dowolna

Mieszkania w centrum Warszawa - Oferty sprzedaży i najmu

6 962 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

6 962 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Jana Pawła II

Śródmieście,Warszawa

560 000 zł64 m² 8 750 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Dwupokojowe mieszkanie w Śródmieściu, przy skrzyżowaniu ulicy Jana Pawła i Anielewicza, dwa przystanki tramwajowe od centrum handlowego Arkadia. Idealne zarówno na cele mieszkalne jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grzybowska

Śródmieście,Warszawa

2 700 000 zł152 m² 17 704,90 zł/m²

 

Piętro:21/21

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Luksusowy penthouse na 21 kondygnacji w wieży Platinum Towers - unikalny projekt, zlokalizowany w centrum Warszawy w bezposrednim sąsiedztwie hotelu Hilton, a jednocześnie pozwalający.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Podskarbińska

Praga-Południe,Warszawa

1 550 zł35 m² 44,29 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę świeżo, gruntownie wyremontowane mieszkanie na Pradze Południe (35 m2), położone w bardzo dobrym punkcie komunikacyjnym przy ul. Podskarbińskiej (niedaleko Grochowskiej, tramwaje 8, 9, 26,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Królewska

Śródmieście,Warszawa

1 500 zł37 m² 40,54 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Okazyjna cena! 1.500 zł za 2 oddzielne pokoje i osobną kuchnię! BALKON!Samo CENTRUM! BLISKO STACJA METRA Świętokrzyska! Parter z widokiem na zielony skwer - okna na stronę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wilcza

Śródmieście,Warszawa

1 600 zł32 m² 50 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Klimatyczne mieszkanie dla dwojga a la studio, w centrum miasta. Cudowny dostęp do sklepów i butików okolic Mokotowskiej i Pl. Trzech Krzyzy. Bliskośc metra i wszelkiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ryżowa

Ursus,Warszawa

355 000 zł44 m² 7 977,53 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Dwupokojowe mieszkanie na trzecim piętrze, w budynku wybudowanym w 2009 roku. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym 22,16m2, pokoju 12,51m2, łazienki 4,41m2, przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Łucka

Wola,Warszawa

2 300 zł50 m² 46 zł/m²

 

Piętro:8/30

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Apartament , Wola ul.Łucka 2- pokojowy w Centrum Warszawy. 8p./30 , powierzchnia 50m2 W pełni wyposażony i umeblowany.Balkon. Salon z aneksem kuchennym i sypialnią. Ładna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Boguckiego

Warszawa,mazowieckie

390 000 zł49 m² 7 959,18 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

Słoneczne, ciche mieszkanie na zielonym Żoliborzu. Osiedle zamknięte. Loggia i pokój dzienny od południa, kuchnia i sypialnia od północy. Dogodna lokalizacja dla rodzin z dziećmi -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Radarowa

Ochota,Warszawa

799 000 zł83 m² 9 649,76 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Wygodne, przytulne 4-pokojowe mieszkanie o pow. 82,8 m 2 położone jest na niewielkim i kameralnym osiedlu na granicy Ochoty i Okęcia. Mieszkanie składa się z widnego salonu (22.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dobra

Śródmieście,Warszawa

4 000 zł84 m² 47,62 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Oferujemy do wynajęcia wyjątkowe mieszkanie w samym sercu Powiśla, przy skrzyżowaniu ulic Dobrej i Jaracza. Mieszkanie ma powierzchnię 84m2 i znajduje na parterze 3-piętrowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, al. Jana Pawła II

Śródmieście,Warszawa

835 000 zł102 m² 8 186,27 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Kupujący nie płaci wynagrodzenia. Wynagrodzenie po stronie sprzedającego. Czteropokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym w nowoczesnym apartamentowcu w Centrum miasta. Salon połączony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bogusławskiego

Bielany,Warszawa

315 000 zł38 m² 8 289,47 zł/m²

 

Piętro:6/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Ostatnia szansa na mieszkanie Z wykończeniem W cenie. Dwupokojowe mieszkanie o pow. ok 38m2 w nowej inwestycji na Bielanach. Mieszkanie składa się z pokoju dziennego z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Łucka

Wola,Warszawa

2 450 zł50 m² 49 zł/m²

 

Piętro:7/30

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Prezentujemy mieszkanie 50 m2.Warszawa, Wola, ul. Łucka 2 pokoje/ 7 p. Balkon .Widok na panoramę miasta Apartament jest wykończony nowocześnie, w wysokim standardzie. Wyposażony w meble,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Sokołowska

Wola,Warszawa

4 000 zł80 m² 50 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Duże, nowe, w bardzo wysokim standardzie mieszkanie o pow 80 m2, dwa poziomy. Kuchnia w pełni wyposażona (zmywarka, mikrofalówka,kuchenka indukcyjna,lodówka, piekarnik,pralka agd).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wilcza

Śródmieście,Warszawa

550 000 zł50 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Oferujemy do sprzedaży dwupokojowe, słoneczne, wysokie (3m) mieszkanie po generalnym remoncie w doskonałej, prestiżowej lokalizacji przy ulicy Wilczej. Mieszkanie znajduje się na I p.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kulczyńskiego

Ursynów,Warszawa

375 000 zł55 m² 6 793,48 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie jest usytuowanie w dobrej lokalizacji - stacja metra Imielin - obok Multikina. Pokój 21,8 m2, pokój 13,2 m2, przedpokój 6,2 m2, przedpokój 3,2 m2, łazienka 3,1 m2, kuchnia 6,4 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Tokarza

Targówek,Warszawa

195 000 zł33 m² 5 909,09 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Przytulna, cicha kawalerka świeżo po remoncie. Pokój o powierzchni 22 m2 z wyjściem na balkonik. Oddzielna, widna kuchnia, ( wejście przez pokój). Na podłodze w pokoju i w.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wspólna Droga

Praga-Południe,Warszawa

305 000 zł48 m² 6 354,17 zł/m²

 

Piętro:8/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

! kupujący nie płaci wynagrodzenia wynagrodzenie jest po stronie sprzedającego! Przytulne, ciche i rozkładowe mieszkanie.Nowe okna, wszystkie instalacje po wymianie. Łazienka po remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Okopowa

Wola,Warszawa

4 500 zł76 m² 59,21 zł/m²

 

Piętro:16/17

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Apartamentowiec do wynajęcia o powierzchni 76 m2 usytuowany przy ulicy Okopowej w bezpośrednim sąsiedztwie centrum handlowego Klif. Mieszkanie znajduje się na 16 piętrze 17- piętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Włodarzewska

Ochota,Warszawa

3 500 zł112 m² 31,25 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

Polecam do wynajęcia, mieszkanie położone na Ochocie, przy Parku Szczęśliwickim; powierzchnia: 112 mkw; liczba pokoi: 5; liczba łazienek: 2; piętro: 3; liczba poziomów: 2; typ balkonu: loggia; układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Orzeszkowej

Ochota,Warszawa

806 000 zł101 m² 7 954,21 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1996

Eleganckie, bardzo dobrze doświetlone, dwustronne mieszkanie. Cztery bardzo rozkładowe pokoje. Salon i kuchnia z oknami na wschód, pozostałe pokoje z oknami i balkonem na zachód.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szulborska

Wola,Warszawa

400 000 zł39 m² 10 256,40 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Kupujący nie płaci wynagrodzenia wynagrodzenie jest po stronie sprzedającego. Eleganckie mieszkanie składające się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni, hallu (4m2), łazienki oraz loggi (3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kądziołeczki

Ursynów,Warszawa

570 000 zł80 m² 7 125 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Atrakcyjne, nowocześnie urządzone 80 mieszkanie składające się z salonu (20m), częściowo połączonego z kuchnią i częścią jadalną (11m), dwóch sypialni (14, 16m), łazienki (4m).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Słomińskiego

Śródmieście,Warszawa

3 700 zł75 m² 49,33 zł/m²

 

Piętro:14/17

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Kuchnia w aneksie z dużym pokojem. Dwie sypialnie, dwie łazienki / mała dla gości z prysznicem, duża dostępna z sypialn/. Umeblowane. Budynek położony tuż przy stacji metra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jana Kazimierza

Wola,Warszawa

345 600 zł50 m² 6 898,20 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Magdalena Osipowicz Mieszkanie zlokalizowane w bliskiej odległości od centrum Warszawy.Ta część stolicy jest doskonale skomunikowana, liczne linie autobusowe i tramwajowe. Mieszkanie położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Oboźna

Śródmieście,Warszawa

4 800 zł72 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Apartamentowiec w samym centrum. Okolica Traktu Królewskiego i uw. Wysoki standard mieszkania z podziałem na strefę intymną (sypialnia ,łazienka, garderoba) i strefę dzienną (salon,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Łucka

Śródmieście,Warszawa

499 000 zł59 m² 8 500,85 zł/m²

 

Piętro:10/13

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

Dwupokojowe mieszkanie w Śródmieściu, ul. Łucka przy nowej linii metra! Mieszkanie o powierzchni 58.7 m2 ciche, usytuowane na 10 piętrze od strony patio. W apartamentowcu z 1998 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bagno

Śródmieście,Warszawa

1 130 000 zł64 m² 17 656,20 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

! wyjątkowy ekskluzywny apartament w centrum Warszawy. Apartament z widokiem na Pałac Kultury. W budynku ochrona 24h i restauracje serwujące posiłki w apartamentach. Cały budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Dolna

Mokotów,Warszawa

5 000 zł78 m² 64,10 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Trzypokojowe mieszkanie bardzo dobrze wyposażone i super urządzone przez architekta wnętrz. Kuchnia i łazienki w pełni umeblowane i wyposażone, zabudowa kuchenna, prysznic, wanna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gizów

Wola,Warszawa

430 400 zł52 m² 8 292,87 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Magdalena Osipowicz Mieszkanie zlokalizowane pomiędzy ulicami Wolską a Jana Kazimierza, odległość od ścisłego centrum Warszawy to zaledwie kilka minut.Ta część stolicy jest doskonale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bogusławskiego

Bielany,Warszawa

315 000 zł39 m² 8 076,92 zł/m²

 

Piętro:5/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Ostatnia szansa na mieszkanie Z wykończeniem W cenie. Dwupokojowe mieszkanie o pow. ok 39m2 w nowej inwestycji na Bielanach.o. Mieszkanie składa się z pokoju dziennego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Elsnera

Mokotów,Warszawa

650 000 zł67 m² 9 701,49 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Bardzo ładny Apartament powierzchnia 68 m 2 z balkonem wyjście na balkon z salonu i sypialni .W salonie wykusz .Wysoki standard wyposażenia ,gotowe do zamieszkania ,kuchnia i meble.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 5-pokojowy, ul. Łagodna

Mokotów,Warszawa

2 029 520 zł156 m² 13 009,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2005

Polecam - apartament , 5 pokoi, powierzchnia: 154,52 m2 ; dzielnica: mokotów; subdzielnica: wyględów; osiedle: marina mokotów (położone w kwadracie ulic: żwirki i Wigury Racławicka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Malborska

Targówek,Warszawa

280 000 zł37 m² 7 547,17 zł/m²

 

Piętro:12/13

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Bardzo dobra cena! mieszkanie W nowym budownictwie Mieszkanie słoneczne na 12 piętrze, piękna panorama Targówka Kuchnia otwarta na salon ( 23m2 ) Jasna , ustawna sypalnia ( 9m2 ) Balkon zabudowany (.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Mokotów

Mokotów,Warszawa

395 000 zł49 m² 8 028,46 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Przytulne I słoneczne mieszkanie Z dużym balkonem W enklawie górnego mokotowa! Atrakcyjna, cicha nieruchomość o powierzchni 49,2,2 (3. piętro) w solidnej kamienicy z lat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Grupy AK Północ

Mokotów,Warszawa

980 000 zł89 m² 11 011,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

! mieszkanie wykończone w wysokim standardzie zgodnie z indywidualnym projektem architektonicznym. W cichej okolicy, blisko centrum z 54m2 z zagospodarowanym tarasem.1 piętro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Niska

Muranów,Warszawa

337 000 zł48 m² 7 020,83 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Mieszkanie usytuowane w cichej okolicy. Nadaje się do remontu. Okna wymienione na pcv. Łazienka z wanną. Kuchnia widna. Ekspozycja mieszkania płd.-wsch. Niski czynsz 220 zł. Instalacje po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

3 400 zł80 m² 42,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia od zaraz nowoczesny apartament 80 m2. Zaprojektowany przez Architekta z myślą o komforcie wynajmującego. Doskonała lokalizacja w centrum Warszawy ( Aleja 3-go Maja ), 10 min.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Białowieska

Grochów,Warszawa

1 300 zł38 m² 34,21 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia kawalerka po kapitalnym remoncie w dobrej lokalizacji,bardzo dobry dojazd do centrum,ciche,umeblowane-pralka,lodówka,kuchenka,telewizor.Mieszkanie znajduje się na ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Jana Pawła II

Muranów,Warszawa

530 000 zł51 m² 10 392,20 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Mieszkanie w bardzo dobrej i poszukiwanej lokalizacji, poszukiwany adres - Babka Tower. Nowy budynek z roku 2001 - wysoki standard budynku, budynek z monitoringiem i całodobową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jana Olbrachta

Wola,Warszawa

282 000 zł38 m² 7 324,68 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Bardzo ładne dwupokojowe mieszkanie na Woli. W cichym zielonym otoczeniu. Szybka, dogodna komunikacja do Centrum. Pełna infrastruktura. Mieszkanie w stanie bardzo dobrym - gotowe do zamieszkania.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij