dowolna

Mieszkania w centrum Warszawa - Oferty sprzedaży i najmu

6 962 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

6 962 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mokotowska

Śródmieście,Warszawa

799 000 zł90 m² 8 877,78 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1936

Mieszkanie w Śródmieściu w kamienicy z 1936 roku. Duży salon i dwie przestronne sypialnie, okna na południe, zachód i północ. Kuchnia + spiżarnia / pomieszczenie gospodarcze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jana Olbrachta

Wola,Warszawa

3 150 zł87 m² 36,15 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia prześliczne mieszkanie o pow. 87,14m2 przy ul. Olbrachta. Mieszkanie w nowym bardzo eleganckim budynku, na strzeżonym, zamkniętym osiedlu. Mieszkanie składa się z dużego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wawer

Wawer,Warszawa

570 000 zł72 m² 7 916,67 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Pilne! okazja- 570 tys zł/ 72m2+ogródek+miejsce W garażu podziemnym+duża piwnica! sprzedaż bądź zamiana na mniejsze lokum (saska kępa, górny mokotów, stary żoliborz)! przestronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wrocławska

Bemowo,Warszawa

280 000 zł50 m² 5 600 zł/m²

 

Piętro:13/13

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Przepiękna panorama na miasto w kierunku zachodnim. Świetna komunikacja tramwajowa i autobusowa z centrum. Budynek ocieplony, w dobrym stanie. Mieszkanie rozkładowe, dwa oddzielne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nowolipki

Śródmieście,Warszawa

330 000 zł38 m² 8 684,21 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1952

Polecam! Przytulne, ciche,rozkładowe, do zamieszkania od zaraz mieszkanie 2-pokojowe z widną kuchnią w niskim budynku z cegły na drugim piętrze! Mieszkanie na urokliwym warszawskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Ateńska

Saska Kępa,Warszawa

1 187 000 zł111 m² 10 693,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2004

Luksusowy apartament w zacisznej zielonej okolicy w dzielnicy Saska Kepa ul. Ateńska. Budynek zrealizowany 2004r. mieszkania doświetlone i wysokie 2,80cm. W pobliżu instytucje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Ochota

Ochota,Warszawa

2 900 zł100 m² 29 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia ładny 100metrowy apartamentowiec na Ochocie. Mieszkanie składa się z : 2 pokoi (20 i 50 m2), widnej, oddzielnej kuchni, łazienki z wc i korytarza. Kuchnia zabudowana,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bracławska

Praga-Południe,Warszawa

339 000 zł56 m² 6 053,57 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Okazja! Ciche mieszkanie, gotowe do zamieszkania, na Przyczółku Grochowskim. W okolicy pełna infrastruktura pozwalająca na wygodne życie: żłobek, przedszkole i szkoła podstawowa, sklepy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pańska

Śródmieście,Warszawa

290 000 zł38 m² 7 733,33 zł/m²

 

Piętro:2/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Dwupokojowe,rozkładowe mieszkanie obok ronda onz Dwa pokoje 14 i 12m2 z oknami skierowanymi na wschód. Z większego pokoju wyjście na zabudowaną loggię, na którą wychodzi również okno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rembielińska

Targówek,Warszawa

1 800 zł48 m² 37,50 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia nowe 2- pokojowe mieszkanie w 10-piętrowym budynku z Galerią Renova (dawniej Galeria Rembielińska) z licznymi sklepami i siłownią. Mieszkanie składa się z: - pokoju -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Słomińskiego

Śródmieście,Warszawa

6 000 zł154 m² 38,96 zł/m²

 

Piętro:10/15

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Ekskluzywny apartament Z garażem, oranżerią I widokiem na cztery strony świata! Zapraszam do wynajęcia prestiżowego lokalu na mieszkanie bądź biuro w rejonie ch Arkadia. Nowoczesny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Kaliska

Ochota,Warszawa

2 500 zł40 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Piękne, bardzo nowoczesne w pełni umeblowane i wyposażone studio, zlokalizowane bardzo blisko centrum Warszawy. Rezydencja Kaliska położona jest w spokojnej i przyjaznej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Ursynów

Ursynów,Warszawa

505 000 zł74 m² 6 824,32 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Obszerne, 74 metrowe, estetyczne mieszkanie na warszawskim Ursynowie przy Centrum Onkologii. PO remoncie, czyste, odnowione, podłogi wycyklinowane. Pachnie świeżością i czeka na nowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

2 500 zł64 m² 39,06 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie dwupokojowe w centrum Warszawy , ca 250 metrów od Nowego Światu. Przedwojenna kamienica w dobrym stanie , po remontach. Mieszkanie wykończone w dobrym standardzie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Krucza

Śródmieście,Warszawa

235 000 zł20 m² 11 750 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Do sprzedania mieszkanie 1-pokojowe w centrum Warszawy. Ulica Krucza tuż przy Wspólnej. Powierzchnia mieszkania - 20 m2. Mieszkanie zlokalizowane jest na 7 piętrze.( winda do 6 ) Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Bemowo

Bemowo,Warszawa

499 000 zł70 m² 7 128,57 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Elegancko wykończony 3 pokojowy apartament z balkonem 6m2 i z ogrodem zimowym 7m2. Niski blok z 2010 roku na cichym, strzeżonym osiedlu. Idealne miejsce dla rodziny z dziećmi. Salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Woronicza

Mokotów,Warszawa

439 000 zł52 m² 8 442,31 zł/m²

 

Piętro:4/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Trudno znaleźć lepszą lokalizację w nowym budownictwie na Mokotowie. Mieszkanie położone w budynku wybudowanym z cegły w 2000 roku przy ul. Woronicza 15 (w części oddalonej od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Mierosławskiego

Żoliborz,Warszawa

1 650 000 zł128 m² 12 890,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1936

Sprzedam bezpośrednio atrakcyjny, wyjątkowy apartament 128 m2, w znakomitym miejscu na Starym Żoliborzu, koło metra. Apartament po generalnym remoncie, w przedwojennej, stylowej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Tawerny

Mokotów,Warszawa

8 000 zł110 m² 72,73 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:-

 

Umeblowane:tak

Do wynajęci na Osiedlu Marina Mokotów 110 m2 elegancki i stylowy apartament. 110m2 pełnych światła, wyjątkowej energii i przede wszystkim komfortu. Na tej powierzchni znajdują się :.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

2 500 zł50 m² 50 zł/m²

 

Piętro:5/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie usytuowane na 5-piętrze w kamienicy z 1950 r. w centrum Warszawy. Mieszkanie składa się z: - dwóch pokoi (20 i 12 m2) - duży pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Krępowieckiego

Wola,Warszawa

2 800 zł50 m² 56 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie 3 pokojowe przy ulicy Krępowieckiego 9 w okolicy Wola Parku. Mieszkanie 3-pokojowe rozkładowe z oddzielną kuchnią z oknem. Wszystkie pokoje oddzielne, nieprzechodnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Białobrzeska

Ochota,Warszawa

325 000 zł38 m² 8 620,69 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1957

Przedmiotem sprzedaży jest ciche dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane na Starej Ochocie w sąsiedztwie niskiej zabudowy. Lokal przeszedł gruntowny remont w 2010 roku, wszystkie instalacje są.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Bemowo

Bemowo,Warszawa

450 000 zł62 m² 7 200 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Przestronne, gustownie urządzone dwupokojowe mieszkanie na nowym strzeżonym osiedlu. Salon 25m2 z balkonem 6m2, sypialnia 13m2. Składana, szklana zabudowa balkonu pozwalająca na użytkowanie tej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Bemowo

Bemowo,Warszawa

415 000 zł48 m² 8 645,83 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Elegancko wykończone, jasne mieszkanie z dużym balkonem 8,5m2 na strzeżonym, kameralnym osiedlu. Na jego powierzchnię składają się: salon z wyjściem na balkon, półotwarta kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Bemowo

Bemowo,Warszawa

590 000 zł72 m² 8 194,44 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Piękne, ciche mieszkanie z dużym słonecznym ogródkiem 64m2 na Bemowie. Salon z aneksem kuchennym (łączna pow. ok. 32m2), dwie sypialnie, łazienka z kabiną prysznicową, oddzielne wc,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Obrzeżna

Mokotów,Warszawa

520 000 zł60 m² 8 733,62 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

2 pokojowy apartament w cichej okolicy na Mokotowie w inwestycji Galeria Park - osiedle zaprojektowane zgodnie z najwyższymi standardami odznacza się elegancką, prostą w formie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Konopnickiej

Śródmieście,Warszawa

1 168 000 zł81 m² 14 419,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1934

Perełka!unikatowe miejsce! Piękne unikatowe miejsce,okolica Sejmu ,plac Trzech Krzyży,Teatr Buffo,Hotel Sheraton,Park Kultury im.Rydza Śmiałego. Kamienica projektu wybitnego architekta II rp, bohdana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

1 235 000 zł108 m² 11 484,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1936

Świetna lokalizacja, przedwojenna kamienica, mieszkanie ciche, słoneczne. Do sprzedaży trzypokojowe mieszkanie w przedwojennej kamienicy w Centrum miasta. Kamienica w dobrym stanie, klatka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Wileńska

Praga-Północ,Warszawa

1 600 zł37 m² 43,24 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Do wynajęcia od 1.10.2014 dwupokojowe mieszkanie 37m2, na 3 piętrze w 6 piętrowym, monitorowanym nowym budynku z windą. 2 pokoje 11m2 i 9,6m2, oddzielna kuchnia 6m2 z cz. jadalną,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wola

Wola,Warszawa

360 000 zł52 m² 6 923,08 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1951

Atrakcyjna nieruchomość w pięknej kamienicy w doskonałej lokalizacji, 5 minut spacerkiem do Dworca Centralnego. Na powierzchnię mieszkania składają się dwa ustawne pokoje (17,5m2, 15,5m2),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bora-Komorowskiego

Gocław,Warszawa

1 600 zł50 m² 32 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie w dobrej lokalizacji (warszawa, gocław ul. Gen. Bora-Komorowskiego). Dwupokojowe (50m2) + balkon, na 5. piętrze, strona południowo - zachodnia w spokojnej okolicy. Stan mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Towarowa

Wola,Warszawa

2 500 zł46 m² 54,35 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Eleganckie, dwu-pokojowe; 46 m2; umeblowane mieszkanie do wprowadzenia. Usytuowana na Bliskiej Woli, jeden przystanek tramwajowy od stacji metra Plac Daszyńskiego, dwa przystanki do stacji metra Plac.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Meissnera

Praga-Południe,Warszawa

393 000 zł60 m² 6 550 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Trzypokojowe, rozkładowe mieszkanie na Gocławiu przy ul. Meissnera. Mieszkanie po generalnym remoncie. Z salonu wyjście na balkon. Kuchnia oddzielna, widna, w zabudowie, wyposażona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Chodkiewicza

Warszawa,mazowieckie

3 800 zł65 m² 58,46 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesny, piękny, dwupokojowy apartament (65 m2) , wykończony w wysokim standardzie, usytuowany na parterze w czteropiętrowym budynku, na Mokotowie, niedaleko Pól Mokotowskich. Ekspozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Przejazd

Mokotów,Warszawa

2 800 zł61 m² 45,90 zł/m²

 

Piętro:7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia 2-pokojowy apartament zlokalizowany na prestiżowym osiedlu Marina Mokotów. Na terenie osiedla znajdują się wszelkiego rodzaju sklepy, banki, przedszkole, restauracje i kawiarnie oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wspólna Droga

Praga-Południe,Warszawa

398 000 zł74 m² 5 392,95 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Rewelacyjna lokalizacja na ogrodzonym zielonym osiedlu na Grochowie. 15 min samochodem do Centrum. W sąsiedztwie Rondo Wiatraczna, plac Szembeka, liedl, biedronka, szkoły, kosciół. Doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Rydygiera

Żoliborz,Warszawa

3 500 zł80 m² 43,70 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie w wysokim standardzie, w atrakcyjnej części Żoliborza, przy ul. Rydygiera, w nowym apartamentowcu /2010/. Mieszkanie na 8 piętrze. Lokal posiada loggię 9m2 wychodzącą na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Mokotów

Mokotów,Warszawa

460 000 zł82 m² 5 609,76 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1957

Budynek sukcesywnie remontowany. Do sprzedaży mieszkanie trzypokojowe usytuowane na trzecim, ostatnim piętrze w budynku z cegły z lat 50tych. Mieszkanie składa się z : 3 pokoi ( 19 ;.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Skarbka z Gór

Białołęka,Warszawa

170 000 zł27 m² 6 296,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2003

Niesamowita I jedyna okazja! Fajne, przytulne mieszkanko 1pokojowe z przestronnym n4m2 balkonem na Białołęce ul. Skarbka z Gór. Jasne i przestronne, duży pokój z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Słomińskiego

Śródmieście,Warszawa

6 800 zł120 m² 56,67 zł/m²

 

Piętro:8/13

 

Liczba pokoi:-

 

Umeblowane:tak

Budynek apartamentowy wybudowany przez Dom Development tuż przy wejściu do Metra Dworzec Gdański. Mieszkanie w apartamentowcu na strzeżonym osiedlu(ochrona na parterze,monitoring). Lokal 120m,4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Miączyńska

Mokotów,Warszawa

1 800 zł37 m² 48,65 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 2 pokojowe , 37 m.kw, ul. Miączyńska - mokotów okolice galerii mokotów i centrum biurowego służewiec Mieszkanie 37m2, 2 pokoje, kuchnia, łazienka, przedpokój. W pełni umeblowane,.