dowolna

Mieszkania w centrum Warszawa - Oferty sprzedaży i najmu

6 963 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

6 963 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wąwozowa

Kabaty,Warszawa

1 800 zł37 m² 48,65 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie typu kawalerka, bardzo zadbane i czyste. Mieszkanie urządzone gustownie i funkcjonalnie, w pełni umeblowane, nowoczesne, ustawne. Telefon, internet, kablówka. Kuchnia połączona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Głębocka

Lewandów,Warszawa

1 400 zł38 m² 36,84 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wynajmę bezpośrednio mieszkanie na na siedlu Lewandów. Mieszkanie składa się z przedpokoju, dużego pokoju z aneksem kuchennym, łazienki. Mieszkanie jest całkowicie umeblowane, pralka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lewartowskiego

Muranów,Warszawa

389 000 zł39 m² 9 974,36 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Do sprzedania bezpośrednio ciche dwustronne otoczone zielenią mieszkanie w centrum miasta (muranów, blisko do Arkadii, parku Krasińskich i kina Muranów). Wszędzie blisko, a zielono.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Górczewska

Wola,Warszawa

2 000 zł50 m² 40 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Bardzo ładnie wykończone mieszkanie 2-pokojowe z oknami na wschód. W skład mieszkania wchodzą: pokój dzienny (18,5m2), aneks kuchenny (7m2), hol (7m2), łazienka (5m2), sypialnia (13m2) oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Odkryta

Tarchomin,Warszawa

1 400 zł50 m² 28 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Mieszkanie na cichym, strzeżonym osiedlu. Kuchnia połączona z salonem, druga sypialnia.Częściowo umeblowane.W przedpokoju szafy wnękowe, w kuchni meble,w salonie segment. Możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Białostocka

Warszawa,mazowieckie

310 000 zł46 m² 6 739,13 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:1987

Do sprzedania mieszkanie 2 pokojowe 9 piętro z 10. Blok rama H, rok budowy 1987. Ocieplony i odnowiony w tym roku, instalacja wodna i gazowa oraz piony wymienione. Wymienione okna na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Anielewicza

Muranów,Warszawa

339 000 zł38 m² 8 921,05 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Mieszkanie na Muranowie, dobra komunikacja - bliskość Al. Jana Pawła II. Na miejscu pełna infrastruktura. Odnowiony budynek, ocieplona elewacja. Mieszkanie 2 pokojowe z ciemną kuchnią. Stan do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lizbońska

Warszawa,mazowieckie

429 000 zł47 m² 9 127,66 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Polecam Mieszkanie 3-pokojowe o pow. 47m kw po generalnym remoncie, dwustronne. Widna kuchnia z nowymi meblami kuchennymi i całym nowym sprzętem takim jak: lodówka, pralka, zmywarka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kramarska

Rembertów,Warszawa

410 000 zł55 m² 7 454,55 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

mieszkanie gotowe do użytku, nowe, widok z logii na las spokojna okolica, cisza, dojazd autobusem 515, 415 z centrum 20 min, w korkach 1 h, dojazd kolejka podmiejska 20 min do dworca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Załuskich

Żoliborz,Warszawa

385 000 zł48 m² 7 971,01 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Mieszkanie dwupokojowe, rozkładowe, słoneczne i ciepłe, po remoncie. Duży pokój 23m2 z balkonem. Okna na dwie strony. Możliwość wydzielenia dodatkowego pokoju (sypialni) oraz części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bonifacego

Sadyba,Warszawa

420 000 zł56 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1966

Sloneczne, piwnica, loggia, parkiet, plytki, telefon, przdszkole, szkoly, centrum handlowe, bazarek, poczta, apteka

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Warszawa

Warszawa,mazowieckie

259 000 zł33 m² 7 848,48 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:2003

Jednopokojowe mieszkanie 33 m2 z balkonem 3,6 m2, piętro 2, ładnie wykończone. Pokój 19 m2, wychodzi na płd-wsch.Oddzielna widna kuchnia zabudowana szafkami. W pokoju i przedpokoju parkiet.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Grochów

Grochów,Warszawa

275 000 zł34 m² 8 062,15 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1959

Mieszkanie w Warszawie. Sprzedaż notarialnie. 34,11 m2 Mieszkanie posiada widną kuchnię, łazienkę, przedpokój i pokój. Zamontowane nowe okna i drzwi wewnętrzne. Znajduje się na wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wincentego

Warszawa,mazowieckie

280 000 zł38 m² 7 368,42 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Bardzo ładne dwa pokoje z dużym balkonem, widna kuchnia, łazienka. Okna wychodzą na zachód, widok na podwórko - dużo zieleni, plac zabaw dla dzieci.W pobliżu sklepy, banki, poczta, apteka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bielawska

Mokotów,Warszawa

1 600 zł37 m² 43,24 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

DO wynajęcia - bezposrednio - od 1 czerwca -1600 zl miesiecznie +oplaty licznikowe ładne, ciche, zadbane, przytulne mieszkanie 37 m2, 2 pokoje + niewielki balkon /nowe kafelki/, 1 piętro w budynku 12.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Górczewska

Bemowo,Warszawa

429 000 zł46 m² 9 326,09 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Sprzedam bezpośrednio przestronne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 45,9 m2 w apartamentowcu Górczewska 228 Prestige (w budynku znajduje się recepcja 24/7). Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Lechicka

Ochota,Warszawa

1 700 zł42 m² 40,48 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Wynajmę (max. dla dwóch osób) singielce, singlowi, parze, 2 pokoje, II piętro, salon umeblowany, sypialnia do aranżacji, kuchnia wyposażona, pralka, lodówka, szafy wnękowe w przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Perkuna

Warszawa,mazowieckie

750 000 zł96 m² 7 812,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Polecam serdecznie mieszkanie dwupoziomowe w idealnej lokalizacji, przy centrum handlowo-rozrywkowym promenada, media markt, telewizji polsat i centrum handlowym gocław. Mieszkanie ma 3 przestronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Afrykańska

Saska Kępa,Warszawa

1 700 zł54 m² 31 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

mam do wynajęcia mieszkanie 54 m : 2 pokoje 14 i 20 m + kuchnia 11 , umeblowane , pełne agd , doskonała komunikacja do centrum , internet , tel. kablowa , kontakt.  

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana Warszawa

Bielany,Warszawa

1 000 zł20 m² 50 zł/m²

 

Piętro:6

 

Liczba pokoi:-

 

Umeblowane:tak

Witam, mam do wynajecia pokoj ok. 20m z nieduzym balkonem na zoliborzu/bielany. Dobra komunikacja do centrum, do metra ok. 3-4 przystanki lub na piechote ok. 20 min. Mieszkanie 3 pok. bez wlasciciela.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Laurowa

Białołęka,Warszawa

1 250 zł36 m² 34,72 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferta bez pośredników i bez prowizji. Mieszkanie znajduje się na cichym, kameralnym, zamkniętym osiedlu, pomiędzy ul. Dorodną, a ul. Laurową, nieopodal ul. Modlińskiej i nie daleko od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Rondo gen. Augusta Emila Fieldorfa Nila

Warszawa,mazowieckie

280 000 zł31 m² 9 032,26 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2005

Polecam: ładna, ustawna kawalerka na Gocławiu, położona w dobrym punkcie komunikacyjnym. Dobre połączenie z Centrum (ok. 20 min). Pełna infrastruktura - w bliskiej okolicy sklepy, banki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grójecka

Ochota,Warszawa

610 000 zł61 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1938

Nie jestem zainteresowana pośrednictwem agencji. Bardzo łądne mieszkanie w zadbanej kamienicy, w centrum Starej Ochoty. Loggia z nowoczesną zabudową szklaną wychodzi na ulicę, pozostałe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. 1 Maja

Ursus,Warszawa

284 000 zł44 m² 6 454,55 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1961

Mieszkanie w bardzo dobrej lokalizacji - centrum Starego Ursusa. W okolicy wiele osiedlowych sklepików, dwa centra handlowe i Carrefour, park, szkoła podstawowa, gimnazjum, liceum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Podbipięty

Warszawa,mazowieckie

610 000 zł68 m² 8 970,59 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Bardzo ładne , rozkladowe mieszkanie , wschód - zachód , taras , piwnica. Po remoncie 3 lata temu. Wymione okna , drzwi wejściow , drzwi wewnętrzne , kabina prysznicow , armatura. Super lokalizacja ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Giełdowa

Wola,Warszawa

792 000 zł72 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:1/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Witam, mam do zaoferowania Państwu mieszkanie trzypokojowe z dwiema pełnymi niezależnymi łazienkami. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze na nowoczesnym wolskim osiedlu z widokiem na osiedlowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Geodezyjna

Lewandów,Warszawa

2 000 zł61 m² 32,79 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia elegancki apartament 61m2 przy ulicy Geodezyjnej na nowym osiedlu Lewandów Leśny. Osiedle strzeżone i monitorowane Wysoki standard wykończenia. 2 - pokojowe mieszkanie. Salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Naukowa

Włochy,Warszawa

520 000 zł54 m² 9 629,63 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Dwupokojowe mieszkanie w atrakcyjnej lokalizacji. Włochy, ul. Naukowa. 54m2, II piętro. Przestronny salon (20m2), sypialnia (12m2), duża łazienka (5m2) i kuchnia (9m2). Wejście do wszystkich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Grochowska

Praga-Południe,Warszawa

189 000 zł21 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1968

Małe,ciche, własnościowe mieszkanie na grochowie - przystanek Wspólna Droga. Okna pcv - na południowy zachód, na podłodze parkiet dębowy do odnowienia, kuchnia przechodnia z oknem,łazienka po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ostrobramska

Praga-Południe,Warszawa

245 000 zł38 m² 6 533,33 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

mieszkanie dwupokojowe, do remontu, 10 min do centrum, świetna komunikacja, apteka, przychodnia zdrowia, sklepy, bank, piekny widok na miasto

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Noakowskiego

Śródmieście,Warszawa

380 000 zł36 m² 10 411 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1949

*** Mieszkanie idealne na inwestycje w kamienicy *** W bezpośrednim sąsiedztwie Politechnika Warszawska. Wysokość pomieszczeń 2.8 m. Okna w mieszkaniu wychodzą na cichą i mało.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Senatorska

Śródmieście,Warszawa

385 000 zł36 m² 10 694 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Sprzedam 2-pokojowe słoneczne mieszkanie w samym centrum Warszawy- senatorska przy Placu Bankowym z pięknym widokiem na Plac i Ratusz. Znakomita infrastruktura- kina, teatry, opera,.