dowolna

Mieszkania w centrum Warszawa - Oferty sprzedaży i najmu

6 962 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

6 962 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Białołęka

Białołęka,Warszawa

330 000 zł54 m² 6 091 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

3 pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim. kuchnia widna w aneksie połączona z salonikiem Spokojna, bezpieczna okolica, osiedle monitorowane i strzeżone. Place zabaw dla dzieci,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Wawer

Wawer,Warszawa

569 000 zł73 m² 7 794,52 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Cena do negocjacji! Atrakcyjna, słoneczna i cicha! nieruchomość o powierzchni 73m2 na warszawskim Wawrze (zamknięte i strzeżone osiedle)- idealna dla rodziny z dzieckiem. Modelowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Mokotów

Mokotów,Warszawa

899 000 zł78 m² 11 525 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1938

Cena do negocjacji! Atrakcyjna, przestronna nieruchomość o powierzchni 79m2 w pięknie odnowionej, przedwojennej kamienicy - idealna dla rodzin z dziećmi, jak i na biuro. Ciche.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Poznańska

Śródmieście,Warszawa

799 000 zł73 m² 10 945,20 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Okazja cichy I spokojny zaułek W sercu warszawy! Mieszkanie własnościowe 73 m2. w kamienicy z cegły z 1930 r. w centrum Warszawy. 3 pokoje (24.4, 19.6 oraz 12.8 m2), WC,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Praga-Południe

Praga-Południe,Warszawa

600 000 zł94 m² 6 382 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1932

Świetna okazja! pilnie do sprzedania! Atrakcyjna, przestronna i tania nieruchomość o powierzchni 94m2 w przedwojennej , odnowionej kamienicy na zamkniętym podwórku- idealna zarówno do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wilcza

Powiśle,Warszawa

2 200 zł49 m² 44,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia Apartament na Wilczej w samym centrum Warszawy. Mieszkanie 2 pokojowe 49 m, pokoje ( 18 m i 12 m ) Kuchnia (9m ), lazienka (4m). Mieszkanie po kapitalnym remoncie, wykonane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nowogrodzka

Śródmieście,Warszawa

3 500 zł75 m² 46,67 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Przyjemne, ciche mieszkanie, w samym centrum miasta. Bardzo widne, ładny widok na zielony skwer, zaaranżowane z gustem. Składa się z przestronnego, słonecznego salonu wraz z balkonem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

6 000 zł130 m² 46 zł/m²

 

Piętro:28/30

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Najemca nie płaci prowizji! Do wynajęcia nowocześnie urządzony apartament o powierzchni 130m2 w Centrum Warszawy. 28 piętro z widokiem na panoramę miasta. 2 duże sypialnie w tym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Ursynów

Ursynów,Warszawa

495 000 zł59 m² 8 389,83 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Bardzo ładne mieszkanie, położone w zamkniętym, nowoczesnym osiedlu. Budynek posiada całodobową ochronę i monitoring. Mieszkanie składa się z:kuchni (6,5m 2 ), oddzielnej, widnej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Rajska

Mokotów,Warszawa

1 750 000 zł110 m² 15 909,10 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2007

Apartament na Osiedlu Marina Mokotów. Osiedle w centrum zielonej Warszawy. Bardzo bezpieczne, strzeżone, monitorowane. Na terenie osiedla znajduje się park i jezioro. Budynki otoczone są.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Hoża

Śródmieście,Warszawa

2 500 zł48 m² 52,08 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Eleganckie i nowoczesne mieszkanie typu studio w przedwojennej zabytkowej kamienicy. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w budynku 4piętrowym z windą. Mieszkanie posiada balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Orłów Piastowskich

Gołąbki,Warszawa

335 000 zł47 m² 7 097,46 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Mieszkanie o powierzchni 47,20m2 na kameralnym osiedlu Gołąbki w Ursusie. Składa się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni, przedpokoju, łazienki oraz balkonu. Możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bracka

Śródmieście,Warszawa

4 000 zł95 m² 42,11 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Lokal o powierzchni ok. 95m kw, w kamienicy, składający się z 3 pokoi, aneksu kuchennego,magazynku, dwóch toalet, korytarza, i 2 balkonów. Mieszkanie jednostronne, okna wychodzą na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Sienna

Śródmieście,Warszawa

4 800 zł96 m² 50 zł/m²

 

Piętro:11/15

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie o powierzchni 96m2 (4pokoje) znajdujące się przy ul. Siennej. Mieszkanie z imponującym widokiem na Pałac Kultury i warszawski Manhattan. W całości umeblowane, okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Nowolipie

Muranów,Warszawa

229 000 zł31 m² 7 387,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Okazja! najtańsza kawalerka na muranowie! Wyjątkowo przytulne i funkcjonalne mieszkanie 1-pokojowe w super cenie 7400zł/m 2 na spokojnym i historycznym osiedlu tuż obok centrum stolicy, 5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kochanowskiego

Piaski,Warszawa

388 000 zł47 m² 8 202,96 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Mieszkanie z trzema niezależnymi pokojami, widną kuchnią i łazienką. Do wprowadzenia od zaraz. W salonie bardzo duża garderoba. Kuchnia umeblowana, pozostaje sprzęt agd. Parking.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ogrodowa

Wola,Warszawa

287 640 zł38 m² 7 615,57 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

mieszkanie jednopokojowe usytuowane na parterze, po wymianie instalacji (instalacje miedziane),czyste do remontu łazienka i wc oraz wykonanie parapetów, okna plastikowe,dobra lokalizacja centrum woli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Liwiecka

Praga-Południe,Warszawa

337 000 zł45 m² 7 488,89 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Ciche, przyjemne i doskonale doświetlone mieszkanie dwupokojowe w budynku z 2007 r., doskonała lokalizacja pod względem komunikacyjnym (obok ul. Grochowska i ch Real). Spokojna okolica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sosabowskiego

Gocław-Lotnisko,Warszawa

2 400 zł74 m² 32,43 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie do wynajęcia od zaraz na warszawskim Gocławiu. Rozkładowe. Widna oddzielna kuchnia. Oddzielna łazienka i wc. Pierwsze piętro w 4 piętrowym bloku. E okolicy szkoły, fitness,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Szulborska

Wola,Warszawa

1 330 zł18 m² 76 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie - 1 pokojowe zlokalizowane na Woli. Metraż: 17,3 m2 kuchnia/łazienka: kuchnia umeblowana, wyposażona w sprzęty agd, łazienka w glazurze. Umeblowanie/wyposażenie: umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szanajcy

Praga-Północ,Warszawa

245 000 zł38 m² 6 447,37 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Słoneczne, ciepłe i rozkładowe, dwupokojowe mieszkanie z balkonem w zielonej i cichej okolicy na Pradze Północ. Doskonała infrastruktura, blisko tereny rekreacyjne i zielone,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

368 000 zł42 m² 8 658,82 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1945

Świetna lokalizacja! Atrakcyjna, tania i cicha nieruchomość o powierzchni 42,5m2 w zabytkowej kamienicy na zamkniętym osiedlu- idealna na biuro, czy pod wynajem. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rydygiera

Żoliborz,Warszawa

415 000 zł41 m² 10 122 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Nowe , piękne dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane na warszawskim Żoliborzu w kompleksie City Apartaments. Mieszkanie po kompleksowej adaptacji, zaaranżowane przez architekta, ściśle według.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Lewandów

Lewandów,Warszawa

234 000 zł42 m² 5 571,43 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

! wynagrodzenie pośrednika W całości pokrywa sprzedający! Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 42 m2 w stanie deweloperskim na osiedlu Lewandów Park I: - salon 16 m2 - oddzielnej widnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

590 000 zł61 m² 9 672,13 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1952

Unikatowe I ciche mieszkanie Z duszą W samym sercu miasta tuż przy trakcie królewskim! Nietuzinkowa, przestronna i klimatyczna nieruchomość o powierzchni 60,5m2 (2. piętro).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

399 000 zł47 m² 8 391 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1964

Pilnie do sprzedania! cena do negocjacji! Atrakcyjna, słoneczna nieruchomość powierzchni 47,55m2 (4. piętro z windą) w solidnym bloku na zamkniętym osiedlu w centrum Warszawy- idealne na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Tołwińskiego

Żoliborz,Warszawa

344 000 zł45 m² 7 644,44 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Mieszkanie w wyśmienitej lokalizacji - tuż przy Parku Sady Żoliborskie i jeziorku. Teren sprzyja wypoczynkowi. Wyśmienita komunikacja - bliskość zarówno metra jak i arteri Broniewskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wileńska

Stara Praga,Warszawa

275 000 zł35 m² 7 857,14 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2003

Ładne mieszkanie na Starej Pradze, wysoki parter, duża widna i przestronna kuchnia z której dodatkowo jest wejście na taras skierowany na zamknięte patio o powierzchni 5,20m2, do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Niska

Śródmieście,Warszawa

280 000 zł39 m² 7 179,49 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

! metro! balkon! cisza/zieleń 2-pokoje rozkładowe , niezależne wejścia do każdego pokoju z korytarza. Dobra inwestycja - idealne pod wynajem! Pokoje - pok-ok-16m2 , pok-10 m2 , kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sarbiewskiego

Żoliborz,Warszawa

2 700 zł70 m² 38,57 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie w sercu Żoliborza przy Parku Żołnierza Żywiciela i Teatrze Komedia. Nieruchomość składa się z trzech pokoi (18, 17 i 9 m. kw.), kuchni (ok. 9 m. kw), łazienki (2 m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Koprzywiańska

Praga-Południe,Warszawa

539 000 zł101 m² 5 336,63 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2002

Do sprzedaży na Pradze Południe zielony Gocławek czteropokojowe 101metrowe mieszkanie wykończone w dobrym standardzie z dużym tarasem ok.100m.Budynek z 2002r.teren zamknięty monitorowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Dwudziestolatków

Raków,Warszawa

258 000 zł37 m² 6 935,48 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1300

Mieszkanie z osobną widną kuchnią mieści się na wysokim parterze. Większy pokój (salon) jest przestronny (ok. 16m2) i bardzo ustawny, widok z okien prowadzi na zielony skwer pomiędzy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kowalskiego

Targówek,Warszawa

235 000 zł43 m² 5 452,44 zł/m²

 

Piętro:3/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Mieszkanie dwupokojowe na trzecim piętrze w Dzielnicy Warszawa Targówek w centrum osiedla Bródno, w bardzo dobrej lokalizacji przy Urzędzie Gminy Warszawa Targówek. Powierzchnia mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Przymierza

Praga-Południe,Warszawa

389 000 zł47 m² 8 229,32 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Kupujący nie płaci wynagrodzenia. Wynagrodzenie po stronie sprzedającego. Trzypokojowe rozkładowe mieszkanie z oddzielną, widną kuchnią w samym centrum klimatycznej Saskiej Kępy. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

440 000 zł43 m² 10 232 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Atrakcyjna, przytulna i unikatowa nieruchomość o powierzchni 43m2 (5. piętro z windą) w solidnym budynku z lat 50tych na zamkniętym osiedlu w centrum Warszawy- idealne na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Frontowa

Rembertów,Warszawa

450 000 zł73 m² 6 164,38 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie 3 pokoje w Rembertowie przy aon dużo terenów zielonych Kuchnią o metrażu 73m2 z piwnicą I piętro, blok 4 piętrowym, z cegły, 2lata temu po dodatkowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dzielna

Wola,Warszawa

419 000 zł49 m² 8 551,02 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Mieszkanie w niskim budynku z cegły - tuż przy zielonym skwerze. Bardzo dobra komunikacyjnie lokalizacja - kilka kroków do komunikacji, blisko sklepy i usługi. Mieszkanie rozkładowe - 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Banderii

Wola,Warszawa

506 940 zł58 m² 8 740,34 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Okazja bardzo ładne mieszkanie: 1. Klimatyzacja! 2. Osiedle wyróżnione nagrodą w 2007 roku. 2. Rewelacyjna lokalizacja 3km od Placu Bankowego. 3. 7min do Arkadii lub Wola Park-u 4. 2 rewelacyjne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kopińska

Ochota,Warszawa

435 000 zł61 m² 7 131,15 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1938

Atrakcyjne mieszkanie na starej ochocie - 61 M2 W przedwojennej kamienicy na drugim piętrze Z balkonem ogrzewanie I woda miejska - kamienica kompletnie odremontowana Opis mieszkania:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Marszałkowska

Śródmieście,Warszawa

2 500 zł55 m² 45,45 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajmu mieszkanie w samym centrum Warszawy przy Placu Konstytucji, 1 piętro w budynku 5-piętrowym, jest winda, wykończone nowocześnie w bardzo dobrym standardzie. Pierwotnie dwupokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Nowolipki

Śródmieście,Warszawa

1 800 zł35 m² 51,43 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Przyjemne, ciche mieszkanie na trzecim pietrze na ulicy Nowolipki w bloku z lat 50-tych (blok 3-piętrowy, bez windy), 1-pokojowe (16mkw) z kuchnia (10 mkw) i lazienka (4 mkw).Okna.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij