieszkanie 53 m składa się z salon 19 m z balkonem sypialnia 7,5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żurawia

Krucza,Warszawa

1 180 000 zł38 m² 30 093,20 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1911

Na sprzedaż 2 pokoje w centrum Warszawy, mieszkanie położone na drugim piętrze. ( brak windy ) kamienicy położonej przy ulicy Żurawiej. W mieszkaniu jest bardzo cicho mimo, że to centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Wyględowska

Marina Mokotów,Warszawa

2 600 zł37 m² 70 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Polecam! Zdjęcia nie odzwierciedla w pełni atrakcyjności mieszkania. Na żywo wygląda jeszcze ładniej! Do wynajęcia bardzo ładne, zadbane, przestronne studio z ogródkiem na osiedlu Marina.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Śródmieście,Warszawa

715 000 zł35 m² 20 312,50 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Mam przyjemność zaprezentować 2 pokojowe mieszkanie usytuowane w Śródmieściu, tuż przy samym Placu bankowym oraz Metrze Ratusz Arsenał. W bliskiej odległości od Ogrodu Krasińskich oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Mozarta

Warszawa,mazowieckie

550 000 zł38 m² 14 285,70 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1976

Kawalerka 37,4 m obok stacji Metro Służew Szczegóły oferty: na sprzedaż narożna kawalerka w budynku z 1976 roku, wzniesionym w technologii ramy H. Mieszkanie jest w dobrym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Nowaka-Jeziorańskiego

Praga-Południe,Warszawa

1 595 000 zł87 m² 18 418 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Sprzedam słoneczny, przytulny i cichy trzypokojowy apartament (86,60m) usytuowany na czwartym piętrze 6 piętrowego budynku z 2015r przy ul. Nowaka Jeziorańskiego 12. Z łatwością można.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Synów Pułku

Wola,Warszawa

669 000 zł49 m² 13 695 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Rezerwacja Jeśli szukasz mieszkania, które wyróżni się spośród setek innych ofert, to właśnie je znalazłeś! Dwustronne, słoneczne mieszkanie na Bemowie to idealne połączenie komfortu, estetyki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Odolany,Warszawa

1 708 580 zł93 m² 18 342,20 zł/m²

 

Piętro:3/16

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Ogłoszenie sprzedaży apartamentu 93 m w inwestycji Stacja Wola - etap III Lokalizacja: wola, warszawa Planowane oddanie do użytku: IV kwartał 2026 r. Oferujemy wyjątkowy apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Senatorska

Staromiejskie,Warszawa

649 000 zł25 m² 25 551,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1962

Poszukujesz mieszkania w samym centrum Warszawy, gdzie historia spotyka się z nowoczesnością? To mieszkanie typu studio, położone na pierwszym piętrze w odnowionym budynku z lat 60.,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Aleja Niepodległości

Mokotów,Warszawa

1 495 000 zł92 m² 16 250 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1957

* * * O K A Z J A! * * * 4 pokoje + antresola! - Pow. 92 m2 w kamienicy - Piwnica, ogródek! - Świetna lokalizacja - Dla wielbicieli Górnego Mokotowa Na sprzedaż czteropokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa

Praga-Południe,Warszawa

875 000 zł49 m² 17 857,10 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie w pięknej, zielonej okolicy, idealnej dla osób ceniących spokój i bliskość natury. Mieszkanie jest doskonale skomunikowane z resztą miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Nowaka-Jeziorańskiego

Praga-Południe,Warszawa

920 000 zł43 m² 21 271,70 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

***** umowa rezerwacyjna***** Nowoczesny, cichy, klimatyzowany, dwupokojowy apartament z balkonem i widokiem na piękną zieleń, usytuowany na czwartym piętrze w pięciopiętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Heroldów

Bielany,Warszawa

715 000 zł44 m² 16 250 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Cena nieruchomości do negocjacji. Serdecznie zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania o powierzchni 44,02 m2 na warszawskich Bielanach przy ulicy Heroldów. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym Warszawa

Śródmieście,Warszawa

670 000 zł28 m² 24 031,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1961

Biuro Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu nową ofertę mieszkania na sprzedaż. Zlokalizowane w ścisłym Centrum mieszkanie - kawalerka z otwartą kuchnią w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Filtrowa

Ochota,Warszawa

4 950 zł53 m² 93,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Rozkład: elegancko urządzony 2-pokojowy apartament na Ochocie, o funkcjonalnym rozkładzie 53 m . Składa się z pokoju dziennego, sypialni, kuchni oraz łazienki. Standard: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Widok

Śródmieście,Warszawa

1 990 000 zł71 m² 27 969,10 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1880

Witaj we wnętrzu, które zadowoli nawet najbardziej wymagających koneserów piękna, luksusu i. przedwojennych kamienic. Wnętrzu, które urzeknie Cię od pierwszej wizyty. Okolica? To adres, który zawsze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Warszawa

Nowa Praga,Warszawa

590 000 zł39 m² 15 051 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1958

Budynek przy pl. Hallera na osiedlu Nowa Praga składa się z 7 kondygnacji.Budynek został zaprojektowany przez zespół architektów pod kierunkiem Jerzego Gieysztora i Jerzego Kumelowskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleja Jana Pawła II

Śródmieście Północne,Warszawa

749 000 zł39 m² 19 205,10 zł/m²

 

Piętro:15/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Oferta nieruchomości na sprzedaż / Jana Pawła & Grzybowskiej Mieszkanie hipoteczne, dwa pokoje, oddzielna kuchnia, kratka balkonowa / duża ilość okien od strony wschodniej Widok na panoramę Warszawy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Andersa

Śródmieście,Warszawa

799 000 zł40 m² 19 975 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Westate Śródmieście ma przyjemność przedstawić Państwu wyjątkowe, dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane w samym centrum Warszawy, przy ul. generała Władysława Andersa 10. Ta atrakcyjna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ringelbluma

Koło,Warszawa

3 000 zł44 m² 67,42 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 44,5m2 z balkonem na Warszawskim Kole w zabytkowym uśmiechu Heleny na ulicy Ringelbluma 2. Budynek powstał w 1947 roku na osiedlu Koło II,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Marymoncka

Bielany,Warszawa

3 100 zł61 m² 50,82 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Wynajmę bezpośrednio mieszkanie na biuro lub mieszkanie. Powierzchnia 61,00 mkw. Lokalizacja: stacja metra Słodowiec (bielany), 2-gie piętro w apartamentowcu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Odolany,Warszawa

882 599 zł42 m² 20 984,30 zł/m²

 

Piętro:8/16

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Ogłoszenie sprzedaży apartamentu 42 m w nowej inwestycji Lokalizacja: warszawa Planowane oddanie do użytku: IV kwartał 2026 r. Oferujemy wyjątkowy apartament o powierzchni 42 m w trzecim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Korsykańska

Mokotów,Warszawa

615 000 zł31 m² 19 838,70 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Prezentowane 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 31 m2 znajduje się na pierwszym piętrze w 10 piętrowym budynku z 1974 roku przy ulicy Korsykańskiej. Rozkład przedpokój z pojemną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Bródno,Warszawa

599 742 zł42 m² 14 300 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

2 pokoje - 41,94m2 + Loggia Granica Targówka i Białołęki - bliski Żerań 6 minut autobusem do metro bródbo Zamieszkaj na nowoczesnym, kameralnym osiedlu położonym na granicy Białołęki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa

Praga-Południe,Warszawa

779 000 zł61 m² 12 770,50 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Uwaga: trzy pierwsze zdjęcia to przykładowe wizualizacje, jak można zaaranżować to mieszkanie. Sprzedam 3-pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią o powierzchni 61 m , położone na 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Podłużna

Lewandów,Warszawa

495 000 zł39 m² 12 557,10 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

= rezerwacja do dnia 29/11/2024 = Mamy przyjemność zaprezentować nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie położone przy ul. Podłużnej na warszawskiej Białołęce zlokalizowane w spokojnej i bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Praga-Południe,Warszawa

580 000 zł33 m² 17 575,80 zł/m²

 

Piętro:7/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Powierzchnia: 33 m , jasna kawalerka Pomieszczenia: przestronny, dobrze doświetlony pokój z wyjściem na balkon Widna kuchnia z dużym oknem Ustawna łazienka z wc, wanną, umywalką,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Białobrzeska

Ochota,Warszawa

1 150 000 zł66 m² 17 424,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Jeśli szukasz klimatycznego mieszkania w przedwojennej kamienicy zbudowanej z cegły w stylu modernistycznym zlokalizowanej w samym sercu Starej Ochoty, to właśnie ta oferta jest dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Warszawa

Praga-Południe,Warszawa

425 000 zł24 m² 18 085,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-