dowolna

Mieszkania w centrum Warszawa - Oferty sprzedaży i najmu

6 962 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

6 962 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kępna

Praga-Północ,Warszawa

826 000 zł59 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Mieszkanie z najładniejszym widokiem w okolicy na Stare Miasto, port Praski, stadion Narodowy. Idealna Lokalizacja 10min do centrum Warszawy. Możliwość przejęcia kredytu

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Świętosławska

Grochów,Warszawa

2 000 zł60 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowy dwupokojowy apartament, wysoki standard, powierzchnia 60m2, został w pełni nowocześnie wyposażony (lodówka, kuchenka, pralka, tv, lampy) : 1) duży pokój 32m2 - jest naturalne podzielony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Stefana Batorego

Mokotów,Warszawa

1 150 zł34 m² 34,33 zł/m²

 

Piętro:8/15

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Chcesz przeprowadzić zwycięską kampanię niczym Stefan Batory :) ? Zapraszam do negocjacji i triumfalnego wynajęcia kawalerki w majątku :) na ul. Batorego. Detale włości: radosne plusy -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Norwida

Wola,Warszawa

280 000 zł37 m² 7 567,57 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam bezpośrednio dwupokojowe wyremontowane mieszkanie o pow. 37,1 m2 na Woli. Mieszkanie znajduje się na ósmym piętrze w budynku dziesięciopiętrowym. - pokój 15 m2, - pokój 12 m2, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pasłęcka

Tarchomin,Warszawa

312 000 zł44 m² 7 090,91 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Sprzedam bezpośrednio! Mieszkanie 44 m2, osiedle pod Dębami ul. Pasłęcka, piętro 1/3 (monitoring), w bardzo dobrym stanie, gotowe do zamieszkania od zaraz. Dwa pokoje (17m2 i 9,5m2), oddzielna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Chełmońskiego

Skorosze,Warszawa

410 000 zł55 m² 7 454,55 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Powierzchnia mieszkania 55,5 m2 (dwa pokoje): - pokój dzienny (18m2) połączony z kuchnią (8 m2). Kuchnia z oknem, w pełni umeblowana, z całym agd (w zabudowie: zmywarka, lodówka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Bobrowiecka

Dolny Mokotów,Warszawa

487 000 zł57 m² 8 589,07 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Mieszkanie 56,7 m2, duży balkon (ok 10 m2), 2 pokoje (duża sypialnia 13 m, przestronny salon z kuchnią 33m, łazienka, przedpokój), jasne, ciche, ciepłe, wygodne. Ekspozycja południowa, duże okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jeżewskiego

Natolin,Warszawa

730 000 zł70 m² 10 428,60 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Mieszkanie położone na Kabatach, nieopodal stacji metra. Bardzo dobre połączenia komunikacyjne 5-10 minut piechotą od stacji Metra Kabaty. Świetna infrastruktura pieszo-rowerowa. Osiedle zamknięte.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jasielska

Ochota,Warszawa

260 000 zł37 m² 7 084,47 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Bezpośrednio sprzedam dwupokojowe słoneczne mieszkanie na Ochocie. Kuchnia widna, nowy parkiet dębowy, okna plastikowe, nowe grzejniki co. W budynku wymienione instalacje. W pobliżu budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Obozowa

Wola,Warszawa

210 000 zł28 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1968

Sprzedam (lub zamienię na dwupokojowe) przytulne mieszkanie na wolskim Kole. Mieszkanie ma doskonałą lokalizację - jest stąd zaledwie 20 minut tramwajem do Centrum, kwadrans również tramwajem do Placu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

320 000 zł26 m² 12 307,70 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Sprzedam śliczną kawalerkę w ścisłym centrum Warszawy, położoną przy urokliwym Placu Dąbrowskiego, tuż obok Ogrodu Saskiego, placu Piłsudskiego i Starego Miasta. W pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Górczewska

Bemowo,Warszawa

349 000 zł44 m² 7 931 zł/m²

 

Piętro:9/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Sprzedam mieszkanie na nowoczesnym osiedlu między ulicami górczewska/powstańców Śląskich. Osiedle zamknięte z całodobową ochroną i bezpiecznym placem zabaw. Lokal cichy mieszczący się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Czerniakowska

Mokotów,Warszawa

225 000 zł30 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:8/15

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1968

Kawalerka na Mokotowie( czerniakowska/gagarina-Nehru). Pokój dzienny 18m, z widokiem na Kopiec Powstania Warszawskiego i działki, widna kuchnia ok 5m. Łazienka z wanną o pow 4,5m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Grochów

Grochów,Warszawa

645 000 zł146 m² 4 417,81 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Bezczynszowe, przestronne mieszkanie z własnym podwórkiem w super lokalizacji. Bardzo ciche mieszkanie na pierwszym piętrze dwupiętrowej kamienicy, trzy sypialnie +salon+ oddzielna kuchnia, dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rokosowska

Ochota,Warszawa

409 000 zł51 m² 7 996,09 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1954

Okazja. Bezpośrednio wygodne mieszkanie na zielonej Starej Ochocie, 51,15 m2, okolice ulicy Baśniowej. Dwa pokoje i widna kuchnia na 1 piętrze w 6 piętrowym budynku z windą. Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Racławicka

Mokotów,Warszawa

1 250 zł19 m² 65,79 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Ogłoszenie bezpośrednie! Wyremontowana kawalerka o powierzchni 19m2, położona w świetnie skomunikowanym (metro, tramwaj, autobus) punkcie Mokotowa. Pokój około 12m2 (w kształcie kwadratu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rokosowska

Warszawa,mazowieckie

409 000 zł51 m² 7 996,09 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1954

Okazja. Bezpośrednio 51 m2 na Starej ochocie - ciche i wygodne mieszkanie w zielonej dzielnicy, okolice ulicy Baśniowej. Dwa pokoje i widna kuchnia na 1 piętrze w 6 piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szwoleżerów

Śródmieście,Warszawa

450 000 zł48 m² 9 414,23 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

47.8 m2 rok budowy 1972 3 pokoje 3 piętro (4 piętrowy budynek), 2 mieszkania na jednym poziomie. Miejsce parkingowe. Remont generalny 2005 - nowa: kuchnia, łazienka, glazura, parkiet, sciany, okna, dzwi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Łukowska

Warszawa,mazowieckie

2 250 zł75 m² 30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mieszkanie o pow.75m2 w skład wchodzi salon otwarty na kuchnie,2 pokoje,łazienka z wanna ,wc z prysznicem,schowek,garderoba W przedpokoju duże wbudowane szafy wnękowe Okna od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Iberyjska

Stegny,Warszawa

387 000 zł57 m² 6 789,47 zł/m²

 

Piętro:10/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Mieszkanie rozkładowe, jednostronne. Kuchnia osobna z oknem, wyposażona, umeblowana. Łazienka i wc osobno, glazura, terakota. Okna pcv, w pokojach na podłodze panele. Loggia, piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sanocka

Ochota,Warszawa

1 800 zł39 m² 46,15 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie do wynajęcia: 2 pokoje Świetna lokalizacja. Bardzo cicha i atrakcyjna część pięknej dzielnicy Warszawy - Ochota. Błyskawiczny kontakt z każdym miejscem w stolicy. Piękny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Inflancka

Muranów,Warszawa

490 000 zł59 m² 8 305,08 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Okazja! Mieszkanie na osiedlu strzeżonym Stawki. Bardzo dobry punkt komunikacyjny, bliskość Centrum komunikacja i Metra. Osiedle ogrodzone, wewnątrz alejki, place zabaw. 3 -pokojowe mieszkanie na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Głębocka

Białołęka,Warszawa

500 000 zł72 m² 6 944,44 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Witam! Sprzedam trzypokojowe mieszkanie do zamieszkania od zaraz, bez żadnego dodatkowego wkładu własnego. Dobre połączenie z centrum, blisko trasa toruńska, jednocześnie cicha i spokojna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Warszawa

Warszawa,mazowieckie

229 408 zł39 m² 5 779 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2012

Dostępne powierzchnie od 31 do 65m2.MIESZKANIA 1 -2 -3 pokojowe. Cena każdego Z mieszkań 5900zł/m2.PARKING OD 12 tys.zł. Bezpośrednio od dewelopera. __inwestycję wyróżnia: -niska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, al. Waszyngtona

Kamionek,Warszawa

1 100 zł30 m² 36,67 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:nie

duzy, jasny pokoj - nieumeblowany, doskonała lokalizacja - tuz obok tramwaj (10 min do centrum), sklepy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Stalowa

Praga-Północ,Warszawa

1 600 zł60 m² 26,67 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia stylowe mieszkanie w odnowionej i wyremontowanej kamienicy na Pradze Północ. Mieszkanie wolne od listopada. Blok usytuowany tuż przy linii tramwajowej, z doskonałym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Giełdowa

Warszawa,mazowieckie

2 700 zł60 m² 45 zł/m²

 

Piętro:6

 

Liczba pokoi:-

 

Umeblowane:-

Nowoczesne dwupokojowe mieszkanie w apartamentowcu z 2010 roku w centrum miasta Słoneczne, ciche, umeblowane i wyposażone w sprzęt rtv i agd - nowe, dotychczas niezamieszkane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Osiecka

Praga-Południe,Warszawa

200 000 zł31 m² 6 369,43 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1958

Sprzedam mieszkanie Warszawa -praga południe/gocławek 31,4 m2. Jednopokojowe mieszkanie na trzecim piętrze w budynku przy ulicy Osieckiej. Cicha, atrakcyjna lokalizacja, bardzo dobry punkt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Śniadeckich

Śródmieście,Warszawa

530 000 zł64 m² 8 281 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Sprzedam mieszkanie w centrum Warszawy o pow. 64m, położony przy urokliwej uliczce Śniadeckich, tuż obok gmachu Politechniki. i stacji metra Politechnika. Zbudowany z cegły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Waszyngtona

Saska Kępa,Warszawa

492 000 zł47 m² 10 468,10 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Mieszkanie w bardzo dobrym punkcie komunikacjanym. Okolica spokojna, zielona, w samym centrum Saskiej Kępy, w sąsiedztwie Parku Skaryszewskiego. W dobrym stanie. Kuchnia widna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lewartowskiego

Muranów,Warszawa

505 000 zł55 m² 9 181,82 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Budynek w samym centrum Muranowa. przepiękna zielona okolica. Z okien widok na zieloną perspektywę i przestrzeń. Nic nie zostanie wybudowane w obrębie budynku i nie zakłóci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Stalowa

Praga-Północ,Warszawa

2 000 zł75 m² 26,67 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Andersa

Warszawa,mazowieckie

2 200 zł44 m² 50 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:-

 

Umeblowane:-

Przytulne mieszkanie na ul.Andersa w samym centrum Warszawy. Powierzchnia 44m2 2 pokoje Mieszkanie składa się z salonu, pokoju, łazienki, kuchni, hallu. Główne atuty nieruchomości: doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Górczewska

Bemowo,Warszawa

590 000 zł63 m² 9 365,08 zł/m²

 

Piętro:6/13

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Sprzedam bezpośrednio bardzo ładne dwu pokojowe mieszkanie przy ul. Górczewskiej 200C. Znajduje się na 6 piętrze na zamkniętym monitorowanym osiedlu z 2008 r., na którym znajdują się: plac.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Komorska

Praga-Południe,Warszawa

1 400 zł34 m² 41,18 zł/m²

 

Piętro:9

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia oferuję mieszkanie jednopokojowe z widną kuchnią, okolice ulicy Ostrobramskiej (ul. Komorska ; Praga Południe) o metrażu 34m2. Umeblowane , wyposażone w sprzęt agd,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Górna Droga

Ursus,Warszawa

1 400 zł48 m² 29,17 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Ładne, funkcjonalne mieszkanie dwupokojowe w osiedlu z całodobową ochroną, recepcją, basenem i klubem fitness dla mieszkańców. Pokoje 16 i 12 m kw., otwarta kuchnia, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pasłęcka

Tarchomin,Warszawa

275 000 zł40 m² 6 857,86 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

275,000.00 PLN. do negocjacji, ul. Pasłęcka Osiedle Pod Dębami pow.40,1 m2 budowa 2006 rok, piętro 2/4. Osiedle ogrodzone, zamknięte, blok monitorowany. Okna mieszkania z widokiem na park. Standard.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Czarnieckiego

Żoliborz,Warszawa

1 800 zł38 m² 47,37 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Słoneczna lokalizacja w ustronnym miejscu Żoliborza - a jednak wszędzie blisko! Brak parkomatów ułatwia życie kierowcom, a bliskość Metra zbliża do Centrum. Bezpieczne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jesionowa

Warszawa,mazowieckie

2 100 zł70 m² 30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Witam Państwa serdecznie Mam do wynajęcia piękne słoneczne mieszkanie o powierzchni 70m2. Duży jasny salon z oknem balkonowym połączony z kuchnią, sypialnia, łazienka, przedpokój oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grójecka

Ochota,Warszawa

2 900 zł50 m² 58 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowy apartament, najwyższy komfort, unikalny design wnętrza i mebli, pełne wyposażenie Bosch, wysoka funkcjonalność, obszerne szafy w przedpokoju i w sypialni. Wymarzone mieszkanie dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Władysława Hermana

Ursus,Warszawa

398 000 zł50 m² 7 881,19 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

2 pokojowe, bardzo jasne mieszkanie o powierzchni 50,5 m2 znajdujace sie na parterze budynku z 2001 roku na osiedlu Gawra na Warszawskim Ursusie.Okna panoramiczne. Mieszkanie bez ponoszenia żadnych.