dowolna

Mieszkania w centrum Warszawa - Oferty sprzedaży i najmu

6 964 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

6 964 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wronia

Wola,Warszawa

720 000 zł50 m² 14 400 zł/m²

 

Piętro:7/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Dwupokojowe mieszkanie na Woli o pow. 50,43 m2, usytuowane na siódmym piętrze na zamkniętym i strzeżonym osiedlu. Lokal wykończony w nowoczesnym stylu, gotowy do zamieszkania. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Majakowskiego

Koło,Warszawa

710 000 zł85 m² 8 352,94 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Do sprzedania luksusowe mieszkanie w apartamentowcu na Koło. Mieszkanie 85m z tarasem. 3 pokoje: 35, 11 (z wyjściem na taras 11m2) i 11m2 Kuchnia widna: 15m2 Łazienka: 5m2 osobne wc: 2m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kochanowskiego

Bielany,Warszawa

320 000 zł47 m² 6 808,51 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Atrakcyjna oferta, zapraszam do obejrzenia. Dwustronne, widne mieszkanie 3 pokojowe o pow. użytkowej 47 m2 usytuowane na trzecim piętrze w budynku czteropiętrowym bez windy. - pokój 15,5 m2 na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Elbląska

Żoliborz,Warszawa

340 000 zł42 m² 8 095,24 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Atrakcyjna oferta, mieszkanie Z ogródkiem Dwupokojowe mieszkanie o pow. użytkowej 42 m2 usytuowane na parterze w budynku czteropiętrowym na Żoliborzu. - pokój 16,6 m2 na podłodze mozaika,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Krasnobrodzka

Targówek,Warszawa

225 000 zł32 m² 7 031,25 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1973

Mieszkanie jednopokojowe z widną kuchnia w dobrym stanie, do zamieszkania od zaraz. W pokoju na podłodze mozaika, kuchnia do remontu, łazienka z wc z wanną w glazurze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kawcza

Praga-Południe,Warszawa

384 675 zł56 m² 6 900 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1937

Mieszkanie na Pradze Południe o powierzchni 55,75m2. Dwupokojowe z widną otwarta kuchnią w przedwojennej kamienicy na wysokim parterze. Łazienka z oknem. Stan deweloperski,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Skierniewicka

Wola,Warszawa

500 000 zł67 m² 7 473,84 zł/m²

 

Piętro:7/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Do sprzedaży 3 pokojowe mieszkaniena Woli położone na 7 piętrze z 16. Bardzo korzystny rozkład - oddzielna, widna kuchnia, salon z wyjściem na balkon, dwie sypialnie, łazienka z wanna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wyspowa

Targówek,Warszawa

439 000 zł65 m² 6 722,82 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Do sprzedaży atrakcyjne , zadbane 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 65,30 m2, usytuowane na 1-piętrze trzypiętrowego budynku przy ul. Wyspowej. W skład mieszkania wchodzą; pokój połączony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Kawcza

Praga-Południe,Warszawa

485 000 zł82 m² 5 944,36 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1937

Mieszkanie na Pradze Południe o powierzchni całkowitej 81,59 m2. 2-poziomowe 4-pokojowe. Pierwszy poziom o powierzchni 31,63 m2 to pokój, widna otwarta kuchnia, wc i komunikacja. Drugi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Kawcza

Praga-Południe,Warszawa

568 000 zł89 m² 6 399,28 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1937

Mieszkanie na Pradze Południe o powierzchni 86,76 m2. 2-poziomowe 4-pokojowe. Pierwszy poziom o powierzchni 45,11 m2 to salon z aneksem kuchnnym ( przyłącze trójfazowe), pokój, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Biskupia

Praga-Południe,Warszawa

750 000 zł160 m² 4 687,50 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:7

 

Rok budowy:1999

Atrakcyjna oferta- jedno lub dwa mieszkania! Do sprzedania wyjątkowe mieszkanie na Pradze-Południe (olszynka Grochowska). Mieszkanie posiada wyjątkowe możliwości aranżacyjne: może być mieszkaniem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Ekologiczna

Ursynów,Warszawa

850 000 zł100 m² 8 542,71 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1996

Jeśli szukasz mieszkania niebanalnego, z dużym tarasem, jadalnią w oranżerii, to proponuję piękne czteropokojowe lokum położone w kameralnym osiedlu na Ursynowie. Mieszkanie wyjątkowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Toruńska

Targówek,Warszawa

290 000 zł56 m² 5 132,74 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1968

Dobra cena! Do sprzedania 4-pokojowe mieszkanie na Bródnie, w cichej, zielonej okolicy. Mieszkanie znajduje się na IV piętrze, w odnosiwonym, ocieplonym bloku. W skład mieszkania wchodzą 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bitwy Warszawskiej 1920 r.

Ochota,Warszawa

325 000 zł35 m² 9 339,08 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1995

Do sprzedaży 2-pokojowe mieszkanie w atrakcyjnej lokalizacji przy ulicy Bitwy Warszawskiej 1920 roku. Mieszkanie usytuowane jest na 2 piętrze pięciopiętrowego budynku z 1995 roku, okna wychodzą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lanciego

Ursynów,Warszawa

388 000 zł47 m² 8 297,69 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Zachęcam do obejrzenia - bardzo dobra lokalizacja! 2-pokojowe mieszkanie w bliskości stacji metra "natolin", o powierzchni użytkowej 46,76m2: - pokój (18,7m2), z wyjściem na balkon (ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Wileńska

Praga-Północ,Warszawa

525 000 zł103 m² 5 106,01 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2001

Mieszkanie dwupoziomowe w nowoczesnej kamienicy (cegła) z roku 2001 o powierzchni 70,98 m. kw. (po podłodze 102,82 m. kw. ) o wysokim standardzie wykończenia. Poziom 1 - przedpokój,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kawy

Bemowo,Warszawa

498 900 zł75 m² 6 646,68 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

Mieszkanie po kapitalnym remoncie, w tym wymiana okien, grzejników, instalacji elektrycznych, futryn, parapetów, gładź na ścianach. Blok ocieplony i pomalowany oraz wymieniona została.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Czerniakowska

Śródmieście,Warszawa

1 990 000 zł161 m² 12 367,20 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2003

Piękny apartament w najlepszej i najbardziej prestiżowej lokalizacji na Powiślu w Warszawie rejon ulicy Śniegockiej i Górnośląskiej. Budynek przylegający bezpośrednio do parku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wolska

Wola,Warszawa

390 000 zł52 m² 7 471,26 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Do sprzedaży 3 pokojowe mieszkanie na Woli przy ul. Wolskiej, usytuowane na 2 piętrze 5-piętrowy budynku z lat 60-tych W skład wchodzą: - salon ok. 16,5m - sypialnia 15,5m - sypialnia 9,5 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zawiszy

Wola,Warszawa

355 000 zł47 m² 7 489,45 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1963

Do sprzedaży 3-pokojowe mieszkanie usytuowane na parterze 4-piętrowego bloku z 1963 roku. W skład mieszkania wchodzą; pokój o powierzchni 15,4 m2 pokój o powierzchni 10,2 m2 pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bitwy Warszawskiej 1920 r.

Ochota,Warszawa

2 500 zł35 m² 71,43 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajmu 2-pokojowe mieszkanie w atrakcyjnej lokalizacji przy ulicy Bitwy Warszawskiej 1920 roku. Mieszkanie usytuowane jest na 2 piętrze pięciopiętrowego budynku z 1995 roku. Okna wychodzą na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Skierniewicka

Wola,Warszawa

650 000 zł91 m² 7 142,86 zł/m²

 

Piętro:9/16

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1994

Czteropokojowe mieszkanie 91m na bliskiej Woli, w skład lokalu wchodzą: pokój dzienny 19,80 m2, z wyjściem na balkon. Pokój 11,8 m2 z garderobą 4,3 m2, łazienka i wc oddzielnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Maciusia

Wawer,Warszawa

195 000 zł33 m² 5 948,75 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Atrakcyjna oferta, dobra cena. Dwupokojowe mieszkanie o pow. użytkowej 32,78 m2 usytuowane na trzecim piętrze w budynku dziesięciopiętrowym na Wawrze. - pokój 13 m2 na podłodze pcv, wyjście.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Hery

Bemowo,Warszawa

595 000 zł80 m² 7 437,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Atrakcyjna oferta, dobra cena. Trzypokojowe mieszkanie o pow. użytkowej 80 m2 usytuowane na trzecim piętrze w budynku trzypiętrowym z windą na zamkniętym osiedlu na Bemowie. - pokój 25 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Majdańska

Praga-Południe,Warszawa

545 000 zł84 m² 6 526,95 zł/m²

 

Piętro:1/16

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie 4 pokojowe na 1 piętrze w 16 piętrowym budynku, o powierzchni 83,5m2. Kuchnia otwarta na salon. W dalszej części mieszkania znajdują się 3 pokoje, łazienka z wanną, wc,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Heroldów

Bielany,Warszawa

395 000 zł52 m² 7 554,03 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Atrakcyjna oferta, dobra cena. Dwupokojowe mieszkanie o pow. użytkowej 52,29 m2, usytuowane na wysokim parterze w budynku czteropiętrowym na ul. Heroldów. - pokój 19 m2 na podłodze terakota,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Korzona

Targówek,Warszawa

2 700 zł134 m² 20,22 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:-

Do wynajmu atrakcyjne dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 133,5 przy ul Korzona. Mieszkanie położone jest na 4 i 5 piętrze. Na chwile obecną nie ma windy, za kilka miesięcy ma się to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piaskowa

Wola,Warszawa

655 000 zł66 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Mieszkanie dwupokojowe w doskonałej lokalizacji, na pograniczu Sródmieścia i Woli, tuż przy Arkadi. Okolica oferuje pełne zaplecze usługowo handlowe. Dogodny dojazd w praktycznie każde.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, al. Stanów Zjednoczonych

Praga-Południe,Warszawa

750 000 zł104 m² 7 211,54 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2006

Czteropokojowe mieszkanie, przestronne, widne, ciche, z przepięknym widokiem. Bardzo dobry rozkład pomieszczeń. Wykończone w bardzo dobrym standardzie, gustownie, z użyciem najlepszych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wileńska

Praga-Północ,Warszawa

415 000 zł62 m² 6 660,25 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

Słoneczne mieszkanie , po generalnym remoncie w 2010 roku, do wprowadzenia. Została wymieniona cała instalacja elektryczna, położone gładzie na ścianie, gres w przedpokoju i panele na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleje Ujazdowskie

Śródmieście,Warszawa

825 000 zł49 m² 16 867,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Atrakcynja oferta - bardzo dobra lokalizcja - zachęcam do obejrzenia! 2-pokojowe mieszkanie przy Alejach ujazdowskich, o powierzchni użytkowej 48,91 m2: - pokój przejściowy (18,75 m2), z oknem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Borzymowska

Targówek,Warszawa

315 000 zł37 m² 8 559,78 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2006

Kawalerka typu studio usytuowana na drugim piętrze w bloku z windą. Pierwotnie mieszkanie było dwupokojowe, po adaptacji jedna, duża przestrzeń, na której znajduje się aneks kuchenny, salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Tyszkiewicza

Wola,Warszawa

350 000 zł27 m² 13 157,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1955

Mieszkanie o pow. 26m2 idealne na biuro lub pod wynajem. Położone w części Woli graniczącej ze Śródmieściem (ul. Tyszkiewicza/żytnia) - rewelacyjny dojazd z każdej części Warszawy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. 17 Stycznia

Włochy,Warszawa

334 000 zł46 m² 7 245,12 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Ładne przestronne mieszkanie na Ochocie. 3 pokoje: 46,1m2 strona zachodnia i południowa, 16,5,10,9 i 6,5m2. Mieszkanie posiada zabudowę wnękową w przedpokoju (garderoba, szafa na ubrania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jana Sobieskiego

Mokotów,Warszawa

399 000 zł47 m² 8 562,23 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Jeśli poszukujesz mieszkania na Mokotowie z własnym, 75-metrowym ogródkiem, to zapraszam do oglądania słonecznego, trzypokojowego lokalu na ul. Sobieskiego. Mieszkanie do remontu, z dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wrocławska

Bemowo,Warszawa

559 000 zł74 m² 7 575,55 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Mieszkanie składa się z 3 pokoi: sypialnia (1) o powierzchni 13,7 m2, sypialnia (2) o powierzchni 11,6 m2, salon z aneksem kuchennym o powierzchni 29,2 m2, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Związku Walki Młodych

Ursynów,Warszawa

430 000 zł60 m² 7 119,21 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Mieszkanie na Ursynowie Północnym przy ulicy Związku Walki Młodych. Lokal na szóstym piętrze z siedmiu. Blok z 1982 roku, w 2009 roku przeszedł gruntowny remont elewacji. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Lubelska

Praga-Południe,Warszawa

810 000 zł90 m² 9 002 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1993

Super mieszkanie prawie 100m2 w super lokalizacji na osiedlu Lubelska. Drugie piętro w czteropiętrowej części budynku. Stałe łącze internetowe i linia telefoniczna. Telewizja kablowa.