dowolna

Mieszkania w centrum Warszawa - Oferty sprzedaży i najmu

6 964 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

6 964 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kotarbińskiego

Gocław,Warszawa

387 000 zł60 m² 6 450 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Mieszkanie rozkładowe z widną kuchnią i oddzielnym wc. Glazura i terakota w dobrym stanie. W pokojach na podłodze mozaika do przecyklinowania. W kuchni jest galzura.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Gwiaździsta

Warszawa,mazowieckie

1 800 zł46 m² 39,13 zł/m²

 

Piętro:10/14

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Świetnie zlokalizowany Apartament z przepięknym widokiem na centrum Warszawy Nowo urządzony (całkowicie wyposazony i umeblowany) apartament znajdujacy się w jednym z najpiękniejszych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Niepodległości

Mokotów,Warszawa

440 000 zł48 m² 9 166,67 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dwópokojowe mieszkanie na Starym Mokotowie 3 minuty do stacji metra Pola Mokotowskie. Mieszkanie dwóstronne, rozkładowe dwa oddzielne pokoje i widna kuchnia. Okna jednego pokoju wychodzą na al.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wspólna

Śródmieście,Warszawa

2 300 zł52 m² 44,23 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajme bez pośredników! ścisłe centrum - blisko sgh I uw. Komfortowe! Przestronne mieszkanie w kamienicy, położone w najściślejszym centrum Warszawy, pomiędzy Placem Konstytucji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Starej Baśni

Piaski,Warszawa

408 000 zł56 m² 7 285,71 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Mieszkanie rozkładowe, do częściowego remontu. Bardzo słoneczne. Okna pcv. Budynek ocieplony, otynkowany, instalacje po wymianie. Nowoczesne windy. Spokojna okolica, dobry dojazd do Centrum. Cena do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Prawnicza

Ursus,Warszawa

2 500 zł100 m² 25 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Przytulne mieszkanie, z dwoma tarasami. W otoczeniu dużej ilości drzew, z dobrą komunikacją, dojazd do centrum Warszawy 15 minut. Osobna garderoba. Lakierowana podłoga, duża przestrzenna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Pokorna

Śródmieście,Warszawa

2 100 zł38 m² 55,26 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Bezpośrednio wynajmę 1-pokojowy apartament przy ul. Pokornej, ekskluzywna i nowoczesna inwestycja Apartamenty Murano. Apartament wykończony w bardzo wysokim standardzie. Łazienka, holl.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Czerniakowska

Mokotów,Warszawa

237 000 zł30 m² 7 900 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1968

Kawalerka na Mokotowie( czerniakowska/gagarina-Nehru). Pokój dzienny 18m, z widokiem na Kopiec Powstania Warszawskiego i działki, widna kuchnia ok 5m. Łazienka z wanną o pow 4,5m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Skierniewicka

Wola,Warszawa

390 000 zł57 m² 6 842,11 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Rozkładowe, 3- pokojowe mieszkanie do remontu w bardzo dobrej lokalizacji. Skierniewicka przy Wolskiej- znakomita komunikacja we wszystkich kierunkach, tramwaje, autobusy, do Centrum Warszawy 10 min.,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Krawiecka

Wawer,Warszawa

800 zł15 m² 53,33 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Przytulny,umeblowany pokój , 15 m2,kuchnia,łazienka.internet.bez kaucji,opłaty w cenie dla niepalącego.miejsce parkingowe.dobry dojazd do centrum

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Wileńska

Praga-Północ,Warszawa

1 150 zł20 m² 57,50 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wynajmę od zaraz kawalerkę U zbiegu ulicy wileńskiej I szwedzkiej O pow. 20 m2 .MIESZKANIE NA PARTERZE. Nowe okna(na oknach żaluzje oraz składane kraty od wewnątrz, które można.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Górska

Mokotów,Warszawa

1 800 zł35 m² 51,43 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Bardzo ładne i klimatyczne mieszkanie w samym sercu dolnego Mokotowa - 200 m od Łazienek. Mieszkanie studio z dużym, przestrzennym oraz bardzo widnym pokojem z którego jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Gwiaździsta

Żoliborz,Warszawa

150 zł46 m² 3,26 zł/m²

 

Piętro:10/14

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajecia Apartament na doby z przepieknym widokiem na centrum Warszawy Serdecznie zapraszam do wynajęcia 4-5-osobowego apartamentu na zielonym Żoliborzu przy ulicy Gwiazdzistej - Kępa Potocka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Gwiaździsta

Warszawa,mazowieckie

120 zł46 m² 2,61 zł/m²

 

Piętro:10/14

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Świetnie Zlokalizowany Apartament Z Pieknym Widokiem Na Centrum Na doby Świetnie zlokalizowany Apartament z przepięknym widokiem na centrum Warszawy zobacz Nowo urządzony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Roentgena

Ursynów,Warszawa

4 499 zł131 m² 34,34 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

Luksusowe , dwupoziomowe, w pełni umeblowane ze sprzętami agd rtv mieszkanie na warszawskim ursynowie. Do mieszkania przynależy własny indywidualny garaż oraz miejsce parkingowe, osiedle jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Roentgena

Ursynów,Warszawa

899 000 zł131 m² 6 862,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dąbrowskiej

Bielany,Warszawa

489 000 zł65 m² 7 523,08 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1994

Enklawa ciszy I zieleni W centrum bielan. Pojedyńczy, niewielki budynek na dużym zamknietym terenie Z własnym skwerem I parkingiem. Z dwóch stron otoczony zabudowa willowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Esperanto

Wola,Warszawa

235 000 zł28 m² 8 392,86 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie ciche, położone na ul. Esperanto w spokojnej części Muranowa. Zadbany budynek z dwoma windami. Instalacja gazowa i wodna po wymianie. Okna na wschód i południe. Ze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Okopowa

Wola,Warszawa

1 750 zł45 m² 38,89 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 2 pokoje, jasna kuchnia i jasna łazienka (bardzo słoneczne! okna z dwóch stron), przedpokój, a do tego balkon i ogródek (mieszkanie jest na parterze). Kuchnia wyposażona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bora-Komorowskiego

Gocław,Warszawa

480 000 zł54 m² 8 888,89 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Dzielnica: praga Południe / Gocław Ulica: bora Komorowskiego / Meissnera Własność: spółdzielcze własnościowe z kw Rok: 2006 Piętro: 3/8 Winda: 2 Metraż: 54m2 Wysokość: 2,60m Ilość pokoi: 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Gocław

Gocław,Warszawa

375 000 zł64 m² 5 859,38 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Blisko komunikacja miejska, szybki dojazd do każdej dzielnicy Warszawy, blisko plac zabaw, centrum handlowe Tesco oraz Promenada,dobry rozkład mieszkania duży pokój 22 metry, pozostałe to 11.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Czerniakowska

Warszawa,mazowieckie

222 000 zł27 m² 8 222,22 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1973

Okazja! Kawalerka. Duży, jasny pokój dzienny z oddzielną kuchnią i łazienką. Okna wychodzą na ciche podwórko. Na podłodze klepka- dębowa. Lokalizacja w bardzo dobrym punkcie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Saperska

Żoliborz,Warszawa

2 150 000 zł114 m² 18 859,70 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2011

Mieszkanie na Żoliborzu. Doskonała lokalizacja, bliskość Centrum - 5 min samochodem do Arkadii, bliskość węzła wylotego na Trasę ak, s8, trasę Toruńską, sklepy spożywczo - przemysłowe (galeria.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Literacka

Piaski,Warszawa

1 030 000 zł97 m² 10 618,60 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

Mieszkanie na osiedlu Piaski. Budynek oddany w 2008. Teren ogrodzony, strzeżony, monitorowany z dużą ilościa naziemnych miejsc parkingowych. Na terenie zadbane, zielone patia oraz bardzo dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Górczewska

Warszawa,mazowieckie

366 000 zł50 m² 7 320 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Osiedle ul.GÓRCZEWSKA OFERTA BEZPOŚREDNIA, BEZ PROWIZJI, OFERUJEMY KOMPLEKSOWĄ POMOC I OBSŁUGĘ W ZAKRESIE PROCESU SPRZEDAŻY,ORAZ PRZY REALIZACJI FORMALNOŚĆI KREDYTOWYCH I NOTARIALNYCH.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Warszawa,mazowieckie

210 000 zł40 m² 5 250 zł/m²

 

Piętro:suterena/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

W naszej ofercie posiadamy mieszkania zróżnicowane pod względem ceny,powierzchni,liczby pokoi I lokalizacji. Mieszkania od 1 do 5 pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Targówek

Targówek,Warszawa

450 000 zł49 m² 9 109,31 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Do sprzedania 2 pokojowe nowocześnie wykończone mieszkanie na osiedlu Zielone Zacisze o powierzchni 49,4 m2 na III piętrze z garażem i pomieszczeniem gospodarczym. Opis osiedla: osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Warszawa

Warszawa,mazowieckie

174 000 zł32 m² 5 437,50 zł/m²

 

Piętro:suterena/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2012

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Głębocka

Białołęka,Warszawa

232 060 zł41 m² 5 660 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ogłoszenie bezpośrednie! Umowa zawierana z developerem - kupujący nie płaci podatku pcc! Mieszkanie spełnia warunki kredytu rodzina/singiel na Swoim. Nowe, strzeżone osiedle na zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Górczewska

Wola,Warszawa

435 000 zł46 m² 9 456,52 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowe, elegancko urządzone mieszkanie na strzeżonym osiedlu (zamieszkałe od czerwca 2011 r.). Mieszkanie jest w idealnym stanie - wygląda jakby dopiero zakończył się remont. Nie wymaga żadnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Górczewska

Warszawa,mazowieckie

1 500 zł24 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka na warszawskiej Woli - jasna i przestronna, 9 pietro, widok na centrum Warszawy, umeblowana, sprzet agd (lodowka, pralka, kuchenka gazowa). Cena wynajmu 1.500 zl obejmuje czynsz i oplaty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Okrąg

Powiśle,Warszawa

499 000 zł57 m² 8 754,39 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1962

Okazja! Bardzo atrakcyjne, 3 pokojowe, mieszkanie na warszawskim Powiślu. Doskonała lokalizacja. W bezpośrednim sąsiedztwie kilka parków, promenada nad Wisłą. Enklawa zieleni. Zadbany budynek,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bobrowiecka

Mokotów,Warszawa

2 100 zł56 m² 37,50 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Nie współpracuje Z agencjami; apartament o powierzchni 56 m kw (2 pokoje), połączony z własnym ogródkiem, znajdujący się w nowoczesnym, nowowybudowanym budynku. Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Warszawa,mazowieckie

271 000 zł37 m² 7 324,32 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Polecam rozkładowe 2 pokojowe mieszkanie na pograniczu dzielnicy Ochoty i Włoch, przy ulicy 1-go Sierpnia. Mieszkanie odświeżone i umeblowane. Pokoje 16m2 i 14m2. Oddzielna kuchnia, otwarta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Międzyborska

Grochów,Warszawa

372 000 zł50 m² 7 440 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1993

Rozkładoe mieszkanie w dobrym stanie. W 2010 roku wyremontowano łazienkę. Kuchnia widna z zabudową. Część mebli może pozostać. W pokojach moziaka dębowa. W sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleja Jana Pawła II

Muranów,Warszawa

350 000 zł42 m² 8 333,33 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Mieszkanie 42m2 na 2 piętrze. Rozkładowe, 2 pokojowe, spółdzielcze własnościowe. Mieszkanie jest po remoncie (wymienione wszystkie media miejskie a także instalacja m.in. Wlz). Wysoki standard.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Skarbka z Gór

Białołęka,Warszawa

1 800 zł69 m² 26,09 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Witam, wynajmę od zaraz przyjemne 3-pokojowe mieszkanie w 2piętrowym budynku z 2006 roku. Mieszkanie znajduje się na parterze (6 mieszkań na klatce) i posiada dogodny dostęp, zero.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Obrońców Tobruku

Bemowo,Warszawa

480 000 zł49 m² 9 795,92 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Cena do negocjacji! Przytulne mieszkanie 49 m2 usytuowane na 1 piętrze w niskim 5 piętrowym budynku z 2003 roku na Osiedlu Olszyny w bliskim sąsiedztwie zabytkowego Fortu Bema. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Stawki

Muranów,Warszawa

398 000 zł52 m² 7 653,85 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

2 pokojowe mieszkanie na Muranowie w niskim budynku z cegły w pobliżu metra. Budynek z cegły ocieplony, po wymianie wszytkich instalacji, klatka czysta po remoncie. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bonifacego

Sadyba,Warszawa

2 200 zł48 m² 45,83 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie w spokojnej okolicy. Dobrze usytuowane komunikacyjnie. W pobliżu centrum handlowe i bazazarek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Białołęka

Białołęka,Warszawa

1 400 zł53 m² 26,42 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Bezpośrednio! Mieszkanie 53m2 Garderoba, łazienka połączona z toaletą, kuchnia, 2 pokoje i balkon. Może w nim zamieszkać od 2 do 5 osób. Po generalnym remoncie, istnieje możliwość.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij