dowolna

Mieszkania w centrum Warszawa - Oferty sprzedaży i najmu

6 962 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

6 962 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Kawalerka, ul. Orłów Piastowskich

Ursus,Warszawa

168 505 zł26 m² 6 480,96 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2014

Kameralny budynek wielorodzinny z częścią usługową w parterze zlokalizowany w Warszawie, w dzielnicy Ursus. Dwanaście mieszkań w III piętrowym budynku. Mieszkania 1, 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dickensa

Ochota,Warszawa

3 300 zł77 m² 42,86 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mieszkanie położone wśród zieleni w bezpośrednim sąsiedztwie Parku Szczęśliwickiego. Okolice parku zachwycają ciszą i fantastyczną scenerią przy jednoczesnej bliskości Centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dwernickiego

Grochów,Warszawa

299 000 zł44 m² 6 795,45 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1953

Mieszkanie usytuowane na wysokim parterze.Składa się z dwóch niezależnych pokoi, oddzielnej widnej kuchni oraz łazienki. Cztery lata temu mieszkanie przeszło remont generalny (łącznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krańcowa

Włochy,Warszawa

594 500 zł69 m² 8 615,94 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Słoneczne 2 pokoje ,kuchnia zamknięta, łazienka z wc. Osiedle ogrodzone, monitorowane. W okolicy pełna infrastruktura. Szybki dojazd do Centrum Warszawy. Kontakt: niniejsza oferta jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Stawy

Włochy,Warszawa

1 700 zł46 m² 36,96 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz bardzo słoneczne i ciepłe, całkowicie nowe 2-pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym w 2-piętrowym budynku z windą z 2014 r. Lokal o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Aluzyjna

Warszawa,mazowieckie

363 792 zł69 m² 5 280 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Do sprzedania mieszkanie w stanie deweloperskim, więc jest możliwość własnej aranżacji od początku. Bardzo ustawne pokoje, ciekawy projekt. Wiele aranżacji. Polecam! Osiedle Aluzyjna położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jaszowiecka

Mokotów,Warszawa

2 790 zł51 m² 54,71 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mieszkanie 3-pokoje z kuchnią.(Wsch-Zach). Loggia. Budynek 4 piętrowy (2 piętro). Gotowe do zamieszkania. Stan bardzo dobry. Wyposażone adg i rtv, umeblowana sypialnia, salon. Dzielnica:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Szturmowa

Mokotów,Warszawa

7 500 zł173 m² 43,35 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:6

 

Umeblowane:-

Komfortowe 6 pokoi, kuchnia, łazienka, wc. Mieszkanie wyposażone, częściowo umeblowane. Wysoki standard wykończenia. Możliwość wynajęcia na biuro. Osiedle zamknięte. W pobliżu pełna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, al. Komisji Edukacji Narodowej

Ursynów,Warszawa

1 600 zł33 m² 48,48 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Słoneczna kawalerka, kuchnia w aneksie, łazienka. Mieszkanie umeblowane i wyposażone. Do mieszkania przynależy komórka lokatorska. Teren zamknięty. Mieszkanie przy stacji metra Ursynów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Rydygiera

Żoliborz,Warszawa

450 000 zł52 m² 8 653,85 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Nowy, gotowy do odbioru, 2-pokojowy, ładny apartament na cichym, bardzo zadbanym, zielonym i strzeżonym osiedlu Zielony Żoliborz. Stan deweloperski. Sam apartamentowiec jest już zasiedlony. Salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rajska

Mokotów,Warszawa

2 500 zł60 m² 41,67 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Umeblowane i wyposażone nowe 2-dwpokojowe mieszkanie (60m2) w zamkniętym i strzeżonym kompleksie apartamentów. Osiedle znajduje na Marinie Mokotów. Wygodne i szybkie połączenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lazurowa

Bemowo,Warszawa

315 000 zł51 m² 6 176,47 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Do sprzedania mieszkanie 3-pokojowe, z aneksem kuchennym, położone na Jelonkach (bemowo), do odnowienia; na podłodze panele, w kuchni i łazience glazura i terakota, okna nowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

4 500 zł126 m² 35,71 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:-

Duże mieszkanie w samym centrum Warszawy, swietna lokalizacja ze względu na komunikację miejską. Lokal posiada 5 pokoi, z możliwością połączenia dwóch największych, łazienkę, wc,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Polinezyjska

Ursynów,Warszawa

1 450 zł32 m² 45,31 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie na Ursynowie 100m od stacji metra Imielin. Mieszkanie składa się z umeblowanego pokoju z dużym 7m balkonem, widnej kuchni wyposażonej w sprzęt agd, nowo wyremontowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zwycięzców

Praga-Południe,Warszawa

2 900 zł55 m² 52,73 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Saska Kepa, zwycięzców (budynek z 2001 roku zrealizowany przez Skanska), piętro 1 ale nad galerią, w związku z czym faktycznie jest to wysokość 2 kondygnacji, metraż: 55 m.kw. (kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bukowińska

Mokotów,Warszawa

2 999 zł57 m² 52,61 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia nowocześnie urządzony apartament zlokalizowany na Mokotowie w inwestycji "apartamenty Przy orle". Niewielka odległość od stacji metra Wilanowska, pętli autobusowej i tramwajowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Głębocka

Białołęka,Warszawa

360 000 zł53 m² 6 792,45 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Do sprzedania dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 53,6 m2 na osiedlu strzeżonym położone na Białołęce (ul. Głębocka - okolice ch Targówek). Mieszkanie składa się z sypialni, pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grzybowska

Śródmieście,Warszawa

3 000 zł54 m² 55,56 zł/m²

 

Piętro:suterena

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Nowe 2pok mieszkanie w centrum Warszawy przy ul.Grzybowskiej 3 z miejscem postojowym w garażu podziemnym .Salon otwarty na kuchnie, Kuchnia - pełna zabudowa i sprzet AGD (piekarnik,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rakowiecka

Mokotów,Warszawa

3 600 zł62 m² 58,06 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Apartament 2 pokoje, kuchnia, łazienka. Mieszkanie umeblowane i wyposażone. Wysoki standard wykończenia. Do mieszkania przynależy miejsce w garażu podziemnym. Cicha okolica przy Polach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bagno

Śródmieście,Warszawa

3 950 zł52 m² 75,96 zł/m²

 

Piętro:3/14

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia luksusowy obiekt o funkcji mieszkalno ? biurowej, szkoleniowej o pow. 52 m2 Trzy pomieszczenia w znakomitej lokalizacji przy stacji metra Świętokrzyska. 250 m od Pałacu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

4 200 zł95 m² 44,21 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Mieszkanie położone jest w centrum Warszawy przy al. Jana Pawła II ( budynek Babka Tower, blisko centrum handlowego Arkadia) umieszczony na 4 piętrze. Na piętrze 3 lokale. Powierzchnia mieszkalna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rajska

Mokotów,Warszawa

520 000 zł58 m² 8 965,52 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krasińskiego

Żoliborz,Warszawa

2 900 zł46 m² 63,04 zł/m²

 

Piętro:suterena

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Nowocześnie wyposażony apartament znajdujący się w nowej luksusowej inwestycji ?apartamenty przy Krasińskiego? na warszawskim Żoliborzu. Nieruchomość składa się z dwóch pokoi. Wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pełczyńskiego

Bemowo,Warszawa

459 595 zł54 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Przestronne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 54m2. Mieszkanie wykończone pod klucz, w pełni wyposażona kuchnia: wbudowana zmywarka, płyta indukcyjna, na podłodze terakota, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Wyzwolenia

Śródmieście,Warszawa

2 600 zł40 m² 65 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Komfortowe mieszkanie 2 pokojowe z osobną kuchnią, w kamienicy z lat pięćdziesiątych, na 5-tym piętrze z windą, usytuowane w Śródmieściu na Alei Wyzwolenia, w bliskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kolorowa

Ursus,Warszawa

1 700 zł50 m² 34 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Jasne 2 oddzielne pokoje, kuchnia, łazienka. Mieszkanie wyposażone i umeblowane. Do mieszkania przynależy miejsce w garażu podziemnym , komórka lokatorska, piwnica. Cicha okolica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Śniegockiej

Śródmieście,Warszawa

6 900 zł100 m² 69 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Mieszkanie zajmujące ostatnie piętro kamienicy z 1932 r. w zielonej części Powiśla. Rozkład prostokątny z oknami po obu stronach. Cztery pokoje, kuchnia, łazienka z oknem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Rondo Wiatraczna

Praga-Południe,Warszawa

4 000 zł100 m² 40 zł/m²

 

Piętro:suterena

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Apartament, okolice Ronda Wiatraczna, 3 sypialnie, 2 lazienki, wc w holu glównym. Kuchnia widna, w pelni wyposazona, duzy, przestrzenny salon z wyjsciem na duzy balkon z widokiem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jana Sobieskiego

Mokotów,Warszawa

3 950 zł90 m² 43,89 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Przestronny salon z aneksem kuchennym (ok. 40 m2). Sypialnia (12 m2) z własnym wyjściem na loggię + garderoba (2,7 m2). Pokój/sypialnia (11 m2). Łazienka: wanna + kabina prysznicowa, toaleta,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Osmańczyka

Bemowo,Warszawa

2 700 zł66 m² 40,91 zł/m²

 

Piętro:suterena

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie trzypokojowe, pokoje 18, 12, 12 m2, taras 11m2. Kuchnia wyposażona w lodówkę, zmywarkę, kuchenka gazowa z piekarnikiem elektrycznym. Łazienka: pralka, prysznic,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żaryna

Mokotów,Warszawa

2 300 zł45 m² 51,11 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie w apartamentowcu Rapsodia w osiedlu "eko-Park" tuż obok Pól Mokotowskich, z dobrze rozbudowaną komunikacją (dobry dojazd do centrum samochodem lub metrem). Podwyższony standard.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Waszyngtona

Praga-Południe,Warszawa

1 300 zł34 m² 38,24 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Doskonała lokalizacja! Bardzo dobry punkt komunikacyjny, szybki dojazd do centrum. Dobry standard. Mieszkanie dwupokojowe. Pokoje 16m2 i 6m2, na podłodze parkiet, okna pcv. Wejście do małego pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Bociania

Ursynów,Warszawa

4 200 zł146 m² 28,77 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Mieszkanie dwupoziomowe 146 m2. Pierwsza kondygnacja: salon z jadalnią, 2 sypialnie, 2 łazienki, kuchnia, garderoba, pomieszczenie gospodarcze/z pralką i piecem gazowym/, duży zadaszony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Słomińskiego

Śródmieście,Warszawa

4 200 zł136 m² 30,88 zł/m²

 

Piętro:suterena

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

czteropokojowe mieszkanie położone w pobliżu centrum handlowego Arkadia, salon 25m2 z zabudowana loggią, 3 sypialnie 18m2, 20m2,19m2, garderoba, kuchnia widna 17m2, dwa hole z szafami. Okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Żwirki i Wigury

Ochota,Warszawa

1 300 zł27 m² 48,15 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Jasny pokój z oddzielną kuchnią, łazienka. Mieszkanie umeblowane i wyposażone. Do mieszkania przynależy piwnica. Cicha okolica. W pobliżu pełna infrastruktura. Szybki dojazd do Centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wąwozowa

Ursynów,Warszawa

604 500 zł59 m² 10 245,80 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Słoneczne 3 pokoje, kuchnia, łazienka. Do mieszkania przynależy duży słoneczny taras z dodatkowo zainstalowaną markizą na całej powierzchni 7,5 m2 i miejsce w garażu podziemnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Rejewskiego

Ursynów,Warszawa

4 100 zł150 m² 27,33 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:-

Luksusowe 5 pokoi, kuchnia, łazienka, wc. Mieszkanie umeblowane i wyposażone. Wysoki standard wykończenia. Budynek 6-cio mieszkaniowy z ogrodem 2000 m2. Teren zamknięty z placem zabaw ,.