dowolna

Mieszkania w centrum Warszawa - Oferty sprzedaży i najmu

6 964 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

6 964 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Przasnyska

Sady Żoliborskie,Warszawa

1 860 000 zł75 m² 24 717,60 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Oferujemy przestronne, nowoczesne i gotowe do wprowadzenia mieszkanie o funkcjonalnym układzie, które zachwyca nie tylko starannym wykończeniem, ale także komfortem codziennego użytkowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Jana Pawła II

Wola,Warszawa

879 000 zł48 m² 18 312,50 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

3 pokojowe mieszkanie usytuowane na pierwszym piętrze w zadbanym bloku z 1970 roku, zlokalizowane w samym centrum Warszawy! Budynek zadbany, w klatce znajduje się również zamykana na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zaliwskiego

Gocławek,Warszawa

995 000 zł56 m² 17 767,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker bezpośrednio / Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie w butikowej kamienicy z garażem/gocławek (praga Płd.) Józefa Zaliwskiego. W kameralnej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Daniłowiczowska

Śródmieście,Warszawa

4 400 zł36 m² 122,22 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Avenue Estate oferuje stylową kawalerkę z antresolą w centrum Warszawy atuty Wysokie wnętrza - prawie 4 m wysokości Antresola powiększająca przestrzeń o dodatkowe 10 m Liczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleje Jerozolimskie

Ochota,Warszawa

748 900 zł47 m² 15 799,60 zł/m²

 

Piętro:5/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

Trzypokojowe mieszkanie na Ochocie - Al. Jerozolimskie 149 Mieszkanie znajduje się na 5 piętrze wyremontowanego dwunastopiętrowego budynku, który znajduje się przy Al. Jerozolimskich 149. Wokół.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Soczi

Stegny,Warszawa

538 900 zł32 m² 17 107,90 zł/m²

 

Piętro:8/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Jasne, wyremontowane studio na Stegnach - ulica Soczi 8 Mieszkanie znajduje się na 8 piętrze wyremontowanego dziesięciopiętrowego budynku, który znajduje się przy ul. Soczi 8. Wokół znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Marszałkowska

Centrum,Warszawa

4 300 zł45 m² 95,56 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Śródmieście | Marszałkowska 140. Mieszkanie o powierzchni 45 m , 2 pokoje, oddzielna kuchnia, łazienka, piwnica na wynajem. IV piętro. Świetna komunikacja: metro, tramwaj, autobus.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleja Prymasa Tysiąclecia

Wola,Warszawa

799 999 zł60 m² 13 240,60 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Trzy pokojowe mieszkanie w świetnej lokalizacji. Bardzo dobrze skomunikowane z pozostałą częścią miasta. Zalety: + ciche + rozkładowe + ładna i bezpieczna okolica + tuż obok tereny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, Aleja gen. Władysława Sikorskiego

Mokotów,Warszawa

1 777 000 zł91 m² 19 527,50 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Wyjątkowy 2 poziomowy apartament w sercu Mokotowa z panoramicznym widokiem na zachód słońca, usytuowany od bardzo spokojnej i cichej strony Mokotowa Jaśminowego. Z obydwu tarasów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Szeligowska

Bemowo,Warszawa

784 560 zł37 m² 21 000 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Sprzedam 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 37,36 m , w inwestycji Metro Zachód Bemowo, warszawa Mieszkanie znajduje się w bardzo dobrej lokalizacji, w nowoczesnym kompleksie Metro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Przytyk

Bielany,Warszawa

2 100 zł20 m² 105 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Metro; bielany Wynajmę bezpośrednio jednopokojowe mieszkanie w bardzo dobrej lokalizacji - 300m od stacji metra Wawrzyszew. Mieszkanie wyposażone i umeblowane - po remoncie; kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Pohulanka

Targówek,Warszawa

1 199 000 zł76 m² 15 880,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Sprzedam piękne, przestronne oraz w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 75,5 m . Nieruchomość znajduje się na 1 piętrze nowoczesnego 3-piętrowego budynku z 2020 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Paszkiewicza

Kabaty,Warszawa

4 800 zł102 m² 47,06 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Mam przyjemność zaprezentować ofertę na wyłączność. Nietuzinkowe mieszkanie w zacisznej lokalizacji, a jednocześnie rewelacyjnie skomunikowane. Układ pomieszczeń: - salon (26 m ) -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Powstańców Śląskich

Bemowo,Warszawa

767 000 zł41 m² 18 617 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Metro Bemowo I Dwa pokoje I Bemowo I Powstańców Śląskich 85 I Sprzedaż poczuj spokój W mieście To mieszkanie nie jest tylko adresem. To miejsce, w którym codzienność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Radziwie

Wola,Warszawa

1 255 000 zł57 m² 22 052,40 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu 2-pokojowe, wyjątkowe mieszkanie zlokalizowane na warszawskiej Woli przy ul. Radziwie. Nieruchomość znajduje się na 7 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Okrzei

Praga-Północ,Warszawa

5 900 zł58 m² 101,72 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

We speak pl / ukr / ru / eng Z przyjemnością prezentujemy Państwu wyjątkowy apartament o powierzchni 58 m , położony na drugim piętrze w prestiżowej inwestycji Port Praski.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sękocińska

Ochota,Warszawa

620 000 zł33 m² 18 788 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1938

Nieduże ale bardzo wygodne z piwnicą ok. 6 m2. Pokoje z oddzielnymi wejściami z kuchni/korytarza. Większy pokój ma ok. 16 m2, mniejszy ok. 10m2. Świetnie skomunikowana okolica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Białej Floty

Marina Mokotów,Warszawa

5 700 zł53 m² 107,55 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Apartament w standardzie premium | 2 pokoje | Mokotów | prestiżowe osiedle z parkiem i concierge em Opis budynku i mieszkania Najwyższej klasy, w pełni umeblowany apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wołoska

Mokotów,Warszawa

2 790 175 zł142 m² 19 718,60 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

WE speak english/ мы говорим на русском oferta | 0% pcc | brak prowizji Dostępność ofert może ulec zmianie W ofercie biura mieszkania z różnych inwestycji w Warszawie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Hlonda

Wilanów,Warszawa

5 500 000 zł228 m² 24 122,80 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży domy jednorodzinne położone na luksusowym, zamkniętym osiedlu domów, elegancja i prestiż w modnej części Wilanowa w pobliżu bogatej infrastruktury Królewskiej Dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Bielany,Warszawa

484 000 zł44 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

-nieruchomość dostępna tylko W estate - Z przyjemnością prezentujemy przestronne - 44m2 - , trzypokojowe mieszkanie o ogromnych możliwościach aranżacyjnych, położone w zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem

Wilanów,Warszawa

13 000 zł300 m² 43,33 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

Luksusowa Rezydencja, 5 Pokoi, 300 m , Wilanów Taras, sauna, garaż Do wynajęcia wyjątkowa rezydencja o powierzchni 300 m , położona przy ul. Biedronki w prestiżowej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sarmacka

Wilanów,Warszawa

2 890 000 zł142 m² 20 349,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2008

Przestronny apartament z 5 pokojami, pralnią i loggią w sercu Miasteczka Wilanów lokalizacja Apartament położony jest w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji Warszawy -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Stanisława Kostki Potockiego

Wilanów,Warszawa

19 000 zł228 m² 83,33 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu przestronny apartament na wynajem na warszawskim Wilanowie. Nieruchomość Prezentowana nieruchomość to apartament o powierzchni 228 m2 znajdujące się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Śródmieście Północne,Warszawa

7 500 zł80 m² 93,75 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

4-pokojowe mieszkanie 80 m | Centrum | ul. Hoża 43/49 | Balkon | Piwnica | Możliwość parkingu Na wynajem komfortowe, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 80 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kobielska

Grochów,Warszawa

1 100 000 zł56 m² 19 642,90 zł/m²

 

Piętro:12/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Avenue Estate ma przyjemność przedstawić apartament na Grochowie! Atuty: funkcjonalny rozkład Wyjątkowe doświetlenie Piękna panorama Warszawy Nieruchomość Apartament mieści się na 12 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Łuki Wielkie

Włochy,Warszawa

749 000 zł38 m² 19 505,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2010

Mam przyjemność zaprezentować Państwu komfortową kawalerkę zlokalizowaną przy ulicy Łuki Wielkie 3/9 w warszawskiej dzielnicy Włochy. Niewątpliwym wyróżnikiem jest widok z ostatniego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Piaseczyńska

Dolny Mokotów,Warszawa

499 000 zł24 m² 21 189 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1974

Przytulne mieszkanie o powierzchni 24 m , zlokalizowane w jednej z najcichszych części Dolnego Mokotowa, pomiędzy Parkiem Morskie Oko i Królikarnią. To idealna propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Przasnyska

Sady Żoliborskie,Warszawa

1 180 000 zł52 m² 22 501,90 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Sady Żoliborskie| Apartamenty Przy Krasińskiego| 52,44 m2 z balkonem Z przyjemnością przedstawiam ofertę eleganckiego apartamentu na warszawskim Żoliborzu. Mieszkanie ma powierzchnię 52,44 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bródnowska

Nowa Praga,Warszawa

3 999 zł70 m² 57,13 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie 70m2, piętro 1/8 z windą, w budynku z 1988r. przy ul. Bródnowskiej, praga-Północ Nowa Praga. Niedawno odświeżone, idealne dla rodziny, trójki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Okopowa

Wola,Warszawa

1 150 000 zł74 m² 15 475,70 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

Na sprzedaż mieszkanie przy ul. Okopowej 33, blisko Centrum Warszawy. Mieszkanie spółdzielcze-własnościowe z możliwością założenia księgi wieczystej. W okolicy bardzo dobrze rozwinięta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wałbrzyska

Mokotów,Warszawa

945 000 zł63 m² 15 071,80 zł/m²

 

Piętro:1/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Rezerwacja - rezerwacja-rezerwacja Ładne, rozkładowe, trzypokojowe mieszkanie w świetnej lokalizacji. Blisko stacja metra Służew, linie tramwajowe i autobusowe. W bliskiej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Marszałkowska

Śródmieście,Warszawa

3 600 zł51 m² 71 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2 pokoje | 51m2 | marszałkowska cena najmu: 3600 + 1100 czynsz + 300 zł opłaty koszt total: 5000 pln miesięcznie darmowe parkowanie - Właściciel mieszkania posiada pilot elektryczny, dzięki któremu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Augustówka,Warszawa

510 000 zł32 m² 16 057,90 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne osiedle zlokalizowane w zielonej części Augustówki, to idealne miejsce dla osób, które panują zamieszkać w dynamicznie rozwijającym się rejonie Warszawy - z dala od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Żeńców

Bemowo,Warszawa

3 160 zł46 m² 69,07 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

*** English Below *** - Bez prowizji, bez pośredników, bezpośrednio od Właściciela. Zwierzęta mile widziane. Funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie! Wyposażenie: salon wyposażony w wygodną,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bokserska

Ursynów,Warszawa

868 842 zł55 m² 15 800 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Centralne biuro sprzedaży mieszkań 0% pcc | brak prowizji Zamieszkaj na Mokotowie - komfort, spokój i elegancja w jednym miejscu! Ta inwestycja to połączenie miejskiego stylu życia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Mokotów,Warszawa

3 790 000 zł165 m² 22 969,70 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1955

Wyjątkowa nieruchomość na Mokotowie - mieszkanie w segmencie skrajnym z ogrodem na ul. Malczewskiego Lokalizacja: mokotów, wierzbno Mieszkanie bezczynszowe Idealne dla: rodzin szukających.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Grójecka

Ochota,Warszawa

6 900 zł98 m² 70,41 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Jeśli marzysz o miejscu, które łączy luksus, przestrzeń i prestiżową lokalizację, ten apartament jest stworzony właśnie dla Ciebie. To niezwykła propozycja dla osób poszukujących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Mokotów,Warszawa

10 000 zł92 m² 109 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Eurovilla prezentuje luksusowy apartament na wynajem 92m2 w Rezydencji Mokotów tuż przy stacji metro Wierzbno. Apartament wykończony z dbałością o detale, przy użyciu materiałów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Żaglowa

Mokotów,Warszawa

15 000 zł141 m² 106,38 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Penthouse 141 m z 50-metrowym tarasem | Marina Mokotów | 4 pokoje | Widok na panoramę Warszawy Z przyjemnością prezentujemy Państwu ofertę wynajmu przestronnego, komfortowego apartamentu typu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Berensona

Białołęka,Warszawa

615 000 zł49 m² 12 551 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

2-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem i garażem podziemnym | Berensona 12e, białołęka - Warszawa Lokalizacja: warszawa, białołęka - ul. Berensona 12e Powierzchnia: 48,51 m Cena: 615.