dowolna

Mieszkania w centrum Warszawa - Oferty sprzedaży i najmu

6 964 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

6 964 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rakowska

Raków,Warszawa

777 000 zł41 m² 18 799,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Do nabycia bez prowizji 2 pokoje o powierzchni 41,33m2 w realizowanej inwestycji w rejonie ul. Instalatorów na warszawskim Rakowie, w pobliżu Al. Krakowskiej i stacji pkp Rakowiec.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Złota

Warszawa,mazowieckie

4 430 zł39 m² 112,58 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

*** English Below *** - Bez prowizji, bez pośredników, bezpośrednio od Właściciela. Zwierzęta mile widziane. Funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie! Wyposażenie: salon wyposażony w wygodną,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Angorska

Praga-Południe,Warszawa

2 600 zł38 m² 67,71 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Agencja Dobrachata prezentuje: do wynajęcia od Grudnia piękne, klimatyczne, słoneczne mieszkanie o powierzchni 38m2 przy ulicy Angorskiej 6 na warszawskiej Saskiej Kępie. Mieszkanie: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Korkowa

Wawer,Warszawa

2 300 zł38 m² 60,53 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 2-pokojowe 38 m z garażem i balkonem ul. Korkowa 37, warszawa Wawer Do wynajęcia komfortowe, w pełni umeblowane mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 38 m , położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Śródziemnomorska

Stegny,Warszawa

1 290 000 zł81 m² 15 925,90 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Prezentujemy 3 -pokojowe mieszkanie o powierzchni 82 metrów kwadratowych, zlokalizowane przy ulicy Sródziemnomorskiej 55 ( Stegny , Mokotów, warszawa ). Jest to idealna nieruchomość dla pary lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Warszawa

Mokotów,Warszawa

3 415 608 zł142 m² 24 055,30 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Ekskluzywny Apartament z widokiem na zieleń - Mokotowska Perła Luksusu. Na sprzedaż prestiżowy, 5-pokojowy apartament o powierzchni 141,99 m , zlokalizowany na 6 piętrze apartamentowca, 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Śródmieście,Warszawa

2 100 000 zł72 m² 29 260,10 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1957

Eurovilla prezentuje wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 71,77 m z dwoma balkonami i widokiem na panoramę Warszawy, położone w eleganckiej kamienicy z 1957 roku z windą,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Górczewska

Bemowo,Warszawa

3 300 zł40 m² 82,50 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Jeżeli szukasz mieszkania położonego blisko metra, na spokojnym, ogrodzonym osiedlu to świetnie trafiłeś. Lokalizacja: warszawa, ul. Górczewska 228C Metraż: 35m2 Piętro: 6 z 6 cena: 3300 pln/.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Obozowa

Moczydło,Warszawa

549 900 zł32 m² 17 184,40 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1935

Na sprzedaż oferuję funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 32 m w świetnie skomunikowanej okolicy, przy ul. Obozowej 81. Mieszkanie: mieszkanie składa się z: przestronnego pokoju dziennego (ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleje Jerozolimskie

Włochy,Warszawa

1 490 000 zł75 m² 19 887,90 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne, komfortowe i doskonale zaprojektowane mieszkanie dla rodziny, położone w spokojnej, zielonej części warszawskich Starych Włoch, w inwestycji Przy Alejach realizowanej przez Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Warszawa

Rembertów,Warszawa

3 200 zł80 m² 40 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferta bez prowizji od najemcy! Zapraszam do obejrzenia mieszkania zajmującego drugie ostatnie piętro domu w centrum Rembertowa. Idealna propozycja dla rodziny lub grupy studentów. Doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zakrzewska

Dolny Mokotów,Warszawa

2 700 zł33 m² 81,82 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od 1 grudnia 2-pokojowe mieszkanie 33 m - ul. Zakrzewska 8, mokotów Najem okazjonalny. W sprawie oferty proszę o kontakt pod numerem telefonu od poniedziałku do piątku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zwoleńska

Wawer,Warszawa

782 925 zł55 m² 14 300 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Bez prowizji! Bez pcc! Zakup od dewelopera! Oddanie w IV kwartale 2025 roku! Na sprzedaż mieszkanie trzypokojowe znajdujące się na nowym osiedlu położonym na Wawrze, przy ulicy Zwoleńskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Madalińskiego

Mokotów,Warszawa

10 000 zł149 m² 67,21 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Na wynajem oryginalny apartament w modernistycznej miejskiej wilii z 1937 roku. Oferta dla osób i firm, dla których znaczenie mają: historyczny charakter okolicy, zabytkowy budynek,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Ursus,Warszawa

2 700 zł44 m² 61,66 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nie pobieram wynagrodzenia od najemcy! Do wynajęcia od 1.07 mieszkanie przy ul. Habicha 12 o pow. 43,79 m2, dwa pokoje. Mieszkanie jeszcze nie było zamieszkane. W pełni wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Bagno

Centrum,Warszawa

597 000 zł28 m² 21 544,60 zł/m²

 

Piętro:12/15

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1967

Agencja dobrachata prezentuje: do sprzedaży kawalerka 28m w samym sercu stolicy; topowa lokalizacja Plac Grzybowski, pkin, ogród Saski w zasięgu kilku minut spacerem Komfortowa komunikacja metro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Ostrobramska

Praga-Południe,Warszawa

713 000 zł41 m² 17 540 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Do nabycia bez prowizji nowe 2 pokoje 40.65m2 w realizowanej inwestycji przy ul. Ostrobramskiej na Gocławiu. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym o powierzchni 20,16m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wspólna Droga

Gocław,Warszawa

2 700 zł37 m² 72,35 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem 2-pokojowe mieszkanie, ul. Wspólna Droga, warszawa Oferuję do wynajęcia przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 37 m , położone w bardzo dobrze skomunikowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Solidarności

Wola,Warszawa

839 000 zł51 m² 16 451 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

3 pokoje 51m Wola Piękny widok na centrum Wprowadzenie Prezentujemy komfortowe, w pełni wyposażone, idealne dla rodziny - 3 pokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ul. Alei Solidarności 161.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Wojciechowskiego

Ursus,Warszawa

1 850 zł18 m² 102,78 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: dostępne od 2025-11-14! Do wynajęcia przyjazna dla zwierząt kawalerka przy ul. Wojciechowskiego 35 na warszawskim Ursusie. Nieruchomość: powierzchnia 18 m2. Piętro 9/10. Lokalizacja: dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Wspólna

Śródmieście,Warszawa

1 478 000 zł65 m² 22 770 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Nowe mieszkanie w zabytkowej kamienicy Marzysz o mieszkaniu w zabytkowej kamienicy, zaledwie kilka kroków od tętniącego życiem centrum Warszawy? A może planujesz zakup pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Warszawa

Augustówka,Warszawa

433 752 zł25 m² 17 050 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Inwestycja dla osób, dla ktorych liczy się komfort i potencjał wzrostu ceny nieruchomości Bez prowizji, bez podatku pcc. Mieszkanie to kawalerka o pow. 25,44 m2 - funkcjonalny układ: salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Dwóch Mieczy

Rembertów,Warszawa

330 000 zł23 m² 14 242,60 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą świeżo wykończonego i komfortowego mieszkania o powierzchni niecałych 24 m , położonego w atrakcyjnej części Nowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sucharskiego

Bemowo,Warszawa

559 000 zł41 m² 13 492,60 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Oferta sprzedaży - 2-pokojowe mieszkanie 41 m , ul. Sucharskiego 10, warszawa (bemowo / Jelonki Południowe) Atuty mieszkania Funkcjonalny układ pomieszczeń optymalne wykorzystanie każdego metra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Obrzeżna

Mokotów,Warszawa

1 085 000 zł59 m² 18 389,80 zł/m²

 

Piętro:2/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Mam przyjemność przedstawić Państwu przestronną oraz w pełni wyposażoną 2-pokojową nieruchomość zlokalizowaną przy ul. Obrzeżnej 7a w inwestycji "concept House" na Warszawskim Mokotowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Widawska

Bemowo,Warszawa

693 000 zł60 m² 11 550 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Mieszkanie 3-pokojowe usytuowane na 5 piętrze w 9-piętrowym bloku z płyty z windą z 1985 roku zlokalizowane na warszawskim Bemowie przy ul. Widawskiej. Na powierzchnię mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Praga-Południe,Warszawa

799 000 zł52 m² 15 365,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 52 m , położonego na pierwszym piętrze w odrestaurowanym budynku z 1955 roku. Nieruchomość znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Mińska

Kamionek,Warszawa

6 700 zł69 m² 96,53 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Soho Factory - do wynajęcia - designerskie mieszkanie premium w inwestycji Kamion Cross przy ul. Mińskiej 25. Mam przyjemność przedstawić Państwu wyjątkowe, 3-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa

Wierzbno,Warszawa

1 271 386 zł81 m² 15 700 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

*english version below rabat naliczony : 290 000 pln na Gotowe do odbioru 3pok blisko Metra Wierzbno! Umów się na prezentację nieruchomości! Mokotów centrum możliwości, świetna komunikacja,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Targowa

Praga-Południe,Warszawa

939 000 zł69 m² 13 650,20 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Rezerwacja Metro Stadion Narodowy, skm, tramwaje- czyli doskonała komunikacja i najpiękniejszy Park Warszawy- to wszystko jest tutaj w odległości spacerowej. A samo mieszkanie? Praktyczny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Warszawa

Wierzbno,Warszawa

837 591 zł34 m² 24 455,20 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

*english version below rabat naliczony: 76 000 pln na Gotowe do odbioru 2-pokojowe mieszkanie blisko Metra Wierzbno! Umów termin prezentacji nieruchomości! Mokotów centrum możliwości, świetna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Narwik

Bemowo,Warszawa

769 000 zł49 m² 15 823 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Oferuję jasne, przestronne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 49 m, zlokalizowane przy ul. Narwik 8, w pobliżu budowanej stacji metra Lazurowa oraz pętli autobusowo-tramwajowej na Bemowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ekologiczna

Ursynów,Warszawa

1 099 000 zł60 m² 18 316,70 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Wprowadzenie Prezentujemy komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie z garderobą o powierzchni 60 m , zlokalizowane przy ul. Ekologicznej 17. Istnieje możliwość wydzielenia 3. pokoju, co czyni tę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Klimczaka

Wilanów,Warszawa

1 550 000 zł78 m² 19 841,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Wyjątkowy apartament z dwoma ogródkami w sercu Miasteczka Wilanów Przedstawiamy ofertę eleganckiego i przestronnego apartamentu zlokalizowanego w jednej z najbardziej pożądanych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Praga-Południe,Warszawa

3 200 zł42 m² 76,19 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2-pokojowe mieszkanie 42 m , ul. Podskarbińska nowoczesne, jasne, z balkonem i klimatyzacją Do wynajęcia przytulne, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 42 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Skorosze,Warszawa

1 299 000 zł93 m² 13 967,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2004

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie 4 pokojowe, w lubianej przez mieszkańców części ursusa, na zamkniętym zadbanym osiedlu z całodobową ochroną, wraz z 2 miejscami parkingowymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dzieci Warszawy

Ursus,Warszawa

4 000 zł37 m² 108 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z komórką lokatorską i garażem! Szukasz idealnego miejsca do wprowadzenia się? To ogłoszenie jest dla Ciebie! Lokalizacja: mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Solidarności

Śródmieście,Warszawa

820 000 zł46 m² 17 903,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Brief Śródmieście | Al. Solidarności 113b | Mieszkanie 45,8 m2 | 3 piętro | cichy salon z widokiem na patio I widna kuchnia I duża sypialnia I łazienka z toaletą | piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Skoroszewska

Ursus,Warszawa

520 000 zł34 m² 15 204,70 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2002

Przestronne 1 pokojowe mieszkanie usytuowane na 6 piętrze budynku z 2002 roku zlokalizowane na warszawskim Ursusie przy ul. Skoroszewskiej. Mieszkanie znajduje się na terenie kameralnego, bezpiecznego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Arabska

Saska Kępa,Warszawa

790 000 zł38 m² 20 789,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Z przyjemnością prezentuję Państwu 2-pokojowe mieszkanie położone w samym sercu Saskiej Kępy- jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w Warszawie. Stan prawny Pełna własność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Warszawa

Wierzbno,Warszawa

654 732 zł28 m² 23 628 zł/m²

 

Piętro:7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

*english version below rabat naliczony: 60 000 pln na Gotową do odbioru kawalerkę blisko Metra Wierzbno! Umów termin prezentacji nieruchomości! Mokotów centrum możliwości, świetna komunikacja,.